Jäneda-Nelijärve
25.06.98   346 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
SRD SK
Rajameister:
1 1901 Merilin Mahlapuu                               14.54
2      Aire Ambel                                     16.16
3 2125 Janne Reha                                     21.28
4 2093 Karin-Liis Lahtmae                             24.27
5      Kulli Reha                                     26.26
6 1808 Triin Pohlak                                   34.41
7 1809 Anna Pohlak                                    36.29
klassid                                    D12 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 2.6 km      6 KP-d
1  371 Olga MAZINA                  Nomme SK          32.40  18  77
2 2171 Hanna SAMOSON                                  37.38  15 
klassid                                    D14 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 3.7 km      9 KP-d
1  336 Annika ALJAS                 OK Kose           57.33  18 121
2  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK        1:13.47  15 107
3 1941 Liis KAUGE                   Nomme SK        1:24.47  13  39
4 2112 Merit MEINDOK                M.A.R.U.        1:55.24  12 
klassid                                    D16 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.7 km      10 KP-d
1 1620 Teele GORNOI                 GAG               53.02  18 125
2 1804 Liisi OTS                                    1:22.53  15  81
3  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:34.51  13  91
klassid                                    D18 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.9 km      14 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed     1:00.09  18 139
2  671 Anu MoISTLIK                 Orion           1:16.26  15 107
klassid                                    D21A 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 6.6 km      14 KP-d
1 1346 Lilian JoESAAR               OK Voru         1:11.29  18  67
2  195 Ella SVED                    SRD SK          1:14.06  15  91
3  365 Anu JARV                                     1:16.09  13  41
4 1132 Maris ROOSIPUU                               1:27.41  12  40
5  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:42.05  11  66
klassid                                    D21B 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.9 km      11 KP-d
1 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed       45.45  18  97
2  757 Lea LEPIK                    AS Prike          47.45  15 106
3  537 Triina-Britt PREDEN                            51.18  13 112
4  345 Lembi BERKMAN                                  52.27  12  52
5  298 Kullike LAUR                                   53.47  11  46
6 1721 Kadri KUUSK                  Hoiupank          56.07  10  27
7  896 Ljudmilla SVED               AS SRD            56.33   9  22
8   79 Kadri NELK                   OK TON            58.14   8  16
9  444 Rimma-Malle VIIRLAID                           58.52   7  41
10   53 Anneli PELLO                                   59.47   6  68
11  877 Jaana SVED                                   1:00.24   5  59
12    9 Karin KOPPEL                 TON             1:05.35   4 
13  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:06.00   3  31
14   89 Tiia TAIMISTU                OK Kape         1:26.24   2   8
15 1219 Liisi PIITS                  T Ped Ulikool   1:29.50   1  12
16 1310 Sirje POOL                   TTU             1:43.00      13
17 1669 Kaia ROOTS                   TPU             2:05.33     
klassid                                    D21C 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 3.7 km      9 KP-d
1  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       43.56  18 133
2 1018 Lii SULD                                       46.56  15  68
3 2152 Heli KALJULA                                   55.42  13 
4 1065 Jana REIKOP                  Sinine Zetoon     55.58  12  16
5  653 Katrin KARP                  SK Tempo          57.52  11  20
6   57 Kristel SARRI                Hooler          1:04.29  10 
7 1909 Tea NARIPA                                   1:04.33   9  11
8 1870 Ulvi MOKS                    Loksa LV        1:04.42   8  20
9 1643 Anu REHA                     Kooperaator     1:08.04   7  12
10 1802 Veronika KUBAR                               1:12.03   6  19
11  602 Epp POHLAK                                   1:19.50   5  43
12 2069 Nele LEOSK                   Kesklinna PO    1:26.34   4 
13  831 Triinu ARB                                   1:39.37   3  25
klassid                                    D35 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.9 km      11 KP-d
1  448 Riina LAEV                   OK M.A.R.U.       48.38  18  51
2  198 Imbi SAVI                    Lus               49.04  15  97
3 1061 Mare KITSNIK                 Okas              53.46  13  98
4  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion             56.02  12  82
5 1997 Maila MOOR                                   1:06.25  11  43
6 1443 Kaja SALUMAE                                 1:13.20  10  90
7  292 Viivi ESKLA                                  1:13.55   9  45
8   17 Olga ZURJARI                                 1:21.08   8  48
9 1733 Anne HEIDMETS                SK Hooler       1:31.30   7  16
klassid                                    D40 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.7 km      10 KP-d
1 1617 Eha TOLM                     Orvand            49.52  18  81
2 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     51.31  15 111
3 2083 Krista TERNO                 St. GADIS         55.43  13  43
4  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia   1:06.35  12 104
5  174 Viktoria TRASANOV                            1:08.03  11  56
6 1495 Helge VALDEK                 Harju KEK       1:12.16  10 
7  590 Kaja RAHU                    EKMI            1:17.04   9  79
klassid                                    D45 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.1 km      9 KP-d
1 1651 Hille TASA                                     55.10  18  70
2  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK     55.52  15 105
3  282 Kristi MAGI                  Saku OK           57.57  13  82
4  985 Eha ARB                      Orion           1:03.44  12  89
5  875 Maaris NUUTRE                TTU             1:14.53  11  64
6  223 Helju HUBEL                                  1:24.10  10  29
klassid                                    D50 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.1 km      9 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             46.42  18 155
2   77 Malle VIILMA                 Hooler            51.10  15 123
3  650 Urve TRUUBON                 Keila EV          57.52  13  59
4  277 Rutt KUKK                    Orion           1:01.43  12  85
5  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:25.34  11  67
klassid                                    D55 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 3.8 km      9 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             43.56  18 137
2   40 Kiira TARASSOVA              TON               50.14  15  44
3  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 51.58  13 128
4  670 Ulle MoISTLIK                Orion             55.31  12 112
5   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator  1:03.22  11  81
6 1468 Eha TIVAS                    Orion           1:06.09  10  43
7  150 Mari ROOTS                   Kooperaator     1:06.23   9  53
8  702 Raaja ALUVEE                 TTU             1:16.14   8  32
9  876 Malle KAROLIN                Orion           1:16.30   7  54
10  366 Helle LIPPMAA                Orion           1:20.32   6  49
11  666 Malle MEIER                  Hooler          1:25.30   5  78
12   72 Urvi SARV                                    2:06.45   4  41
klassid                                    D60 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 3.8 km      9 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               44.41  18 144
2  340 Mall POOL                                    1:20.35  15  84
3  750 Ljudmilla MASINA                             1:26.03  13  88
4  184 Enda JANTER                  Norma           1:29.12  12  63
5  300 Helgi-Mai KANA               Hooler          1:43.14  11 102
6  731 Luule BITTER                                 1:49.26  10 
klassid                                    H10NR 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
SRD SK
Rajameister:
1  913 Alex Sved                                      15.56
2 2137 Meelis Reha                                    18.13
3 2126 Jarmo Reha                                     21.27
4 2179 Harri Kaplan                                   23.16
5 2018 Mikk Martmaa                                   23.19
6 2088 Sander Kuusk                                   32.22
7 1753 Deniss Sved                                    35.28
8 2180 Andres Idnurm                                  37.00
9  928 Anton Sved                                     44.06
klassid                                    H12 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 2.6 km      6 KP-d
1 1564 Kristjan LOORITS                               29.11  18  73
2  271 Hannes KEREM                 Keila AK          31.33  15 115
3 1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK     34.01  13  47
4  305 Madis ABEL                   Kuusalu KK        36.25  12  21
5  338 Andres ALJAS                 OK Kose           38.27  11 106
6 2172 Karl SAMOSON                                   39.09  10  56
7 1705 Paaren MARDISTE              Harju KEK RSK     39.16   9 
8 2166 Siim PAJUSAAR                                  57.38   8 
9  638 Anton DRUZKOV                Noorte Merekl.    58.35   7  31
klassid                                    H14 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.7 km      10 KP-d
1  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       59.36  18  90
2  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON  1:04.56  15 148
3 1589 Aivo TAMM                                    1:52.00  13  38
klassid                                    H16 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.9 km      14 KP-d
1 1313 Margus OTS                                   1:19.54  18 118
2  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:37.09  15  84
3 1776 Priit PIHL                   Nomme Tennis T. 2:00.33  13  25
4  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK        2:09.58  12  61
klassid                                    H18 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 7.1 km      15 KP-d
1  117 Tonis ERM                    TA OK           1:14.30  18  46
2  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:22.34  15  95
3  479 Feliks KIPPER                Orion           1:51.17  13  68
4 2119 Ilja OSSOKIN                 SK LASNAMAE     2:15.59  12 
5 2161 Fred PEDERSEN                                2:16.00  11 
klassid                                    H21A 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 9.4 km      18 KP-d
1  915 Armo HIIE                    OK Ilves        1:07.17  18  90
2  610 Heiti HALLIKMA               OK Voru         1:14.40  15  61
764 Rene OTTESSON                OK Lehola       1:14.40  15  55
4  191 Dmitri SVED                  AS SRD          1:20.46  12  73
5  193 Roman SVED                   AS SRD          1:22.12  11  42
6  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.     1:25.30  10  19
7 1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.        1:25.48   9  27
8  942 Heigo OJASTE                 Kooperaator     1:39.19   8  18
9 1703 Alo ANSMANN                  OK Voru         1:43.27   7  11
10  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:45.06   6  24
11 1019 Raigo TREIMUT                                1:55.02   5 
klassid                                    H21B 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 7.1 km      15 KP-d
1  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       50.39  18 115
2  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     56.43  15  58
3  155 Sven REA                     TON               59.38  13  61
4  216 Rene KUTTIM                  Orion           1:03.47  12  30
5 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves        1:04.27  11  91
6 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves           1:04.28  10  27
7  679 Enn JAAMA                                    1:04.30   9  50
8  836 Taivo DAUB                   ETV             1:05.19   8  27
9  119 Margus KANDELIN              Leibur          1:05.44   7  24
10  743 Marti RANNE                  Baltalarm       1:06.45   6   7
11 1410 Tiit PEKK                    SK Viru         1:07.55   5  42
12 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler          1:09.16   4  38
13 1698 Tonu PEKK                    Hansapanga SK   1:11.52   3 
14  464 Aivar MEINDOK                                1:12.21   2  13
15  145 Andres LAUBA                 TTU             1:12.47   1  13
16 2032 Veiko PAK                    Rae RSK         1:14.35      40
17  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 1:15.57     
18 1689 Toomas TEEKEL                M.A.R.U.        1:19.53     
19 1194 Neeme KAARNA                 Kalevi UJP      1:20.37     
20 1602 Andres ALLKIVI               Starsoft        1:21.43     
21  919 Alar VASEMAGI                AS Baltalarm    1:21.55     
22  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:22.06     
23 1107 Ulo VIRU                     Orvand          1:23.29       5
24  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:23.32       4
25  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:25.26     
26   54 Ain PELLO                                    1:27.01     
27 1141 Marko METSAR                 PEV             1:27.02     
28 1385 Aivar TOMSON                                 1:27.03       4
29  837 Andrus JAKOBSON              ETV             1:30.05      18
30  351 Taimo NELLIS                                 1:45.10     
31 1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald     1:48.53       2
32 1899 Ermo TAMM                                    1:49.03     
33 1968 Ullar ROSENFELDT                             1:49.43     
34  157 Ullar TEDER                  TA O            2:02.48     
2164 Andres SIKKA                                 2:02.48     
klassid                                    H21C 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.5 km      11 KP-d
1 1518 Tauno PIIRIKIVI              SK Rae            47.45  18  41
2  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     48.07  15  38
3  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       51.35  13  61
4 1907 Jevgeni KLJUJEV              Piirivalvekool    52.02  12 
5 1786 Tiit RIISALO                                   54.08  11  40
6 1539 Marko KALVE                                    54.13  10  46
7 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           56.35   9  69
8  519 Margus ALJAS                 REIB AS           56.42   8  32
9  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     57.02   7  43
10  187 Rein KAASIK                                    57.10   6  41
11 1927 Veiko MATALOJA                                 58.23   5  35
12  807 Juri TARMAK                  TON               59.30   4  21
13  758 Lauri LEPPIK                                   59.32   3  63
14  940 Karel KRIST                  GAG               59.57   2 
15  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.     1:00.12   1  22
16 1959 Toomas TAMSAR                                1:01.45     
17 1618 Tonu LILLSAAR                Rapla Telef.v.  1:02.05       3
18 1425 Simonas EIMAITIS                             1:02.43     
19 1761 Simmo SOOMETS                                1:03.33       5
20 1931 Vahur HOLLO                                  1:06.24       9
21 1540 Andrus REBANE                                1:07.12     
22 1494 Andres NEIVELT                               1:07.54     
23 2121 Priit PALUMAA                AS Agroskoi     1:15.12     
24  823 Anton ROOLAID                8. oKK          1:15.42     
25 1940 Kuido KUUL                                   1:18.09     
26  317 Peep ABEL                    Eesti Pank      1:18.42       1
1435 Andrei PROKOFJEV             ETV             1:18.42     
28 1377 Indrek TEPPO                                 1:18.57       5
29 1991 Raimond SILLAMAA                             1:20.07     
30  286 Reimo VESKE                                  1:22.32      19
31  467 Urmas NIGUL                  Piirivalvekool  1:22.58     
32 2003 Mati LUIK                    ET Infosust.    1:42.29     
33 2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.    1:42.55     
2073 Andres ROOSMA                Eesti Telefon   1:42.55     
35 1906 Jaan KAOS                    Piirivalvekool  2:18.18     
klassid                                    H35 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 8.5 km      17 KP-d
1  547 Jaanus REHA                  Kooperaator     1:08.07  18 124
2  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.     1:08.58  15  40
3  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:10.58  13 118
4  502 Ando POST                    SK Norma        1:12.30  12 123
5 1585 Johannes TASA                                1:14.38  11  24
6 2138 Villu REHA                   Kooperaator     1:30.35  10  25
7  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:34.35   9  47
8  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:41.35   8  26
9  618 Jaanus VILJAMAA              Orion           1:50.32   7  10
10  716 Manivald HALJAS                              2:10.11   6  46
11   31 Igor ZURJARI                                 2:15.10   5  23
12 1475 Allan MoISTUS                                2:33.35   4  12
klassid                                    H40 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 7.1 km      15 KP-d
1  774 Kai WILLADSON                                1:02.16  18 
2  597 Kalle LUUK                   L-US            1:03.48  15  68
3  283 Vello POST                   Kooperaator     1:11.50  13  78
4  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:13.28  12  72
5  795 Ants SILD                    BCS             1:20.58  11  39
6  494 Raivo KUKK                                   1:23.16  10  76
7  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:29.07   9  38
8  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:31.38   8  42
9 2019 Peeter KAIN                                  1:45.07   7   9
10  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 2:00.55   6  18
11 1496 Mihkel VALDEK                Harju KEK       2:03.44   5 
12 2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto     2:06.49   4   6
klassid                                    H45 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.7 km      13 KP-d
1  142 Tonis HARM                                     53.21  18  90
2  652 Mati KARP                    Tempo             54.23  15  78
3  121 Arvo SOOSALU                 LUS               56.58  13  69
4  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed    57.10  12  46
5   67 Ilmar KAARMA                                 1:02.23  11  26
6  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler          1:02.53  10  59
7  275 Juri ROKKO                   TLN             1:04.23   9  79
8  593 Tauno SAKS                   AS Baltplast    1:05.08   8  29
9   13 Kalle NELK                   Vasar           1:06.53   7  56
10  572 Paul HIIEMAE                 AS Kandur       1:08.30   6  19
11 1578 Matti KANEP                  Piirivalve      1:13.08   5 
12  967 Peeter TIKS                                  1:13.14   4  11
13  639 Olev KRIST                   Pollum. Min.    1:20.38   3 
14  631 Peeter PLAKK                                 1:24.52   2  60
15  738 Kalle RIIDAK                 AS Raver        1:25.36   1 
16  662 Andres IILA                  AS Erek         1:27.23      25
17  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:27.36       1
klassid                                    H50 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.7 km      13 KP-d
1  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         54.27  18 135
2    3 Ilmar SARAPUU                TON               57.48  15  57
3  674 Uuno VALLNER                 Orion             59.07  13  64
4  643 Ants TAMM                    TTU             1:00.12  12  68
5  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:00.24  11  59
6  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:04.37  10  61
7  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:08.43   9  60
8  183 Tonu PIITS                   REI             1:09.10   8  44
9 1140 Tonu METSAR                  Loksa LV        1:09.33   7  16
10  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:11.27   6  28
11  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:14.06   5  20
12 1381 Rein KANE                    Loksa           1:20.45   4  10
13  972 Enn JoESTE                   SK Hippokrates  1:20.50   3  10
14  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:21.45   2  12
15 1294 Tonis RAUDLA                 OK Tammed       1:27.15   1  10
16  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:30.57       2
17   70 Toomas TIIKMA                TTU STI         2:30.36     
klassid                                    H55 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1  443 Mati ToNUS                   Orion             53.54  18 122
2 1009 Juri PUSSIM                                    58.19  15  88
3   32 Georg SOOBERG                                  58.25  13 143
4   65 Kalju TILK                   Orion             59.01  12 122
5   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion           1:00.25  11 106
6  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:03.49  10  93
7  246 Georg LIIDJA                                 1:11.33   9  35
8  390 Ants MAARING                                 1:17.11   8  30
9  285 Mati ARUS                                    1:17.15   7  34
10  675 Vello LOORITS                Orion           1:18.01   6  32
11 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:18.21   5   7
1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:18.21   5   6
13  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK   1:20.26   3  37
14  359 Enn UUSSAAR                  Orion           1:21.56   2  11
15  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:22.47   1  28
16  501 Juho HEINRAND                                1:26.26       1
17  606 Ilmar ARUMAE                                 1:27.02     
18  236 Rein TIVAS                   Orion           1:35.43       3
19  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:51.55      11
20  745 Enn REE                                      1:54.44     
21 1150 Toomas LAUSMAA               Orion           2:12.10     
klassid                                    H60 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1 1227 Jaan VIIRMAA                                   58.30  18 102
2  997 Juhan HUNT                   Orion           1:04.20  15 116
3  724 Rein MESILA                                  1:06.27  13  54
4  956 Toomas JoGI                                  1:10.46  12  85
5  320 Tonu KIRSS                   TOVAL           1:10.50  11  94
6  874 Tonu TIITS                   ORION           1:11.15  10  38
7  628 Elmu LOIT                                    1:15.48   9  29
8  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:16.51   8  29
9  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:18.40   7  62
10  894 Rein RANDMA                                  1:22.10   6  42
11 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:23.18   5  66
12  342 Rain LAHTMETS                EOL             1:26.07   4  13
13  626 Alo HUTT                                     1:26.53   3  24
klassid                                    H65 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
Rada: 4.1 km      9 KP-d
1  624 Heino HEINLOO                Orion             43.47  18 141
2 1185 Edgar TAMMIK                 Orion             45.45  15  83
3   44 Henno ADRAT                  TON               46.47  13  88
4  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             51.25  12 115
5  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    52.41  11  96
6  710 Helmut KARIN                 Orion             54.31  10  76
7  352 Hugo TARTLAN                 TPT               59.38   9  77
8  313 Arvo KULL                    Orion             59.55   8  55
9 2084 Hugo PIKPOOM                 OU NEOMEL       1:04.15   7  36
10  623 Peep PIHLAK                  Orion           1:05.08   6  15
11  748 Peedu RETEL                  EOL             1:06.33   5  62
12  578 Arvo OTS                     TTU             1:15.37   4   6
13  677 Vello JOONUKS                ETJA            1:30.25   3  12
14  291 Hans VINKMAN                                 1:42.32   2  66
klassid                                    DV 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
1  432 Juta REMMET                                       19     
2  161 Edith MADALIK                Saue Tammed          13     
429 Ingrid MAHLAPUU                                   13     
4  258 Kulli TIITS                  TON                  12     
5  268 Mare RAIDMA                                       10     
6  945 Valma ALLIKBERG              Sagro                09     
1690 Ella TEEKEL                  M.A.R.U.             09     
8 1252 Karin SEPANDI                Hooler               08     
1915 Marika STOKKEBY                                   08     
2020 Heli KoRGESAAR                                    08     
2160 Ragne TOMBERG                                     08     
12   83 Leida SEVRUK                 Orion                07     
13  196 Tais LEONTENKO               SRD SK               06     
505 Valve NoMME                                       06     
1321 Kristiina JAKOBSON                                06     
1765 Marion RENNEL                Harju KEK RSK        06     
2033 Anneli PAK                   Rae RSK              06     
18   82 Agnia RAHENDI                                     05     
396 Terje VILLEMI                                     05     
1791 Katrin VIRU                  Orvand               05     
2157 Anat DORIN                                        05     
22 1152 Natalia LAUSMAA                                   04     
klassid                                    HV 
9.  25.06.98   Jäneda-Nelijärve  Osalejaid: 346
Masinatehas
Rajameister: Vallo Varjo    Peakohtunik: Mati Toom
1  430 Venda KASK                                        19     
2  614 Kalju JURISMA                                     14     
825 Ullar LUHASTE                Kooperaator          14     
4  862 Juri TAHEMAA                                      13     
5   92 Jaak LIIVIK                  SK Aeg               12     
330 Tarvi OLLI                                        12     
946 Heino ALLIKBERG              Sagro                12     
8  756 Fred KOKSER                                       10     
759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       10     
1435 Andrei PROKOFJEV             ETV                  10     
11  159 Kaarel LASSEL                Saue OK              09     
698 Toomas KOPPEL                Saku OK              09     
705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar             09     
803 Siim SARRI                   Hooler               09     
1424 Ants TOOM                                         09     
2090 Aidu OTS                     Norma                09     
17  149 Ivar TREIKELDER                                   08     
700 Hudo ANNIVAL                                      08     
19  118 Ants ERM                     TA OK                07     
2162 Vladimir VARI                                     07     
21 2169 Christian BISTRUP            OSCE                 06     
22  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        05     
23 1645 Tiit PAPPEL                                       04     
24  947 Siim MARTMAA                 Saue KK              01     
948 Tonis MARTMAA                Saue KK              01     
Ei  lainud  arvesse
*  Elke-Signe Silivask  D21C - ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*  Viljar Pak (?)  H21C - ei ole  registreerunud, puudub Nr.



© SRD SK srd@infonet.ee