Siseorienteerumise sari "Sisesuund" 2019/2020


05.jaanuar 11:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 3. etapp EKA
Korraldaja:LSF PT
Rajameister:Sergei Rjabõškin
11.jaanuar 17:00
3. Lupine Örienteerumine Männiku
Rajameister:Heidi Sild
20.jaanuar 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 4. etapp Kultuurikatel
Korraldaja:OK Nõmme
Rajameister:Mait Tõnisson
06.veebruar 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 5. etapp Lasnamäe Vene Gümnaasium
Korraldaja:SRD
Rajameister:Vjatšeslav Safonov
29.veebruar 19:30
4. Lupine Örienteerumine Rohuneeme
Korraldaja:Mait ja Mart
Rajameister:Rünno Sulg
Kaart:2013068
05.märts 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 6. etapp Sisekaitseakadeemia
Korraldaja:SK 100
Rajameister:Tomi-Andre Piirmets
07.märts 19:30
5. Lupine Örienteerumine Meremõisa
Rajameister:Maari Idnurm
Kaart:2019010
21.märts 19:30
6. Lupine Örienteerumine
15.aprill 22:00
Tallinna MV öine Rebala
    16.aprill 17:00
    1. Neljapäevak Männiku Linnak
    Korraldaja:TA OK / Lauri Leppik
    Rajameister:Sander Nahkor
    Kaart:2016014
      23.aprill 17:00
      2. Neljapäevak Vääna-Jõesuu
      Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
      Kaart:UUS
        30.aprill 11:00
        3. Neljapäevak Püünsi
        Korraldaja:LSF PT
        Rajameister:Rünno Sulg
        Kaart:2013068
          07.mai 17:00
          4. Neljapäevak Ülgase
          Korraldaja:Kiwa Inspecta
          Rajameister:Lauri Pähn
          Kaart:2015006
            14.mai 17:00
            5. Neljapäevak Pikknõmm
            Rajameister:Kaarel Vesilind
            Kaart:2018056
              21.mai 17:00
              6. Neljapäevak Keila-Joa
              Korraldaja:Päevakulised / Mait Tõnisson
                28.mai 17:00
                7. Neljapäevak Aegviidu
                Korraldaja:JOKA
                Rajameister:Margus Klementsov
                Kaart:2019040
                  04.juuni 17:00
                  8. Neljapäevak Kodasoo
                  Korraldaja:Harju OK / Gea Rennel
                  Rajameister:Märten Henrik Pais
                  Kaart:2019009
                    11.juuni 17:00
                    9. Neljapäevak Kõrvemaa
                    Korraldaja:Põrgupõhja
                    Kaart:2016003
                      18.juuni 17:00
                      10. Neljapäevak Järvi Järved
                      Korraldaja:SRD / Ella Šved
                      Kaart:2019042
                        25.juuni 17:00
                        11. Neljapäevak Võerdla
                        Rajameister:Kaido Nurja
                          02.juuli 17:00
                          12. Neljapäevak Varbola
                          Korraldaja:OK Orvand / Ülo Viru
                          Rajameister:Rein Unt
                          Kaart:2018006
                            09.juuli 17:00
                            13. Neljapäevak Nelijärve
                            Korraldaja:Norma OK / Kertu Savitsch
                            Rajameister:Oliver Annus
                            Kaart:2014028
                              16.juuli 17:00
                              14. Neljapäevak Padise
                              Korraldaja:Harju OK / Andrus Sipsaka
                              Rajameister:Tiit Tatter
                              Kaart:2019005
                                23.juuli 17:00
                                15. Neljapäevak Vasalemma
                                Korraldaja:OK TON / Erko Õunapuu
                                Rajameister:Lauri Malsroos
                                Kaart:2017039
                                  30.juuli 17:00
                                  16. Neljapäevak Saustinõmme
                                  Korraldaja:Saku Õlletehase SK / Jaanus Jõgis
                                  Rajameister:Maari Idnurm
                                  Kaart:2019007
                                    06.august 17:00
                                    17. Neljapäevak Randvere
                                    Korraldaja:Meelis Nuut
                                    Kaart:UUS
                                      13.august 17:00
                                      18. Neljapäevak Aegna
                                      Korraldaja:Mairolt Kakko
                                      Rajameister:Marko Süld
                                      Kaart:2017034
                                        20.august 00:00
                                        19. Neljapäevak Vinni vald, Lääne-Virumaa
                                        Korraldaja:OK TON
                                        Rajameister:Mait Tõnisson
                                        Kaart:UUS
                                          27.august 17:00
                                          20. Neljapäevak Saue
                                          Korraldaja:SK Saue Tammed / Kaimo Käärmann-Liive
                                          Rajameister:Marek Karm
                                          Kaart:UUS
                                            03.september 17:00
                                            21. Neljapäevak Ihasalu
                                            Korraldaja:SK Mercury / Heidi Sild
                                            Rajameister:Priit Överus
                                              10.september 17:00
                                              22. Neljapäevak Harku
                                              Korraldaja:OK Peko / Epp Käpa
                                              Rajameister:Anu ja Andres Käver
                                              Kaart:2018009
                                                17.september 12:00
                                                23. Neljapäevak
                                                  iCalender