05.jaanuar 11:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 3. etapp EKA
Korraldaja:LSF PT
Rajameister:Sergei Rjabõškin
20.jaanuar 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 4. etapp Kultuurikatel
Korraldaja:OK Nõmme
Rajameister:Mait Tõnisson
06.veebruar 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 5. etapp Lasnamäe Vene Gümnaasium
Korraldaja:SRD
Rajameister:Vjatšeslav Safonov
05.märts 18:00
Siseorienteerumise sarja Sisesuund 6. etapp Sisekaitseakadeemia
Korraldaja:SK 100
Rajameister:Tomi-Andre Piirmets
16.aprill 17:00
1. Neljapäevak Männiku Linnak
Korraldaja:TA OK / Lauri Leppik
Rajameister:Sander Nahkor
Kaart:2016014
    23.aprill 17:00
    2. Neljapäevak Vääna-Jõesuu
    Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
    Kaart:UUS
      30.aprill 11:00
      3. Neljapäevak Püünsi
      Korraldaja:LSF PT
      Rajameister:Rünno Sulg
      Kaart:2013068
        07.mai 17:00
        4. Neljapäevak Ülgase
        Korraldaja:Kiwa Inspecta
        Rajameister:Lauri Pähn
        Kaart:2015006
          14.mai 17:00
          5. Neljapäevak Pikknõmm
          Rajameister:Kaarel Vesilind
          Kaart:2018056
            21.mai 17:00
            6. Neljapäevak Keila-Joa
            Korraldaja:Päevakulised / Mait Tõnisson
              28.mai 17:00
              7. Neljapäevak Aegviidu
              Korraldaja:JOKA
              Rajameister:Margus Klementsov
              Kaart:2019040
                04.juuni 17:00
                8. Neljapäevak Kodasoo
                Korraldaja:Harju OK / Gea Rennel
                Rajameister:Märten Henrik Pais
                Kaart:2019009
                  11.juuni 17:00
                  9. Neljapäevak Kõrvemaa
                  Korraldaja:Põrgupõhja
                  Kaart:2016003
                    18.juuni 17:00
                    10. Neljapäevak Järvi Järved
                    Korraldaja:SRD / Ella Šved
                    Kaart:2019042
                      25.juuni 17:00
                      11. Neljapäevak Võerdla
                      Rajameister:Kaido Nurja
                        02.juuli 17:00
                        12. Neljapäevak Varbola
                        Korraldaja:OK Orvand / Ülo Viru
                        Rajameister:Rein Unt
                        Kaart:2018006
                          09.juuli 17:00
                          13. Neljapäevak Nelijärve
                          Korraldaja:Norma OK / Kertu Savitsch
                          Rajameister:Oliver Annus
                          Kaart:2014028
                            16.juuli 17:00
                            14. Neljapäevak Padise
                            Korraldaja:Harju OK / Andrus Sipsaka
                            Rajameister:Tiit Tatter
                            Kaart:2019005
                              23.juuli 17:00
                              15. Neljapäevak Vasalemma
                              Korraldaja:OK TON / Erko Õunapuu
                              Rajameister:Lauri Malsroos
                              Kaart:2017039
                                30.juuli 17:00
                                16. Neljapäevak Saustinõmme
                                Korraldaja:Saku Õlletehase SK / Jaanus Jõgis
                                Rajameister:Maari Idnurm
                                Kaart:2019007
                                  06.august 17:00
                                  17. Neljapäevak Randvere
                                  Korraldaja:Meelis Nuut
                                  Kaart:UUS
                                    13.august 17:00
                                    18. Neljapäevak Aegna
                                    Korraldaja:Mairolt Kakko
                                    Rajameister:Marko Süld
                                    Kaart:2017034
                                      20.august 00:00
                                      19. Neljapäevak Vinni vald, Lääne-Virumaa
                                      Korraldaja:OK TON
                                      Rajameister:Mait Tõnisson
                                      Kaart:UUS
                                        26.august 22:00
                                        Tallinna MV öine Rebala
                                          27.august 17:00
                                          20. Neljapäevak Saue
                                          Korraldaja:SK Saue Tammed / Kaimo Käärmann-Liive
                                          Rajameister:Marek Karm
                                          Kaart:UUS
                                            03.september 17:00
                                            21. Neljapäevak Ihasalu
                                            Korraldaja:SK Mercury / Heidi Sild
                                            Rajameister:Priit Överus
                                              10.september 17:00
                                              22. Neljapäevak Harku
                                              Korraldaja:OK Peko / Epp Käpa
                                              Rajameister:Anu ja Andres Käver
                                              Kaart:2018009
                                                17.september 12:00
                                                23. Neljapäevak
                                                  iCalender