Samblapõllu
07.07.98   230 osalejat
TON OK
D10NR D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
SRD SK
Rajameister:
Rada: 1.7 km      3 KP-d
1 2114 Maret Muur                                     11.37
2 2097 Maria Zuravskaja                               12.17
klassid                                    D14 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4 km      8 KP-d
1  196 Tais LEONTENKO               SRD SK            38.42  18 132
2  336 Annika ALJAS                 OK Kose           41.10  15 154
klassid                                    D16 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4.5 km      8 KP-d
1 1620 Teele GORNOI                 GAG               54.05  18 158
klassid                                    D18 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.3 km      12 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed     1:03.24  18 175
klassid                                    D21A 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.3 km      10 KP-d
1  272 Meeli KEREM                  Harju Elekter     53.32  18  51
2  195 Ella SVED                    SRD SK            59.37  15 119
3 1806 Marje VENELAINE              Rakvere OK      1:03.15  13  57
klassid                                    D21B 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 5.7 km      8 KP-d
1  882 Mai VIIRMANN                 OK LUS            53.41  18  36
2 1192 Veste VALK                                     59.56  15 109
3  298 Kullike LAUR                                 1:01.07  13  66
4  441 Aari TALVER                  L-US            1:02.10  12  13
5   53 Anneli PELLO                                 1:04.59  11  85
6 1870 Ulvi MOKS                    Loksa LV        1:05.35  10 
7  446 Mare MARGAT                                  1:06.37   9 
8  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:07.37   8  54
9  896 Ljudmilla SVED               AS SRD          1:09.42   7  29
10 1799 Kirsten NIGUL                TU              1:10.23   6  16
11  757 Lea LEPIK                    AS Prike        1:12.18   5 124
12  927 Maria JERONEN                Maksuamet       1:12.56   4  38
13 1669 Kaia ROOTS                   TPU             1:37.48   3 
klassid                                   D21C 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 3.1 km      6 KP-d
1  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       25.41  18 151
2 1018 Lii SULD                                       26.17  15  94
3  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon     27.22  13  90
4 1393 Aili PIIRIKIVI               SK Rae            29.26  12  63
5 1914 Maari IDNURM                                   31.09  11  32
6 1909 Tea NARIPA                                     40.18  10  28
7 1321 Kristiina JAKOBSON                             40.20   9  82
8 1296 Merit METSAR                 TPU               40.50   8  17
9 1065 Jana REIKOP                  Sinine Zetoon     41.00   7  32
10 2020 Heli KoRGESAAR                                 43.12   6 
11 1252 Karin SEPANDI                Hooler            46.41   5  14
12 1498 Marina NIKITINA                                49.24   4  34
13 2160 Ragne TOMBERG                                1:06.42   3 
14 1802 Veronika KUBAR                               1:11.15   2  21
klassid                                    D35 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.1 km      10 KP-d
1  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion           1:11.47  18 118
2  598 Katrin VIRKUS                VIP Reisid      1:22.13  15  44
3 1443 Kaja SALUMAE                                 1:29.11  13 115
klassid                                    D40 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4.9 km      9 KP-d
1  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia     48.35  18 137
2  174 Viktoria TRASANOV                              51.23  15  83
3  590 Kaja RAHU                    EKMI              52.31  13 105
4 2083 Krista TERNO                 St. GADIS         53.16  12  66
5 2182 Pirko PETERSON               OK Orvand       1:02.36  11  19
klassid                                    D45 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4.5 km      8 KP-d
1  223 Helju HUBEL                                  1:07.10  18  59
klassid                                    D50 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4.9 km      9 KP-d
1  277 Rutt KUKK                    Orion             59.44  18 103
2  108 Esta KARILAID                                1:04.29  15  67
3 1309 Mare JoGI                                    1:06.01  13  73
klassid                                    D55 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4 km      8 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             38.12  18 173
2  670 Ulle MoISTLIK                Orion             44.44  15 140
3 1097 Maire LAHTMETS                                 53.28  13  31
4  600 Urve OTSEPP                  Hooler            55.53  12  56
klassid                                    D60 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 3.6 km      7 KP-d
1  307 Ingrid UUK                   SVK               47.40  18  86
2  184 Enda JANTER                  Norma             51.53  15  90
3  340 Mall POOL                                      53.14  13 112
4  505 Valve NoMME                                    56.07  12 105
klassid                                    H10NR 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
SRD SK
Rajameister:
Rada: 1.7 km      3 KP-d
1  913 Alex Sved                                      09.55
2  884 Karl Viirmann                                  12.57
3 1753 Deniss Sved                                    28.05
4  928 Anton Sved                                     35.05
klassid                                    H12 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4 km      8 KP-d
1  338 Andres ALJAS                 OK Kose           40.28  18 139
2  271 Hannes KEREM                 Keila AK          46.40  15 142
klassid                                    H14 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4.9 km      9 KP-d
1  872 Lauri MALSROOS               Orion             36.10  18 139
2  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    40.40  15 163
3  918 Tanel TAAL                                     41.26  13 128
4  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       42.16  12 102
5 1589 Aivo TAMM                                    1:04.31  11  62
klassid                                    H16 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.3 km      9 KP-d
1 1776 Priit PIHL                   Nomme Tennis T. 1:07.09  18  43
2  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:09.28  15 117
klassid                                    H18 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 7.8 km      13 KP-d
1 1006 Jaak KoIVA                   OK Kose           59.43  18  79
2 1401 Neeme-Rain VELLESTE                          1:00.49  15  92
3  515 Kristjan GANS                TA OK           1:07.53  13 116
4  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:32.54  12 107
5  479 Feliks KIPPER                Orion           1:40.49  11  79
6  941 Kert LINDEBERG                               1:54.08  10  30
klassid                                    H21A 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 9.3 km      18 KP-d
1  191 Dmitri SVED                  AS SRD          1:03.38  18 100
2 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq         1:08.40  15  67
3  193 Roman SVED                   AS SRD          1:15.51  13  63
4  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:19.06  12  38
5  942 Heigo OJASTE                 Kooperaator     1:21.32  11  29
6 1703 Alo ANSMANN                  OK Voru         1:24.11  10  21
7  828 August ALBERT                SK Esto         1:30.26   9  10
8 1019 Raigo TREIMUT                                1:33.36   8  13
klassid                                    H21B 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 8.7 km      12 KP-d
1 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves        1:00.29  18 127
2 2043 Indrek KELK                                  1:00.44  15 
3 1410 Tiit PEKK                    SK Viru         1:01.18  13  57
4  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:01.39  12  26
5  836 Taivo DAUB                   ETV             1:02.12  11  38
6  119 Margus KANDELIN              Leibur          1:03.31  10  43
7 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E  1:03.36   9 106
8  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator     1:04.17   8 134
9 1517 Priit OVERUS                 Norma           1:04.27   7  31
10  527 Priit SARV                   Transpordi PJ   1:05.30   6  77
11  837 Andrus JAKOBSON              ETV             1:08.51   5  30
12 1166 Mait ToNISSON                LSF Orient.     1:09.08   4  11
13   33 Mart SOOBERG                 OK Voru         1:09.16   3  39
14 1194 Neeme KAARNA                 Kalevi UJP      1:13.39   2 
15  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:16.11   1 
16 1626 Margus VENELAINE             Rakvere OK      1:16.23      10
17  312 Riho RANI                                    1:16.32     
18  177 Marko TAMMSAAR               Vaba mees       1:18.05     
19   62 Siim LANNES                                  1:18.31       2
20  330 Tarvi OLLI                                   1:19.08     
21 1689 Toomas TEEKEL                M.A.R.U.        1:21.25     
22   54 Ain PELLO                                    1:21.56     
23  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:22.53     
24 1698 Tonu PEKK                    Hansapanga SK   1:24.20       4
25  145 Andres LAUBA                 TTU             1:25.13      13
26  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar        1:25.14     
27  726 Jaanus PAPPEL                                1:31.47     
28 1983 Ivar LAI                                     1:33.50     
29 1168 Peep OTSTAVEL                LSF Orient.     1:34.16     
30 1385 Aivar TOMSON                                 1:43.47       4
31  351 Taimo NELLIS                                 1:44.07     
32 1127 Taavi VALLNER                Orion           1:53.13     
33 1445 Vladislav PAHHOMENKOV        Lasnamae G      2:01.28     
34  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 2:01.29     
35 1131 Eno PAPPEL                                   2:06.25     
klassid                                    H21C 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 5.7 km      9 KP-d
1  817 Erko oUNAPUU                 TON               43.35  18 114
2 1351 Risto SAVIRANTA              ABB Eeesti        44.25  15  41
3  758 Lauri LEPPIK                                   45.41  13  85
4  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     45.54  12  55
5 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           47.30  11  92
6  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     51.56  10  66
7 1409 Indrek NEIVELT               Hansapank         52.47   9 
8  463 Arvi TUVI                                      53.00   8  10
9  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon     57.56   7 
10 1985 Jaak KUMNIK                                    58.00   6 
11 1416 Karl OOLU                                      58.04   5  16
12  981 Aivar FELDING                Harju KEK RSK     58.18   4 
13 2181 Tarmo PETERSON               Ok Orvand       1:00.46   3   4
14 1478 Andrei SAFONOV                               1:02.49   2 
15 1940 Kuido KUUL                                   1:05.43   1 
16 2200 Mark HEINE                   E.O.MAP         1:05.44     
17  807 Juri TARMAK                  TON             1:08.41      21
18 1798 Alar NIGUL                                   1:11.15       3
19  317 Peep ABEL                    Eesti Pank      1:11.47       1
20 2163 Lauri MADJAK                                 1:18.34     
21  818 Alar HEINRAND                Paaskula KK     1:36.02     
22 1871 Peeter LUTSOJA                               1:37.00     
klassid                                    H35 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 7.9 km      13 KP-d
1  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.          54.06  18 154
2  711 Valentin MIKSON              Nomme KJK         56.31  15  57
3 1073 Indrek REITALU               HOK             1:00.27  13  23
4  442 Andres TALVER                L-US            1:08.33  12 
5 1424 Ants TOOM                                    1:19.54  11  19
6 1859 Horst HOLLMANN               Saksamaa        1:21.27  10 
7  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:25.34   9  68
8  716 Manivald HALJAS                              1:31.45   8  67
klassid                                    H40 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 7.8 km      13 KP-d
1 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose         1:01.42  18 107
2  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:15.47  15 100
3  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:23.41  13  55
4 1496 Mihkel VALDEK                Harju KEK       1:39.46  12  17
5  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 1:43.45  11  36
6 2019 Peeter KAIN                                  1:48.23  10  27
7 1284 Gerhard PLOOMIPUU                            1:52.29   9  18
8 2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto     1:59.33   8  19
klassid                                    H45 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.3 km      10 KP-d
1  121 Arvo SOOSALU                 LUS               49.07  18  87
2  142 Tonis HARM                                     53.37  15 123
3  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed  1:00.28  13  59
4  662 Andres IILA                  AS Erek         1:06.06  12  48
5   67 Ilmar KAARMA                                 1:08.48  11  37
6  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS  3:13.52  10 
klassid                                    H50 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.3 km      10 KP-d
1  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       56.58  18 154
2  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed       1:00.09  15 168
3  946 Heino ALLIKBERG              Sagro           1:00.34  13 111
4  643 Ants TAMM                    TTU             1:02.05  12  92
5 1140 Tonu METSAR                  Loksa LV        1:06.29  11  38
6  674 Uuno VALLNER                 Orion           1:13.20  10  82
7  183 Tonu PIITS                   REI             1:16.30   9  62
8  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:16.46   8  72
9  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:19.26   7  78
10 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:24.55   6  19
11  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:35.21   5  11
12  867 Arvo TALVIK                                  1:36.43   4 
13 2197 Olavi SAVOLAINEN             FLM             1:36.58   3 
14  862 Juri TAHEMAA                                 1:59.59   2   5
klassid                                    H55 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 5.7 km      8 KP-d
1   32 Georg SOOBERG                                  44.47  18 161
2  359 Enn UUSSAAR                  Orion           1:09.20  15  26
3  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:10.22  13  53
4  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:17.19  12  31
5  501 Juho HEINRAND                                1:27.23  11  17
6 1999 Lembit PoLDOJA                               1:30.31  10  14
klassid                                    H60 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 6.2 km      10 KP-d
1  273 Aavo HARMA                   Orion             58.16  18 123
2  956 Toomas JoGI                                  1:03.39  15 111
3  997 Juhan HUNT                   Orion           1:05.29  13 147
4 1687 Leonid PAHHOMENKOV                           1:08.08  12  25
5  628 Elmu LOIT                                    1:08.22  11  44
6  894 Rein RANDMA                                  1:08.27  10  64
7  724 Rein MESILA                                  1:09.51   9  76
8   97 Enn VIRKUS                                   1:12.07   8  54
9 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:13.32   7  78
10  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:17.05   6  78
11  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:22.51   5  37
12  342 Rain LAHTMETS                EOL             1:24.32   4  24
13  700 Hudo ANNIVAL                                 1:40.28   3  23
klassid                                    H65 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
Rada: 4.9 km      9 KP-d
1  624 Heino HEINLOO                Orion             40.26  18 159
2  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    49.42  15 126
3  232 Are KAASIK                   Orion             50.01  13  28
4  710 Helmut KARIN                 Orion             58.07  12  88
5  291 Hans VINKMAN                                 1:01.17  11  87
6  623 Peep PIHLAK                  Orion           1:02.11  10  33
7  677 Vello JOONUKS                ETJA            1:05.31   9  30
8  748 Peedu RETEL                  EOL             1:17.16   8  83
9  578 Arvo OTS                     TTU             1:17.30   7  24
10  810 Elmar RUBEN                                  1:32.31   6  13
klassid                                    DV 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
1  432 Juta REMMET                                       12     
2  268 Mare RAIDMA                                       10     
3  945 Valma ALLIKBERG              Sagro                08     
1690 Ella TEEKEL                  M.A.R.U.             08     
5  292 Viivi ESKLA                                       07     
6  345 Lembi BERKMAN                                     06     
2159 Marit TOMBERG                                     06     
8  222 Urve KAIN                    TON                  05     
1997 Maila MOOR                                        05     
10   82 Agnia RAHENDI                                     03     
11  877 Jaana SVED                                        02     
1794 Triin MUMME                  Reaalkool            02     
klassid                                    HV 
11.  07.07.98  Samblapõllu  Osalejaid: 230
OK TON
Rajameister: R.Ottesson    Peakohtunik: 
1  614 Kalju JURISMA                                     13     
2  430 Venda KASK                                        12     
3  597 Kalle LUUK                   L-US                 11     
1141 Marko METSAR                 PEV                  11     
5  678 Jaan KALLO                   AS Terg              10     
6  187 Rein KAASIK                                       09     
1426 Uku TAMMARU                                       09     
8 1900 Meelis ZIMMERMANN            OK KAPE              08     
2198 Mart VALDEK                  Harju KEK            08     
10   92 Jaak LIIVIK                  SK Aeg               07     
549 Tonu TOOMING                 Orion                07     
706 Ivo LINASK                   TON                  07     
1066 Peep VALLISTU                Saaremaa OK          07     
1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald          07     
15  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        06     
2158 Martin TOMBERG                                    06     
17  756 Fred KOKSER                                       05     
1994 Kristian MOOR                                     05     
2199 Juhan IDNURM                                      05     
Ei  lainud  arvesse
*  Barbel  Albert  D12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*  Tarmu  Limberg  H21A - ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*  Priit  Valdek  H12- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
Jooksis  vanusele  mittevastavas  voistlusklassis
2198  Mart  Valdek  H12



© SRD SK srd@infonet.ee