Tallinna neljapäevak - Vääna 12.06.2008

12.06.2008
Korraldaja : Harju KEK
Rajameister : Johannes Tasa
[#1] [#10] [#11] [#12] [#2] [#3]
[#4] [#5] [#6] [#7] [#8] [#9]
[M10NR] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A]
[M21AL] [M21B] [M21C] [M35] [M40] [M45]
[M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75]
[N10NR] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21B] [N21C] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [N65] [V]
#1 Rada (M10NR,N10NR): 4 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5700 Kaarel Vesilind           Tallinna R  00:06:28
  2. 6307 Teele Telgma                          00:06:34
  3. 6784 Kirke Timmusk             PV SKK      00:06:49
  4. 4751 Liina Vesilind            Pirita Maj  00:07:27
  5. 6653 Peeter-August Leht        Okas        00:09:34
  6. 6131 Johanna Preden            TON         00:10:13
  7. 5967 Andreas Koppa                         00:11:12
  8.10827 Kaisa Rooba               Rakv        00:11:31
  9. 6572 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed      00:11:35
 10. 8049 Ingrid Sooberg            Võru        00:12:20
 11.10127 Artjom Rõþkov             SRD         00:12:47
 12. 8560 Stella-Marii Tamme        Keila Algk  00:12:58
 13. 8564 Triin Kurm                            00:12:59
 14. 6694 Kerstin Allikberg                     00:13:01
 15. 8043 Brigitte Panker                       00:13:05
 16.11448 Hanna Liis Treimut                    00:13:12
 17.11282 Marian Keller             Tallinna R  00:13:36
 18.10667 Mait Pihotalo                         00:13:55
 19.    0 Mari-Liis Vähi            vale klass  00:14:16
 20. 8567 Carmen Karp                           00:15:14
 21.11602 Markus Kilg                           00:15:29
 22. 6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         00:15:38
 23.12330 Mikk Kelder               x20         00:16:10
 24. 9543 Meriliis Lille                        00:16:14
 25. 6656 Kristofer Kirss                       00:16:20
 26.    0 Jete Merila               vale klass  00:16:24
 27.10832 Karl Kuldmaa                          00:16:43
 28. 5711 Kadri Lepiku                          00:17:07
 29.11733 Jan-Erik Vaiksalu                     00:17:57
 30. 8002 Raiden Metsa                          00:18:14
 31.12126 Anna Mercedes Preden      TON         00:18:39
 32.11738 Joosep Põldre                         00:18:43
 33.10905 Kaia-Liisa Pals           Tabasalu    00:20:00
 34.12331 Maria Tufljakova          x29         00:20:14
 35. 8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja  00:20:39
 36. 6634 Rihard Viherpuu           SK Paksud   00:21:28
 37. 6633 Johanna Viherpuu          SK Paksud   00:21:30
 38.10860 Ranno Kannel              Rae         00:21:51
 39.12332 Grete Lepvalts            x36         00:21:59
 40. 8010 Sanna Kesküla                         00:22:08
 41.10129 Mihhail Jevsjukov         SRD         00:22:26
 42. 6371 Paula Liis Viljamaa                   00:22:53
 43. 6372 Jaan Peeter Viljamaa                  00:22:56
 44. 9973 Lisette-Liis Loorits                  00:23:38
 45.12334 Anna Kristiin Fuchs       Mercury     00:24:16
 46. 9585 Robin Olli                LSF PT      00:24:46
 47.11779 Henri Evert               Hooler      00:27:29
 48. 6622 Liselle Evert             Hooler      00:27:30
 49.12335 Johanna Moora             x106        00:29:08
 50.12337 Kirke Liis Vessmann       x111        00:30:42
 51.12336 Mia Mirtel Vessmann       x115        00:31:04
 52.12333 Karin Aaviste             x80         00:31:20
 53.10646 Kaarel Kivisalu                       00:32:30
 54. 6675 Hanna Maria Semper                    00:35:34
 55. 9507 Hanna Arusoo                          00:35:47
 56.11059 Merilin Priivits                      00:37:40
 57. 8011 Siim Kesküla                          00:39:06
 58. 9557 Ihan Jalukse                          00:39:22
 59. 8007 Kert Jalukse                          00:39:34
 60.10834 Hans-Mihkel Kruuse                    00:39:39
 61.11778 Rebeka Tõkman                         00:44:25
 62.11752 Rudolf Tamm                           00:46:40
 63.11753 Artur Tamm                            00:46:54
#10 Rada (N18,N40,N45): 9 KP 4.63 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  283 Maris Roosipuu            Orion       00:39:08
  2. 4195 Lea Leppik                TAOK        00:39:46
  3. 2741 Merike Paapson            TON         00:40:06
  4. 8644 Anneli Rämmann            Tammed      00:41:28
  5.  134 Aari Talver               Mercury     00:42:37
  6. 2338 Riina Laev                Mercury     00:43:03
  7.  279 Anu Järv                  MARU        00:46:24
  8.  278 Meeli Kerem               OÜ Optilin  00:48:28
  9. 3948 Anneli Tamla              Koop        00:51:12
 10.12433 Kristina Kärk             TSG         00:51:42
 11. 4330 Meidi Pihotalo            Tammed      00:53:47
 12. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:54:25
 13. 1212 Tiina Tamla               Koop        00:56:24
 14.11559 Heli Zvorovski                        00:57:57
 15. 2956 Kristel Sarri             Hooler      00:58:04
 16. 5164 Ingrid Peetris            ITKH        00:59:29
 17.   86 Mai Viirmann              Põrgupõhja  01:00:44
 18.  293 Ruth Gutmann              Rae         01:01:18
 19. 4110 Hille Savi                LUS         01:06:07
 20.11416 Elo Reinik                            01:06:19
 21. 5989 Inga Petuhhov                         01:06:39
 22. 5589 Merike Mändsoo              Talkur    01:09:20
 23. 7040 Katrin Kriiska                        01:09:54
 24.  941 Mare Kitsnik              Saku        01:11:52
 25. 7436 Merit Israel                          01:12:06
 26. 9717 Erika Ader                IKAK        01:14:01
 27.10483 Anu Malts                             01:14:41
 28. 6176 Maire Rillo                           01:14:42
 29. 6322 Reet Teppo                Elioni SK   01:14:46
 30. 6459 Piret Urmet               Põrgupõhja  01:18:41
 31. 6036 Piret Jürman              Elioni SK   01:20:13
 32. 6538 Jana Reikop               EMMK        01:21:38
 33. 4296 Terje Villemi             TAOK        01:26:11
 34. 6412 Mare Randmaa                          01:31:41
 35. 9277 Lea Avango                            01:34:37
 36. 3363 Katrin Viru               Orvand      01:46:52
 37. 9896 Merle Lindma                          01:46:56
#11 Rada (M16,M70,N16,N50,N55): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7943 Lauri Lõoke               Põrgupõhja  00:40:49
  2. 3880 Björn Panker              Ilves       00:41:07
  3.10746 Aare Rämmann              Tallinna J  00:41:29
  4.  280 Hille Tasa                Tammed      00:45:29
  5.  123 Kersti Mardiste           Harju KEK   00:45:47
  6. 4308 Erki Olesk                Võru        00:48:09
  7. 6863 Sven-Erik Rebane          Orvand      00:48:37
  8.   22 Anne Vaikjärv             Vunder      00:49:30
  9. 6574 Katrin Millner            Eesti Ener  00:50:18
 10. 2298 Mare Niitsoo              TON         00:53:37
 11. 5580 Eha Tamme                 Bochako Ee  00:53:59
 12.  401 Imbi Savi                 PV SKK      00:54:33
 13.  300 Ilse Uus                  TON         00:56:03
 14. 4844 Marje Sepp                            00:56:11
 15.   62 Juhan Hunt                Orion       00:57:13
 16.  263 Toomas Jõgi                           00:59:13
 17. 8790 Marta Olvet               Rakv        00:59:14
 18.  131 Rein Mesila               Koop        01:02:23
 19. 1881 Helle Rennu               Saku        01:02:50
 20.  617 Silvi Estorn              TAOK        01:03:06
 21. 4212 Lembe Lutterus            Orion       01:03:45
 22. 8463 Reet Uusberg                          01:04:01
 23. 1651 Elmu Loit                             01:06:21
 24. 6163 Anne-Mari Käär            Saue Gümna  01:06:27
 25. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  01:07:19
 26. 6406 Kai Valge                             01:07:52
 27.  522 Mare Aibast               Harju KEK   01:08:06
 28. 2648 Tõnu Tiits                Orion       01:08:43
 29.12270 Heleene Tambet            Viljandi M  01:12:17
 30.  959 Toomas Rebase                         01:13:48
 31.  286 Koidula Kannel            Koop        01:16:56
 32.12107 Katrin Kaldma                         01:17:18
 32.  905 Mari Pedajas                          01:17:18
 34.  452 Maaris Nuutre             Orion       01:22:23
 35. 6134 Mart Nuga                             01:23:37
 36. 6493 Natalia Lausmaa                       01:34:03
 37. 2268 Ilmar Arumäe                          01:45:55
 38. 3500 Rain Lahtmets             TTÜ         01:52:50
#12 Rada (M21C): 9 KP 4.12 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6038 Siim Kibus                            00:30:21
  2. 5976 Heigo Nõmmik                          00:31:19
  3. 5554 Eero Säde                 Lennubaas   00:33:16
  4. 2895 Andres Lauba              TON         00:33:45
  5. 5695 Madis Raus                            00:34:26
  6. 6747 Peeter Tamm               Zebra.ee    00:35:04
  7. 3985 Kuldar Pihlapuu           Orvand      00:35:26
  8. 2957 Oliver Napits             Hooler      00:36:33
  9. 5575 Riho Miloserdov                       00:37:19
 10.12280 Andres Viira                          00:37:22
 11. 6395 Kaupo Jõgi                Unistar-Au  00:37:23
 12. 4708 Ragnar Ilp                            00:37:53
 13.10891 Kirill Klenski            FusionOne   00:38:32
 14. 9282 Reimo Leedjärv                        00:39:04
 15.11011 Jaanus Beilmann           Piletilevi  00:39:15
 16. 1859 Matti Betlem                          00:40:01
 17. 6208 Dmitri Neshumajev                     00:40:23
 18. 4817 Indrek Vainlo                         00:40:47
 19. 5853 Ivo Müürsepp              TTÜ         00:40:59
 20. 7542 Indrek Katuðin                        00:41:24
 21. 9993 Viljar Saare              Toprest AS  00:41:38
 22. 9821 Hillar Saare              TTÜ         00:41:43
 23. 5814 Aleksei Spiridonov                    00:41:57
 24. 6502 Harri Moora                           00:43:29
 25. 7955 Marko Turba               Merevägi    00:44:03
 26. 5588 Lauri Ojala               TON         00:44:06
 27. 8450 Margus Luht               Avita       00:44:20
 28.11337 Kalmer Piiskop            Postimees   00:45:13
 29. 6854 Madis Loitmaa                         00:45:26
 30.12405 Tanel Kokk                            00:45:33
 31. 6518 Arno Nurges                           00:46:11
 32.11041 Gert Jugala               SAMI        00:46:35
 33. 9293 Aivo Riisenberg           Luurepatal  00:46:37
 34. 6338 Aivar Kapsta              Eurotec-In  00:46:49
 35. 8503 Enar Leht                             00:47:12
 36. 6137 Indrek Uik                            00:47:35
 37.11517 Timo Tross                Merevägi    00:48:15
 38.11518 Viljar Kivi               Merevägi    00:48:16
 39. 5570 Hannes Umborg             OK U.P.S.   00:48:36
 40.11147 Andrus Allikas                        00:48:52
 41. 5585 Tõnu Kastan               Trummi SK   00:49:03
 42. 9808 Villu Kivimäe                         00:51:09
 43. 6285 Riho Vahtre                           00:52:43
 44. 6355 Meelis Karp                           00:54:09
 45. 8311 Taavi Gröön                           00:54:43
 46. 4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu               00:57:35
 47.12765 Mstislav Panov                        00:57:38
 48. 8417 Raul Valgiste             OK Kuusalu  00:57:44
 49.11029 Mihhail Svintsov          FusionOne   00:57:45
 50.12316 Marko Rahe                            00:57:50
 51.12369 Janek Suviste                         00:57:56
 52. 3520 Mati Karu                 JOKA        00:58:03
 53. 6523 Kalev Konso               Mereväebaa  00:58:43
 54. 5381 Olev Sepp                 LSF PT      00:59:26
 55. 5568 Urmas Reikop              Sinine Zet  01:03:03
 56. 3210 Alar Heinrand             Norma       01:04:02
 57. 9320 Jaanus Vapper                         01:04:48
 58.12390 Ilja Ollõkainen           ÜSP         01:06:25
 59.11453 Juhan Karin                           01:08:21
 60. 9718 Mikk Kaasik                           01:08:56
 61. 6431 Anton Roolaid                         01:11:30
 62. 9893 Peep Päll                             01:17:20
 63.12315 Madis Janson                          01:21:20
 64. 6275 Indrek Roasto                         01:56:20
#2 Rada (M21A,M35): 16 KP 8.82 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2886 Risto Kiilberg            Tammed      00:55:40
  2. 5699 Tiit Pekk                 Hansapank   01:01:16
  3. 2202 Mati Korrol               Mercury     01:02:24
  4. 1029 Dmitri Shved              SRD         01:03:53
  5. 4864 Indrek Saarepera                      01:06:19
  6. 3535 Ragnar Kruusla            West        01:06:20
  7. 3737 Arvo Ambel                            01:06:42
  8.  759 Eero Raun                             01:08:07
  9. 1275 Jaanus Reha               Koop        01:08:35
 10. 1268 Priit Överus              Mercury     01:08:46
 11. 2528 Priit Pirksaar            JOKA        01:08:51
 12. 7881 Margus Lõoke              Põrgupõhja  01:09:34
 13. 4847 Ain Pello                 Mercury     01:09:44
 14. 6721 Tarmo Kilg                            01:12:06
 15. 7880 Taimar Väljataga          JK Alpinis  01:12:35
 16. 5556 Mart Mustkivi             Mercury     01:13:42
 17. 7913 Alar Ehandi               Team Ironm  01:13:58
 18. 5485 Aivar Leht                Okas        01:15:12
 19. 1960 Vallo Vardja                          01:17:50
 20.10123 Raul Sankovski                        01:18:51
 21. 6311 Kristjan Maade            Desorient   01:19:19
 22. 7064 Tanel Veisserik                       01:19:34
 23. 8260 Viktor Kübard             SRD         01:20:18
 24.10106 Kaur Virunurm                         01:21:06
 25. 4869 Argo Priivits             Elioni SK   01:22:00
 26.10112 Raigo Treimut                         01:22:02
 27. 4337 Jaak Evert                Hooler      01:23:53
 28. 6347 Meelis Org                Desorient   01:24:14
 29. 5574 Kristian Pilbas                       01:24:58
 30. 5979 Raivo Saame                           01:25:07
 31. 5210 Alar Saar                 Jõulu       01:25:55
 32. 6414 Kristjan Jalukse                      01:26:23
 33.   61 Manivald Haljas                       01:28:35
 34.  284 Ants Tamm                 TON         01:29:05
 35. 2119 Kaimo Käärmann-Liive      Tammed      01:30:38
 36.12084 Jaan Leppik                           01:32:34
 37. 2654 Silvar Savolainen         EA Reng     01:34:37
 38.10662 Erko Virgepuu             Hansa SK    01:34:47
 39. 8157 Sulev Kesküla                         01:36:47
 40.10122 Indrek Parts                          01:43:31
#3 Rada (M14,M75,N14,N60,N65): 9 KP 3.67 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:44:36
  2. 8574 Krista Rämmann                        00:45:02
  3.  165 Heino Heinloo             Tammed      00:46:14
  3. 8783 Jaana Olvet               Rakv        00:46:14
  5. 5350 Kerda Timmusk             PV SKK      00:46:23
  6. 5558 Märt Mustkivi             Mercury     00:46:43
  7.  208 Esta Karilaid             Projektbür  00:47:09
  8. 6283 Hugo Tartlan                          00:48:54
  9. 6573 Hardo Loog                            00:49:26
 10.  311 Viiu Rebane               Orion       00:49:52
 11.  101 Edgar Tammik              Orion       00:51:12
 12.  264 Mare Jõgi                             00:51:54
 13. 3225 Anne Raadla               Hooler      00:53:01
 14. 2104 Elga Adrat                TON         00:54:06
 15.  476 Eeli Tiigimägi            Jõhvik      00:54:24
 16.  478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvik      00:57:08
 17. 2847 Ene Loide                 Harju KEK   00:59:19
 18. 1728 Rutt Kukk                 Orion       01:00:33
 19.  100 Luule Valdes                          01:02:47
 20.  198 Ellen Veski               Orion       01:03:37
 21. 3230 Malle Meier               Hooler      01:04:18
 22. 2650 Malle Karolin             Orion       01:04:23
 23. 6139 Hans Vinkman                          01:08:17
 24.  389 Ülle Mõistlik             Orion       01:09:30
 25. 1631 Maire Lahtmets                        01:12:44
 26.11014 Meril Beilmann            Tallinna N  01:15:03
 27. 4523 Enda Janter               Norma       01:16:06
 28. 3433 Peedu Retel                           01:16:45
 29. 1142 Helje Reinholm                        01:18:37
 30. 6329 Maie Sepp                             01:18:53
 31.  201 Rein Veski                Orion       01:22:45
 32. 6206 Ljudmilla Mashina         TON         01:23:20
 33. 6977 Tuuli Betlem                          01:28:01
 34. 5462 Vello Joonuks                         01:29:10
 35.  230 Raaja Aluvee              Orion       01:29:33
 36.  191 Helmut Karin              Tammed      01:33:32
 37. 6425 Anne-Mai Timuska          Rae         01:37:56
 38.12769 Kristi Põldmäe                        01:37:58
#4 Rada (M12,N12,N21C): 10 KP 3.62 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3325 Tuuli Urgard              Tammed      00:43:27
  2. 2517 Katrin Karp               Spordiklub  00:43:32
  3. 5557 Mart Albert Mustkivi      Mercury     00:46:05
  4. 2767 Kristi Kurg               Inbio       00:46:49
  5.12776 Helene Urva                           00:47:28
  6. 8914 Elise Urva                            00:47:53
  7.10694 Kärt Kaukver                          00:50:16
  8.10656 Kristel Tuisk             SA          00:50:57
  9. 6706 Holger Post               Koop        00:53:27
 10. 9904 Kristi Tamm               TÜ          00:54:47
 11. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:54:57
 12. 3358 Kristiina Fuchs           Mercury     00:55:59
 13. 2513 Ethel Madalik             Tammed      00:56:56
 14. 6572 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed      00:57:03
 15. 7124 Hanna Anton               Elioni SK/  00:57:41
 16. 9841 Anneli Tuisk              Skype       00:57:48
 17. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:58:45
 18. 9935 Meele Lille                           00:59:22
 19. 6064 Eda Meibaum               ÜSP         01:00:24
 20. 8345 Merle Okermann                        01:01:27
 21.10691 Nella Kurg                            01:02:08
 22. 2536 Taimi Õunapuu             Okas        01:02:59
 23. 5694 Kadri Raus                            01:04:47
 24. 5411 Ingrid Kuningas           Tammed      01:05:34
 25. 5702 Kadri Pirn                Elisa       01:07:29
 26.12395 Tiina Kalevik             AS Express  01:08:06
 27.11270 Silva Reinhold            Vahipatalj  01:09:10
 28. 7885 Maie Onton                            01:09:20
 29.11419 Ruth Jugala                           01:09:23
 30. 5837 Helen Vegmann                         01:09:47
 31. 8648 Grete Usin                Elioni SK   01:11:28
 32. 9122 Triin Jaanimäe            TLÜ         01:11:29
 33. 8346 Pille Põrk                            01:12:16
 34.10487 Eve Kaljusaar                         01:12:40
 35. 8310 Kadri Gröön                           01:12:43
 36. 7367 Tuuli Ojasalu             Lembela     01:14:13
 37. 5615 Anne Pekri                            01:14:22
 38.10505 Nele Klopp                Lembela     01:14:27
 39. 6048 Henry Vari                Lilleküla   01:16:30
 40. 5567 Kai Voolaine                          01:18:00
 41. 8461 Margit Tuvik              Mereväebaa  01:18:07
 42. 4275 Kristiina Kindel          TAOK        01:18:15
 43. 5591 Piret Sarapuu                         01:23:43
 44. 6354 Jaana Metsis                          01:23:44
 45.12392 Kai Kurg                  Matkasport  01:23:45
 46.12393 Aari Solenikova           Piletilevi  01:23:48
 47. 6976 Triin Betlem                          01:24:18
 48. 8541 Britt Reimets             TÜ          01:24:23
 49. 4751 Liina Vesilind            Pirita Maj  01:24:43
 50.11282 Marian Keller             Tallinna R  01:25:13
 51. 4748 Kristina Vesilind         Balti Auto  01:26:49
 52.12396 Gerli Kivistik            AS Express  01:27:51
 53.    0 Tanel-Mairo Sildnik       vale klass  01:28:12
 54. 6323 Merje Pals                            01:28:28
 55.12425 Maret Viira                           01:30:35
 56.11349 Ruth Rootslane            Vagodent O  01:33:27
 57. 6426 Mart Timuska              Rae         01:41:26
 58. 5700 Kaarel Vesilind           Tallinna R  01:44:18
 59.11396 Markus Keller             Tallinna K  01:44:28
 60. 8038 Robert Põldre                         01:53:40
 61.12398 Aet Kukk                  Express Po  01:54:36
 62.12763 Eve Tobias                            01:55:05
    12772 Siiri Krümann                         DQ      
    12127 Anne Pärgma               Hansapank   DQ      
    12771 Marge Kasepalu                        DQ      
#5 Rada (M21B,M40): 13 KP 6.83 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2730 Taavi Ahven                           00:41:58
  2. 3982 Raul Hindov               TON         00:45:11
  3. 3393 Rain Vellerind                        00:45:56
  4. 4230 Lauri Olli                LSF PT      00:46:09
  5. 6280 Veiko Hintsov             Rae Kivite  00:47:20
  6. 2491 Gert Müürsepp                         00:48:23
  7.  169 Ando Post                 Koop        00:48:43
  8. 6133 Mikk Tali                 Harju KEK   00:49:03
  9. 3709 Taivo Daub                Ilves       00:50:29
 10. 6445 Oliver Immato             TTÜ         00:50:58
 11. 2963 Taimo Nellis                          00:52:14
 12. 7563 Rain Muru                 Lennubaas   00:52:45
 13. 5564 Peeter Võrk               F-Klubi     00:53:19
 14. 2350 Tago Teetamm              Tammed      00:53:54
 15. 2685 Raivo Panker              MARU        00:54:15
 16. 9140 Tõnu Danilas                          00:55:12
 17. 2287 Tiit Riisalo              EROK        00:55:27
 18.  646 Kaido Gutmann             Rae         00:56:26
 19. 4274 Mati Tikerpuu                         00:56:45
 20. 1053 Veikko Tamlak             Kape        00:57:37
 21. 6452 Argo Kauge                Põrgupõhja  00:57:54
 22. 1996 Margus Kandelin           TON         00:58:18
 23. 7034 Meelik Gornoi             Skype       00:58:24
 24.12756 Marti Kaljuve                         00:59:11
 25. 4772 Martin Ehala              Rae         00:59:48
 26. 4690 Vladimir Savinov          SRD         01:00:00
 27. 4788 Marti Ranne               LUS         01:01:12
 28. 1085 Toomas Talumaa                        01:01:27
 29. 8427 Tõnu Põld                             01:01:29
 30.  902 Riho Männi                Lehola      01:02:04
 31. 7311 Ülo Reisner               Metsäliitt  01:02:07
 32. 4746 Kalev Viidemann                       01:02:39
 33. 2708 Eero Soone                            01:02:52
 33.  262 Enno Lelumees             Eesti Liik  01:02:52
 35. 4297 Kristjan Kivipalu         LSF PT      01:05:02
 36. 3293 Aivo Mündel               Orvand      01:05:31
 37. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  01:05:56
 38. 5919 Toomas Telgma              Voller     01:06:03
 39. 2384 Elmo Lepiku                           01:06:08
 40. 9899 Heiko Sõro                EMT         01:07:33
 41. 5970 Alo Süvari                            01:07:44
 42.11342 Rene Matvei                           01:09:15
 43.10515 Veiko Aaviste                         01:09:41
 43.  893 Priit Roots                           01:09:41
 45.10178 Kaido Reiman              Metsäliitt  01:09:49
 46. 9639 Marko Mägi                AS Eesti E  01:11:17
 47.10842 Silver Mäe                Sidepatalj  01:12:00
 48. 6729 Tanel Raig                            01:12:18
 49. 9790 Taivo Remmelgas                       01:14:10
 50. 8803 Tõnu Sellin               Uddeholm T  01:14:56
 51.11069 Rait Kapp                             01:15:29
 52. 6308 Jagnar Jaaska                         01:15:38
 53.    0 Lauri Laasmann            TTG         01:15:51
 54.11393 Arne Ansper                           01:16:25
 55.10088 Taimo Aasma               KKM ITK     01:16:41
 56. 9866 Kaido Lepisto                         01:17:17
 57. 2962 Jürgen Niinre                         01:18:45
 58.12285 Ivo Hindreus                          01:20:10
 59.12774 Aare Külv                             01:20:16
 60.11197 Margus Freudenthal                    01:22:32
 61. 6141 Risto Tamme                           01:22:35
 62.12089 Rait Piirfeldt            Põrgupõhja  01:22:46
 63.12761 Heinar Tarasov                        01:23:09
 64. 7235 Kaido Kaarli              Hansapank   01:26:48
 65. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:26:49
 66. 8253 Fred Viidul               Microsoft   01:27:00
 67. 7553 Andrei Tufljakov                      01:27:50
 68. 5822 Arvo Raja                             01:28:42
 69.12591 Aivo Sadam                            01:31:17
 70. 5346 Veiko Vaade               Proeksport  01:31:58
 71.11663 Art Arvisto               x132        01:33:55
 72. 8708 Ilmar Raag                ETV         01:38:54
 73.10510 Henri Jõesalu             Elioni SK   01:41:26
 74.12768 Artur Keerov                          01:51:43
#6 Rada (M18,M45,M50): 11 KP 6.65 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:45:12
  2. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:45:52
  3. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:46:51
  4. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         00:49:36
  5. 4833 Ülo Madissoon             PV SKK      00:51:44
  6. 3656 Ülo Timuska               Rae         00:53:00
  7. 1077 Urmas Laev                Mercury     00:53:11
  8. 4310 Mihkel Nahkur             Jõhvik      00:53:57
  9.   55 Vello Post                Koop        00:55:23
 10. 4200 Sander Kuusk              Tammed      00:56:02
 11. 4371 Artur Nevinski            Võru        00:56:05
 12. 7205 Ivar Lai                              00:56:42
 13. 4733 Leo Sepp                  Tammed      00:56:52
 14.  423 Kalev Ruberg              Saku        00:57:55
 15.11806 Andrus Rämmann                        00:58:04
 16.  625 Ants Sild                 TAOK        00:59:16
 17. 9038 Heino Rebane              Orvand      00:59:52
 18. 5693 Arvi Käärd                            01:00:10
 19.  912 Toivo Leisner             Elioni SK   01:01:41
 20.    2 Kalju Vaikjärv            Vunder      01:02:41
 21. 5579 Andrus Tamme              Eesti Ener  01:02:51
 22. 5213 Reino Rass                EA Reng     01:04:04
 23. 6612 Aadu Sedman                           01:04:34
 24.  917 Margus Jaanus             Koop        01:04:43
 25.  294 Arvo Soosalu              LUS         01:04:48
 26.  884 Ahto Karu                 JOKA        01:05:23
 27. 9274 Kaido Stroom              Harju KEK   01:06:04
 28. 1287 Ivo Tamla                             01:06:26
 29. 5421 Rene Jakobson                         01:06:53
 30. 2892 Argo Koppel                           01:08:03
 31. 6147 Endel Karp                Vasar Inst  01:09:05
 32. 1545 Oleg Podlipski            Jõhvik      01:11:00
 33. 2290 Jaak Kümnik                           01:16:34
 34. 7437 Kalev Israel                          01:17:58
 35. 3362 Raivo Kukk                            01:20:00
 36. 4762 Ain Kartau                Orvand      01:20:47
 37. 6575 Aavi Millner              AS NIVANO   01:21:03
 38. 6434 Priit Tammik                          01:23:30
 39.12733 Rein Nigul                            01:24:53
 40. 7439 Neeme Milva                           01:27:04
 41.12764 Kalev Liibert                         01:53:50
#7 Rada (M21AL,N21A): 17 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4509 Paul Lumi                             00:48:51
  2. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:48:59
  3. 5817 Asso Silm                             00:53:44
  4. 4876 Martti Kuldma             Elisa       00:53:55
  5. 1663 Heigo Ojaste              Koop        00:54:31
  6. 9275 Kristjan Stroom           Harju KEK   00:54:32
  7.  747 Aleksandr Petuhhov        FusionOne   00:55:05
  8. 5325 Signe Raidmets            TON         00:56:13
  9. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:56:48
 10. 2842 Mart Jakobson             Harju KEK   00:57:13
 11. 1976 Danilo Piht               Mercury     00:57:32
 11. 2687 Ingrid Vehlmann           Mercury     00:57:32
 13. 4877 Raimo Kleinert                        00:59:04
 14. 8666 Jaanus Loitmaa            Elisa       00:59:26
 15. 4749 Anneli Pello              Mercury     01:00:24
 16. 1366 Mart Sooberg              Võru        01:00:57
 17.  681 Aiki Kuldkepp             Mercury     01:01:03
 18. 4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD         01:01:06
 19. 8818 Marko Süld                HOK         01:02:42
 20. 7291 Eva Kaarli                            01:03:06
 21. 6578 Andres Aavik                          01:03:07
 22.12406 Anti Talves                           01:03:12
 23. 4396 Maria Zhuravskaja         SRD         01:03:31
 24.12407 Sirle Kauksi                          01:03:36
 25. 5571 Üllar Pärnaste            OK U.P.S.   01:03:39
 26. 6780 Argo Vessmann                         01:05:10
 27. 4309 Erik Olesk                Võru        01:05:32
 28.11258 Lauri Ehrenpreis          Liewenthal  01:05:33
 29. 1836 Rünno Sulg                Arco Vara   01:05:53
 30. 4515 Jaan Metsa                            01:06:15
 31. 8156 Aivo Kaljumäe                         01:09:34
 32. 8309 Ruta Tamre                TAOK        01:09:41
 33.  501 Tarmo Mamers              B.A.N.K.    01:10:25
 34. 3361 Hannes Kerem              Harju KEK   01:10:34
 35. 3182 Riho Kadaja               Saku        01:10:50
 36. 6462 Riho Enni                             01:12:20
 37. 3780 Britta Panker             Ilves       01:13:13
 38. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:13:31
 39. 6467 Madis Tuulpärg            Eesti Ener  01:16:58
 40. 8412 Ave Toomingas             SEB Eesti   01:20:03
 41. 3352 Anu Kõnnusaar             TON         01:20:55
 42. 5376 Anu Koppa                 Orienteeru  01:34:04
 43.10698 Mihkel Keinast            JK Piraaja  01:36:51
 44. 6849 Kairi Sirkel                          01:37:51
 45.10085 Irina Kelder                          01:37:52
 46. 5611 Ülle Lobjakas                         01:39:28
 47.11170 Dmitri Prohhorov          FusionOne   01:41:30
 48.12423 Rain Raukas                           01:47:12
 49.12766 Carol Pähkel                          01:47:17
 50.12767 Rene Raukas                           01:47:28
#8 Rada (M55,M60): 11 KP 6.43 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  188 Ülo Vainura               Tammed      00:50:00
  2. 3221 Raivo Meier               Hooler      00:52:02
  3.  320 Rein Unt                  TON         00:54:04
  4. 1971 Kalle Nelk                Tammed      00:54:16
  5.  456 Peep Koppel               Koop        00:55:47
  6.  610 Tauno Saks                            00:57:37
  7. 1032 Tiit Luhari               EMHI        01:00:41
  8. 1775 Andres Iila                           01:00:58
  9. 1238 Heino Allikberg           Saue        01:01:42
 10.  149 Ilmar Mõistlik            Orion       01:01:59
 11. 2505 Enn Aedna                 TON         01:03:11
 12.  148 Jüri Kadaja               Saku        01:03:16
 13.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        01:04:23
 14. 3940 Jaan Kallo                            01:04:52
 15.  274 Mati Karp                 TEMPO spor  01:05:02
 16.  412 Lembit Talli                          01:05:44
 17.  416 Rein Kask                 TAOK        01:07:41
 18.  455 Tiit Koppel               Orion       01:10:22
 19.  329 Enn Nuut                  Orion       01:10:34
 20.  541 Jaak Vihmand                          01:12:44
 21. 7182 Guido Leibur                          01:13:10
 22.  972 Mati Kallemets            Okas        01:14:02
 23. 5420 Tõnu Piits                            01:15:58
 23. 6158 Aare Mäemurd              Talkur      01:15:58
 25. 2851 Toomas Naelapää           Harju KEK   01:17:04
 26. 6248 Mihkel Oidekivi           Abobase Sy  01:18:25
 27.  321 Aleksander Viidemaa                   01:20:50
 28. 3226 Kalev Raadla              Hooler      01:21:09
 29.  425 Agu Koppa                 AS Schetel  01:22:12
 30.   75 Peeter Pappel                         01:31:15
 31.   49 Rein Rebane               TON         01:37:32
 32. 6726 Peeter Valle                          01:37:56
 33. 5384 Peeter Harro                          01:39:19
 34. 1754 Edmund Veski                          01:45:21
 35. 2848 Jaan Loide                Harju KEK   02:03:20
 36. 6272 Jaan Vehlmann             JK          02:05:20
#9 Rada (M65,N35,N21B): 12 KP 5.57 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  462 Georg Sooberg             Võru        00:50:35
  2.  306 Rein Küttim               Orion       00:52:48
  3. 5870 Liisi Piits               EKI         00:54:00
  4.  194 Karl-Valdor Kuusk         Tammed      00:54:10
  5. 7042 Merli Kaljuve             Mercury     00:54:50
  6.10203 Kristel Leisalu           Elisa       00:55:38
  7. 3617 Annika Loorits            Kose        00:55:53
  8.  167 Mati Tõnus                Orion       00:56:02
  9.  295 Kersti Ehala              Rae         00:56:22
 10. 6847 Katrin Uudeküll           Uudeküla    00:57:15
 11. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:57:58
 12.  527 Siiri Vallner                         00:58:00
 13.10113 Lii Süld                              01:00:27
 14. 9021 Mati Saluoks                          01:00:44
 15. 1691 Külli Tõnus               HOK         01:00:52
 16.  638 Vello Krohn               Tammed      01:01:01
 17. 1038 Veste Kivipalu            LSF PT      01:03:58
 18.  615 Tõnu Sarapik                          01:04:06
 19. 6392 Pille Tiis                            01:05:00
 20. 6060 Tiina-Mari Kõrge                      01:05:14
 21. 4878 Jüri Püssim               Tammed      01:05:15
 22. 9852 Tiia Mõek                             01:05:24
 23. 1380 Monika Jaago                          01:05:33
 24. 6491 Anni Sild                 Jakob West  01:05:37
 25.  569 Riika Ploompuu                        01:05:57
 26. 4730 Kristin Peebo                         01:06:13
 26. 5581 Sigrid Särak                          01:06:13
 28. 9308 Mari-Liis Eeljõe                      01:07:01
 29. 4504 Tiina Kangilaski          Elioni SK   01:07:35
 30. 4106 Tiiu Mägi                 Kape        01:07:40
 31. 2375 Krista Jaadla                         01:08:39
 32. 5287 Teele Tamme               TÜ          01:09:38
 33.  528 Enn Uussaar               Orion       01:10:24
 34.11203 Eneli Rebase                          01:10:51
 35.  526 Maari Idnurm              Orion       01:10:59
 36. 8982 Eva Arusoo                            01:11:20
 37. 6249 Mariann Soone             Eesti Ühis  01:11:23
 38. 1208 Ilmar Napritson                       01:11:35
 39. 9889 Helerii Kalev             Elioni SK   01:12:06
 40.  189 Riho Kilp                 Tammed      01:12:59
 41. 7310 Karin Reisner             Metsäliitt  01:13:05
 42. 7888 Pille Lepik                           01:13:18
 43. 5945 Katrin Tõkman                         01:14:08
 44.  652 Vello Loorits             Orion       01:15:39
 45. 7258 Piret Grigorjev           Välisminis  01:16:11
 46. 3628 Rein Kannike                          01:16:26
 47. 4799 Lembit Põldoja            AS Elektri  01:16:51
 48. 7958 Ulmi Malts                Põrgupõhja  01:17:32
 49. 6461 Katrin Enni                           01:18:30
 50. 7529 Merje Neeme                           01:18:59
 51. 5993 Anu Juurik                TON         01:20:48
 52.12163 Kai Jääger                            01:21:19
 53. 9756 Piret Sepp                Kunstiakad  01:22:04
 54. 4819 Anu Järve                 Hansapank   01:22:19
 55. 4782 Triin Kallas              Humanitaar  01:25:27
 56. 9658 Mati Tombak               Tallinna T  01:25:55
 57. 5578 Gerli Kriiska                         01:28:25
 58. 6607 Konstantin Kangur         Tehnilise   01:29:05
 59.  913 Feliks Kipper             Orion       01:29:08
 60.   76 Aarne Mardiste            Harju KEK   01:33:09
 61.12762 Laila Elhuveig                        01:34:46
 62. 9744 Marju Skepast             AME AS      01:34:47
 63. 2809 Juho Heinrand             Norma       01:37:13
 64.12816 Margit Tennokene          KeM ITK     01:41:14
 65. 2300 Mati Toom                 TON         01:41:48
 66. 6743 Kullo Vende                           01:44:44
 67.12430 Piret Puus                            01:48:29
 67.12428 Imbi Nõgisto                          01:48:29
 69.10524 Kristel Tumm                          02:21:50
M10NR Rada (1): 4 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5700 Kaarel Vesilind           Tallinna R  00:06:28
  2. 6653 Peeter-August Leht        Okas        00:09:34
  3. 5967 Andreas Koppa                         00:11:12
  4. 6572 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed      00:11:35
  5.10127 Artjom Rõþkov             SRD         00:12:47
  6.10667 Mait Pihotalo                         00:13:55
  7.11602 Markus Kilg                           00:15:29
  8.12330 Mikk Kelder               x20         00:16:10
  9. 6656 Kristofer Kirss                       00:16:20
 10.10832 Karl Kuldmaa                          00:16:43
 11.11733 Jan-Erik Vaiksalu                     00:17:57
 12. 8002 Raiden Metsa                          00:18:14
 13.11738 Joosep Põldre                         00:18:43
 14. 8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja  00:20:39
 15. 6634 Rihard Viherpuu           SK Paksud   00:21:28
 16.10860 Ranno Kannel              Rae         00:21:51
 17.10129 Mihhail Jevsjukov         SRD         00:22:26
 18. 6372 Jaan Peeter Viljamaa                  00:22:56
 19. 9585 Robin Olli                LSF PT      00:24:46
 20.11779 Henri Evert               Hooler      00:27:29
 21.10646 Kaarel Kivisalu                       00:32:30
 22. 8011 Siim Kesküla                          00:39:06
 23. 9557 Ihan Jalukse                          00:39:22
 24. 8007 Kert Jalukse                          00:39:34
 25.10834 Hans-Mihkel Kruuse                    00:39:39
 26.11752 Rudolf Tamm                           00:46:40
 27.11753 Artur Tamm                            00:46:54
M12 Rada (4): 10 KP 3.62 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5557 Mart Albert Mustkivi      Mercury     00:46:05
  2. 6706 Holger Post               Koop        00:53:27
  3. 6572 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed      00:57:03
  4. 6048 Henry Vari                Lilleküla   01:16:30
  5.    0 Tanel-Mairo Sildnik       vale klass  01:28:12
  6. 6426 Mart Timuska              Rae         01:41:26
  7. 5700 Kaarel Vesilind           Tallinna R  01:44:18
  8.11396 Markus Keller             Tallinna K  01:44:28
  9. 8038 Robert Põldre                         01:53:40
M14 Rada (3): 9 KP 3.67 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:44:36
  2. 5558 Märt Mustkivi             Mercury     00:46:43
M16 Rada (11): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7943 Lauri Lõoke               Põrgupõhja  00:40:49
  2. 3880 Björn Panker              Ilves       00:41:07
  3.10746 Aare Rämmann              Tallinna J  00:41:29
  4. 4308 Erki Olesk                Võru        00:48:09
  5. 6863 Sven-Erik Rebane          Orvand      00:48:37
  6. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  01:07:19
M18 Rada (6): 11 KP 6.65 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:45:12
  2. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:45:52
  3. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:46:51
  4. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         00:49:36
  5. 4200 Sander Kuusk              Tammed      00:56:02
  6. 4371 Artur Nevinski            Võru        00:56:05
  7. 9274 Kaido Stroom              Harju KEK   01:06:04
M21A Rada (2): 16 KP 8.82 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2886 Risto Kiilberg            Tammed      00:55:40
  2. 5699 Tiit Pekk                 Hansapank   01:01:16
  3. 2202 Mati Korrol               Mercury     01:02:24
  4. 3535 Ragnar Kruusla            West        01:06:20
  5. 3737 Arvo Ambel                            01:06:42
  6.  759 Eero Raun                             01:08:07
  7. 2528 Priit Pirksaar            JOKA        01:08:51
  8. 6721 Tarmo Kilg                            01:12:06
  9. 7880 Taimar Väljataga          JK Alpinis  01:12:35
 10. 5556 Mart Mustkivi             Mercury     01:13:42
 11. 7913 Alar Ehandi               Team Ironm  01:13:58
 12. 1960 Vallo Vardja                          01:17:50
 13. 6311 Kristjan Maade            Desorient   01:19:19
 14. 7064 Tanel Veisserik                       01:19:34
 15. 4869 Argo Priivits             Elioni SK   01:22:00
 16. 6347 Meelis Org                Desorient   01:24:14
 17. 5574 Kristian Pilbas                       01:24:58
 18. 5979 Raivo Saame                           01:25:07
 19. 6414 Kristjan Jalukse                      01:26:23
 20. 2119 Kaimo Käärmann-Liive      Tammed      01:30:38
 21. 2654 Silvar Savolainen         EA Reng     01:34:37
 22.10662 Erko Virgepuu             Hansa SK    01:34:47
 23.10122 Indrek Parts                          01:43:31
M21AL Rada (7): 17 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4509 Paul Lumi                             00:48:51
  2. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:48:59
  3. 5817 Asso Silm                             00:53:44
  4. 4876 Martti Kuldma             Elisa       00:53:55
  5. 1663 Heigo Ojaste              Koop        00:54:31
  6. 9275 Kristjan Stroom           Harju KEK   00:54:32
  7.  747 Aleksandr Petuhhov        FusionOne   00:55:05
  8. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:56:48
  9. 2842 Mart Jakobson             Harju KEK   00:57:13
 10. 1976 Danilo Piht               Mercury     00:57:32
 11. 4877 Raimo Kleinert                        00:59:04
 12. 8666 Jaanus Loitmaa            Elisa       00:59:26
 13. 1366 Mart Sooberg              Võru        01:00:57
 14. 4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD         01:01:06
 15. 8818 Marko Süld                HOK         01:02:42
 16. 6578 Andres Aavik                          01:03:07
 17.12406 Anti Talves                           01:03:12
 18. 5571 Üllar Pärnaste            OK U.P.S.   01:03:39
 19. 6780 Argo Vessmann                         01:05:10
 20. 4309 Erik Olesk                Võru        01:05:32
 21.11258 Lauri Ehrenpreis          Liewenthal  01:05:33
 22. 1836 Rünno Sulg                Arco Vara   01:05:53
 23. 4515 Jaan Metsa                            01:06:15
 24. 8156 Aivo Kaljumäe                         01:09:34
 25.  501 Tarmo Mamers              B.A.N.K.    01:10:25
 26. 3361 Hannes Kerem              Harju KEK   01:10:34
 27. 3182 Riho Kadaja               Saku        01:10:50
 28. 6462 Riho Enni                             01:12:20
 29. 6467 Madis Tuulpärg            Eesti Ener  01:16:58
 30.10698 Mihkel Keinast            JK Piraaja  01:36:51
 31.11170 Dmitri Prohhorov          FusionOne   01:41:30
 32.12423 Rain Raukas                           01:47:12
 33.12767 Rene Raukas                           01:47:28
M21B Rada (5): 13 KP 6.83 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2730 Taavi Ahven                           00:41:58
  2. 4230 Lauri Olli                LSF PT      00:46:09
  3. 6280 Veiko Hintsov             Rae Kivite  00:47:20
  4. 2491 Gert Müürsepp                         00:48:23
  5. 6133 Mikk Tali                 Harju KEK   00:49:03
  6. 3709 Taivo Daub                Ilves       00:50:29
  7. 6445 Oliver Immato             TTÜ         00:50:58
  8. 2963 Taimo Nellis                          00:52:14
  9. 7563 Rain Muru                 Lennubaas   00:52:45
 10. 2350 Tago Teetamm              Tammed      00:53:54
 11. 4274 Mati Tikerpuu                         00:56:45
 12. 1996 Margus Kandelin           TON         00:58:18
 13. 7034 Meelik Gornoi             Skype       00:58:24
 14.12756 Marti Kaljuve                         00:59:11
 15. 4788 Marti Ranne               LUS         01:01:12
 16. 1085 Toomas Talumaa                        01:01:27
 17. 8427 Tõnu Põld                             01:01:29
 18. 7311 Ülo Reisner               Metsäliitt  01:02:07
 19. 4746 Kalev Viidemann                       01:02:39
 20. 2708 Eero Soone                            01:02:52
 21. 4297 Kristjan Kivipalu         LSF PT      01:05:02
 22. 3293 Aivo Mündel               Orvand      01:05:31
 23. 9899 Heiko Sõro                EMT         01:07:33
 24. 5970 Alo Süvari                            01:07:44
 25.11342 Rene Matvei                           01:09:15
 26.  893 Priit Roots                           01:09:41
 26.10515 Veiko Aaviste                         01:09:41
 28.10178 Kaido Reiman              Metsäliitt  01:09:49
 29. 9639 Marko Mägi                AS Eesti E  01:11:17
 30.10842 Silver Mäe                Sidepatalj  01:12:00
 31. 6729 Tanel Raig                            01:12:18
 32. 9790 Taivo Remmelgas                       01:14:10
 33.11069 Rait Kapp                             01:15:29
 34. 6308 Jagnar Jaaska                         01:15:38
 35.    0 Lauri Laasmann            TTG         01:15:51
 36.11393 Arne Ansper                           01:16:25
 37.10088 Taimo Aasma               KKM ITK     01:16:41
 38. 9866 Kaido Lepisto                         01:17:17
 39. 2962 Jürgen Niinre                         01:18:45
 40.12285 Ivo Hindreus                          01:20:10
 41.12774 Aare Külv                             01:20:16
 42.11197 Margus Freudenthal                    01:22:32
 43. 6141 Risto Tamme                           01:22:35
 44.12089 Rait Piirfeldt            Põrgupõhja  01:22:46
 45.12761 Heinar Tarasov                        01:23:09
 46. 7235 Kaido Kaarli              Hansapank   01:26:48
 47. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:26:49
 48. 8253 Fred Viidul               Microsoft   01:27:00
 49. 7553 Andrei Tufljakov                      01:27:50
 50.12591 Aivo Sadam                            01:31:17
 51. 5346 Veiko Vaade               Proeksport  01:31:58
 52.11663 Art Arvisto               x132        01:33:55
 53.10510 Henri Jõesalu             Elioni SK   01:41:26
 54.12768 Artur Keerov                          01:51:43
M21C Rada (12): 9 KP 4.12 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6038 Siim Kibus                            00:30:21
  2. 5976 Heigo Nõmmik                          00:31:19
  3. 5554 Eero Säde                 Lennubaas   00:33:16
  4. 2895 Andres Lauba              TON         00:33:45
  5. 5695 Madis Raus                            00:34:26
  6. 6747 Peeter Tamm               Zebra.ee    00:35:04
  7. 3985 Kuldar Pihlapuu           Orvand      00:35:26
  8. 2957 Oliver Napits             Hooler      00:36:33
  9. 5575 Riho Miloserdov                       00:37:19
 10.12280 Andres Viira                          00:37:22
 11. 6395 Kaupo Jõgi                Unistar-Au  00:37:23
 12. 4708 Ragnar Ilp                            00:37:53
 13.10891 Kirill Klenski            FusionOne   00:38:32
 14. 9282 Reimo Leedjärv                        00:39:04
 15.11011 Jaanus Beilmann           Piletilevi  00:39:15
 16. 1859 Matti Betlem                          00:40:01
 17. 6208 Dmitri Neshumajev                     00:40:23
 18. 4817 Indrek Vainlo                         00:40:47
 19. 5853 Ivo Müürsepp              TTÜ         00:40:59
 20. 7542 Indrek Katuðin                        00:41:24
 21. 9993 Viljar Saare              Toprest AS  00:41:38
 22. 9821 Hillar Saare              TTÜ         00:41:43
 23. 5814 Aleksei Spiridonov                    00:41:57
 24. 6502 Harri Moora                           00:43:29
 25. 7955 Marko Turba               Merevägi    00:44:03
 26. 5588 Lauri Ojala               TON         00:44:06
 27. 8450 Margus Luht               Avita       00:44:20
 28.11337 Kalmer Piiskop            Postimees   00:45:13
 29. 6854 Madis Loitmaa                         00:45:26
 30.12405 Tanel Kokk                            00:45:33
 31. 6518 Arno Nurges                           00:46:11
 32.11041 Gert Jugala               SAMI        00:46:35
 33. 9293 Aivo Riisenberg           Luurepatal  00:46:37
 34. 6338 Aivar Kapsta              Eurotec-In  00:46:49
 35. 8503 Enar Leht                             00:47:12
 36. 6137 Indrek Uik                            00:47:35
 37.11517 Timo Tross                Merevägi    00:48:15
 38.11518 Viljar Kivi               Merevägi    00:48:16
 39. 5570 Hannes Umborg             OK U.P.S.   00:48:36
 40.11147 Andrus Allikas                        00:48:52
 41. 5585 Tõnu Kastan               Trummi SK   00:49:03
 42. 9808 Villu Kivimäe                         00:51:09
 43. 6285 Riho Vahtre                           00:52:43
 44. 6355 Meelis Karp                           00:54:09
 45. 8311 Taavi Gröön                           00:54:43
 46. 4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu               00:57:35
 47.12765 Mstislav Panov                        00:57:38
 48. 8417 Raul Valgiste             OK Kuusalu  00:57:44
 49.11029 Mihhail Svintsov          FusionOne   00:57:45
 50.12316 Marko Rahe                            00:57:50
 51.12369 Janek Suviste                         00:57:56
 52. 3520 Mati Karu                 JOKA        00:58:03
 53. 6523 Kalev Konso               Mereväebaa  00:58:43
 54. 5381 Olev Sepp                 LSF PT      00:59:26
 55. 5568 Urmas Reikop              Sinine Zet  01:03:03
 56. 3210 Alar Heinrand             Norma       01:04:02
 57. 9320 Jaanus Vapper                         01:04:48
 58.12390 Ilja Ollõkainen           ÜSP         01:06:25
 59.11453 Juhan Karin                           01:08:21
 60. 9718 Mikk Kaasik                           01:08:56
 61. 6431 Anton Roolaid                         01:11:30
 62. 9893 Peep Päll                             01:17:20
 63.12315 Madis Janson                          01:21:20
 64. 6275 Indrek Roasto                         01:56:20
M35 Rada (2): 16 KP 8.82 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1029 Dmitri Shved              SRD         01:03:53
  2. 4864 Indrek Saarepera                      01:06:19
  3. 1275 Jaanus Reha               Koop        01:08:35
  4. 1268 Priit Överus              Mercury     01:08:46
  5. 7881 Margus Lõoke              Põrgupõhja  01:09:34
  6. 4847 Ain Pello                 Mercury     01:09:44
  7. 5485 Aivar Leht                Okas        01:15:12
  8.10123 Raul Sankovski                        01:18:51
  9. 8260 Viktor Kübard             SRD         01:20:18
 10.10106 Kaur Virunurm                         01:21:06
 11.10112 Raigo Treimut                         01:22:02
 12. 4337 Jaak Evert                Hooler      01:23:53
 13. 5210 Alar Saar                 Jõulu       01:25:55
 14.   61 Manivald Haljas                       01:28:35
 15.  284 Ants Tamm                 TON         01:29:05
 16.12084 Jaan Leppik                           01:32:34
 17. 8157 Sulev Kesküla                         01:36:47
M40 Rada (5): 13 KP 6.83 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:45:11
  2. 3393 Rain Vellerind                        00:45:56
  3.  169 Ando Post                 Koop        00:48:43
  4. 5564 Peeter Võrk               F-Klubi     00:53:19
  5. 2685 Raivo Panker              MARU        00:54:15
  6. 9140 Tõnu Danilas                          00:55:12
  7. 2287 Tiit Riisalo              EROK        00:55:27
  8.  646 Kaido Gutmann             Rae         00:56:26
  9. 1053 Veikko Tamlak             Kape        00:57:37
 10. 6452 Argo Kauge                Põrgupõhja  00:57:54
 11. 4772 Martin Ehala              Rae         00:59:48
 12. 4690 Vladimir Savinov          SRD         01:00:00
 13.  902 Riho Männi                Lehola      01:02:04
 14.  262 Enno Lelumees             Eesti Liik  01:02:52
 15. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  01:05:56
 16. 5919 Toomas Telgma              Voller     01:06:03
 17. 2384 Elmo Lepiku                           01:06:08
 18. 8803 Tõnu Sellin               Uddeholm T  01:14:56
 19. 5822 Arvo Raja                             01:28:42
 20. 8708 Ilmar Raag                ETV         01:38:54
M45 Rada (6): 11 KP 6.65 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4833 Ülo Madissoon             PV SKK      00:51:44
  2. 3656 Ülo Timuska               Rae         00:53:00
  3. 1077 Urmas Laev                Mercury     00:53:11
  4. 4310 Mihkel Nahkur             Jõhvik      00:53:57
  5. 7205 Ivar Lai                              00:56:42
  6.  423 Kalev Ruberg              Saku        00:57:55
  7.11806 Andrus Rämmann                        00:58:04
  8. 5693 Arvi Käärd                            01:00:10
  9. 5579 Andrus Tamme              Eesti Ener  01:02:51
 10. 5213 Reino Rass                EA Reng     01:04:04
 11. 6612 Aadu Sedman                           01:04:34
 12.  917 Margus Jaanus             Koop        01:04:43
 13. 1287 Ivo Tamla                             01:06:26
 14. 2892 Argo Koppel                           01:08:03
 15. 6147 Endel Karp                Vasar Inst  01:09:05
 16. 2290 Jaak Kümnik                           01:16:34
 17. 4762 Ain Kartau                Orvand      01:20:47
 18. 6434 Priit Tammik                          01:23:30
 19.12733 Rein Nigul                            01:24:53
 20. 7439 Neeme Milva                           01:27:04
 21.12764 Kalev Liibert                         01:53:50
M50 Rada (6): 11 KP 6.65 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   55 Vello Post                Koop        00:55:23
  2. 4733 Leo Sepp                  Tammed      00:56:52
  3.  625 Ants Sild                 TAOK        00:59:16
  4. 9038 Heino Rebane              Orvand      00:59:52
  5.  912 Toivo Leisner             Elioni SK   01:01:41
  6.    2 Kalju Vaikjärv            Vunder      01:02:41
  7.  294 Arvo Soosalu              LUS         01:04:48
  8.  884 Ahto Karu                 JOKA        01:05:23
  9. 5421 Rene Jakobson                         01:06:53
 10. 1545 Oleg Podlipski            Jõhvik      01:11:00
 11. 7437 Kalev Israel                          01:17:58
 12. 3362 Raivo Kukk                            01:20:00
 13. 6575 Aavi Millner              AS NIVANO   01:21:03
M55 Rada (8): 11 KP 6.43 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  320 Rein Unt                  TON         00:54:04
  2. 1971 Kalle Nelk                Tammed      00:54:16
  3.  610 Tauno Saks                            00:57:37
  4. 1032 Tiit Luhari               EMHI        01:00:41
  5. 1775 Andres Iila                           01:00:58
  6.  148 Jüri Kadaja               Saku        01:03:16
  7.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        01:04:23
  8.  274 Mati Karp                 TEMPO spor  01:05:02
  9.  412 Lembit Talli                          01:05:44
 10.  416 Rein Kask                 TAOK        01:07:41
 11. 7182 Guido Leibur                          01:13:10
 12. 2851 Toomas Naelapää           Harju KEK   01:17:04
 13. 3226 Kalev Raadla              Hooler      01:21:09
 14.   49 Rein Rebane               TON         01:37:32
 15. 6726 Peeter Valle                          01:37:56
M60 Rada (8): 11 KP 6.43 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  188 Ülo Vainura               Tammed      00:50:00
  2. 3221 Raivo Meier               Hooler      00:52:02
  3.  456 Peep Koppel               Koop        00:55:47
  4. 1238 Heino Allikberg           Saue        01:01:42
  5.  149 Ilmar Mõistlik            Orion       01:01:59
  6. 2505 Enn Aedna                 TON         01:03:11
  7. 3940 Jaan Kallo                            01:04:52
  8.  455 Tiit Koppel               Orion       01:10:22
  9.  329 Enn Nuut                  Orion       01:10:34
 10.  541 Jaak Vihmand                          01:12:44
 11.  972 Mati Kallemets            Okas        01:14:02
 12. 6158 Aare Mäemurd              Talkur      01:15:58
 12. 5420 Tõnu Piits                            01:15:58
 14. 6248 Mihkel Oidekivi           Abobase Sy  01:18:25
 15.  321 Aleksander Viidemaa                   01:20:50
 16.  425 Agu Koppa                 AS Schetel  01:22:12
 17.   75 Peeter Pappel                         01:31:15
 18. 5384 Peeter Harro                          01:39:19
 19. 1754 Edmund Veski                          01:45:21
 20. 2848 Jaan Loide                Harju KEK   02:03:20
 21. 6272 Jaan Vehlmann             JK          02:05:20
M65 Rada (9): 12 KP 5.57 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  462 Georg Sooberg             Võru        00:50:35
  2.  306 Rein Küttim               Orion       00:52:48
  3.  194 Karl-Valdor Kuusk         Tammed      00:54:10
  4.  167 Mati Tõnus                Orion       00:56:02
  5. 9021 Mati Saluoks                          01:00:44
  6.  638 Vello Krohn               Tammed      01:01:01
  7.  615 Tõnu Sarapik                          01:04:06
  8. 4878 Jüri Püssim               Tammed      01:05:15
  9.  528 Enn Uussaar               Orion       01:10:24
 10. 1208 Ilmar Napritson                       01:11:35
 11.  189 Riho Kilp                 Tammed      01:12:59
 12.  652 Vello Loorits             Orion       01:15:39
 13. 3628 Rein Kannike                          01:16:26
 14. 4799 Lembit Põldoja            AS Elektri  01:16:51
 15. 9658 Mati Tombak               Tallinna T  01:25:55
 16. 6607 Konstantin Kangur         Tehnilise   01:29:05
 17.  913 Feliks Kipper             Orion       01:29:08
 18.   76 Aarne Mardiste            Harju KEK   01:33:09
 19. 2809 Juho Heinrand             Norma       01:37:13
 20. 2300 Mati Toom                 TON         01:41:48
 21. 6743 Kullo Vende                           01:44:44
M70 Rada (11): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   62 Juhan Hunt                Orion       00:57:13
  2.  263 Toomas Jõgi                           00:59:13
  3.  131 Rein Mesila               Koop        01:02:23
  4. 1651 Elmu Loit                             01:06:21
  5. 2648 Tõnu Tiits                Orion       01:08:43
  6.  959 Toomas Rebase                         01:13:48
  7. 6134 Mart Nuga                             01:23:37
  8. 2268 Ilmar Arumäe                          01:45:55
  9. 3500 Rain Lahtmets             TTÜ         01:52:50
M75 Rada (3): 9 KP 3.67 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  165 Heino Heinloo             Tammed      00:46:14
  2. 6283 Hugo Tartlan                          00:48:54
  3. 6573 Hardo Loog                            00:49:26
  4.  101 Edgar Tammik              Orion       00:51:12
  5.  476 Eeli Tiigimägi            Jõhvik      00:54:24
  6. 6139 Hans Vinkman                          01:08:17
  7. 3433 Peedu Retel                           01:16:45
  8.  201 Rein Veski                Orion       01:22:45
  9. 5462 Vello Joonuks                         01:29:10
 10.  191 Helmut Karin              Tammed      01:33:32
N10NR Rada (1): 4 KP ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6307 Teele Telgma                          00:06:34
  2. 6784 Kirke Timmusk             PV SKK      00:06:49
  3. 4751 Liina Vesilind            Pirita Maj  00:07:27
  4. 6131 Johanna Preden            TON         00:10:13
  5.10827 Kaisa Rooba               Rakv        00:11:31
  6. 8049 Ingrid Sooberg            Võru        00:12:20
  7. 8560 Stella-Marii Tamme        Keila Algk  00:12:58
  8. 8564 Triin Kurm                            00:12:59
  9. 6694 Kerstin Allikberg                     00:13:01
 10. 8043 Brigitte Panker                       00:13:05
 11.11448 Hanna Liis Treimut                    00:13:12
 12.11282 Marian Keller             Tallinna R  00:13:36
 13.    0 Mari-Liis Vähi            vale klass  00:14:16
 14. 8567 Carmen Karp                           00:15:14
 15. 6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         00:15:38
 16. 9543 Meriliis Lille                        00:16:14
 17.    0 Jete Merila               vale klass  00:16:24
 18. 5711 Kadri Lepiku                          00:17:07
 19.12126 Anna Mercedes Preden      TON         00:18:39
 20.10905 Kaia-Liisa Pals           Tabasalu    00:20:00
 21.12331 Maria Tufljakova          x29         00:20:14
 22. 6633 Johanna Viherpuu          SK Paksud   00:21:30
 23.12332 Grete Lepvalts            x36         00:21:59
 24. 8010 Sanna Kesküla                         00:22:08
 25. 6371 Paula Liis Viljamaa                   00:22:53
 26. 9973 Lisette-Liis Loorits                  00:23:38
 27.12334 Anna Kristiin Fuchs       Mercury     00:24:16
 28. 6622 Liselle Evert             Hooler      00:27:30
 29.12335 Johanna Moora             x106        00:29:08
 30.12337 Kirke Liis Vessmann       x111        00:30:42
 31.12336 Mia Mirtel Vessmann       x115        00:31:04
 32.12333 Karin Aaviste             x80         00:31:20
 33. 6675 Hanna Maria Semper                    00:35:34
 34. 9507 Hanna Arusoo                          00:35:47
 35.11059 Merilin Priivits                      00:37:40
 36.11778 Rebeka Tõkman                         00:44:25
N12 Rada (4): 10 KP 3.62 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:54:57
  2. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:58:45
  3. 4751 Liina Vesilind            Pirita Maj  01:24:43
  4.11282 Marian Keller             Tallinna R  01:25:13
N14 Rada (3): 9 KP 3.67 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8574 Krista Rämmann                        00:45:02
  2. 8783 Jaana Olvet               Rakv        00:46:14
  3. 5350 Kerda Timmusk             PV SKK      00:46:23
  4.11014 Meril Beilmann            Tallinna N  01:15:03
  5. 6977 Tuuli Betlem                          01:28:01
  6. 6425 Anne-Mai Timuska          Rae         01:37:56
  7.12769 Kristi Põldmäe                        01:37:58
N16 Rada (11): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8790 Marta Olvet               Rakv        00:59:14
  2. 6163 Anne-Mari Käär            Saue Gümna  01:06:27
  3.12270 Heleene Tambet            Viljandi M  01:12:17
N18 Rada (10): 9 KP 4.63 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3948 Anneli Tamla              Koop        00:51:12
  2.12433 Kristina Kärk             TSG         00:51:42
  3. 4330 Meidi Pihotalo            Tammed      00:53:47
  4. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:54:25
  5. 4110 Hille Savi                LUS         01:06:07
N21A Rada (7): 17 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5325 Signe Raidmets            TON         00:56:13
  2. 2687 Ingrid Vehlmann           Mercury     00:57:32
  3. 4749 Anneli Pello              Mercury     01:00:24
  4.  681 Aiki Kuldkepp             Mercury     01:01:03
  5. 7291 Eva Kaarli                            01:03:06
  6. 4396 Maria Zhuravskaja         SRD         01:03:31
  7.12407 Sirle Kauksi                          01:03:36
  8. 8309 Ruta Tamre                TAOK        01:09:41
  9. 3780 Britta Panker             Ilves       01:13:13
 10. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:13:31
 11. 8412 Ave Toomingas             SEB Eesti   01:20:03
 12. 3352 Anu Kõnnusaar             TON         01:20:55
 13. 5376 Anu Koppa                 Orienteeru  01:34:04
 14. 6849 Kairi Sirkel                          01:37:51
 15.10085 Irina Kelder                          01:37:52
 16. 5611 Ülle Lobjakas                         01:39:28
 17.12766 Carol Pähkel                          01:47:17
N21B Rada (9): 12 KP 5.57 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5870 Liisi Piits               EKI         00:54:00
  2. 7042 Merli Kaljuve             Mercury     00:54:50
  3.10203 Kristel Leisalu           Elisa       00:55:38
  4. 3617 Annika Loorits            Kose        00:55:53
  5. 6847 Katrin Uudeküll           Uudeküla    00:57:15
  6. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:57:58
  7.10113 Lii Süld                              01:00:27
  8. 1038 Veste Kivipalu            LSF PT      01:03:58
  9. 6060 Tiina-Mari Kõrge                      01:05:14
 10. 9852 Tiia Mõek                             01:05:24
 11. 1380 Monika Jaago                          01:05:33
 12. 6491 Anni Sild                 Jakob West  01:05:37
 13. 4730 Kristin Peebo                         01:06:13
 13. 5581 Sigrid Särak                          01:06:13
 15. 9308 Mari-Liis Eeljõe                      01:07:01
 16. 4504 Tiina Kangilaski          Elioni SK   01:07:35
 17. 4106 Tiiu Mägi                 Kape        01:07:40
 18. 2375 Krista Jaadla                         01:08:39
 19. 5287 Teele Tamme               TÜ          01:09:38
 20.11203 Eneli Rebase                          01:10:51
 21. 8982 Eva Arusoo                            01:11:20
 22. 6249 Mariann Soone             Eesti Ühis  01:11:23
 23. 9889 Helerii Kalev             Elioni SK   01:12:06
 24. 7310 Karin Reisner             Metsäliitt  01:13:05
 25. 7888 Pille Lepik                           01:13:18
 26. 5945 Katrin Tõkman                         01:14:08
 27. 6461 Katrin Enni                           01:18:30
 28. 7529 Merje Neeme                           01:18:59
 29. 5993 Anu Juurik                TON         01:20:48
 30.12163 Kai Jääger                            01:21:19
 31. 9756 Piret Sepp                Kunstiakad  01:22:04
 32. 4819 Anu Järve                 Hansapank   01:22:19
 33. 5578 Gerli Kriiska                         01:28:25
 34.12762 Laila Elhuveig                        01:34:46
 35.12816 Margit Tennokene          KeM ITK     01:41:14
 36.12430 Piret Puus                            01:48:29
 36.12428 Imbi Nõgisto                          01:48:29
 38.10524 Kristel Tumm                          02:21:50
N21C Rada (4): 10 KP 3.62 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3325 Tuuli Urgard              Tammed      00:43:27
  2. 2517 Katrin Karp               Spordiklub  00:43:32
  3. 2767 Kristi Kurg               Inbio       00:46:49
  4.12776 Helene Urva                           00:47:28
  5. 8914 Elise Urva                            00:47:53
  6.10694 Kärt Kaukver                          00:50:16
  7.10656 Kristel Tuisk             SA          00:50:57
  8. 9904 Kristi Tamm               TÜ          00:54:47
  9. 3358 Kristiina Fuchs           Mercury     00:55:59
 10. 2513 Ethel Madalik             Tammed      00:56:56
 11. 7124 Hanna Anton               Elioni SK/  00:57:41
 12. 9841 Anneli Tuisk              Skype       00:57:48
 13. 9935 Meele Lille                           00:59:22
 14. 6064 Eda Meibaum               ÜSP         01:00:24
 15. 8345 Merle Okermann                        01:01:27
 16.10691 Nella Kurg                            01:02:08
 17. 2536 Taimi Õunapuu             Okas        01:02:59
 18. 5694 Kadri Raus                            01:04:47
 19. 5411 Ingrid Kuningas           Tammed      01:05:34
 20. 5702 Kadri Pirn                Elisa       01:07:29
 21.12395 Tiina Kalevik             AS Express  01:08:06
 22.11270 Silva Reinhold            Vahipatalj  01:09:10
 23. 7885 Maie Onton                            01:09:20
 24.11419 Ruth Jugala                           01:09:23
 25. 5837 Helen Vegmann                         01:09:47
 26. 8648 Grete Usin                Elioni SK   01:11:28
 27. 9122 Triin Jaanimäe            TLÜ         01:11:29
 28. 8346 Pille Põrk                            01:12:16
 29.10487 Eve Kaljusaar                         01:12:40
 30. 8310 Kadri Gröön                           01:12:43
 31. 7367 Tuuli Ojasalu             Lembela     01:14:13
 32. 5615 Anne Pekri                            01:14:22
 33.10505 Nele Klopp                Lembela     01:14:27
 34. 5567 Kai Voolaine                          01:18:00
 35. 8461 Margit Tuvik              Mereväebaa  01:18:07
 36. 4275 Kristiina Kindel          TAOK        01:18:15
 37. 5591 Piret Sarapuu                         01:23:43
 38. 6354 Jaana Metsis                          01:23:44
 39.12392 Kai Kurg                  Matkasport  01:23:45
 40.12393 Aari Solenikova           Piletilevi  01:23:48
 41. 6976 Triin Betlem                          01:24:18
 42. 8541 Britt Reimets             TÜ          01:24:23
 43. 4748 Kristina Vesilind         Balti Auto  01:26:49
 44.12396 Gerli Kivistik            AS Express  01:27:51
 45. 6323 Merje Pals                            01:28:28
 46.12425 Maret Viira                           01:30:35
 47.11349 Ruth Rootslane            Vagodent O  01:33:27
 48.12398 Aet Kukk                  Express Po  01:54:36
 49.12763 Eve Tobias                            01:55:05
    12127 Anne Pärgma               Hansapank   DQ      
    12772 Siiri Krümann                         DQ      
    12771 Marge Kasepalu                        DQ      
N35 Rada (9): 12 KP 5.57 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  295 Kersti Ehala              Rae         00:56:22
  2.  527 Siiri Vallner                         00:58:00
  3. 1691 Külli Tõnus               HOK         01:00:52
  4. 6392 Pille Tiis                            01:05:00
  5.  569 Riika Ploompuu                        01:05:57
  6.  526 Maari Idnurm              Orion       01:10:59
  7. 7258 Piret Grigorjev           Välisminis  01:16:11
  8. 7958 Ulmi Malts                Põrgupõhja  01:17:32
  9. 4782 Triin Kallas              Humanitaar  01:25:27
 10. 9744 Marju Skepast             AME AS      01:34:47
N40 Rada (10): 9 KP 4.63 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  283 Maris Roosipuu            Orion       00:39:08
  2. 4195 Lea Leppik                TAOK        00:39:46
  3. 2741 Merike Paapson            TON         00:40:06
  4. 8644 Anneli Rämmann            Tammed      00:41:28
  5.  134 Aari Talver               Mercury     00:42:37
  6.  279 Anu Järv                  MARU        00:46:24
  7.  278 Meeli Kerem               OÜ Optilin  00:48:28
  8. 1212 Tiina Tamla               Koop        00:56:24
  9.11559 Heli Zvorovski                        00:57:57
 10. 5164 Ingrid Peetris            ITKH        00:59:29
 11.   86 Mai Viirmann              Põrgupõhja  01:00:44
 12.11416 Elo Reinik                            01:06:19
 13. 7436 Merit Israel                          01:12:06
 14. 6459 Piret Urmet               Põrgupõhja  01:18:41
 15. 6538 Jana Reikop               EMMK        01:21:38
 16. 3363 Katrin Viru               Orvand      01:46:52
 17. 9896 Merle Lindma                          01:46:56
N45 Rada (10): 9 KP 4.63 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2338 Riina Laev                Mercury     00:43:03
  2. 2956 Kristel Sarri             Hooler      00:58:04
  3.  293 Ruth Gutmann              Rae         01:01:18
  4. 5989 Inga Petuhhov                         01:06:39
  5. 5589 Merike Mändsoo              Talkur    01:09:20
  6. 7040 Katrin Kriiska                        01:09:54
  7.  941 Mare Kitsnik              Saku        01:11:52
  8. 9717 Erika Ader                IKAK        01:14:01
  9.10483 Anu Malts                             01:14:41
 10. 6176 Maire Rillo                           01:14:42
 11. 6322 Reet Teppo                Elioni SK   01:14:46
 12. 6036 Piret Jürman              Elioni SK   01:20:13
 13. 4296 Terje Villemi             TAOK        01:26:11
 14. 6412 Mare Randmaa                          01:31:41
 15. 9277 Lea Avango                            01:34:37
N50 Rada (11): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.   22 Anne Vaikjärv             Vunder      00:49:30
  2. 6574 Katrin Millner            Eesti Ener  00:50:18
  3. 2298 Mare Niitsoo              TON         00:53:37
  4. 5580 Eha Tamme                 Bochako Ee  00:53:59
  5.  401 Imbi Savi                 PV SKK      00:54:33
  6. 4844 Marje Sepp                            00:56:11
  7. 1881 Helle Rennu               Saku        01:02:50
  8. 4212 Lembe Lutterus            Orion       01:03:45
  9. 6406 Kai Valge                             01:07:52
 10.  905 Mari Pedajas                          01:17:18
N55 Rada (11): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  280 Hille Tasa                Tammed      00:45:29
  2.  123 Kersti Mardiste           Harju KEK   00:45:47
  3.  300 Ilse Uus                  TON         00:56:03
  4.  617 Silvi Estorn              TAOK        01:03:06
  5. 8463 Reet Uusberg                          01:04:01
  6.  522 Mare Aibast               Harju KEK   01:08:06
  7.  286 Koidula Kannel            Koop        01:16:56
  8.12107 Katrin Kaldma                         01:17:18
  9.  452 Maaris Nuutre             Orion       01:22:23
 10. 6493 Natalia Lausmaa                       01:34:03
N60 Rada (3): 9 KP 3.67 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  208 Esta Karilaid             Projektbür  00:47:09
  2.  311 Viiu Rebane               Orion       00:49:52
  3.  264 Mare Jõgi                             00:51:54
  4. 3225 Anne Raadla               Hooler      00:53:01
  5. 2847 Ene Loide                 Harju KEK   00:59:19
  6. 1728 Rutt Kukk                 Orion       01:00:33
N65 Rada (3): 9 KP 3.67 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2104 Elga Adrat                TON         00:54:06
  2.  478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvik      00:57:08
  3.  100 Luule Valdes                          01:02:47
  4.  198 Ellen Veski               Orion       01:03:37
  5. 3230 Malle Meier               Hooler      01:04:18
  6. 2650 Malle Karolin             Orion       01:04:23
  7.  389 Ülle Mõistlik             Orion       01:09:30
  8. 1631 Maire Lahtmets                        01:12:44
  9. 4523 Enda Janter               Norma       01:16:06
 10. 1142 Helje Reinholm                        01:18:37
 11. 6329 Maie Sepp                             01:18:53
 12. 6206 Ljudmilla Mashina         TON         01:23:20
 13.  230 Raaja Aluvee              Orion       01:29:33
V ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4404 Toomas Väli               KJPS        01:51:38 26p
  2. 6450 Peeter Manitski                       02:15:43 20p
  3.11200 Sirle Antov                           01:42:22 17p
  4.12435 Rene Sein                             01:43:02 17p
  5.12434 Aleksei Norden                        01:44:04 17p
  6. 9386 Siim Kokk                             01:01:26 16p
  7. 4113 Mairolt Kakko             Bona Fide   01:05:15 16p
  8. 5424 Aimar Liiver              Elioni SK   01:35:05 16p
  9.12773 Ralf Järvamägi                        01:39:08 16p
 10. 9932 Einar Kivisalu            Koomaklubi  01:41:00 15p
 11.12159 Raimond Saks              Elioni SK   02:08:32 14p
 12.  133 Andres Talver             Mercury     00:48:00 12p
 13.  104 Kalju Tilk                Orion       00:56:06 12p
 14. 4800 Hannes Viherpuu           SK Paksud   01:05:37 12p
 15.12309 Siim Ringinen                         01:07:53 12p
 16. 6138 Kalju Jürisma                         01:43:22 12p
 17. 3357 Villu Allikberg           Saue        01:07:16 11p
 18.10903 Anne Kruuse               Saue Gümna  01:11:05 11p
 19.10902 Heli Põldre               Semtu AS    01:11:12 11p
 20.10461 Anne-Mari Pevkur          KSS Eero    01:22:15 11p
 21. 5998 Vladimir Vari                         01:47:29 11p
 22.12404 Berit Oll                 Adventuur   01:57:44 11p
 23.12193 Peeter Saat                           02:06:06 11p
 24. 4533 Siiri Mustkivi            Mercury     00:46:29 10p
 25. 1240 Jüri Rokko                SK          00:48:52 10p
 26.   58 Viktoria Trasanov         JOKA        00:51:07 10p
 27. 4152 Rain Semper               Bona Fide   00:58:40 10p
 28. 5836 Hannes Valk                           01:09:47 10p
 29.   54 Peep Velleste             Mercury     01:14:20 10p
 30.11385 Kelly Vainlo                          01:18:53 10p
 31. 5527 Marge Randmaa                         01:20:23 10p
 32.12760 Caroline Laane                        01:20:29 10p
 33. 4506 Toomas Lausmaa                        02:04:02 10p
 34. 3512 Tiit Ploompuu             SK Hooler   00:53:16 9p
 35. 4001 Ann Alice Ehala           Rae         00:54:57 9p
 36. 7123 Hardi Anton               Elioni SK/  01:06:34 9p
 37.11809 Liina Kümnik                          01:12:23 9p
 38.  464 Sulev Lestberg            OÜ MiTe En  01:17:03 9p
 39.12770 Angela Ader                           01:21:07 9p
 40.12125 Dan-Rainer Aluve                      01:33:33 9p
 41.12777 Kristina Laul                         02:22:50 9p
 42.12778 Merike Padar                          02:22:58 9p
 43.10683 Ave Viitamees                         00:42:34 8p
 44.  147 Are Kaasik                            00:48:05 8p
 45.12109 Veiko Veskilt                         01:06:11 8p
 46. 8964 Tuuli Tammeraid-Kattago               01:23:42 8p
 47.12400 Vootele Allik                         01:25:27 8p
 48. 9514 Kaari Kaasik                          00:57:45 7p
 49. 7586 Ott-Nigul Väli            Nõmme Põhi  01:33:23 7p
 50. 4866 Jevgenia Sarap                        00:58:03 6p
 51.12401 Gustav Eek                            01:33:33 6p
 52. 8635 Mari Allese                           00:48:54 5p
 53.  341 Are Saadik                Orion       01:06:44 5p
 54. 2391 Tiit Sõmerma                          01:30:11 5p
 55. 5874 Tiiu Mamers               TÜ          00:34:42 4p
 56. 6424 Eeva Pajuviidik                       01:33:44 4p
 57. 3886 Mariann Laev                          00:36:55 3p
 58. 5863 Pirgit Kasemets           EMT         01:18:05 3p
 59.11611 Jelena Svintsova          ITK         01:18:46 2p
    12779 Eva Ainsoo                            DQ       2p
    12397 Pille Tang                Express Po  DQ       2p
 62.11148 Kaspar Kuhi               Sõjaväepol  00:48:29 1p
 63.12372 Christeen Marie Käsnapuu              01:01:06

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.0 [2008.410] @ 30.09.2008 22:06:50 OK TON