Voose
13.08.98   400 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
SRD SK
Rajameister: Roman Shved
Rada: 1.5 km      3 KP-d
1      Birgit ALBERT                                  10.32  18
2  933 Grete GUTMANN                                  11.00  15  33
3 2250 Kulli REHA                                     11.48  13  57
4 1119 Kerti VALGEPEA                                 12.35  12
5 1805 Tiiu LAUSMAA                                   13.53  11  31
6  177 Liisi VASSAR                                   14.24  10
7 2299 Anni Alice EHALA                               14.40   9
8      Triinu ROONI                                   20.12   8   8
9 2236 Birgit PEDANIK                                 20.28   7  17
10 2196 Elina-Emilie LEHT                              28.41   6  39
klassid                                    D12 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 2.8 km      6 KP-d
1  907 Eva Maria EHALA              32. KK            44.34  18 
2 1701 Riina ROASTO                                   44.38  15 
3 1041 Thea KALJUR                  Orvand            52.30  13 127
4  392 Kati ROONI                   Orvand            57.08  12 106
klassid                                    D14 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 3.9 km      11 KP-d
1  336 Annika ALJAS                 OK Kose           58.43  18 196
2  196 Tais LEONTENKO               SRD SK          1:09.19  15 180
3 2102 Karola KOOPUU                SK ORHIVAR      1:29.16  13  48
4 2026 Agnes HANSSON                NOMME PK        1:41.17  12 
klassid                                    D16 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.1 km      13 KP-d
1   69 Mailis TERNO                 Saue Tammed     1:12.59  18 
2  685 Anita KARNIT                 Orion           1:14.53  15 160
3  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:30.41  13 148
4 1804 Liisi OTS                                    1:38.40  12 127
klassid                                    D18 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed     1:11.17  18 216
2 1794 Triin MUMME                  Reaalkool       1:23.02  15 129
klassid                                    D21A 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 6.4 km      18 KP-d
1 1346 Lilian JoESAAR               OK Voru         1:18.03  18 133
2  195 Ella SVED                    SRD SK          1:29.08  15 157
3  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:31.56  13  87
klassid                                    D21B 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1  757 Lea LEPPIK                   AS Prike        1:07.36  18 181
2  537 Triina-Britt PREDEN                          1:11.48  15 165
3  517 Kulli ToNUS                  HOK             1:14.50  13  92
4  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:15.44  12  79
5  927 Maria JERONEN                Maksuamet       1:18.24  11  49
6 1192 Veste VALK                                   1:18.26  10 172
7  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:19.26   9  65
8  896 Ljudmilla SVED               AS SRD          1:23.33   8  59
9  345 Lembi BERKMAN                                1:24.13   7  80
10  882 Mai VIIRMANN                 OK LUS          1:24.23   6  54
11    9 Karin KOPPEL                 TON             1:25.25   5   9
12  298 Kullike LAUR                                 1:25.32   4 106
13 2263 Ellen LEMBRA                 OK KAPE         1:25.45   3  13
14  441 Aari TALVER                  L-US            1:29.57   2  23
klassid                                    D21C 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 3.9 km      11 KP-d
1 2101 Kaja REBANE                                    49.14  18  61
2  446 Mare MARGAT                                    52.54  15  36
3 1914 Maari IDNURM                                   53.58  13  85
4  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       54.24  12 104
5 1018 Lii SULD                                     1:00.21  11 150
6  930 Airi KAMRATOV                TTU             1:05.00  10  80
7   57 Kristel SARRI                Hooler          1:05.45   9  19
8 1025 Aire KAPSTAS                                 1:09.26   8  15
9 1065 Jana REIKOP                  Sinine Zetoon   1:10.59   7  46
10 1270 Kaie KUKK                    TA OK           1:13.12   6 
11 1980 Karin KULDVA                                 1:13.17   5 
12  831 Triinu ARB                                   1:18.51   4  29
13 1495 Helge VALDEK                 Harju KEK       1:18.58   3 
14 1643 Anu REHA                     Kooperaator     1:22.31   2  21
15  355 Heli KALJUND                 TA OK           1:23.55   1   5
16 1839 Ene VAINIK                                   1:30.48     
17 1603 Helme TREES                  TA OK           1:31.26       2
18 2094 Sirje METSMAKER                              1:34.07       7
19 2267 Ulle AAMER                                   1:40.15     
20 1760 Helelyn TAMMSAAR                             1:40.17     
21  476 Kully ANNUS                                  1:45.32      10
22 1334 Kulli ILINGS                 Hooler          1:51.14     
23 1802 Veronika KUBAR                               1:56.29      21
24 1498 Marina NIKITINA                              2:00.04      46
25 2300 Aasalea LAANEKIVI                            2:03.28     
klassid                                    D35 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1  198 Imbi SAVI                    Lus             1:07.55  18 155
2  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion           1:11.53  15 163
3  448 Riina LAEV                   OK M.A.R.U.     1:12.10  13  86
4 1061 Mare KITSNIK                 Okas            1:14.31  12 153
5 1138 Ruth TAMMIKU                 TA OK           1:22.42  11  30
6  224 Marika KIRSSPUU              TA OK           1:31.32  10 151
7  192 Eda MEIBAUM                  Autokompanii    1:33.37   9 
8 1443 Kaja SALUMAE                                 1:35.51   8 143
9  292 Viivi ESKLA                                  1:36.39   7  84
10  529 Aivi KALJUR                  Orvand          1:44.44   6  72
11 2293 Reet TEPPO                                   1:48.27   5 
12   17 Olga ZURJARI                                 1:51.43   4  61
13 1997 Maila MOOR                                   1:55.40   3  91
klassid                                    D40 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1 1617 Eha TOLM                     Orvand          1:11.10  18 174
2 2085 Tiina TALISOO                OK ORVAND       1:13.12  15  46
3  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia   1:18.25  13 179
4 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK   1:21.18  12 169
5  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:23.00  11  98
6  755 Anne VAIKJARV                AS Vunder       1:23.38  10  83
klassid                                    D45 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.1 km      13 KP-d
1  282 Kristi MAGI                  Saku OK         1:09.02  18 143
2 1157 Koidula KANNEL               Orion           1:15.36  15  47
3 1651 Hille TASA                                   1:16.00  13 129
4  985 Eha ARB                      Orion           1:19.53  12 144
5  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK   1:23.33  11 154
6  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK   1:31.07  10 139
7 1579 Juta LEHTME                  SK Orhivar      1:46.09   9  69
klassid                                    D50 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.1 km      13 KP-d
1  108 Esta KARILAID                                1:21.10  18 126
2 1309 Mare JoGI                                    1:29.15  15 113
3  277 Rutt KUKK                    Orion           1:32.14  13 131
4  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK   1:36.23  12 118
5  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:42.08  11 125
6   77 Malle VIILMA                 Hooler          1:42.25  10 165
klassid                                    D55 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 3.9 km      11 KP-d
1   40 Kiira TARASSOVA              TON               49.26  18  77
2  451 Ilse UUS                     Orion             54.51  15 216
3  170 Tiiu TIIGIMAGI                               1:01.39  13 172
4  670 Ulle MoISTLIK                Orion           1:03.43  12 156
5  600 Urve OTSEPP                  Hooler          1:06.17  11 114
6   72 Urvi SARV                                    1:16.48  10  72
7  876 Malle KAROLIN                Orion           1:17.25   9  63
8  366 Helle LIPPMAA                Orion           1:24.19   8  77
9  666 Malle MEIER                  Hooler          1:31.35   7 126
10  150 Mari ROOTS                   Kooperaator     1:31.39   6  59
11  516 Valve LUIK                   Orion           2:09.35   5  30
klassid                                    D60 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 3.9 km      11 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               58.48  18 213
2  340 Mall POOL                                    1:10.07  15 152
3  346 Ellen VESKI                  Orion           1:10.45  13 114
4  357 Luule VALDES                                 1:11.42  12  80
5  184 Enda JANTER                  Norma           1:16.26  11 135
6  505 Valve NoMME                                  1:25.38  10 131
7  750 Ljudmilla MASINA                             1:32.36   9 124
klassid                                    H10NR 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
SRD SK
Rajameister: Roman Shved
Rada: 1.5 km      3 KP-d
1 2247 Harles TAMMELEHT                               09.52  18  42
2 2137 Meelis REHA                                    10.01  15  77
3 1053 Martin LAUSMAA                                 10.30  13  
4  913 Alex SHVED                   SRD SK            11.20  12 197
5 2151 Ingmar DAUB                                    11.38  11  56
6 1586 Kalle GUTMANN                                  12.04  10  48
7 2270 Mikk REHA                                      12.05   9  15
8  884 Karl VIIRMANN                                  12.13   8  56
9 2088 Sander KUUSK                                   13.53   7  56
10 2018 Mikk MARTMAA                                   14.03   6  48
11 1662 Jurgen LUIK                                    14.51   5  23
12 1688 Joonas LUIK                                    15.20   4  10
13      Andre TAMM                                     16.14   3  30
14 1753 Deniss SHVED                                   30.31   2  92
klassid                                    H12 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 2.8 km      6 KP-d
1  243 Jorgen VAIKJARV              21. KK          1:00.09  18  54
klassid                                    H14 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.1 km      13 KP-d
1  872 Lauri MALSROOS               Orion             55.17  18 202
2  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       59.40  15 155
3  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON  1:01.45  13 191
4  531 Timo KALJUR                  Orvand          1:15.40  12  66
5 1045 Mart LINNAMAGI               Orvand          1:21.38  11  77
6 1044 Helmet SKLAVE                Orvand          1:25.51  10  40
klassid                                    H16 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 6.4 km      18 KP-d
1 2098 Urmo LIBLIK                  SK ESTO         1:10.32  18  36
2 1313 Margus OTS                                   1:28.28  15 173
3 1053 Anti SKLAVE                  Orvand          1:31.20  13 100
4  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:33.24  12 152
5 1776 Priit PIHL                   Nomme Tennis T. 1:49.02  11  66
6 1624 Margus LEHTME                SK Orhivar      2:07.36  10  89
klassid                                    H18 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 7 km      18 KP-d
1  515 Kristjan GANS                TA OK           1:08.59  18 162
2  554 Risto GURJEV                 L-US            1:10.10  15 125
3  117 Tonis ERM                    TA OK           1:11.03  13  97
4 1401 Neeme-Rain VELLESTE                          1:12.12  12 153
5 1046 Ahto SKLAVE                  Orvand          1:35.20  11 
6  479 Feliks KIPPER                Orion           2:14.28  10 117
klassid                                    H21A 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 7.9 km      18 KP-d
1  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.       59.08  18  60
2  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         59.10  15  69
3  202 Erkki AADLI                  Saue Tammed       59.46  13  56
4  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.     1:04.13  12 119
5  610 Heiti HALLIKMA               OK Voru         1:05.38  11  95
6 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves        1:06.34  10  77
7 1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.        1:09.47   9  51
8  937 Margus ARO                                   1:16.43   8  47
9  530 Maido KALJUR                 Orvand          1:17.24   7  14
10  193 Roman SVED                   AS SRD          1:17.28   6  89
11  450 Mart OSTRA                   OK M.A.R.U.     1:19.05   5  24
12 1485 Juri PARNIK                  OK Peko         1:22.55   4 
13  389 Margus ESNAR                 SK Rae          1:23.37   3   8
14  199 Tonu SAVI                    L-US            1:27.10   2   3
15  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:33.02   1  46
16  828 August ALBERT                SK Esto         1:37.30      12
17  706 Ivo LINASK                   TON             1:50.02       7
klassid                                    H21B 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 7 km      18 KP-d
1   33 Mart SOOBERG                 OK Voru           59.24  18  68
2  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator     1:01.45  15 157
3 1517 Priit OVERUS                 Norma           1:06.03  13  64
4 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves        1:06.59  12 163
5 1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald     1:07.10  11  32
6 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves           1:07.21  10  46
7  836 Taivo DAUB                   ETV             1:09.17   9  47
8  594 Taavi AHVEN                                  1:10.10   8 117
9  284 Huko OLANDER                                 1:11.00   7   8
10  119 Margus KANDELIN              Leibur          1:13.14   6  60
11  329 Mart NORMAN                                  1:13.41   5 
12  216 Rene KUTTIM                  Orion           1:15.53   4  67
13 1703 Alo ANSMANN                  OK Voru         1:18.40   3 
14 1268 Argo SIKK                    AS Baltmotors   1:19.13   2   4
15 1194 Neeme KAARNA                 Kalevi UJP      1:20.41   1   3
16  376 Kalle KUKK                   TA OK           1:21.07     
17 1385 Aivar TOMSON                                 1:21.11      11
18  837 Andrus JAKOBSON              ETV             1:23.47      38
19  330 Tarvi OLLI                                   1:23.59     
20  668 Alar JoESTE                  SK Hippokrates  1:24.44     
21  919 Alar VASEMAGI                AS Baltalarm    1:26.16     
22 2220 Andres BAUVALD               Eesti Telefon   1:27.25     
23 1049 Tanel VAINURA                Saue Tammed     1:28.59     
24   62 Siim LANNES                                  1:30.36       2
25  145 Andres LAUBA                 TTU             1:32.09      13
26  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:33.15       1
27  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:37.23      26
28  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar        1:43.49     
klassid                                    H21C 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.       50.58  18  54
2  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       53.58  15 141
3 1518 Tauno PIIRIKIVI              SK Rae            54.08  13  86
4  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     58.42  12  87
5  817 Erko oUNAPUU                 TON               59.11  11 166
6  187 Rein KAASIK                                  1:00.54  10  77
7  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon   1:02.30   9 114
8 1425 Simonas EIMAITIS                             1:05.15   8 
9  758 Lauri LEPPIK                                 1:05.44   7 131
10 1539 Marko KALVE                                  1:08.31   6  67
11  807 Juri TARMAK                  TON             1:11.54   5  28
12 1131 Eno PAPPEL                                   1:12.26   4 
13 2181 Tarmo PETERSON               Ok Orvand       1:13.35   3   7
14 1127 Taavi VALLNER                Orion           1:14.12   2 
15  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:14.27   1 
16  605 Tiit ANNUS                                   1:15.41      10
17 1786 Tiit RIISALO                                 1:17.17      74
18 1925 Hannes VIHERPUU                              1:18.36     
19 1478 Andrei SAFONOV                               1:19.18       2
20 1959 Toomas TAMSAR                                1:19.27     
21  464 Aivar MEINDOK                                1:20.18      48
22 1940 Kuido KUUL                                   1:21.55       1
23 2296 Maidu ALLIKAS                                1:22.07     
24 1871 Peeter LUTSOJA                               1:24.56     
25 1416 Karl OOLU                                    1:26.13      16
26 1618 Tonu LILLSAAR                Rapla Telef.v.  1:27.45      13
27  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon   1:35.27       7
28  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 1:38.25     
29 1445 Vladislav PAHHOMENKOV        Lasnamae G      1:38.26     
30   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin          1:40.34     
31  157 Ullar TEDER                  TA O            1:41.33     
2297 Lauri VALLASTE                               1:41.33     
33 2291 Raul ORGLAAN                                 1:44.52     
34 1991 Raimond SILLAMAA                             1:45.46     
35 2239 Tarmo TIISLER                Eesti Raadio    1:49.01     
36  823 Anton ROOLAID                8. oKK          1:49.50     
37 1101 Veiko TALI                   Harju KEK RSK   1:51.34     
38 1249 Indrek ROASTO                                1:54.28     
39 2249 Madis KURVET                                 2:24.58     
klassid                                    H35 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 7 km      18 KP-d
1 1073 Indrek REITALU               HOK               59.29  18  53
2  502 Ando POST                    SK Norma          59.39  15 168
3  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:02.20  13  89
4  393 Rein ROONI                   Orvand          1:04.17  12 105
5  442 Andres TALVER                L-US            1:05.59  11  48
6  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:06.27  10 171
7  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.     1:09.15   9  64
8 1585 Johannes TASA                                1:10.31   8  56
9  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:10.41   7  54
10  711 Valentin MIKSON              Nomme KJK       1:11.30   6  80
11  869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK       1:22.41   5  33
12 2138 Villu REHA                   Kooperaator     1:24.07   4  41
13  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:28.29   3  87
14  716 Manivald HALJAS                              1:37.13   2  84
15 1424 Ants TOOM                                    1:50.45   1  32
16   31 Igor ZURJARI                                 2:14.35      23
klassid                                    H40 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 7 km      18 KP-d
1  733 Tiit OLJU                    Orvand          1:08.13  18  29
2  283 Vello POST                   Kooperaator     1:08.15  15  93
3  597 Kalle LUUK                   L-US            1:08.22  13 162
4   12 Rein UNT                                     1:10.03  12 112
5  532 Guido TREES                  TA OK, Harjumaa 1:11.51  11  73
6 1759 Ahto KARU                    OK Jarva Karud  1:12.17  10  33
7  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:21.03   9 134
8 1284 Gerhard PLOOMIPUU                            1:26.59   8  38
9  494 Raivo KUKK                                   1:36.28   7 115
10 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:41.12   6  37
11 1496 Mihkel VALDEK                Harju KEK       2:02.37   5  35
klassid                                    H45 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 6.4 km      18 KP-d
1   13 Kalle NELK                   Vasar           1:13.56  18 134
2   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK           1:19.03  15 122
3  142 Tonis HARM                                   1:19.22  13 146
4  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:19.38  12  51
5  662 Andres IILA                  AS Erek         1:20.06  11  89
6  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:21.19  10 143
7   67 Ilmar KAARMA                                 1:27.09   9  63
8  358 Tiit RIISMAA                 TA OK           1:28.45   8  26
9 2183 Vainu SALUSAAR               Silikaat        1:31.23   7  29
10  631 Peeter PLAKK                                 1:33.18   6 111
11 1777 Kuno TORMER                                  1:33.23   5  70
12  736 Tiit LUHARI                                  1:40.27   4  33
13  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:44.55   3  13
14  275 Juri ROKKO                   TLN             1:47.15   2 100
15  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:52.53   1  13
klassid                                    H50 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 6.4 km      18 KP-d
1  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed       1:09.11  18 202
2  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator     1:14.14  15 188
3  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:19.32  13 113
4  674 Uuno VALLNER                 Orion           1:22.11  12 109
5    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:27.53  11  81
6  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:28.12  10  50
7  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:29.12   9  32
8  946 Heino ALLIKBERG              Sagro           1:31.11   8 154
9  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:35.18   7  98
10 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:36.47   6  32
11  235 Tonu SOOSoRV                 Orion           1:47.03   5  24
12   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:51.41   4  38
13  183 Tonu PIITS                   REI             1:57.55   3  85
14   95 Jaan LOIDE                   Harju KEK RSK   2:12.30   2 
klassid                                    H55 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1   32 Georg SOOBERG                                  55.26  18 197
2   65 Kalju TILK                   Orion             55.31  15 164
3  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK   1:00.48  13  73
4   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion           1:02.02  12 149
5  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:02.48  11 141
6 1009 Juri PUSSIM                                  1:09.25  10 166
7  106 Eimar JoGISU                 TON             1:10.00   9  80
8  443 Mati ToNUS                   Orion           1:11.32   8 156
9  501 Juho HEINRAND                                1:17.30   7  31
10  359 Enn UUSSAAR                  Orion           1:21.25   6  50
11  977 Jakob VINKEL                 Orion           1:23.31   5  84
12  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:23.48   4  65
13  246 Georg LIIDJA                                 1:29.16   3  67
14 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:32.11   2  18
1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:32.11   2  17
16  390 Ants MAARING                                 1:38.05      62
17 1150 Toomas LAUSMAA               Orion           1:41.58      11
18 1999 Lembit PoLDOJA                               2:00.35      15
klassid                                    H60 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
Rada: 5.1 km      13 KP-d
1  998 Ain RELO                     OK Tammed       1:01.05  18 140
2  997 Juhan HUNT                   Orion           1:01.55  15 166
3 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:08.59  13 106
4  320 Tonu KIRSS                   TOVAL           1:10.18  12 162
5  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:11.37  11  61
6  273 Aavo HARMA                   Orion           1:13.56  10 167
7  956 Toomas JoGI                                  1:14.35   9 154
8  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:17.00   8 109
9  628 Elmu LOIT                                    1:17.13   7  78
10  724 Rein MESILA                                  1:18.27   6 128
11  342 Rain LAHTMETS                EOL             1:28.55   5  37
12  549 Tonu TOOMING                 Orion           1:31.20   4  22
13   97 Enn VIRKUS                                   1:38.55   3  79
14  118 Ants ERM                     TA OK           1:40.10   2  43
15 1380 Kalju SIPP                   Tolliamet       1:40.16   1  15
16  626 Alo HUTT                                     1:41.16      31
17  874 Tonu TIITS                   ORION           1:45.54      38
18  688 Valju TALI                   Harju KEK RSK   1:51.38     
19  700 Hudo ANNIVAL                                 2:14.57      25
klassid                                    H65 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
1  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion           1:07.17  18 199
2   44 Henno ADRAT                  TON             1:07.58  15 141
3  624 Heino HEINLOO                Orion           1:11.53  13 192
4  710 Helmut KARIN                 Orion           1:14.40  12 121
5  637 Rein VESKI                   Orion           1:27.14  11  71
6 2084 Hugo PIKPOOM                 OU NEOMEL       1:31.11  10  46
7  748 Peedu RETEL                  EOL             1:42.40   9 105
8 1185 Edgar TAMMIK                 Orion           1:49.13   8 112
9  291 Hans VINKMAN                                 2:08.55   7 108
klassid                                    DV 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
1  687 Tatjana LINJOVA              TTU SK               18     
1491 Triin VASK                   OK Ilves             18     
3  432 Juta REMMET                                       17     
4  396 Terje VILLEMI                                     14     
2182 Pirko PETERSON               OK Orvand            14     
6  218 Katrin TOMSON                                     13     
1171 onnela LEHTSAAR              Orvand               13     
8  365 Anu JARV                                          12     
9  233 Imbi KAASIK                  Orion                11     
782 Tiiu KAALEP                                       11     
11  268 Mare RAIDMA                                       10     
300 Helgi-Mai KANA               Hooler               10     
926 Irina JAKOVLEVA              LPK 156              10     
14  945 Valma ALLIKBERG              Sagro                09     
2227 Olly VALK                    Geoinfo              09     
16  908 Virve EINPAUL                RSK Rae              08     
17  185 Helje REINHOLM               Raamatutrukik.       07     
1765 Marion RENNEL                Harju KEK RSK        07     
2266 Hele KARILAID                Valismin             07     
20  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon        06     
21 2294 Tiiu LIPPUS                                       05     
22   82 Agnia RAHENDI                                     04     
83 Leida SEVRUK                 Orion                04     
2261 Elke-Signe SILIVASK                               04     
25  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed          02     
26 1321 Kristiina JAKOBSON                                01     
klassid                                    HV 
16.  13.08.98  Voose  Osalejaid: 400
RSK RAE
Rajameister: Tanel Taal    Peakohtunik: Heikki Einpaul
1   11 Mati POOM                    TON                  18     
225 Kalvo KRIISK                 OK Heering           18     
643 Ants TAMM                    TTU                  18     
678 Jaan KALLO                   AS Terg              18     
778 Ivo LAANEMETS                PEV                  18     
944 Margus JAANUS                Kooperaator          18     
2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto          18     
8  375 Kalev KUKK                   TA OK                17     
430 Venda KASK                                        17     
556 Toivo LEISNER                Estpak Data          17     
743 Marti RANNE                  Baltalarm            17     
1026 Tenno ALAMAA                 Orvand               17     
1444 Andrus KASEKAMP              Hooler               17     
14 1558 Raivo ERIK                   OK Kobras            16     
2162 Vladimir VARI                                     16     
16  101 Janno JoGISU                 OK TON               15     
1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK        15     
2216 Kristjan KIVIPALU                                 15     
19   92 Jaak LIIVIK                  SK Aeg               14     
293 Anti KALLE                   AS Fifaa             14     
726 Jaanus PAPPEL                                     14     
891 Andres PUULINN                                    14     
1230 Tarmo KUUB                   Reval-Sport          14     
2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.         14     
2073 Andres ROOSMA                Eesti Telefon        14     
26  745 Enn REE                                           13     
2072 Kerti PELLMAS                                     13     
2295 Erkki KARUKS                                      13     
29  929 Ardo KAMRATOV                AS Klementi          12     
30  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        11     
618 Jaanus VILJAMAA              Orion                11     
32  862 Juri TAHEMAA                                      10     
890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK      10     
34  205 Sulev VILL                   Saue Tammed          09     
769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed       09     
898 Viljar VAINOLA                                    09     
37  910 Timo EINPAUL                                      08     
1426 Uku TAMMARU                                       08     
2197 Olavi SAVOLAINEN             FLM                  08     
40  756 Fred KOKSER                                       07     
1019 Raigo TREIMUT                                     07     
42   70 Toomas TIIKMA                TTU STI              06     
614 Kalju JURISMA                                     06     
44  120 Marek BERKMAN                                     05     
45  313 Arvo KULL                    Orion                04     
367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov       04     
677 Vello JOONUKS                ETJA                 04     
1589 Aivo TAMM                                         04     
1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      04     
2290 Indrek HINNO                                      04     
51 1036 Tonis MUTT                   Sinine Zetoon        03     
1113 Mart JAKOBSON                Otepaa KK            03     
2274 Alar MEREKULA                                     03     
2289 Urmas ROASTO                                      03     
55  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       02     
785 Vallo PARVI                  Kooperaator          02     
1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK        02     
1995 Erik MOOR                                         02     
59  321 Toomas AAN                   SK Esto              01     
1994 Kristian MOOR                                     01     
2229 Rainer ILVES                                      01     
2230 Tonis MERILAID                                    01     
2292 Erki RISTOJA                                      01     
Ei  lainud  arvesse
*   Siiri  Poopuu  D21B- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Priit  Poopuu  H18- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Paul  Poopuu  H40- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Tiit  Tahnas  H16-ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita  D21B
*   ilma  nime  ja  numbrita  D16
*   1052 ??  D21C  ilma  nimeta, meeste  number
Jooksis  vanusele  mittevastavas  voistlusklassis
2192  Mari  Pedajas ?  D55



© SRD SK srd@infonet.ee