Nelijarve
20.08.98   407 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
SRD SK
Rajameister:
Rada: 1.0 km      3 KP-d
1 2236 Birgit PEDANIK                                 10.47  18  35
2 1918 Katrin LAANEMETS                               11.18  15  46
3 2285 Kerli VIRK                                     11.29  13
4 1805 Tiiu LAUSMAA                                   11.32  12  43
5 1672 Agnes VASK                                     13.02  11  32
6 2307 Elle-Mari PAPPEL                               14.02  10
klassid                                    D12 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 2.8 km      8 KP-d
1  933 Grete GUTMANN                SK RAE            55.21  18  59
2 1949 Mirjam LAEV                                    58.07  15  89
klassid                                    D14 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 3.9 km      10 KP-d
1  196 Tais LEONTENKO               SRD SK            53.13  18 198
2  336 Annika ALJAS                 OK Kose           57.57  15 198
klassid                                    D16 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.8 km      11 KP-d
1 1789 Kadi LIMBERG                 Rakvere OK        50.36  18 
2 1804 Liisi OTS                                    1:09.28  15 142
3  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:12.18  13 161
4 1620 Teele GORNOI                 GAG             1:20.07  12 195
klassid                                    D18 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 5.3 km      12 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed       56.51  18 216
2 1794 Triin MUMME                  TA OK           1:32.47  15 144
3  406 Kristi KoIVA                 OK Kose         1:55.33  13  38
4  265 Anna-Maria NIZOVTSEVA        SRD             2:09.18  12  59
klassid                                    D21A 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 5.6 km      14 KP-d
1  916 Kirti REBANE                 Saue Tammed       45.31  18 
2 1491 Triin VASK                   OK Ilves          48.32  15  95
3  195 Ella SVED                    SRD SK            55.51  13 160
4  565 Ingrid VEHLMANN              TPU / JK Hermes 1:00.17  12 108
5 1132 Maris ROOSIPUU                               1:06.05  11  86
6  356 Maria MAZINA                 TTU SK          1:09.02  10  19
klassid                                    D21B 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.9 km      12 KP-d
1  537 Triina-Britt PREDEN                            44.41  18 174
2  517 Kulli ToNUS                  HOK               45.23  15 107
3 1799 Kirsten NIGUL                TU                46.02  13  67
4  444 Rimma-Malle VIIRLAID                           50.04  12  88
5 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed       54.40  11 153
6   53 Anneli PELLO                                   55.23  10 114
7  927 Maria JERONEN                Maksuamet         57.12   9  58
8  446 Mare MARGAT                                    57.29   8  26
9  441 Aari TALVER                  L-US              57.55   7  30
10  345 Lembi BERKMAN                                  58.18   6  85
11  877 Jaana SVED                   SRD SK          1:01.40   5  91
12  896 Ljudmilla SVED               SRD SK          1:01.57   4  63
13  401 Sunne PUSS                   TA OK           1:03.56   3 
14  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:04.04   2  67
15   89 Tiia TAIMISTU                OK Kape         1:11.13   1  14
16  298 Kullike LAUR                                 1:11.59     106
17  882 Mai VIIRMANN                 OK LUS          1:16.13      54
18 1296 Merit METSAR                 TPU             1:33.50       3
19 1270 Kaie KUKK                    TA OK           1:50.23      10
20 1980 Karin KULDVA                                 1:50.25      11
klassid                                    D21C 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 3.9 km      9 KP-d
1 2264 Merike PAAPSON               OK ILVES          41.01  18  30
2  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       41.32  15 119
3 1018 Lii SULD                                       41.54  13 154
4  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       42.26  12 182
5  653 Katrin KARP                  SK Tempo          47.32  11  39
6  476 Kully ANNUS                                    49.26  10  20
7 1321 Kristiina JAKOBSON                             49.52   9 116
8  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon     50.02   8 124
9 2087 Heidi PRITS                                    50.54   7 
10 1914 Maari IDNURM                                   51.31   6  91
11 1065 Jana REIKOP                  Sinine Zetoon     55.47   5  51
12    8 Kaire KIRSS                  TON               56.30   4   9
13  429 Ingrid MAHLAPUU                                58.30   3   4
14 1643 Anu REHA                     Kooperaator       59.14   2  23
15 1247 Aivi ROASTO                                  1:01.42   1 
16 1909 Tea NARIPA                                   1:02.29      28
17 1498 Marina NIKITINA                              1:02.45      46
18 1870 Ulvi MOKS                    Loksa LV        1:03.48      33
19 2266 Hele KARILAID                Valismin        1:05.06     
20  831 Triinu ARB                                   1:05.51      29
21 1412 Merle RAASK                  Harvest         1:07.56     
22 1152 Natalia LAUSMAA                              1:08.12     
23 2124 Anniki TIKERPUU                              1:08.14     
24 1919 Kristiina FUCHS              Saue OK         1:10.02      11
25  735 Lembe REIMAN                 Ok M.A.R.U.     1:14.10       6
26 1560 Jekaterina SIDOROVA                          1:17.48     
27 1400 Karin OOLU                                   1:18.30       6
28 1921 Signe KAPLAN                                 1:19.57       1
29 1760 Helelyn TAMMSAAR                             1:21.39     
2267 Ulle AAMER                                   1:21.39     
31   98 Mare POOM                                    1:29.39     
32 2278 Pille MAERAND                                1:31.40     
33 2277 Ene SoRMUS                                   1:31.41     
34 2276 Merike KUUSKME                               1:32.42     
35 2045 Eveli VELLIKOK                               1:37.40     
36 1756 Kristi TAMMJARV              TTU             1:42.18     
37 1802 Veronika KUBAR                               2:15.20      21
klassid                                    D35 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 5.2 km      12 KP-d
1  198 Imbi SAVI                    Lus               57.27  18 173
2  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion             59.31  15 178
3  448 Riina LAEV                   OK M.A.R.U.     1:00.36  13  99
4 1138 Ruth TAMMIKU                 TA OK           1:10.17  12  42
5 1443 Kaja SALUMAE                                 1:15.10  11 144
6  224 Marika KIRSSPUU              TA OK           1:15.19  10 161
7 1997 Maila MOOR                                   1:16.59   9 100
8 1061 Mare KITSNIK                 Okas            1:18.29   8 161
9  396 Terje VILLEMI                                1:30.20   7  29
klassid                                    D40 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.9 km      11 KP-d
1 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     47.28  18 177
2  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia     54.37  15 184
3 2083 Krista TERNO                 St. GADIS       1:03.41  13 110
4 1617 Eha TOLM                     Orvand          1:03.59  12 186
5  719 Merike HVALoNSKI             TA OK           1:13.04  11 
760 Mari VOLBERG                 TA OK           1:13.04  11 
7  218 Katrin TOMSON                                1:19.51   9 
8  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:25.31   8 106
9  590 Kaja RAHU                    EKMI            1:31.40   7 119
klassid                                    D45 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.8 km      11 KP-d
1  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK     50.15  18 172
2 1788 Maire LIMBERG                Rakvere OK        57.41  15 
3 1651 Hille TASA                                     59.36  13 142
4  282 Kristi MAGI                  Saku OK         1:00.20  12 155
5  985 Eha ARB                      Orion           1:00.37  11 155
6  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK   1:07.34  10 149
7  223 Helju HUBEL                                  1:45.46   9  86
klassid                                    D50 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.4 km      11 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             49.25  18 216
2  113 Reet REBANE                                    57.57  15 106
3  277 Rutt KUKK                    Orion           1:12.29  13 144
4  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:20.32  12 129
5   77 Malle VIILMA                 Hooler          1:24.51  11 166
klassid                                    D55 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4 km      12 KP-d
1  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 54.11  18 178
2  451 Ilse UUS                     Orion             54.40  15 216
3  150 Mari ROOTS                   Kooperaator     1:01.23  13  72
4  666 Malle MEIER                  Hooler          1:05.23  12 133
5  366 Helle LIPPMAA                Orion           1:15.04  11  88
6  876 Malle KAROLIN                Orion           1:15.31  10  73
7  600 Urve OTSEPP                  Hooler          1:21.42   9 123
8  670 Ulle MoISTLIK                Orion           1:26.32   8 156
9   72 Urvi SARV                                    2:03.03   7  79
klassid                                    D60 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 3.2 km      9 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               40.09  18 216
2  357 Luule VALDES                                   45.32  15  95
3  340 Mall POOL                                      58.23  13 154
4  750 Ljudmilla MASINA                             1:00.11  12 136
5  184 Enda JANTER                  Norma           1:16.39  11 137
6  505 Valve NoMME                                  1:28.31  10 132
7  300 Helgi-Mai KANA               Hooler          1:40.38   9 161
klassid                                    H10NR 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
SRD SK
Rajameister:
Rada: 1.0 km      3 KP-d
1  913 Alex SVED                                      06.10  18 202
2 2151 Ingmar DAUB                                    07.15  15  71
3 1053 Martin LAUSMAA                                 08.06  13  26
4 2088 Sander KUUSK                                   08.52  12  68
5      Andre TAMM                                     08.56  11  41
6 1688 Joonas LUIK                                    09.02  10  20
7 2092 Aadu LAMBOT                                    09.30   9  50
8 2018 Mikk MARTMAA                                   09.32   8  56
9      Rainer RUBERG                                  09.35   7  45
10      Oliver KRIST                                   09.47   6  20
11 1586 Kalle GUTMANN                                  09.48   5  53
12 2126 Jarmo REHA                                     10.04   4  63
13 2036 Taavi TALVER                                   10.25   3  23
14 1632 Rene ALLKIVI                                   10.35   2  34
15      Kristian KALLE                                 11.05   1
16 2306 Oliver PAPPEL                                  14.03
17 1753 Deniss SVED                                    16.11      92
18  928 Anton SVED                                     20.44      92
klassid                                    H12 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 3 km      8 KP-d
1 1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK     43.53  18 109
2  338 Andres ALJAS                 OK Kose           46.40  15 181
3 2172 Karl SAMOSON                                   50.53  13  82
4 1564 Kristjan LOORITS                               56.14  12  85
5 1311 Ott KARTAU                   Orvand            58.35  11  35
6 1113 Mart JAKOBSON                Otepaa KK       1:05.40  10 
7  456 Alari PREITOF                                1:27.20   9  57
klassid                                    H14 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.4 km      11 KP-d
1  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       42.24  18 166
2  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    43.45  15 193
3 1589 Aivo TAMM                                    1:12.51  13 102
4  440 Allan TALVER                 Westholmi KK    1:26.01  12  25
klassid                                    H16 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 5.3 km      12 KP-d
1 1313 Margus OTS                                   1:07.54  18 180
2  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:11.01  15 158
klassid                                    H18 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 6.2 km      13 KP-d
1  117 Tonis ERM                    TA OK             45.31  18 115
2  515 Kristjan GANS                TA OK             47.25  15 177
3 1006 Jaak KoIVA                   OK Kose           48.22  13 120
4 1401 Neeme-Rain VELLESTE                            52.35  12 165
5  554 Risto GURJEV                 L-US              55.27  11 136
6  231 Jaak ROONDI                  OK M.A.R.U.     1:01.21  10  52
7  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:02.03   9 139
8  479 Feliks KIPPER                Orion           1:52.42   8 121
klassid                                    H21A 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 8 km      21 KP-d
1  175 Erik AIBAST                  OAKS-team         46.27  18  69
2  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.       50.00  15 134
3  915 Armo HIIE                    OK Ilves          50.10  13 159
4 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves          50.14  12  89
5  764 Rene OTTESSON                OK Lehola         50.33  11  78
6 1154 Alari KANNEL                 OK Ilves          54.56  10  66
7  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         55.04   9  78
8  193 Roman SVED                   SRD SK            56.21   8  94
9  191 Dmitri SVED                  SRD SK            56.52   7 121
10 1558 Raivo ERIK                   OK Kobras         58.31   6 
11  199 Tonu SAVI                    L-US            1:03.26   5   8
12  216 Rene KUTTIM                  Orion           1:03.50   4   9
13  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.     1:04.19   3  22
14 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq         1:07.15   2  94
15  450 Mart OSTRA                   OK M.A.R.U.     1:07.27   1  25
16  937 Margus ARO                                   1:07.48      47
17 2013 Taivo TALI                   Harju KEK       1:10.07       3
18  577 Arno VAIK                                    1:13.41     
19  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:14.27      46
20  159 Kaarel LASSEL                Saue OK         1:15.54       3
21  828 August ALBERT                SK Esto         1:22.08      12
22 1817 Mihkel REIMAA                Ok Heering      1:29.31     
23 1019 Raigo TREIMUT                                1:36.11      17
24 1848 Marek METTAS                 Ekj             2:39.11     
klassid                                    H21B 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 6.4 km      12 KP-d
1  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       36.00  18 167
2 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves          42.49  15 169
3  594 Taavi AHVEN                                    43.56  13 129
4  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     44.57  12 123
5  155 Sven REA                     TON               45.05  11  94
6  898 Viljar VAINOLA                                 45.24  10  40
7  931 Kaido GUTMANN                SK Rae            47.44   9  43
8  837 Andrus JAKOBSON              ETV               48.00   8  46
9  464 Aivar MEINDOK                                  48.15   7  20
10 1689 Toomas TEEKEL                M.A.R.U.          48.29   6 
11  284 Huko OLANDER                                   48.41   5  13
12   33 Mart SOOBERG                 OK Voru           49.13   4  71
13  668 Alar JoESTE                  SK Hippokrates    49.32   3 
14 1087 Danilo PIHT                                    50.14   2  26
1635 Vello SOLNA                  OK Peko           50.14   2 
16 1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald       50.22      32
17  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar          50.37     
18  836 Taivo DAUB                   ETV               50.45      47
19  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS      52.20      26
20   54 Ain PELLO                                      52.36     
21  119 Margus KANDELIN              Leibur            53.25      60
22 1141 Marko METSAR                 PEV               54.22     
23  145 Andres LAUBA                 TTU               54.50      13
24 1049 Tanel VAINURA                Saue Tammed       55.00     
25 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves             56.36      46
26 1336 Mati TIKERPUU                URoP              57.02     
27 1717 Alvar KANGUR                 TTU               57.28      10
28 1859 Horst OLLMANN                Saksamaa          57.59     
29 2280 Tago TEETAMM                 OK TEGIJAD        58.15     
30  329 Mart NORMAN                                    59.26       5
31  743 Marti RANNE                  Baltalarm       1:00.05       9
32  919 Alar VASEMAGI                AS Baltalarm    1:00.25     
33 1131 Eno PAPPEL                                   1:00.35     
34 2302 Gert MUURSEPP                OK  TEGIJAD     1:01.45     
35  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:02.07     
36 2220 Andres BAUVALD               Eesti Telefon   1:02.11     
37  351 Taimo NELLIS                                 1:02.30     
38 1602 Andres ALLKIVI               Starsoft        1:03.26     
39 2301 Eero SOONE                   OK TEGIJAD      1:04.32     
40 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler          1:05.00      54
41  726 Jaanus PAPPEL                                1:06.32     
42 2303 Jan LIISTER                                  1:07.21     
43  330 Tarvi OLLI                                   1:07.26     
44 1015 Aivo MUNDEL                  Orvand          1:13.53     
45  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:17.34       1
46 1755 Andres LEHTLA                TTU             1:22.54     
47 1757 Hans-Jurgen SCHUMANN         TTU             1:23.00     
48 1798 Alar NIGUL                                   1:29.53     
49 1968 Ullar ROSENFELDT                             1:32.51     
klassid                                    H21C 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 5 km      11 KP-d
1  293 Anti KALLE                   AS Fifaa          35.57  18 
2 1539 Marko KALVE                                    42.50  15  82
3  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       45.01  13 107
4  420 Ivo KIRSS                    TON               45.14  12  22
5 1618 Tonu LILLSAAR                Rapla Telef.v.    45.19  11  24
6 1786 Tiit RIISALO                                   45.24  10  84
7  605 Tiit ANNUS                                     46.25   9  19
8  187 Rein KAASIK                                    47.51   8  85
9 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           49.10   7 129
10 1931 Vahur HOLLO                                    49.41   6  28
11  891 Andres PUULINN                                 50.22   5  16
12 1249 Indrek ROASTO                                  51.29   4 
13 1416 Karl OOLU                                      52.21   3  19
14 1985 Jaak KUMNIK                                    55.51   2   8
15  940 Karel KRIST                  GAG               57.10   1   3
16  463 Arvi TUVI                                      59.37      12
17 1761 Simmo SOOMETS                                1:01.04      11
18 1435 Andrei PROKOFJEV             ETV             1:03.44     
19 2184 Kalev JARVIK                                 1:04.30     
20 2073 Andres ROOSMA                Eesti Telefon   1:04.50     
21  807 Juri TARMAK                  TON             1:05.45      28
22 1940 Kuido KUUL                                   1:06.42       1
23 1478 Andrei SAFONOV                               1:06.44       2
24 2239 Tarmo TIISLER                Eesti Raadio    1:09.05     
25 1248 Hillar ROASTO                                1:12.26     
26  157 Ullar TEDER                  TA O            1:14.20     
2297 Lauri VALLASTE                               1:14.20     
2304 Nele HOMMIK                                  1:14.20     
29  823 Anton ROOLAID                8. oKK          1:16.10     
30 2289 Urmas ROASTO                                 1:16.23     
31  694 Joel OTS                                     1:18.19     
32  885 Jaanus PAEVALI               AS Krimelte     1:19.21     
33  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:20.00       1
34 2023 Margus ERMAST                AS OVERALL      1:22.05     
35 1101 Veiko TALI                   Harju KEK RSK   1:23.15     
36 1200 Jaan PUUSAAG                 AS Krimelte     1:42.44     
37 2288 Veniamin MILEVSKI            EKTA            1:44.16     
38 2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.    1:50.57     
klassid                                    H35 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 7.4 km      18 KP-d
1  502 Ando POST                    SK Norma          56.09  18 186
2  547 Jaanus REHA                  Kooperaator       56.10  15 172
3  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:01.05  13 172
4  442 Andres TALVER                L-US            1:08.02  12  60
5  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:08.45  11  65
6 1073 Indrek REITALU               HOK             1:09.05  10  63
7  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:12.42   9  98
8  260 Vallo VARJO                  Kooperaator     1:15.53   8  38
9 2138 Villu REHA                   Kooperaator     1:16.30   7  48
10 1585 Johannes TASA                                1:17.13   6  62
11  716 Manivald HALJAS                              1:20.52   5  87
12  595 Ain KARTAU                   Orvand          2:18.34   4 
klassid                                    H40 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 6.9 km      14 KP-d
1  532 Guido TREES                  TA OK, Harjumaa   57.45  18  91
2  343 Tonu TAAL                    TON             1:04.10  15  79
3  283 Vello POST                   Kooperaator     1:07.22  13 106
4 2048 Vladimir TIKKI               Jarva Karud     1:08.56  12  20
5 2165 Mart JARVIK                                  1:12.33  11  17
6 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose         1:19.15  10 163
7  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:21.28   9  85
8  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:23.21   8 136
9  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:34.37   7  89
10 2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto     1:36.55   6  34
11  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 1:44.07   5  42
12 2287 Ergo NoMMISTE                OK  KAPE        1:46.41   4 
klassid                                    H45 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 6.6 km      16 KP-d
1   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK             44.25  18 140
2  652 Mati KARP                    Tempo             57.14  15 124
3  142 Tonis HARM                                     57.42  13 156
4  656 Harry VEIDE                  L-US            1:00.18  12  23
5   13 Kalle NELK                   Vasar           1:01.57  11 140
6  375 Kalev KUKK                   TA OK           1:05.43  10  26
7  662 Andres IILA                  AS Erek         1:11.21   9  95
8  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed  1:12.52   8  86
9 1787 Aare LIMBERG                 OK Rakvere      1:14.46   7 
10  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:18.35   6 143
11  736 Tiit LUHARI                                  1:21.03   5  38
12  631 Peeter PLAKK                                 1:25.37   4 112
13   67 Ilmar KAARMA                                 1:33.29   3  66
14  738 Kalle RIIDAK                 AS Raver        1:33.45   2  23
15  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:33.49   1  14
16  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:38.37      13
17 2090 Aidu OTS                     Norma           1:54.22     
klassid                                    H50 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 6.5 km      13 KP-d
1  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         51.59  18 207
2  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       52.56  15 190
3  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:03.01  13 120
4  674 Uuno VALLNER                 Orion           1:06.36  12 121
5  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:07.12  11  93
6   11 Mati POOM                    TON             1:08.24  10  31
7 2305 Kalju TOOMAS                 Jarva Karud     1:09.36   9 
8  643 Ants TAMM                    TTU             1:11.30   8 115
9 1381 Rein KANE                    Loksa           1:14.37   7  24
10  946 Heino ALLIKBERG              Sagro           1:14.59   6 154
11  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:16.21   5  55
12  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:20.42   4  36
13   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:21.35   3  41
14  183 Tonu PIITS                   REI             1:30.39   2  85
15 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:31.07   1  33
16  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:43.49      16
17  862 Juri TAHEMAA                                 1:44.15       5
18   70 Toomas TIIKMA                TTU STI         2:26.30     
klassid                                    H55 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 5.7 km      13 KP-d
1 2095 Raimo MAKELA                 OK ORION          56.34  18  67
2  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:02.23  15 146
3  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK   1:02.54  13  86
4  443 Mati ToNUS                   Orion           1:04.30  12 160
5  106 Eimar JoGISU                 TON             1:07.34  11  91
6 1009 Juri PUSSIM                                  1:10.28  10 166
7   65 Kalju TILK                   Orion           1:10.38   9 165
8  675 Vello LOORITS                Orion           1:21.04   8  43
9 1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:22.13   7  24
10 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:22.14   6  24
11   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion           1:22.37   5 149
12  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:53.29   4  69
13  501 Juho HEINRAND                                1:57.38   3  34
14  745 Enn REE                                      2:14.52   2 
klassid                                    H60 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4.8 km      12 KP-d
1  998 Ain RELO                     OK Tammed         41.51  18 158
2  320 Tonu KIRSS                   TOVAL             48.29  15 166
3  273 Aavo HARMA                   Orion             49.45  13 170
4  997 Juhan HUNT                   Orion             56.09  12 168
5  724 Rein MESILA                                    57.06  11 133
6  342 Rain LAHTMETS                EOL               59.51  10  47
7  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:02.04   9 113
8  874 Tonu TIITS                   ORION           1:04.54   8  46
9  628 Elmu LOIT                                    1:06.55   7  84
10  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:13.44   6  67
11  118 Ants ERM                     TA OK           1:15.37   5  48
12 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:16.32   4 106
13  626 Alo HUTT                                     1:24.26   3  34
14  894 Rein RANDMA                                  1:29.19   2 101
15  700 Hudo ANNIVAL                                 1:59.59   1  26
klassid                                    H65 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
Rada: 4 km      12 KP-d
1  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             44.10  18 205
2   44 Henno ADRAT                  TON               46.00  15 156
3  624 Heino HEINLOO                Orion             52.39  13 192
4  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    58.36  12 151
5  710 Helmut KARIN                 Orion             59.06  11 128
6 1185 Edgar TAMMIK                 Orion           1:10.28  10 122
7  623 Peep PIHLAK                  Orion           1:17.22   9  47
8  748 Peedu RETEL                  EOL             1:18.31   8 108
9  313 Arvo KULL                    Orion           1:27.17   7  88
10  149 Ivar TREIKELDER                              1:40.21   6  32
klassid                                    DV 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
1  432 Juta REMMET                                       19     
2  365 Anu JARV                                          13     
3  268 Mare RAIDMA                                       12     
4 2227 Olly VALK                    Geoinfo              11     
5  108 Esta KARILAID                                     10     
6   82 Agnia RAHENDI                                     09     
233 Imbi KAASIK                  Orion                09     
1690 Ella TEEKEL                  M.A.R.U.             09     
9  932 Ruth GUTMANN                 RSK Rae              08     
1765 Marion RENNEL                Harju KEK RSK        08     
1945 Mariann LAEV                 OK M.A.R.U.          08     
2284 Inge JoGI                                         08     
13 2171 Hanna SAMOSON                                     07     
14  307 Ingrid UUK                   SVK                  06     
516 Valve LUIK                   Orion                06     
2294 Tiiu LIPPUS                                       06     
17   83 Leida SEVRUK                 Orion                03     
754 Saima KOKSER                                      03     
19 2254 Liina AASLEPP                                     01     
klassid                                    HV 
17.  20.08.98  Nelijarve  Osalejaid: 407
OK TON noored
Rajameister: Rein  Unt    Peakohtunik: Liina Jogisu
1  430 Venda KASK                                        19     
2  869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK            18     
3  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.          17     
949 Juri MARTMAA                 OK Tammed            17     
5  639 Olev KRIST                   Pollum. Min.         16     
6 1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      15     
7  614 Kalju JURISMA                                     14     
2162 Vladimir VARI                                     14     
9  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        13     
618 Jaanus VILJAMAA              Orion                13     
711 Valentin MIKSON              Nomme KJK            13     
867 Arvo TALVIK                                       13     
1140 Tonu METSAR                  Loksa LV             13     
14 1150 Toomas LAUSMAA               Orion                12     
1999 Lembit PoLDOJA                                    12     
16  578 Arvo OTS                     TTU                  11     
971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon        11     
1377 Indrek TEPPO                                      11     
2170 Ago SAMOSON                  KBFI                 11     
20  473 Peeter PLUTUS                                     09     
566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.          09     
2291 Raul ORGLAAN                                      09     
23  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter        08     
1913 Kaido KURRIKOFF              TTU                  08     
1925 Hannes VIHERPUU                                   08     
2283 Mart RAMMO                                        08     
2292 Erki RISTOJA                                      08     
28  549 Tonu TOOMING                 Orion                07     
29  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       06     
30 1995 Erik MOOR                                         05     
31  796 Rein INDLO                                        04     
973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon        04     
2281 Marko KUNING                                      04     
2282 Kalev VIIDEMANN                                   04     
35  756 Fred KOKSER                                       03     
2229 Rainer ILVES                                      03     
37  903 Lauri RUBERG                 Saku OK              01     
Noorirada   H10N ( 1,0 km  3KP )
1.	913	Alex ?ved	06.10
2.	2151	Ingmar Daub	07.15
3.	1053	Martin Lausmaa	08.06
4.	2088	Sander Kuusk	08.52
5.		Andre Tamm	08.56
6.	1688	Joonas Luik	09.02
7.	2092	Aadu  Lambot	09.30
8.	2018	Mikk Martmaa	09.32
9.		Rainer  Ruberg	09.35
10.		Oliver  Krist	09.47
11.	1586	Kalle Gutmann	09.48
12.	2526	Jarmo  Reha	10.04
13.	2036	Taavi  Talver	10.25
14.	1632	Rene  Allkivi	10.35
15.		Kristian  Kalle	11.05
16.	2306	Oliver  Pappel	14.03
17.	1753	Deniss  ?ved	16.11
18.	928	Anton  ?ved	20.44
Noorirada   D10N ( 1,0 km  3KP )
1.	2236	Birgit Pedanik	10.47
2.	1918	Katrin Laanemets	11.18
3.	2285	Kerli  Virk	11.29
4.	1805	Tiiu Lausmaa	11.32
5.	1672	Agnes Vask	13.02
6.	2307	Elle-Mari  Pappel	14.02
Ei  lainud  arvesse
*   Siiri  Poopuu  D40- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Paul  Poopuu  H40- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Jaak  Jaaniste  H21C- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Lilian  Tomingas  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Priit  Kagu  H21C- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Tiit  Kagu  H21A- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Mati  Kagu  H55- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Jonas  Nerep  H12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Kadri  Antsmaa  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Helle  Jaaniste  D55- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Helle  Trossmann  D16- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Kristjan  Trossmann  H14- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Birgit  Albert  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Barbel  Albert  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
Jooksis  vanusele  mittevastavas  voistlusklassis
2192   Mari  Pedajas  D55
782   Tiiu  Kaalep  D50
Tuhistatud, jooksis  rohelise  kaardiga
2253  Stina  Vool  D21B



© SRD SK srd@infonet.ee