Neljapäevakute KOOND

LUPINE KARIKASARJA SEIS



01.jaanuar 00:01
TONi pühade rada Järve, Tondi, Siili
Rajameister:Maari Idnurm
06.jaanuar 17:00
3. Lupine Örienteerumine Raudalu
Korraldaja:Mart ja Mait
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2009019
27.jaanuar 17:30
4. Lupine Örienteerumine Merimetsa
Korraldaja:Mart ja Mait
Rajameister:Dmitri Šved
Kaart:2019021
12.veebruar 10:30
EMV SO Sprint ja Sprinditeade Padise
Korraldaja:Mait Tõnisson
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2022003
13.veebruar 12:00
SuusaO Pühapäevak Padise
Korraldaja:Mait Tõnisson
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2022003
24.veebruar 18:30
5. Lupine Örienteerumine Laulasmaa
Korraldaja:Mart ja Mait
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2019010
10.märts 19:30
6. Lupine Örienteerumine Järve Mets
Korraldaja:Mart ja Mait
Rajameister:Marek Karm
Kaart:2021009
31.märts 20:30
7. Lupine Örienteerumine Männiku Jägerhof
Korraldaja:Mart ja Mait
Rajameister:Heiki ja Kertu Savitsch
Kaart:2016014
01.aprill 17:00
Sport X Teadus Tallinna Tehnikaülikool
Korraldaja:OK TON
14.aprill 16:30
1. Neljapäevak Männiku Linnak
Korraldaja:SK Saue Tammed
Rajameister:Marko Süld
Kaart:2016014
21.aprill 16:30
2. Neljapäevak Püünsi
Korraldaja:LSF Pronoking Team
Rajameister:Rünno Sulg
Kaart:2013068
28.aprill 16:30
3. Neljapäevak Kaberneeme
Korraldaja:Tallinna Ülikool
Rajameister:Kaido Nurja
05.mai 16:30
4. Neljapäevak Paldiski
Korraldaja:Lääne-Harju Spordikeskus / Jürgen Lepp
Rajameister:Lauri Malsroos
Kaart:2021040
07.mai 12:00
Tallinna MV tavarada Voose
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2021011
12.mai 17:00
5. Neljapäevak Vetepere
Korraldaja:TA OK
Rajameister:Rein Unt
Kaart:2020065
19.mai 17:00
6. Neljapäevak Rõõsa
Korraldaja:KIWA Inspecta / Siim Peetrimägi
Rajameister:Kaido Nurja
Kaart:2016008
26.mai 16:30
7. Neljapäevak Aruküla
Korraldaja:MTÜ Raasiku Rajad / Ulvar Kaubi
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2022019
02.juuni 17:00
8. Neljapäevak Saustinõmme
Korraldaja:Porter Racing / Tarmo Tarlap
Rajameister:Lauri Tarlap
Kaart:2018087
09.juuni 17:00
9. Neljapäevak Järvi Järved
Korraldaja:SRD SK / Ella Šved
Rajameister:Dmitri Šved
Kaart:2019042
16.juuni 17:00
10. Neljapäevak Valgejõe-Suru
Korraldaja:Rakvere OK
Rajameister:Kuno Rooba
Kaart:2021015
23.juuni 12:00
11. Neljapäevak Kloostrimets Retro!
Korraldaja:OK TON / Marko Süld
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2006013
30.juuni 17:00
12. Neljapäevak Ruu
Korraldaja:Bona Fide
Rajameister:Jaan Olvet
Kaart:2019009
07.juuli 17:00
13. Neljapäevak Pikknõmm
Korraldaja:OK TON / Mart Sooberg
Rajameister:Rünno Sulg
Kaart:2018056
14.juuli 17:00
14. Neljapäevak Rebala
Korraldaja:Neljapäevakulised / Mait Tõnisson
Rajameister:Reigo Lehtla
Kaart:2015006
21.juuli 17:00
15. Neljapäevak Nelijärve
Korraldaja:Põrgupõhja OK / Argo Kauge
Rajameister:Rain Vellerind
Kaart:2014028
28.juuli 17:00
16. Neljapäevak Mägede
Korraldaja:OK TON / Mait Tõnisson
Rajameister:Heidi Sild
Kaart:2017013
04.august 17:00
17. Neljapäevak Kõrvemaa
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:2016003
10.august 18:00
Tallinna MV sprint Keila
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Tiit Tatter
Kaart:2022002
11.august 16:30
18. Neljapäevak Kuusalu
Korraldaja:Perekond Jõgisu
Kaart:2018038
18.august 16:30
19. Neljapäevak Kolgaküla
Korraldaja:SK Mercury / Heidi Prits
Rajameister:Heidi Sild
Kaart:2021019
25.august 16:30
20. Neljapäevak Keila-Joa
Korraldaja:Harju OK
Rajameister:Kaarel Vesilind
Kaart:2019008
01.september 16:30
21. Neljapäevak Vääna-Jõesuu
Korraldaja:OK Kooperaator / Maimu Tornberg
Kaart:2020047
08.september 16:30
22. Neljapäevak Saku
Korraldaja:SK Mercury / Liina Jõgisu
Rajameister:Priit Överus
Kaart:2020018
15.september 16:30
23. Neljapäevak Laagri
Korraldaja:OK TON
Rajameister:Mait Tõnisson
Kaart:UUS
22.september 16:30
24. Neljapäevak Botaanikaaed
Korraldaja:SK100
Kaart:2021072
    24.september 13:00
    EOL võistlus (endine Suunto Games) 1. päev Voose
    Korraldaja:Sven Rea
    Rajameister:Tiit Tatter ja Rein Unt
    Kaart:2021011
    25.september 11:00
    EOL võistlus (endine Suunto Games) 2. päev Voose
    Korraldaja:Sven Rea
    Rajameister:Tiit Tatter ja Rein Unt
    iCalender