Audevälja
06.08.98   449 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
SRD SK
Rajameister: Roman Shved
Rada: 2.1 km      4 KP-d
1 2125 Janne REHA                                     19.35  18  69
2 2250 Kulli REHA                                     21.24  15  44
3      Kadi-Liis MINN                                 28.02  13  26
4      Maarja AAN                                     28.03  12
5 1805 Tiiu LAUSMAA                                   32.43  11  24
6 2228 Ingrid VALK                                    39.16  10  22
7 2204 Kati-Liis RAADIK                               50.34   9  25
8      Triinu ROONI                                   katkestas
klassid                                    D12 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 3 km      6 KP-d
1 1041 Thea KALJUR                  Orvand            33.30  18 114
2  392 Kati ROONI                   Orvand            35.56  15  94
3 2171 Hanna SAMOSON                                  40.59  13  28
4 2149 Svetlana PUZoRJOVA           SRD SK            50.18  12 
5 2058 Mari-Anne AASARU             AS MAKRILL        53.05  11 
klassid                                    D14 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.2 km      7 KP-d
1  196 Tais LEONTENKO               SRD SK            48.15  18 165
2  627 Siiri MERE                   Nomme SK          48.48  15  45
3  336 Annika ALJAS                 OK Kose           54.50  13 191
4  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK          56.42  12 140
klassid                                    D16 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.1 km      9 KP-d
1 1620 Teele GORNOI                 GAG             1:06.07  18 195
2  592 Reena KARTAU                                 1:08.27  15 
3  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:13.27  13 135
4  685 Anita KARNIT                 Orion           1:18.21  12 145
5  987 Liisa LEHTMAE                TA OK           1:23.29  11  39
6 1804 Liisi OTS                                    1:32.40  10 115
klassid                                    D18 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed       59.35  18 216
2 1794 Triin MUMME                  Reaalkool       1:05.40  15 114
3  406 Kristi KoIVA                 OK Kose         1:08.57  13  25
4  171 Annika LINNAMAGI             Orvand          1:23.28  12 
5  568 Kaire KRIISK                 OK Heering      1:28.10  11  45
klassid                                    D21A 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 6 km      11 KP-d
1 1346 Lilian JoESAAR               OK Voru           57.12  18 115
2 1491 Triin VASK                   OK Ilves        1:00.20  15  80
3 1132 Maris ROOSIPUU                               1:08.50  13  75
4  195 Ella SVED                    SRD SK          1:15.45  12 151
5  859 Mari ROOTS                   TA OK           1:16.55  11  55
6   60 Age POOM                     TON / 44. KK    1:18.03  10  33
7 2222 Anne PIRN                                    1:54.30   9  30
klassid                                    D21B 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1 1192 Veste VALK                                     55.43  18 170
2  537 Triina-Britt PREDEN                            56.34  15 150
3   53 Anneli PELLO                                   58.23  13 110
4 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed     1:02.39  12 142
5  345 Lembi BERKMAN                                1:05.20  11  73
6 2263 Ellen LEMBRA                 OK KAPE         1:06.45  10 
7  446 Mare MARGAT                                  1:07.52   9  18
8  441 Aari TALVER                  L-US            1:11.33   8  21
9  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:12.56   7  56
10  178 Tiina TAMLA                  Kooperaator     1:14.00   6   7
11  877 Jaana SVED                   SRD SK          1:14.37   5  86
12  469 Evelin RIKAS                 Piirivalvekool  1:14.52   4   7
13  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:15.49   3  68
14  896 Ljudmilla SVED               AS SRD          1:26.00   2  51
15 1669 Kaia ROOTS                   TPU             1:42.00   1   4
klassid                                    D21C 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.4 km      8 KP-d
1  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon     40.31  18 116
2 1393 Aili PIIRIKIVI               SK Rae            43.34  15  91
3 1914 Maari IDNURM                                   44.38  13  72
4 2264 Merike PAAPSON               OK ILVES          44.50  12 
5 1018 Lii SULD                                       46.02  11 147
6  476 Kully ANNUS                                    46.03  10 
7  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       46.33   9  92
8 1165 Katrin oUNAP                 Kape              46.44   8  18
9 2206 Adu KRIISA                   Saue Auto AS      47.51   7  36
2207 Piret GROSSTHAL              EBS               47.51   7  36
11 1643 Anu REHA                     Kooperaator       50.01   5  19
12  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       50.30   4 181
13 1025 Aire KAPSTAS                                   51.10   3   7
14  930 Airi KAMRATOV                TTU               51.17   2  70
15 1427 Maarika MOLDER                                 51.40   1   4
16  950 Ingrid KUNINGAS              OK Saue Tammed    52.10      19
17 1373 Mari VAIGA                                     53.17      58
18 1321 Kristiina JAKOBSON                             54.42     108
19 1498 Marina NIKITINA                                55.10      46
20 1909 Tea NARIPA                                     55.24      28
21   57 Kristel SARRI                Hooler            57.56      10
22 1152 Natalia LAUSMAA                                59.12     
23  653 Katrin KARP                  SK Tempo          59.22      28
24  480 Hedi REINVALD                                1:00.25     
25  396 Terje VILLEMI                                1:01.37      28
26  831 Triinu ARB                                   1:02.33      25
27 2266 Hele KARILAID                Valismin        1:02.51     
28 2094 Sirje METSMAKER                              1:04.28       7
29 2087 Heidi PRITS                                  1:06.31     
30 2015 Mare SoNAJALG                                1:07.49       9
2109 Lilian PEBRE                                 1:07.49       4
32 1921 Signe KAPLAN                                 1:12.11       1
33 1760 Helelyn TAMMSAAR                             1:17.38     
34 2267 Ulle AAMER                                   1:18.41     
35 2265 Inga HENDRIKSON              Sin.Zetoon      1:24.18     
36 1862 Reet RAST                                    1:27.19     
37 1802 Veronika KUBAR                               1:36.47      21
38 2227 Olly VALK                    Geoinfo         1:42.17     
klassid                                    D35 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.7 km      11 KP-d
1  932 Ruth GUTMANN                 RSK Rae           55.01  18 
2  224 Marika KIRSSPUU              TA OK           1:07.18  15 141
3 1443 Kaja SALUMAE                                 1:14.27  13 143
4  198 Imbi SAVI                    Lus             1:15.06  12 137
5 1138 Ruth TAMMIKU                 TA OK           1:25.43  11  19
6 1997 Maila MOOR                                   1:43.50  10  88
7   17 Olga ZURJARI                                 1:59.02   9  57
klassid                                    D40 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.4 km      9 KP-d
1  755 Anne VAIKJARV                AS Vunder         57.52  18  73
2 1617 Eha TOLM                     Orvand          1:03.47  15 156
3 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK   1:05.18  13 157
4  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:08.05  12  87
5 2083 Krista TERNO                 St. GADIS       1:09.19  11  97
6  174 Viktoria TRASANOV                            1:16.57  10 115
7  812 Katrin KRIISKA               SPIN TEK        1:23.47   9  37
klassid                                    D45 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.4 km      10 KP-d
1  985 Eha ARB                      Orion           1:02.46  18 132
2 1651 Hille TASA                                   1:16.18  15 116
3  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK   1:18.34  13 143
4  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK   1:20.26  12 129
5  105 Tiiu JoGISU                  TON             1:21.09  11  94
6  282 Kristi MAGI                  Saku OK         1:22.20  10 125
7 1579 Juta LEHTME                  SK Orhivar      1:38.30   9  60
8 2011 Anne PESTI                   SK ORHIVAR      1:40.15   8  48
9 2009 Ljudmilla NIKOLAJEVSKAJA     SRD             1:44.24   7  40
10  223 Helju HUBEL                                  1:46.24   6  77
klassid                                    D50 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.6 km      9 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion           1:02.02  18 213
2  277 Rutt KUKK                    Orion           1:06.40  15 118
3 1309 Mare JoGI                                    1:12.07  13  98
4  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK   1:14.20  12 106
5  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:26.27  11 114
6  108 Esta KARILAID                                1:32.41  10 108
klassid                                    D55 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.6 km      9 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             48.20  18 216
2   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator    58.51  15 119
3  170 Tiiu TIIGIMAGI                               1:01.00  13 171
4  670 Ulle MoISTLIK                Orion           1:04.00  12 156
5  600 Urve OTSEPP                  Hooler          1:05.29  11 103
6  516 Valve LUIK                   Orion           1:07.43  10  25
7 1511 Ilme AINT                    Orion           1:10.10   9 
8  666 Malle MEIER                  Hooler          1:12.53   8 122
9   72 Urvi SARV                                    1:43.48   7  62
klassid                                    D60 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 3.6 km      7 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               31.58  18 195
2  346 Ellen VESKI                  Orion             37.40  15 101
3  300 Helgi-Mai KANA               Hooler            39.48  13 161
4  184 Enda JANTER                  Norma             41.53  12 132
5  307 Ingrid UUK                   SVK               42.10  11 116
6  340 Mall POOL                                      42.52  10 147
7  357 Luule VALDES                                   44.50   9  68
505 Valve NoMME                                    44.50   9 130
9  750 Ljudmilla MASINA                               57.28   7 115
klassid                                    H10NR 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
SRD SK
Rajameister: Roman Shved
Rada: 2.1 km      4 KP-d
1 2137 Meelis REHA                                    15.08  18  62
2 2247 Harles TAMMELEHT                               15.10  15  24
3 1662 Jurgen LUIK                                    15.34  13  18
4  913 Alex SHVED                   SRD SK            15.52  12 197
5 2086 Anton MATSKEVITS                               15.55  11  64
6      Oliver KRIST                                   16.47  10  14
7 2036 Taavi TALVER                                   17.27   9  20
8      Andre TAMM                                     19.02   8  27
9 2126 Jarmo REHA                                     19.36   7  59
10 2270 Mikk REHA                                      21.46   6
11 1386 Taavi ROOSIPUU                                 25.02   5
12 1753 Deniss SHVED                                   32.55   4  91
13  928 Anton SHVED                                    35.50   3  92
14 2203 Joosep LAASER                                  50.38   2   6
klassid                                    H12 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 3 km      6 KP-d
1  338 Andres ALJAS                 OK Kose           28.57  18 178
2  120 Marek BERKMAN                                  30.54  15  34
3 2262 Priit VALDEK                 Harju KEK RSK     30.59  13  26
4  391 Uku ROONI                    Orvand            35.32  12 100
5 1311 Ott KARTAU                   Orvand            35.47  11  24
6  243 Jorgen VAIKJARV              21. KK            35.53  10  36
7 1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK     41.03   9  91
8 2201 Kaur KASE                                      45.22   8  38
klassid                                    H14 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.5 km      8 KP-d
1  872 Lauri MALSROOS               Orion             37.49  18 196
2  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    40.00  15 188
3  848 Reigo VATSK                  Nomme SK          42.51  13  79
4  918 Tanel TAAL                                     47.22  12 170
5 1045 Mart LINNAMAGI               Orvand            49.32  11  66
6 1589 Aivo TAMM                                      49.57  10  89
7  531 Timo KALJUR                  Orvand            54.20   9  54
8  440 Allan TALVER                 Westholmi KK    1:01.10   8  13
9  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK     1:11.14   7 140
10 1994 Kristian MOOR                                1:12.49   6  76
klassid                                    H16 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1 1053 Anti SKLAVE                  Orvand            45.39  18  87
2  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK          57.27  15 103
3 1624 Margus LEHTME                SK Orhivar      1:03.02  13  79
4 1313 Margus OTS                                   1:06.38  12 158
5  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:09.03  11 140
6  847 Peeter PIHL                  Nomme SK        1:13.01  10 114
7 1063 Juhan AASARU                                 1:14.22   9  73
8  811 Tiit KRIISKA                                 1:23.54   8  30
klassid                                    H18 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 7.2 km      12 KP-d
1  554 Risto GURJEV                 L-US            1:09.59  18 110
2  515 Kristjan GANS                TA OK           1:14.27  15 144
3 1401 Neeme-Rain VELLESTE                          1:20.58  13 141
4  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:34.47  12 130
5  479 Feliks KIPPER                Orion           1:56.47  11 107
klassid                                    H21A 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 8.7 km      14 KP-d
1  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.       55.00  18 107
2 1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.          55.02  15  42
3  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         55.20  13  54
4  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.       57.37  12  42
5  610 Heiti HALLIKMA               OK Voru         1:00.15  11  84
6  915 Armo HIIE                    OK Ilves        1:00.52  10 146
7 2032 Veiko PAK                    Rae RSK         1:05.28   9 
8  937 Margus ARO                                   1:07.35   8  39
9   23 Tonu TANAV                   RSK Rae         1:07.38   7  39
10  191 Dmitri SVED                  SRD SK          1:08.58   6 120
11  193 Roman SVED                   AS SRD          1:12.48   5  83
12 1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK   1:12.57   4  49
13 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq         1:14.43   3  93
14 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves        1:16.21   2  67
15  199 Tonu SAVI                    L-US            1:18.27   1 
16 1019 Raigo TREIMUT                                1:21.06      17
17  577 Arno VAIK                                    1:32.55     
18  828 August ALBERT                SK Esto         1:42.11      12
19  706 Ivo LINASK                   TON             1:42.14       7
klassid                                    H21B 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 6.6 km      10 KP-d
1 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E    42.10  18 172
2  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       43.17  15 150
3 1087 Danilo PIHT                                    43.30  13  24
4  931 Kaido GUTMANN                SK Rae            45.07  12  34
5 1166 Mait ToNISSON                LSF Orient.       46.39  11  35
6 1903 Tarvi VIIK                   OK OKAS           47.40  10  39
7 1517 Priit OVERUS                 Norma             47.47   9  51
8  837 Andrus JAKOBSON              ETV               48.03   8  38
9  155 Sven REA                     TON               48.07   7  83
10 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves             48.24   6  36
11  594 Taavi AHVEN                                    48.40   5 109
12 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler            49.07   4  54
13   33 Mart SOOBERG                 OK Voru           49.41   3  50
14  119 Margus KANDELIN              Leibur            49.42   2  54
15  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.       49.51   1  13
16  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     51.37     111
17 1689 Toomas TEEKEL                M.A.R.U.          52.16     
18  216 Rene KUTTIM                  Orion             53.38      63
19 1194 Neeme KAARNA                 Kalevi UJP        55.03       2
20 1385 Aivar TOMSON                                   55.16      11
21 1297 Mait MANDMETS                SK RADA           56.30      20
22   54 Ain PELLO                                      56.41     
23   62 Siim LANNES                                    57.00       2
24  836 Taivo DAUB                   ETV               57.07      38
25  284 Huko OLANDER                                   57.25       1
26  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS      57.52      26
27 1049 Tanel VAINURA                Saue Tammed       58.34     
28 1268 Argo SIKK                    AS Baltmotors     59.43       2
29  330 Tarvi OLLI                                     59.45     
30  145 Andres LAUBA                 TTU             1:00.33      13
31 1717 Alvar KANGUR                 TTU             1:00.37      10
32  101 Janno JoGISU                 OK TON          1:00.51     
33  225 Kalvo KRIISK                 OK Heering      1:02.06     
34 1015 Aivo MUNDEL                  Orvand          1:02.22     
35 1167 Ainar SEPP                   LSF Orient.     1:02.25     
36 1026 Tenno ALAMAA                 Orvand          1:03.10     
37  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar        1:03.18     
38  919 Alar VASEMAGI                AS Baltalarm    1:03.19     
39  922 Tarvo JoESTE                 SK Hippokrates  1:04.00     
40  743 Marti RANNE                  Baltalarm       1:04.59       9
41  351 Taimo NELLIS                                 1:06.59     
42  470 Riho TAMMISTU                Piirivalvekool  1:07.44     
43  995 Tonu VAHI                    AS ABB Eesti    1:08.19     
44  376 Kalle KUKK                   TA OK           1:11.31     
45 1798 Alar NIGUL                                   1:12.23     
46 1230 Tarmo KUUB                   Reval-Sport     1:13.00     
47 1983 Ivar LAI                                     1:13.07     
48 1869 Vladimir DAVoDOV                             1:13.10     
49 1126 Urmas JAAGO                                  1:13.17     
50 1206 Andres PALK                  TA OK           1:15.19     
51 1602 Andres ALLKIVI               Starsoft        1:17.21     
52  747 Sergei KOTJUKOV                              1:18.30     
53  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 1:19.03     
54  726 Jaanus PAPPEL                                1:21.25     
55 1991 Raimond SILLAMAA                             1:31.58     
56 1968 Ullar ROSENFELDT                             1:51.45     
57 1131 Eno PAPPEL                                   1:55.12     
klassid                                    H21C 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.8 km      8 KP-d
1  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       36.10  18 126
2  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     37.25  15 105
3  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.       37.53  13  35
4 1786 Tiit RIISALO                                   39.21  12  74
5 2199 Juhan IDNURM                                   41.55  11 
6  758 Lauri LEPPIK                                   42.46  10 127
7 1518 Tauno PIIRIKIVI              SK Rae            42.55   9  73
8  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       43.04   8  94
9 1591 Mirek KING                                     44.00   7 
10 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           44.02   6 128
11 2271 Margus MAISTE                Nokimer AS        44.21   5 
12  213 Henn RAST                                      44.37   4  10
13  187 Rein KAASIK                                    45.09   3  67
14  807 Juri TARMAK                  TON               45.30   2  23
15 1761 Simmo SOOMETS                                  46.02   1  11
16  824 Aleksei SPIRIDONOV           AS ERGAST         46.18      23
17  464 Aivar MEINDOK                                  46.21      48
18  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon     46.30       7
19  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     46.46      75
20 1127 Taavi VALLNER                Orion             47.06     
21  317 Peep ABEL                    Eesti Pank        47.19       1
22 1907 Jevgeni KLJUJEV              Piirivalvekool    47.20      12
23  605 Tiit ANNUS                                     47.49      10
24 1618 Tonu LILLSAAR                Rapla Telef.v.    48.37      13
25 1959 Toomas TAMSAR                                  48.49     
26  929 Ardo KAMRATOV                AS Klementi       50.55     
27 1925 Hannes VIHERPUU                                53.45     
28 1940 Kuido KUUL                                     53.57       1
29 2273 Janek SUZON                                    54.05     
30 1010 Margus PIKANI                                  54.14     
31 1876 Jaago JoELEHT                                  55.50     
32 2239 Tarmo TIISLER                Eesti Raadio      57.22     
33 2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.      57.43     
34 1478 Andrei SAFONOV                                 59.39       2
35 2023 Margus ERMAST                AS OVERALL        59.55     
36 2224 TIIT KIVISTIK                                1:04.27     
37  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:05.05     
38   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin          1:07.02     
39 1539 Marko KALVE                                  1:07.51      61
40  823 Anton ROOLAID                8. oKK          1:08.00     
41 1428 Mati SOKK                                    1:11.18     
42 1985 Jaak KUMNIK                                  1:12.51       6
43 1995 Erik MOOR                                    1:15.58     
44 2272 Veiko HINTSOV                                1:17.44     
45 2268 Lenno RUUT                                   1:26.47     
46 1036 Tonis MUTT                   Sinine Zetoon   1:31.11     
47 1906 Jaan KAOS                    Piirivalvekool  1:34.42     
klassid                                    H35 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 8.3 km      14 KP-d
1  547 Jaanus REHA                  Kooperaator       58.08  18 157
2  393 Rein ROONI                   Orvand          1:01.54  15  93
3 1585 Johannes TASA                                1:03.32  13  48
4  502 Ando POST                    SK Norma        1:04.40  12 153
5  530 Maido KALJUR                 Orvand          1:05.30  11  60
6  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:11.12  10 171
7  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:12.02   9  76
8  711 Valentin MIKSON              Nomme KJK       1:14.43   8  74
9  442 Andres TALVER                L-US            1:14.48   7  37
10  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:17.17   6  47
11  869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK       1:23.42   5  28
12 2138 Villu REHA                   Kooperaator     1:25.20   4  37
13  375 Kalev KUKK                   TA OK           1:26.00   3  10
14  716 Manivald HALJAS                              1:27.55   2  84
15  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:31.23   1  85
16 1424 Ants TOOM                                    1:35.16      31
klassid                                    H40 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 7.2 km      12 KP-d
1  597 Kalle LUUK                   L-US            1:03.28  18 149
2 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose         1:03.52  15 153
3  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:25.56  13 131
4  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:35.47  12  82
5 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:39.10  11  31
6  494 Raivo KUKK                                   1:39.13  10 108
7 1066 Peep VALLISTU                Saaremaa OK     1:42.03   9  38
8  532 Guido TREES                  TA OK, Harjumaa 1:46.31   8  62
9  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:55.13   7  76
10 2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto     2:16.10   6  28
klassid                                    H45 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 6.7 km      13 KP-d
1  652 Mati KARP                    Tempo           1:03.44  18 109
2   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK           1:06.30  15 107
3  275 Juri ROKKO                   TLN             1:08.37  13  98
4   13 Kalle NELK                   Vasar           1:10.27  12 119
5  631 Peeter PLAKK                                 1:15.17  11 107
6  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:15.29  10 135
7 2005 Peeter VIIK                                  1:21.41   9  15
8  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed  1:21.42   8  78
9  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler          1:24.20   7  91
10   67 Ilmar KAARMA                                 1:24.41   6  54
11  662 Andres IILA                  AS Erek         1:27.53   5  78
1875 Rein REBANE                                  1:27.53   5   8
13  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:28.16   3  10
14  142 Tonis HARM                                   1:30.51   2 135
15  736 Tiit LUHARI                                  1:32.52   1  29
16  778 Ivo LAANEMETS                PEV             1:37.54      12
17  639 Olev KRIST                   Pollum. Min.    1:39.47       4
18  492 Hindrek LIISVALI             HTM Sport       2:38.40       4
klassid                                    H50 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 6 km      12 KP-d
1  946 Heino ALLIKBERG              Sagro             55.10  18 154
2  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       59.17  15 184
3   11 Mati POOM                    TON             1:00.10  13  21
4  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:00.35  12 100
5  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed       1:01.03  11 197
6  183 Tonu PIITS                   REI             1:03.39  10  85
7 1728 Mati KALLEMETS               OK Okas         1:08.33   9  77
8  643 Ants TAMM                    TTU             1:12.10   8 112
9    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:13.35   7  70
10  256 Madis SAUL                   EBI             1:15.47   6  14
11  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:17.31   5  40
12  972 Enn JoESTE                   SK Hippokrates  1:17.44   4  25
13  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:20.01   3  22
14  674 Uuno VALLNER                 Orion           1:22.59   2  97
15  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:26.30   1  92
16 2197 Olavi SAVOLAINEN             FLM             1:26.38       3
17 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:27.22      26
18  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:27.42      23
19  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:29.17      83
20  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:29.35      16
21  235 Tonu SOOSoRV                 Orion           1:30.07      19
22  862 Juri TAHEMAA                                 1:33.05       5
23   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:34.51      34
24   70 Toomas TIIKMA                TTU STI         2:39.19     
klassid                                    H55 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 6 km      11 KP-d
1 1009 Juri PUSSIM                                    57.35  18 165
2   65 Kalju TILK                   Orion           1:01.48  15 151
3  977 Jakob VINKEL                 Orion           1:04.56  13  79
4  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:07.58  12 136
5   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion           1:08.11  11 147
6 2095 Raimo MAKELA                 OK ORION        1:10.06  10  49
7  246 Georg LIIDJA                                 1:12.15   9  64
8  106 Eimar JoGISU                 TON             1:16.14   8  71
9  359 Enn UUSSAAR                  Orion           1:17.33   7  44
10  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK   1:20.50   6  60
11  285 Mati ARUS                                    1:22.31   5  63
12  443 Mati ToNUS                   Orion           1:26.00   4 152
13  675 Vello LOORITS                Orion           1:28.56   3  35
14 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:33.35   2  16
15 1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:34.33   1  15
16  501 Juho HEINRAND                                1:43.25      24
17 1964 Mati MELDORF                                 1:45.56       1
18 1999 Lembit PoLDOJA                               1:49.30      15
klassid                                    H60 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 5.1 km      9 KP-d
1  273 Aavo HARMA                   Orion             50.09  18 166
2  724 Rein MESILA                                    52.03  15 128
3  998 Ain RELO                     OK Tammed         54.13  13 122
4  320 Tonu KIRSS                   TOVAL             54.45  12 150
5  997 Juhan HUNT                   Orion             55.17  11 161
6  956 Toomas JoGI                                    59.56  10 151
7 1380 Kalju SIPP                   Tolliamet       1:07.13   9  14
8  628 Elmu LOIT                                    1:07.22   8  71
9 1227 Jaan VIIRMAA                                 1:07.55   7 132
10   97 Enn VIRKUS                                   1:13.25   6  76
11  294 Mart NUGA                                    1:14.46   5  10
12 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:20.58   4  98
13  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:25.32   3  50
14  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:27.09   2 105
15  894 Rein RANDMA                                  1:29.46   1  99
16  549 Tonu TOOMING                 Orion           1:35.49      18
17  700 Hudo ANNIVAL                                 1:43.30      25
18  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.   1:52.40       5
klassid                                    H65 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
Rada: 4.6 km      9 KP-d
1  624 Heino HEINLOO                Orion             43.30  18 192
2  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             44.03  15 192
3   44 Henno ADRAT                  TON               49.21  13 126
4  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    57.33  12 147
5  637 Rein VESKI                   Orion           1:02.24  11  60
6 1185 Edgar TAMMIK                 Orion           1:04.32  10 104
7  748 Peedu RETEL                  EOL             1:09.40   9 101
8  313 Arvo KULL                    Orion           1:13.36   8  84
9  677 Vello JOONUKS                ETJA            1:16.00   7  46
10  578 Arvo OTS                     TTU             1:16.30   6  43
11  623 Peep PIHLAK                  Orion           1:18.17   5  38
12  710 Helmut KARIN                 Orion           1:27.41   4 112
klassid                                    DV 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
1  432 Juta REMMET                                       15     
2  268 Mare RAIDMA                                       11     
3  945 Valma ALLIKBERG              Sagro                10     
4   40 Kiira TARASSOVA              TON                  09     
517 Kulli ToNUS                  HOK                  09     
6  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia        08     
1690 Ella TEEKEL                  M.A.R.U.             08     
8  233 Imbi KAASIK                  Orion                07     
731 Luule BITTER                                      07     
2254 Liina AASLEPP                                     07     
11  281 Evi VAHU                     Orion                06     
298 Kullike LAUR                                      06     
2031 Lisli PAK                    Rae RSK              06     
2033 Anneli PAK                   Rae RSK              06     
2081 Epp AASARU                                        06     
2237 Lembe LUTTERUS                                    06     
17   82 Agnia RAHENDI                                     05     
113 Reet REBANE                                       05     
2202 Kaisa KASE                                        05     
20   83 Leida SEVRUK                 Orion                04     
642 Erna KAMRATOV                                     04     
757 Lea LEPPIK                   AS Prike             04     
1526 Roza GRABLINA                                     04     
24 1061 Mare KITSNIK                 Okas                 03     
25   77 Malle VIILMA                 Hooler               01     
klassid                                    HV 
15.  06.08.98  Audevälja  Osalejaid: 449
Harju KEK RSK
Rajameister: Armo Hiie    Peakohtunik: Valju Tali
1  430 Venda KASK                                        15     
2 1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      12     
3  473 Peeter PLUTUS                                     11     
614 Kalju JURISMA                                     11     
2216 Kristjan KIVIPALU                                 11     
6  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.         10     
756 Fred KOKSER                                       10     
867 Arvo TALVIK                                       10     
2162 Vladimir VARI                                     10     
10  745 Enn REE                                           08     
803 Siim SARRI                   Hooler               08     
1294 Tonis RAUDLA                 OK Tammed            08     
1377 Indrek TEPPO                                      08     
1663 Kristjan VAKO                                     08     
2249 Madis KURVET                                      08     
16 1044 Helmet SKLAVE                Orvand               07     
1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves             07     
1657 Toivo VALP                                        07     
19 2170 Ago SAMOSON                  KBFI                 06     
2269 Margus PAESALU                                    06     
21  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       05     
2084 Hugo PIKPOOM                 OU NEOMEL            05     
23  159 Kaarel LASSEL                Saue OK              03     
438 Harry ATTEMAN                                     03     
2274 Alar MEREKULA                                     03     
26  291 Hans VINKMAN                                      01 
Ei  lainud  arvesse
*   Urmas  Purde  H21B- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Andres  Minn  H40- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Jarkko  Ainsoo  HV- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Mihkel  Aan  H12-ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Anneli  Nairismagi  D21C- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Pilvi  Vettik  D21A- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Kristina  Hallik  DV- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
Tuhistatud, jooksis  rohelise  kaardiga
2252  Anu  Soomets  D21C
Jooksid  vanusele  mittevastavas  voistlusklassis
2081   Epp  Aasaru  D12
1663   Kristjan  Vako  H14
2269   Margus  Paesalu  H12



© SRD SK srd@infonet.ee