Harku II
27.08.98   521 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                  D10NR 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
SRD SK
Rajameister: Ella Shved
Rada: 1.3 km      4 KP-d 
1 1810 Heljen SKLAVE                                  08.51  18  45
2 2322 Katre KASELEHT                                 09.37  15
3 2125 Janne REHA                                     09.38  13  82
4 2323 Elise PILLAROO                                 09.40  12
5      Kerti VALGEPEA                                 09.52  11  23
6 1902 Mileen MAHLAPUU                                09.58  10  64
7 2028 Anneli TAMLA                                   11.25   9  20
8 1805 Tiiu LAUSMAA                                   11.35   8  51
9 2100 Katlin PIIRIKIVI                               11.47   7  20
10 2099 Kirke PIIRIKIVI                                11.50   6  31
11 2307 Elle-Mari PAPPEL                               12.20   5  15
12 1998 Mailis MEIER                                   17.22   4  36
13      Triinu ROONI                                   21.20   3  11
14      Triinu ERIK                                    25.20   2
klassid                                  D12 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 2.8 km      7 KP-d
1  371 Olga MAZINA                  Nomme SK          39.36  18  95
2 1041 Thea KALJUR                  Orvand            44.38  15 142
3 1949 Mirjam LAEV                                    45.42  13 102
4  933 Grete GUTMANN                SK RAE            46.30  12  71
5 2171 Hanna SAMOSON                                  56.01  11  39
klassid                                    D14 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 4.5 km      9 KP-d
1  853 Piret PORMEISTER             Nomme SK          38.59  18  79
2  196 Tais LEONTENKO               SRD SK            40.08  15 201
3  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK          40.23  13 153
4  336 Annika ALJAS                 OK Kose           46.22  12 198
5 2132 Kristel KASELEHT             OK Ilves          55.30  11  26
6 2324 Maritta PILLAROO                               55.35  10 
7 1941 Liis KAUGE                   Nomme SK        1:15.55   9  59
8 2319 Laura LAUMETS                                1:15.58   8 
9 2202 Kaisa KASE                                   1:47.52   7  30
klassid                                    D16 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5 km      10 KP-d
1  685 Anita KARNIT                 Orion             51.50  18 178
2  986 Jane SAUMANN                 TA OK             51.57  15 166
3  987 Liisa LEHTMAE                TA OK             55.53  13  52
4 1804 Liisi OTS                                    1:09.17  12 154
5 1620 Teele GORNOI                 GAG             1:16.09  11 195
6 1947 Marilyn LAEV                                 1:41.48  10  33
klassid                                    D18 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5.8 km      11 KP-d
1  671 Anu MoISTLIK                 Orion             58.57  18 140
2 1794 Triin MUMME                  TA OK           1:04.02  15 159
3  406 Kristi KoIVA                 OK Kose         1:06.28  13  51
4 1171 onnela LEHTSAAR              Orvand          1:10.54  12  37
5  857 Mirjam ALLIK                 Nomme SK        1:16.53  11  40
6  265 Anna-Maria NIZOVTSEVA        SRD             1:28.28  10  69
klassid                                    D21A 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 6.9 km      13 KP-d
1 1346 Lilian JoESAAR               OK Voru           59.42  18 151
2  887 Anu ANNUS                    PEKO            1:00.25  15  46
3  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:01.29  13 100
4  272 Meeli KEREM                  Harju Elekter   1:04.15  12  98
5  195 Ella SVED                    SRD SK          1:08.57  11 160
6  565 Ingrid VEHLMANN              TPU / JK Hermes 1:15.51  10 118
klassid                                    D21B 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5.8 km      11 KP-d
1  537 Triina-Britt PREDEN                            55.11  18 181
2 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed       55.41  15 168
3  517 Kulli ToNUS                  HOK               57.16  13 120
4  877 Jaana SVED                   SRD SK            57.28  12  99
5 2337 Eva KLEMETS                                    57.50  11 
6 1219 Liisi PIITS                  T Ped Ulikool     57.51  10  35
7   53 Anneli PELLO                                   58.22   9 117
8 1799 Kirsten NIGUL                TU                58.54   8  75
9  927 Maria JERONEN                Maksuamet       1:02.37   7  65
10  441 Aari TALVER                  L-US            1:04.12   6  36
11  965 Ave EESSALU                  TTU             1:04.55   5  27
12  178 Tiina TAMLA                  Kooperaator     1:06.23   4  11
13  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:08.33   3  88
14  345 Lembi BERKMAN                                1:14.09   2  85
15  896 Ljudmilla SVED               SRD SK          1:16.41   1  64
16 1270 Kaie KUKK                    TA OK           1:44.43      10
17 1980 Karin KULDVA                                 1:44.44      11
klassid                                    D21C 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 3.5 km      8 KP-d
1 1018 Lii SULD                                       28.43  18 161
2 2101 Kaja REBANE                                    29.26  15  76
3  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       31.44  13 132
4 1914 Maari IDNURM                                   32.39  12 103
5 2266 Hele KARILAID                Valismin          35.15  11 
6  156 Riina RAIE                                     35.43  10  62
7 2206 Adu KRIISA                   Saue Auto AS      35.51   9  45
2207 Piret GROSSTHAL              EBS               35.51   9  45
9 1498 Marina NIKITINA                                36.06   7  53
10 2087 Heidi PRITS                                    36.35   6  13
11 1393 Aili PIIRIKIVI               SK Rae            38.05   5  96
12  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       38.38   4 182
13  930 Airi KAMRATOV                TTU               39.44   3  83
14 1919 Kristiina FUCHS              Saue OK           41.57   2  13
15  429 Ingrid MAHLAPUU                                43.41   1   5
16 1760 Helelyn TAMMSAAR                               45.28     
17   57 Kristel SARRI                Hooler            45.59      19
18 1152 Natalia LAUSMAA                                46.14     
19  966 Kristy SINIRAND              Lehola            49.52     
20 1643 Anu REHA                     Kooperaator       50.40      23
21 2326 Agne AAS                     AS EMOR           50.52     
22 2329 Reet JARVSALU                AS EMOR           51.10     
23 1802 Veronika KUBAR                                 51.41      21
24 1321 Kristiina JAKOBSON                             52.00     116
25 2338 Ave KANG                                       52.17     
26 1427 Maarika MOLDER                                 53.06       4
27  123 Eda RAND                     TSK Jaalill       55.08     
28 1412 Merle RAASK                  Harvest           58.14     
29 2072 Kerti PELLMAS                                  58.23     
30 1915 Marika STOKKEBY                              1:05.27      12
31 1334 Kulli ILINGS                 Hooler          1:05.47     
32 2010 Piret PESTI                  SK ORHIVAR      1:05.50     
33 2276 Merike KUUSKME                               1:07.00     
2278 Pille MAERAND                                1:07.00     
35 1527 Helve SISKA                  TA OK           1:07.05     
36 2334 Maigi PARNIK                                 1:08.43     
37 2332 Kristin PEEBO                                1:08.51     
38 2333 Ruth OPER                                    1:08.55     
39 2335 Merike MUMME                                 1:08.56     
40 1771 Annemari VENE                                1:09.25     
41 1712 Irja LUKS                                    1:09.27     
42   98 Mare POOM                                    1:10.40     
43 2045 Eveli VELLIKOK                               1:38.01     
klassid                                    D35 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5.8 km      11 KP-d
1  224 Marika KIRSSPUU              TA OK             51.05  18 179
2  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion             54.04  15 181
3  448 Riina LAEV                   OK M.A.R.U.       55.46  13 112
4  192 Eda MEIBAUM                  Autokompanii    1:01.04  12  21
5  198 Imbi SAVI                    Lus             1:05.02  11 173
6  529 Aivi KALJUR                  Orvand          1:05.58  10  82
7 1997 Maila MOOR                                   1:09.41   9 106
8 1443 Kaja SALUMAE                                 1:11.37   8 144
9 1061 Mare KITSNIK                 Okas            1:15.37   7 161
10  584 Kaja KALM                                    1:16.33   6  69
11  292 Viivi ESKLA                                  1:22.05   5  89
12  396 Terje VILLEMI                                1:24.12   4  33
13 2293 Reet TEPPO                                   1:32.50   3   8
klassid                                    D40 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5 km      10 KP-d
1 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     44.25  18 184
2  755 Anne VAIKJARV                AS Vunder         46.30  15  98
3  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa   46.57  13 119
4  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia     49.59  12 184
5  590 Kaja RAHU                    EKMI              59.55  11 124
6  586 Silvi ESTORN                 TA OK           1:01.12  10  56
7  218 Katrin TOMSON                                1:03.48   9  18
klassid                                    D45 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5 km      10 KP-d
1  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK     48.43  18 179
2 1651 Hille TASA                                     54.52  15 157
3  105 Tiiu JoGISU                  TON             1:00.47  13 107
4 1579 Juta LEHTME                  SK Orhivar      1:06.12  12  81
5  281 Evi VAHU                     Orion           1:12.58  11  69
6  223 Helju HUBEL                                  1:24.10  10  96
7 2294 Tiiu LIPPUS                                  1:41.54   9 
klassid                                    D50 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 4.5 km      9 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             38.40  18 216
2   77 Malle VIILMA                 Hooler            39.54  15 170
3  277 Rutt KUKK                    Orion             43.24  13 157
4  131 Anne RAADLA                  Hooler            47.47  12 133
5  108 Esta KARILAID                                  52.55  11 137
6  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK     53.31  10 128
7  113 Reet REBANE                                    54.00   9 115
8 1309 Mare JoGI                                      56.07   8 121
klassid                                    D55 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 4.5 km      9 KP-d
1   40 Kiira TARASSOVA              TON               39.27  18  95
2  451 Ilse UUS                     Orion             41.29  15 216
3  670 Ulle MoISTLIK                Orion             44.10  13 157
4  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 44.13  12 178
5  876 Malle KAROLIN                Orion             47.00  11  84
6  600 Urve OTSEPP                  Hooler            52.30  10 126
7  366 Helle LIPPMAA                Orion             52.52   9  97
8   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator    53.31   8 127
72 Urvi SARV                                      53.31   8  87
10  150 Mari ROOTS                   Kooperaator       57.02   6  78
11  185 Helje REINHOLM               Raamatutrukik.  1:00.42   5   8
12  666 Malle MEIER                  Hooler          1:01.22   4 133
13  516 Valve LUIK                   Orion           1:04.06   3  33
14  945 Valma ALLIKBERG              Sagro           1:26.55   2 
klassid                                    D60 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 2.8 km      7 KP-d
1  307 Ingrid UUK                   SVK               28.16  18 134
2  346 Ellen VESKI                  Orion             32.38  15 129
3  300 Helgi-Mai KANA               Hooler            33.12  13 163
4  184 Enda JANTER                  Norma             39.35  12 140
5  340 Mall POOL                                      40.56  11 154
6  750 Ljudmilla MASINA                               48.43  10 139
7  505 Valve NoMME                                    53.03   9 132
8 2321 Birgit JoGI                                  1:01.00   8 
9 2320 Margit JoGI                                  1:01.06   7 
klassid                                  H10NR 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
SRD SK
Rajameister: Ella Shved
Rada: 1.3 km      4 KP-d 
1      Kaarel TAMM                                    06.52  18
2 1811 Tarmo SKLAVE                                   08.05  15  39
3 2310 Oliver KRIST                                   08.17  13  33
4  895 Allar SAAR                                     08.47  12  72
5 2137 Meelis REHA                                    09.35  11  88
6 2126 Jarmo REHA                                     09.50  10  73
7 2151 Ingmar DAUB                                    10.07   9  80
8 2270 Mikk REHA                                      10.15   8  23
9 1897 Karli KANNEL                                   10.26   7  37
10 1586 Kalle GUTMANN                                  10.38   6  59
11  913 Alex SVED                                      10.58   5 202
12      Andre TAMM                                     12.13   4  45
13 2306 Oliver PAPPEL                                  12.20   3   3
14      Uku-Laur TALI                                  12.25   2
15 2180 Andres IDNURM                                  13.06   1  16
16 2248 Boris PAVLOV                                   16.26
17  928 Anton SVED                                     17.54      92
18 1753 Deniss SVED                                    20.27      92
klassid                                    H12 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 2.8 km      7 KP-d
1  338 Andres ALJAS                 OK Kose           26.47  18 187
2 2131 Hardi KASELEHT               Ilves             28.02  15  30
3 1311 Ott KARTAU                   Orvand            33.24  13  48
4  271 Hannes KEREM                 Keila AK          34.24  12 184
5 2262 Priit VALDEK                 Harju KEK RSK     34.46  11  37
6  391 Uku ROONI                    Orvand            37.34  10 110
7 1564 Kristjan LOORITS                               38.51   9  94
8  120 Marek BERKMAN                                  40.19   8  42
9  243 Jorgen VAIKJARV              21. KK            43.32   7  61
10 2172 Karl SAMOSON                                   44.06   6  88
11 1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK     44.19   5 114
12 2201 Kaur KASE                                      47.38   4  42
13 1724 Martin KOKS                                    52.56   3 
14  638 Anton DRUZKOV                Noorte Merekl.  1:32.08   2  41
klassid                                    H14 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 4.7 km      8 KP-d
1  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    29.39  18 198
2  872 Lauri MALSROOS               Orion             30.49  15 204
3  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       33.55  13 171
4  848 Reigo VATSK                  Nomme SK          34.10  12  91
5  918 Tanel TAAL                                     34.55  11 170
6 1045 Mart LINNAMAGI               Orvand            35.54  10  87
7 1044 Helmet SKLAVE                Orvand            39.49   9  49
8  531 Timo KALJUR                  Orvand            40.19   8  74
9 1589 Aivo TAMM                                      40.27   7 109
10 1994 Kristian MOOR                                1:11.29   6  82
11  176 Andres TAMLA                                 1:22.13   5  11
12  440 Allan TALVER                 Westholmi KK    1:22.21   4  29
klassid                                    H16 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5.3 km      12 KP-d
1 1053 Anti SKLAVE                  Orvand            38.00  18 118
2  847 Peeter PIHL                  Nomme SK          46.12  15 129
3  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool         49.01  13 162
4 1313 Margus OTS                                     50.06  12 180
5  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK          52.47  11 114
6 1063 Juhan AASARU                                   55.11  10  83
7   68 Erkki LIIV                   OK Tammed         59.00   9  21
8 1624 Margus LEHTME                SK Orhivar        59.28   8  97
9   63 Jano JARVELAID               OK Tammed       1:01.02   7 
10  821 Martin RAIE                                  1:10.19   6 108
klassid                                    H18 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 6.8 km      14 KP-d
1  515 Kristjan GANS                TA OK             44.01  18 184
2 1401 Neeme-Rain VELLESTE                            50.07  15 180
3 1006 Jaak KoIVA                   OK Kose           50.27  13 133
4  554 Risto GURJEV                 L-US              55.58  12 148
5 1046 Ahto SKLAVE                  Orvand          1:09.34  11  22
6  941 Kert LINDEBERG                               1:25.40  10  40
7  479 Feliks KIPPER                Orion           1:28.45   9 122
klassid                                    H21A 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 7.8 km      15 KP-d
1  915 Armo HIIE                    OK Ilves          42.50  18 177
2  610 Heiti HALLIKMA               OK Voru           45.04  15 110
3 1154 Alari KANNEL                 OK Ilves          47.43  13  79
4  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.       48.21  12 146
5  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         50.30  11  89
6   23 Tonu TANAV                   RSK Rae           50.46  10  49
7  450 Mart OSTRA                   OK M.A.R.U.       51.20   9  34
8  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.       51.34   8  68
9 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq           52.23   7  99
10  191 Dmitri SVED                  SRD SK            52.37   6 121
11  193 Roman SVED                   SRD SK            54.31   5  94
12 1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK     57.02   4  53
13  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.       58.56   3  25
14 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves          59.15   2  91
15 2013 Taivo TALI                   Harju KEK         59.45   1   4
16  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:00.56      46
199 Tonu SAVI                    L-US            1:00.56       8
18 1703 Alo ANSMANN                  OK Voru         1:01.27      21
19 1545 Janno TEELEM                                 1:02.49       7
20  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.     1:05.11     
21  389 Margus ESNAR                 SK Rae          1:06.45       8
22  937 Margus ARO                                   1:07.57      47
23 1396 Meelis PIIRSALU              USP             1:08.47     
24  706 Ivo LINASK                   TON             1:10.10       7
25 1019 Raigo TREIMUT                                1:11.58      17
klassid                                    H21B 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 6.8 km      14 KP-d
1  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     42.45  18 138
2  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       43.20  15 174
3  594 Taavi AHVEN                                    43.35  13 137
4  679 Enn JAAMA                                      44.09  12  80
5 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves          44.42  11 169
6 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E    44.57  10 175
7  931 Kaido GUTMANN                SK Rae            45.38   9  52
8 1087 Danilo PIHT                                    47.16   8  34
9  836 Taivo DAUB                   ETV               48.03   7  54
10  837 Andrus JAKOBSON              ETV               48.21   6  52
11   33 Mart SOOBERG                 OK Voru           48.38   5  73
12 1166 Mait ToNISSON                LSF Orient.       49.04   4  39
13  216 Rene KUTTIM                  Orion             49.08   3  70
14 1297 Mait MANDMETS                SK RADA           49.22   2  22
15 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves             49.33   1  47
16 1517 Priit OVERUS                 Norma             50.05      64
17 1689 Toomas TEEKEL                M.A.R.U.          50.11       6
18 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler            51.08      54
19  284 Huko OLANDER                                   51.22      13
20   62 Siim LANNES                                    53.33       2
21  101 Janno JoGISU                 OK TON            55.10     
2220 Andres BAUVALD               Eesti Telefon     55.10     
23  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS      55.28      26
24 1126 Urmas JAAGO                                    56.07     
25  330 Tarvi OLLI                                     56.20     
26 2301 Eero SOONE                   OK TEGIJAD        56.42     
27  145 Andres LAUBA                 TTU               58.44      13
28  944 Margus JAANUS                Kooperaator       59.53     
1131 Eno PAPPEL                                     59.53     
30 1049 Tanel VAINURA                Saue Tammed     1:01.36     
31 1717 Alvar KANGUR                 TTU             1:01.46      10
32 1268 Argo SIKK                    AS Baltmotors   1:01.50       4
33  743 Marti RANNE                  Baltalarm       1:01.59       9
34  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:02.22       1
35 1385 Aivar TOMSON                                 1:02.34      11
36 1015 Aivo MUNDEL                  Orvand          1:04.45     
37 1951 Raul HINDOV                                  1:04.48     
38  726 Jaanus PAPPEL                                1:04.56     
39 2225 ANDRES VESILIND                              1:06.03     
40 2280 Tago TEETAMM                 OK TEGIJAD      1:08.05     
41  384 Reino RASS                                   1:08.51     
42 1848 Marek METTAS                 Ekj             1:11.11     
43 2336 Orm TAMMEPUU                                 1:22.08     
44 2286 Mihkel TAMMEPUU                              1:22.24     
45 2311 Markko ABEL                                  1:22.25     
46  940 Karel KRIST                  GAG             1:23.28     
47  157 Ullar TEDER                  TA O            1:32.18     
48 2297 Lauri VALLASTE                               1:32.27     
49 1968 Ullar ROSENFELDT                             1:42.44     
50 2288 Veniamin MILEVSKI            EKTA            2:04.50     
klassid                                    H21C 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 4.7 km      8 KP-d
1  817 Erko oUNAPUU                 TON               24.13  18 184
2  845 Vello NEEDRIT                                  28.08  15  91
3 1518 Tauno PIIRIKIVI              SK Rae            29.15  13  99
4 1377 Indrek TEPPO                                   29.18  12  17
5  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       29.53  11 113
6  824 Aleksei SPIRIDONOV           AS ERGAST         30.03  10  33
7  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     30.20   9  96
8 1539 Marko KALVE                                    30.58   8  90
9  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       31.19   7 148
10 1425 Simonas EIMAITIS                               31.28   6  14
11 1230 Tarmo KUUB                   Reval-Sport       31.40   5  10
12 1931 Vahur HOLLO                                    32.12   4  32
13 1786 Tiit RIISALO                                   34.33   3  87
14  891 Andres PUULINN                                 35.10   2  18
15 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           35.45   1 129
16  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon     36.34       7
1761 Simmo SOOMETS                                  36.34      11
18  187 Rein KAASIK                                    37.04      85
19  981 Aivar FELDING                Harju KEK RSK     37.06       4
20  286 Reimo VESKE                                    37.20      19
21 1478 Andrei SAFONOV                                 37.34       2
22 2331 Alari ILVES                                    37.37     
23 1959 Toomas TAMSAR                                  37.55     
24 2272 Veiko HINTSOV                                  38.00     
25  807 Juri TARMAK                  TON               38.20      28
26 1940 Kuido KUUL                                     38.48       1
27 2199 Juhan IDNURM                                   38.56      11
28 1249 Indrek ROASTO                                  39.18       4
29  519 Margus ALJAS                 REIB AS           39.59      32
30 2330 Priit PRINTS                 AS MECRO          40.10     
31 1462 Vladimir ANTSON                                40.16     
32 1991 Raimond SILLAMAA                               40.24     
33 1127 Taavi VALLNER                Orion             40.29       2
34 1892 Kalle ANTSON                                   40.31     
35  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     40.41     114
36 1985 Jaak KUMNIK                                    40.51       8
37  929 Ardo KAMRATOV                AS Klementi       40.59     
38 1645 Tiit PAPPEL                                    41.20     
39 2239 Tarmo TIISLER                Eesti Raadio      41.23     
40 1416 Karl OOLU                                      42.34      19
41 2289 Urmas ROASTO                                   42.36     
42  694 Joel OTS                                       42.57     
43 2184 Kalev JARVIK                                   43.22     
44 2291 Raul ORGLAAN                                   44.46     
45 1925 Hannes VIHERPUU                                45.01     
46 2073 Andres ROOSMA                Eesti Telefon     45.04     
47 1351 Risto SAVIRANTA              ABB Eeesti        49.06      41
48 2312 Raivo PARNPUU                EKTA              50.34     
49 2290 Indrek HINNO                                   51.00     
50  823 Anton ROOLAID                TTU               51.07     
51   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin            52.05     
52 2325 Targo KALAMEES               TTU               52.40     
53 1428 Mati SOKK                                      52.57     
54 2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.      56.43     
55 1248 Hillar ROASTO                                  57.57     
56 2279 Urmas HEINRAND                                 58.36     
57 1995 Erik MOOR                                    1:11.03     
klassid                                    H35 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 7.8 km      15 KP-d
1  530 Maido KALJUR                 Orvand            51.30  18  78
2  547 Jaanus REHA                  Kooperaator       52.23  15 187
3  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.       55.52  13  77
4  393 Rein ROONI                   Orvand            56.42  12 117
5  711 Valentin MIKSON              Nomme KJK         57.28  11  91
6  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.          57.43  10 172
7 1585 Johannes TASA                                  59.32   9  71
8  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:00.33   8 106
9  260 Vallo VARJO                  Kooperaator     1:01.19   7  45
10  464 Aivar MEINDOK                                1:02.22   6 
11  618 Jaanus VILJAMAA              Orion           1:06.01   5  21
12  716 Manivald HALJAS                              1:07.59   4  87
13  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:09.17   3  68
14  869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK       1:10.39   2  35
15 1424 Ants TOOM                                    1:14.02   1  33
16  762 Agu LIPPING                  SK Hippokrates  1:22.18      10
17  595 Ain KARTAU                   Orvand          1:37.00       4
klassid                                    H40 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 6.8 km      14 KP-d
1   12 Rein UNT                                       44.16  18 130
2  283 Vello POST                   Kooperaator       51.54  15 121
3  343 Tonu TAAL                    TON               53.19  13  92
4 1137 Peep EOMOIS                  TA OK             53.33  12  72
5 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose           54.21  11 174
6   75 Jaan TAMM                    Lennul. keskus    55.02  10 
7 2170 Ago SAMOSON                  KBFI              57.04   9 
8 2165 Mart JARVIK                                    57.08   8  25
9  532 Guido TREES                  TA OK, Harjumaa   57.40   7  98
10  494 Raivo KUKK                                   1:01.27   6 117
11  797 Kalju VAIKJARV               AS Vunder       1:02.02   5 
12  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:03.12   4  87
13  780 Kalev ADER                   Kaitseliit      1:03.48   3   4
14  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:03.50   2  89
15 1496 Mihkel VALDEK                Harju KEK       1:03.55   1  36
16 1284 Gerhard PLOOMIPUU                            1:05.01      38
17  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 1:06.54      42
18  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:07.43     136
19  995 Tonu VAHI                    AS ABB Eesti    1:07.51      33
20 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:09.31      37
21  914 Juri LAANMETS                                1:14.32       8
22  205 Sulev VILL                   Saue Tammed     1:14.56     
klassid                                    H45 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 6.6 km      14 KP-d
1   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK             50.16  18 158
2  142 Tonis HARM                                     52.42  15 166
3  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler            53.29  13 104
4  262 Enno LELUMEES                Saue OK           54.11  12  23
5  662 Andres IILA                  AS Erek           55.01  11 103
6  375 Kalev KUKK                   TA OK             55.14  10  36
7  121 Arvo SOOSALU                 LUS               56.02   9 144
8   13 Kalle NELK                   Vasar             56.37   8 141
9  631 Peeter PLAKK                                   57.09   7 115
10  275 Juri ROKKO                   TLN               58.15   6 106
11  656 Harry VEIDE                  L-US              58.34   5  28
12  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:00.58   4  55
13   67 Ilmar KAARMA                                 1:02.50   3  69
14  736 Tiit LUHARI                                  1:04.37   2  40
15  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:08.00   1  15
16 2183 Vainu SALUSAAR               Silikaat        1:08.19      29
17  652 Mati KARP                    Tempo           1:10.35     124
18  358 Tiit RIISMAA                 TA OK           1:12.40      26
19  967 Peeter TIKS                                  1:13.05      13
20  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:13.25      13
21 1486 Toomas NAELAPAA              Harju KEK RSK   1:15.05       1
22  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS  1:31.44      10
klassid                                    H50 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 6.6 km      14 KP-d
1  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       50.31  18 195
2  643 Ants TAMM                    TTU               50.59  15 124
3  946 Heino ALLIKBERG              Sagro             53.03  13 159
4  674 Uuno VALLNER                 Orion             53.12  12 133
5 1728 Mati KALLEMETS               OK Okas           56.00  11  88
6   11 Mati POOM                    TON               56.02  10  41
7  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         56.10   9 207
8  235 Tonu SOOSoRV                 Orion             57.15   8  32
9  844 Enno NEEDRIT                                 1:00.07   7  24
10  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:01.02   6  97
11  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:03.37   5 120
12  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:05.04   4  98
13  183 Tonu PIITS                   REI             1:06.12   3  85
14  256 Madis SAUL                   EBI             1:07.46   2  16
15  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:08.03   1  17
16  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:09.09      22
17  800 Heldur VALJAMAE              OK Orvand       1:09.23     
18  972 Enn JoESTE                   SK Hippokrates  1:09.54      25
19 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:10.40      33
20 1294 Tonis RAUDLA                 OK Tammed       1:19.20      31
21    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:20.24      81
22   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:23.13      41
23  553 Mihkel OIDEKIVI              Systest Plus    1:24.28     
24  862 Juri TAHEMAA                                 1:24.34       5
25   95 Jaan LOIDE                   Harju KEK RSK   1:38.32       2
26 2162 Vladimir VARI                                1:59.36     
27   70 Toomas TIIKMA                TTU STI         2:07.20     
klassid                                    H55 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5.3 km      12 KP-d
1   65 Kalju TILK                   Orion             40.31  18 174
2  215 Rein KUTTIM                  Orion             41.26  15 151
3  443 Mati ToNUS                   Orion             44.08  13 165
4 1009 Juri PUSSIM                                    45.04  12 168
5   32 Georg SOOBERG                                  45.52  11 197
6  106 Eimar JoGISU                 TON               47.16  10 101
7  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK     47.49   9  95
8   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion             49.19   8 149
9  977 Jakob VINKEL                 Orion             50.05   7  91
10  501 Juho HEINRAND                                  51.21   6  40
11  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.      54.25   5  73
12  390 Ants MAARING                                   54.54   4  66
13  796 Rein INDLO                                     55.30   3  16
14  359 Enn UUSSAAR                  Orion             56.27   2  52
15 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU   59.05   1  25
16 1577 Boris KIRT                   Sportmarket       59.15      24
17  246 Georg LIIDJA                                 1:03.37      67
18  675 Vello LOORITS                Orion           1:05.15      43
19  285 Mati ARUS                                    1:09.18      63
20 1150 Toomas LAUSMAA               Orion           1:12.37      11
21 1964 Mati MELDORF                                 1:13.40       1
22  334 Enn NORMAN                   AS Auto Enrgom. 1:17.05       6
23 1999 Lembit PoLDOJA                               1:22.43      15
24  745 Enn REE                                      1:47.46       2
klassid                                    H60 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 5.3 km      12 KP-d
1  998 Ain RELO                     OK Tammed         45.34  18 176
2  320 Tonu KIRSS                   TOVAL             46.44  15 170
3  956 Toomas JoGI                                    52.25  13 158
4  997 Juhan HUNT                   Orion             54.34  12 169
5  628 Elmu LOIT                                      55.30  11  91
6  273 Aavo HARMA                   Orion             56.03  10 170
7  724 Rein MESILA                                    57.54   9 135
8  475 Ulo VAHER                    EBJ               58.30   8  22
9  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark    58.43   7 114
10  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:00.40   6  70
11  894 Rein RANDMA                                  1:03.08   5 105
12  874 Tonu TIITS                   ORION           1:03.41   4  50
13 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:04.50   3 106
14  688 Valju TALI                   Harju KEK RSK   1:08.17   2 
15  118 Ants ERM                     TA OK           1:08.39   1  49
16  626 Alo HUTT                                     1:10.52      34
17  549 Tonu TOOMING                 Orion           1:11.25      22
18  294 Mart NUGA                                    1:11.52      10
19  473 Peeter PLUTUS                                1:21.17      10
20  700 Hudo ANNIVAL                                 1:27.33      26
21  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.   1:28.03       5
klassid                                    H65 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
Rada: 4.7 km      8 KP-d
1  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             34.02  18 210
2  232 Are KAASIK                   Orion             35.59  15  56
3  624 Heino HEINLOO                Orion             37.54  13 192
4  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    39.38  12 154
5   44 Henno ADRAT                  TON               41.36  11 157
6 1185 Edgar TAMMIK                 Orion             43.29  10 132
7  710 Helmut KARIN                 Orion             44.10   9 131
8  637 Rein VESKI                   Orion             48.56   8  79
9  313 Arvo KULL                    Orion             50.56   7  91
10  748 Peedu RETEL                  EOL               54.10   6 108
11  221 Eugen MANNIK                 PKV               55.46   5  23
12  395 Arne KAARLAID                Tall. Toiduveod   56.03   4 
13  352 Hugo TARTLAN                 TPT               59.34   3 111
14  438 Harry ATTEMAN                                1:11.12   2  14
15  149 Ivar TREIKELDER                              1:13.40   1  33
16  237 Enrico MITT                  TON             1:24.28      16
17  810 Elmar RUBEN                                  1:42.00      18
klassid                                    DV 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
1  432 Juta REMMET                                       16     
2  365 Anu JARV                                          12     
3  598 Katrin VIRKUS                VIP Reisid           11     
4  268 Mare RAIDMA                                       10     
831 Triinu ARB                                        10     
2308 Eve ESKO                                          10     
7 2011 Anne PESTI                   SK ORHIVAR           09     
8  859 Mari ROOTS                   TA OK                08     
1690 Ella TEEKEL                  M.A.R.U.             08     
10  233 Imbi KAASIK                  Orion                07     
555 Margit TREIMANN                                   07     
932 Ruth GUTMANN                 RSK Rae              07     
1017 Helve LUHT                   Harju KEK            07     
1190 Liina SUURORG                                     07     
1945 Mariann LAEV                 OK M.A.R.U.          07     
2237 Lembe LUTTERUS                                    07     
17   82 Agnia RAHENDI                                     06     
83 Leida SEVRUK                 Orion                06     
19    4 Elga ADRAT                   TON                  04     
20  754 Saima KOKSER                                      03     
1228 Merle REITS                                       03     
22  182 Viiu SOOSoRV                                      02     
klassid                                    HV 
18.  27.08.98  Harku II  Osalejaid: 521
TA EBI
Rajameister: Alari Koppel    Peakohtunik: Tiit Parnik
1  614 Kalju JURISMA                                     17     
2  430 Venda KASK                                        16     
3  442 Andres TALVER                L-US                 14     
4   92 Jaak LIIVIK                  SK Aeg               11     
1380 Kalju SIPP                   Tolliamet            11     
6  250 Hillar NIKKARI               SK RT                10     
386 Andres ARU                   BNS                  10     
623 Peep PIHLAK                  Orion                10     
1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.             10     
1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      10     
11  751 Risto ROSTE                                       09     
12  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV      08     
803 Siim SARRI                   Hooler               08     
2316 Mehis AAN                                         08     
2317 Tanel LAMBING                                     08     
16 2315 Otto KALDE                                        07     
17 1426 Uku TAMMARU                                       06     
2292 Erki RISTOJA                                      06     
2313 Heigo AMANN                                       06     
2314 Helar TARGAMAA                                    06     
21 2281 Marko KUNING                                      05     
2318 Rivo ENDLA                                        05     
23 1558 Raivo ERIK                   OK Kobras            04     
24  756 Fred KOKSER                                       03     
Ei  lainud  arvesse
*   Vaino  Kundla  H40- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Sirle  Saarepere  D21C- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Urve  Tellas  D45- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Raini  Raal  V- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Ants  Salura  H21B- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Maria  Laos  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Tonu  Asandi  HV- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Lucy  Bull  D21B- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Lauri  Puskar  H12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Mario  Vinne  HV- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Juku, Leo ??  HV- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Parnu  Vabanaine ??  V- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Meelis  Sokmann  HV- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Viivika  Ader  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Maarja  Lehemets  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Age-Ly  Murik  D21C - ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Inna  Hendla  DV - ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21C 
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21C
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21A
*   ilma  nime  ja  numbrita  D21C
Jooksid  vanusele  mittevastavas  voistlusklassis
2227  Olly  Valk  D40   
782   Tiiu  Kaalep  D50



© SRD SK srd@infonet.ee