Aegviidu
11.06.98   424 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
SRD SK
Rajameister:
1  933 Grete Gutmann                                  10.21
2      Johanna Saaremae                               11.56
3 1670 Mutle Kerli                                    13.09
4 1594 Karmel Palits                                  13.44
5      Krister Tammjarv                               14.04
6      Helen Keller                                   14.05
7      Siret Lauri                                    14.32
8 2097 Maria Zuravskaja                               15.01
9      Agnes Vask                                     21.13
klassid                                    D12 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 3.2 km      5 KP-d
1  392 Kati ROONI                   Orvand            33.08  18  48
2 2122 Kristiina LIIVAMAGI                            46.12  15 
klassid                                    D14 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 3.6 km      7 KP-d
1  336 Annika ALJAS                 OK Kose           33.38  18  88
2 2132 Kristel KASELEHT             OK Ilves          37.32  15 
3 1970 Kerli LESOMAGI                                 53.36  13  24
klassid                                    D16 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 4.2 km      7 KP-d
1  685 Anita KARNIT                 Orion             37.40  18  82
2 1804 Liisi OTS                                      41.29  15  53
3 1620 Teele GORNOI                 GAG               47.29  13 107
klassid                                    D18 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.6 km      11 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed       53.31  18 103
2  671 Anu MoISTLIK                 Orion             56.15  15  92
3  849 Angela SARAPUU               Nomme SK        1:11.51  13  75
857 Mirjam ALLIK                 Nomme SK        1:11.51  13 
5 1794 Triin MUMME                  Reaalkool       1:45.29  11  29
klassid                                    D21A 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 6 km      12 KP-d
1  161 Edith MADALIK                Saue Tammed       52.06  18  81
2 1491 Triin VASK                   OK Ilves          54.32  15  23
3  365 Anu JARV                                     1:03.02  13  20
4  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:05.01  12  49
5 1806 Marje VENELAINE              Rakvere OK      1:07.04  11  44
6  687 Tatjana LINJOVA              TTU SK          1:12.01  10  72
7 1820 Piia PAASMA                                  1:13.05   9  18
klassid                                    D21B 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.6 km      9 KP-d
1  757 Lea LEPIK                    AS Prike          43.57  18  79
2  517 Kulli ToNUS                  HOK               57.28  15  61
3  298 Kullike LAUR                                 1:00.54  13  25
4  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:01.26  12  28
5   53 Anneli PELLO                                 1:01.32  11  51
6  841 Anneli ALBERT                                1:04.32  10  30
7  537 Triina-Britt PREDEN                          1:05.09   9  81
8  877 Jaana SVED                                   1:05.44   8  45
9  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:06.13   7  28
10  965 Ave EESSALU                  TTU             1:07.39   6  19
11  345 Lembi BERKMAN                                1:09.06   5  36
12 2124 Anniki TIKERPUU                              1:26.10   4 
13 1270 Kaie KUKK                    TA OK           1:56.16   3  10
1980 Karin KULDVA                                 1:56.16   3  11
klassid                                    D21C 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 4.2 km      7 KP-d
1  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       36.59  18  97
2 1321 Kristiina JAKOBSON                             38.55  15  55
3 2101 Kaja REBANE                                    39.53  13 
4 1914 Maari IDNURM                                   41.21  12  21
5  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       41.34  11  56
6  156 Riina RAIE                                     41.37  10  24
7 1373 Mari VAIGA                                     44.35   9  58
8  401 Sunne PUSS                   TA OK             47.15   8  34
9  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon     47.45   7  65
10  735 Lembe REIMAN                 Ok M.A.R.U.       48.53   6 
11 1400 Karin OOLU                                     50.11   5   6
12 1498 Marina NIKITINA                                50.21   4  15
13  930 Airi KAMRATOV                TTU               51.03   3  41
14 1393 Aili PIIRIKIVI               SK Rae            51.26   2  33
15 1296 Merit METSAR                 TPU               52.24   1 
16 2007 Tiina KREVALD                                  53.10     
17 1643 Anu REHA                     Kooperaator       53.36       5
18 1909 Tea NARIPA                                     58.05       1
19 1427 Maarika MOLDER                                 58.34     
20  831 Triinu ARB                                     59.53      22
21 1412 Merle RAASK                  Harvest           59.59     
22   57 Kristel SARRI                Hooler          1:00.21     
23 2017 Heldi KOTKAS                                 1:00.56     
24  950 Ingrid KUNINGAS              OK Saue Tammed  1:00.59       8
25 1870 Ulvi MOKS                    Loksa LV        1:01.25      10
26 2015 Mare SoNAJALG                                1:03.26       6
27 2109 Lilian PEBRE                                 1:03.27       3
28  396 Terje VILLEMI                                1:04.28      22
29 2140 Evelin KUURMAA                               1:07.01     
2142 Katrin HENNO                                 1:07.01     
31 1220 Ene TUVI                                     1:20.23     
32 1802 Veronika KUBAR                               1:25.07      13
klassid                                    D35 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.8 km      12 KP-d
1  198 Imbi SAVI                    Lus             1:05.02  18  69
2  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion           1:21.11  15  52
3  292 Viivi ESKLA                                  1:26.09  13  36
4  598 Katrin VIRKUS                VIP Reisid      1:26.12  12  29
5 1443 Kaja SALUMAE                                 1:45.13  11  68
6   17 Olga ZURJARI                                 2:10.00  10  32
klassid                                    D40 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5 km      10 KP-d
1 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     57.02  18  96
2  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia   1:11.11  15  92
3  590 Kaja RAHU                    EKMI            1:11.31  13  61
4 1973 Ulle JARVIK                                  1:12.07  12  20
5  586 Silvi ESTORN                 TA OK           1:17.17  11  21
6  226 Mare KRISTAL                 Eifo AS         1:18.13  10  36
7  174 Viktoria TRASANOV                            1:22.12   9  32
8  812 Katrin KRIISKA               SPIN TEK        1:28.23   8 
klassid                                    D45 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5 km      10 KP-d
1  686 Niina KARNIT                 Orion             55.02  18  69
2  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK     58.50  15  61
3 1651 Hille TASA                                   1:04.20  13  52
4  985 Eha ARB                      Orion           1:05.35  12  64
5  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK   1:06.58  11  90
6  875 Maaris NUUTRE                TTU             1:26.59  10  42
7  282 Kristi MAGI                  Saku OK         1:29.18   9  59
8 2009 Ljudmilla NIKOLAJEVSKAJA     SRD             1:58.28   8  15
klassid                                    D50 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 4.8 km      9 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             43.03  18 119
2   77 Malle VIILMA                 Hooler            52.46  15  93
3  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK     56.25  13  63
4  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:15.01  12  48
5  650 Urve TRUUBON                 Keila EV        1:19.58  11  46
klassid                                    D55 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 4.3 km      8 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             46.56  18 101
2   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator    51.38  15  70
3 1468 Eha TIVAS                    Orion             55.30  13  33
4  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 57.08  12 100
5 1001 Karin JUHAT                  Orion             57.50  11  32
6   72 Urvi SARV                                      58.04  10  37
7  670 Ulle MoISTLIK                Orion           1:00.01   9  88
8 1097 Maire LAHTMETS                               1:03.38   8  18
9  600 Urve OTSEPP                  Hooler          1:06.54   7  44
10  876 Malle KAROLIN                Orion           1:07.11   6  40
11    5 Tiiu NITTIM                  TON             1:14.28   5 
1318 Aino VIRKUS                                  1:14.28   5  33
13  366 Helle LIPPMAA                Orion           1:38.47   3  43
klassid                                    D60 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 3.7 km      8 KP-d
1  233 Imbi KAASIK                  Orion             44.04  18 
2  750 Ljudmilla MASINA                               48.50  15  75
3  184 Enda JANTER                  Norma             52.33  13  42
4  340 Mall POOL                                    1:03.12  12  69
5  300 Helgi-Mai KANA               Hooler          1:03.36  11  76
6  505 Valve NoMME                                  1:11.21  10  70
klassid                                    H10NR 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
SRD SK
Rajameister:
1 1446 Martin Salumae                                 08.14
2 2129 Taavi Satradinov                               09.32
3 2128 Paul Tehver                                    10.39
4  557 Sten Valgus                                    11.29
5 2127 Aadu Lambot                                    11.47
6 1586 Kalle Gutmann                                  11.55
7  895 Allar Saar                                     12.04
8      Rainer Ruberg                                  14.15
9 2137 Meelis Reha                                    15.14
10 2125 Janne Reha                                     15.17
11 2126 Jarmo Reha                                     15.17
12 2088 Sander Kuusk                                   15.31
13 1908 Andres Saks                                    29.10
14  928 Anton Sved                                     37.48
klassid                                    H12 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 3.2 km      5 KP-d
1  271 Hannes KEREM                 Keila AK          26.28  18  82
2 2131 Hardi KASELEHT               Ilves             27.57  15 
3 1564 Kristjan LOORITS                               28.52  13  55
4  391 Uku ROONI                    Orvand            30.28  12  60
5  338 Andres ALJAS                 OK Kose           31.00  11  80
6 1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK     36.26  10  21
7 2123 Ken TOOTS                                      37.34   9 
8  456 Alari PREITOF                                  38.26   8  48
9 1662 Jurgen LUIK                  Kivimae PK      1:03.26   7 
klassid                                    H14 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 4.2 km      7 KP-d
1  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    28.39  18 118
2  872 Lauri MALSROOS               Orion             29.06  15 103
3 2134 Priit PAASMA                 OK Lehola         32.56  13 
4  918 Tanel TAAL                                     35.10  12  84
5  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       36.48  11  60
6  348 Martin MALVA                 Rakvere OK        37.34  10 
7 1880 Kristjan MANNIK                                46.13   9  20
8 1994 Kristian MOOR                                  54.04   8  15
klassid                                    H16 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.6 km      9 KP-d
1 1313 Margus OTS                                     49.21  18  82
2 1063 Juhan AASARU                                   57.10  15  64
3  821 Martin RAIE                                    58.06  13  33
4   68 Erkki LIIV                   OK Tammed       1:04.08  12 
5  811 Tiit KRIISKA                                 1:27.02  11 
klassid                                    H18 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 8 km      11 KP-d
1  515 Kristjan GANS                TA OK           1:00.59  18  91
2  117 Tonis ERM                    TA OK           1:03.59  15  28
3  479 Feliks KIPPER                Orion           1:26.17  13  43
4  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:26.26  12  65
5  822 Toomas ROOLAID               TA OK           1:34.53  11  53
klassid                                    H21A 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 9.9 km      12 KP-d
1  915 Armo HIIE                    OK Ilves          57.24  18  54
2 1154 Alari KANNEL                 OK Ilves          58.44  15  43
3 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves          59.25  13  47
4  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.       59.27  12  41
5  937 Margus ARO                                   1:02.53  11  31
6 1497 Andrei NIKITIN                               1:03.31  10  82
7  191 Dmitri SVED                  AS SRD          1:06.31   9  50
8  202 Erkki AADLI                  Saue Tammed     1:06.59   8  21
9 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq         1:08.16   7  42
10 1436 Jaan OLVET                   Rakvere OK      1:11.02   6  11
11  193 Roman SVED                   AS SRD          1:15.24   5  22
12 2133 Ormar LUTSBERG               OK Lehola       1:16.36   4 
13  706 Ivo LINASK                   TON             1:26.22   3 
14  727 Siim MARTSON                 Hiieko AS       1:28.58   2  10
15  828 August ALBERT                SK Esto         1:33.50   1 
16  159 Kaarel LASSEL                Saue OK         1:38.24       3
klassid                                    H21B 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 8 km      11 KP-d
1 1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.          51.45  18 
2  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       52.23  15  79
3  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.       52.42  13 
4 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves          56.02  12  68
5 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E    57.12  11  84
6  679 Enn JAAMA                                    1:02.31  10  41
7  594 Taavi AHVEN                                  1:03.29   9  69
8  931 Kaido GUTMANN                SK Rae          1:04.53   8  12
9 1166 Mait ToNISSON                LSF Orient.     1:07.24   7 
10  216 Rene KUTTIM                  Orion           1:09.40   6  18
11 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler          1:11.12   5  34
12 1626 Margus VENELAINE             Rakvere OK      1:11.48   4   5
13   33 Mart SOOBERG                 OK Voru         1:11.50   3  21
14  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:12.26   2   4
15  293 Anti KALLE                   AS Fifaa        1:13.16   1 
16  376 Kalle KUKK                   TA OK           1:13.48     
17  351 Taimo NELLIS                                 1:14.06     
18  119 Margus KANDELIN              Leibur          1:14.53      10
19  145 Andres LAUBA                 TTU             1:16.01       9
20  837 Andrus JAKOBSON              ETV             1:16.33      18
21 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves           1:16.55      12
22 1903 Tarvi VIIK                   OK OKAS         1:17.42      29
23 1141 Marko METSAR                 PEV             1:17.52     
24  836 Taivo DAUB                   ETV             1:18.59      19
25  177 Marko TAMMSAAR               Vaba mees       1:20.48     
26  329 Mart NORMAN                                  1:23.54     
27  384 Reino RASS                                   1:26.28     
28  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:29.16     
29 1268 Argo SIKK                    AS Baltmotors   1:31.38       2
30  922 Tarvo JoESTE                 SK Hippokrates  1:32.37     
31  127 Elvis JOAKIT                 CAI XXX OTTOBRE 1:32.47     
32   54 Ain PELLO                                    1:33.36     
33  330 Tarvi OLLI                                   1:48.21     
34 2039 Janne JAKOBSON               Piirivalveamet  2:07.30     
klassid                                    H21C 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.6 km      9 KP-d
1  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.       36.09  18 
2  817 Erko oUNAPUU                 TON               41.10  15  81
3  758 Lauri LEPPIK                                   43.18  13  47
4 1297 Mait MANDMETS                SK RADA           45.33  12  64
5 1518 Tauno PIIRIKIVI              SK Rae            46.43  11  23
6  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     47.44  10  22
7  807 Juri TARMAK                  TON               51.30   9  11
8  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.       53.11   8  21
9  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       54.04   7  48
10 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           54.29   6  58
11 1927 Veiko MATALOJA                                 54.36   5  19
12  187 Rein KAASIK                                    55.31   4  27
13 1122 Rain SEMPER                  TVB               55.51   3 
14 1931 Vahur HOLLO                                    56.20   2   9
15  317 Peep ABEL                    Eesti Pank        56.35   1 
16 2104 Rauno ROOS                                     56.49     
17  286 Reimo VESKE                                    56.55      16
18 1351 Risto SAVIRANTA              ABB Eeesti        57.38      20
19 1959 Toomas TAMSAR                                  59.08     
20 1907 Jevgeni KLJUJEV              Piirivalvekool  1:00.20     
21  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon   1:00.38      29
22 1478 Andrei SAFONOV                               1:00.51     
23  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:01.07     
24 1906 Jaan KAOS                    Piirivalvekool  1:01.37     
25  463 Arvi TUVI                                    1:02.59     
26  845 Vello NEEDRIT                                1:03.14      58
27 1940 Kuido KUUL                                   1:05.44     
28 1539 Marko KALVE                                  1:06.07      36
29 1925 Hannes VIHERPUU                              1:06.32     
30 1761 Simmo SOOMETS                                1:06.45       5
31 1445 Vladislav PAHHOMENKOV        Lasnamae G      1:08.21     
32  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 1:09.06     
33  995 Tonu VAHI                    AS ABB Eesti    1:09.15     
34 1494 Andres NEIVELT                               1:09.32     
35  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon   1:13.01     
36 1466 Aivar PABBO                  AS Reib         1:13.19       4
37 2089 Juhan SIRKAS                                 1:13.48       5
38  519 Margus ALJAS                 REIB AS         1:15.07      15
39  467 Urmas NIGUL                  Piirivalvekool  1:15.42     
40 1967 Rene NURMSE                                  1:15.43     
41 1416 Karl OOLU                                    1:15.44     
42   76 Igor MATSKEVITS              AS SRD          1:26.52     
43  823 Anton ROOLAID                8. oKK          1:32.27     
44   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin          1:32.49     
klassid                                    H35 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 8.9 km      14 KP-d
1  547 Jaanus REHA                  Kooperaator       58.48  18  91
2  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:03.54  15  93
3  393 Rein ROONI                   Orvand          1:04.14  13  37
4 1691 Uku RETEL                                    1:05.18  12  63
5  729 Peeter SALMU                                 1:10.25  11  54
6 1027 Aare KUUSEOKS                Rakvere OK      1:13.01  10  19
7  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:16.05   9  38
8 2138 Villu REHA                   Kooperaator     1:28.30   8 
9  716 Manivald HALJAS                              1:38.22   7  40
10   31 Igor ZURJARI                                 1:45.54   6  13
11  762 Agu LIPPING                  SK Hippokrates  1:50.46   5  10
klassid                                    H40 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 7.7 km      13 KP-d
1   12 Rein UNT                                     1:02.19  18  82
2 2071 Riho KOKK                    Rakvere OK      1:04.13  15  27
3  795 Ants SILD                    BCS             1:07.03  13  28
4  343 Tonu TAAL                    TON             1:11.03  12  40
5  636 Uno PUKK                                     1:15.37  11  65
6 1759 Ahto KARU                    OK Jarva Karud  1:19.20  10  23
7  494 Raivo KUKK                                   1:31.24   9  53
8  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:31.25   8  29
9 1878 Villu MANNIK                                 1:32.04   7  30
10  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:32.40   6  27
11 2048 Vladimir TIKKI               Jarva Karud     1:36.40   5   8
12 1137 Peep EOMOIS                  TA OK           1:41.20   4  38
13  253 Margus VARRES                Desintegraator  1:45.35   3  31
14 2019 Peeter KAIN                                  1:51.08   2 
15 1284 Gerhard PLOOMIPUU                            1:51.10   1 
16 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:51.55       9
klassid                                    H45 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 7.1 km      11 KP-d
1   25 Andres KAAR                  TA OK             51.59  18  84
2 2135 Koit PAASMA                  OK Lehola         56.43  15 
3  275 Juri ROKKO                   TLN               59.50  13  57
4  652 Mati KARP                    Tempo           1:01.28  12  48
5  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed  1:02.23  11  27
6   13 Kalle NELK                   Vasar           1:03.30  10  49
7 1585 Johannes TASA                                1:03.58   9  42
8  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler          1:05.20   8  39
9 1777 Kuno TORMER                                  1:08.22   7  27
10   20 Aleksandr TISTSENKOV                         1:08.25   6  27
11  142 Tonis HARM                                   1:08.56   5  61
12  375 Kalev KUKK                   TA OK           1:09.00   4  16
13  662 Andres IILA                  AS Erek         1:09.07   3  25
14  593 Tauno SAKS                   AS Baltplast    1:11.54   2  21
15  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:15.11   1  56
16  934 Kalle KAUPMEES               AS Eligius      1:16.26     
17  738 Kalle RIIDAK                 AS Raver        1:17.52     
18  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:21.15      33
19   67 Ilmar KAARMA                                 1:24.12      10
20  631 Peeter PLAKK                                 1:29.54      46
21 1578 Matti KANEP                  Piirivalve      1:32.35     
22 2005 Peeter VIIK                                  1:34.20       5
23  492 Hindrek LIISVALI             HTM Sport       2:21.37     
klassid                                    H50 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 6 km      12 KP-d
1  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         55.24  18 102
2  199 Tonu SAVI                    L-US            1:00.45  15  37
3  946 Heino ALLIKBERG              Sagro           1:01.18  13  83
4  235 Tonu SOOSoRV                 Orion           1:02.09  12  17
5  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator     1:03.49  11 110
6  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:04.41  10  51
7  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:08.23   9  38
8  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:08.40   8  11
9    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:09.51   7  37
10  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:10.16   6  15
11 2120 Raul RANDMER                 Kose Ehitus     1:13.59   5 
12  643 Ants TAMM                    TTU             1:14.38   4  48
13  270 Juri BEILMANN                Norma OK        1:19.20   3 
14  256 Madis SAUL                   EBI             1:26.44   2   8
15  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:27.56   1  39
16 1381 Rein KANE                    Loksa           1:28.08       2
17  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:29.53      10
18 1140 Tonu METSAR                  Loksa LV        1:30.48       9
19  972 Enn JoESTE                   SK Hippokrates  1:38.05     
20   95 Jaan LOIDE                   Harju KEK RSK   1:43.56     
21   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:47.43      23
22 1294 Tonis RAUDLA                 OK Tammed       1:48.26       9
klassid                                    H55 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.8 km      12 KP-d
1   32 Georg SOOBERG                                  55.55  18 112
2 1009 Juri PUSSIM                                  1:03.47  15  61
3   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion           1:12.07  13  80
4  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:13.44  12  73
5  443 Mati ToNUS                   Orion           1:14.16  11  96
6  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:22.20  10  27
7  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK   1:23.01   9  34
8   65 Kalju TILK                   Orion           1:23.35   8  99
9  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:27.00   7  11
10  585 Raivo RANDMA                 Orion           1:29.12   6  20
11  977 Jakob VINKEL                 Orion           1:33.18   5  48
12  246 Georg LIIDJA                                 1:38.04   4  21
13  675 Vello LOORITS                Orion           1:41.10   3  26
14  390 Ants MAARING                                 1:46.19   2  21
15 1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:53.53   1 
16 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:53.57       2
klassid                                    H60 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 5.6 km      11 KP-d
1  273 Aavo HARMA                   Orion             57.07  18  87
2  998 Ain RELO                     OK Tammed         59.51  15  76
3  320 Tonu KIRSS                   TOVAL             59.53  13  71
4 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:03.45  12  58
5  997 Juhan HUNT                   Orion           1:04.46  11  91
6  724 Rein MESILA                                  1:10.44  10  34
7 1687 Leonid PAHHOMENKOV                           1:11.15   9 
8 1227 Jaan VIIRMAA                                 1:13.13   8  71
9  894 Rein RANDMA                                  1:14.33   7  25
10   97 Enn VIRKUS                                   1:15.15   6  31
11  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:18.56   5  46
12  626 Alo HUTT                                     1:22.04   4  13
13  118 Ants ERM                     TA OK           1:22.34   3  25
14  874 Tonu TIITS                   ORION           1:23.36   2  28
15  700 Hudo ANNIVAL                                 1:42.00   1  13
klassid                                    H65 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
Rada: 4.5 km      1 KP-d
1  624 Heino HEINLOO                Orion             44.57  18 105
2  232 Are KAASIK                   Orion             46.04  15 
3  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             46.38  13  88
4  748 Peedu RETEL                  EOL             1:00.06  12  48
5 1185 Edgar TAMMIK                 Orion           1:16.13  11  62
6  291 Hans VINKMAN                                 1:18.11  10  54
7  313 Arvo KULL                    Orion           1:27.37   9  42
8  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov  1:29.17   8  73
klassid                                    DV 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
1  432 Juta REMMET                                       12     
2  268 Mare RAIDMA                                       09     
1346 Lilian JoESAAR               OK Voru              09     
4  150 Mari ROOTS                   Kooperaator          07     
731 Luule BITTER                                      07     
1501 Vaima KUNGUR                                      07     
2143 Monica JAAGO                 TBE                  07     
8   98 Mare POOM                                         06     
108 Esta KARILAID                                     06     
1017 Helve LUHT                   Harju KEK            06     
1997 Maila MOOR                                        06     
12   83 Leida SEVRUK                 Orion                05     
113 Reet REBANE                                       05     
516 Valve LUIK                   Orion                05     
932 Ruth GUTMANN                 RSK Rae              05     
1476 Eilike PILLESSON             Loo KK               05     
1477 Kaisa OJAMAE                 Loo KK               05     
18 1061 Mare KITSNIK                 Okas                 04     
19   82 Agnia RAHENDI                                     03     
1592 Malle PUOLAKAINEN                                 03     
21 2020 Heli KoRGESAAR                                    02     
22 1877 Mari MANNIK                                       01     
1879 Reet MANNIK                                       01     
klassid                                    HV 
7.  11.06.98   Aegviidu  Osalejaid: 424
OK ORION
Rajameister: Kaido Nurja    Peakohtunik: Viiu Rebane
1  207 Juri KADAJA                  Saku OK              12     
430 Venda KASK                                        12     
3   92 Jaak LIIVIK                  SK Aeg               11     
285 Mati ARUS                                         11     
614 Kalju JURISMA                                     11     
862 Juri TAHEMAA                                      11     
1621 Kuno ROOBA                   Rakvere OK           11     
8 1426 Uku TAMMARU                                       10     
1971 Tarmo LESOMAGI                                    10     
1972 Olav LESOMAGI                                     10     
2145 Endel PoLENDIK                                    10     
12  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        09     
839 Aavo LIIV                                         09     
869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK            09     
967 Peeter TIKS                                       09     
1206 Andres PALK                  TA OK                09     
1730 Juhan LUKK                   SK Sula              09     
1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      09     
1933 Lauri VAARMA                 Noored Kotkad        09     
2130 Juri KAHN                                         09     
21  549 Tonu TOOMING                 Orion                08     
578 Arvo OTS                     TTU                  08     
705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar             08     
778 Ivo LAANEMETS                PEV                  08     
944 Margus JAANUS                Kooperaator          08     
949 Juri MARTMAA                 OK Tammed            08     
1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK        08     
1875 Rein REBANE                                       08     
2013 Taivo TALI                   Harju KEK            08     
30  149 Ivar TREIKELDER                                   07     
337 Enno ALJAS                   OK Kose              07     
677 Vello JOONUKS                ETJA                 07     
1995 Erik MOOR                                         07     
34  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       06     
1015 Aivo MUNDEL                  Orvand               06     
2121 Priit PALUMAA                AS Agroskoi          06     
37  688 Valju TALI                   Harju KEK RSK        05     
745 Enn REE                                           05     
867 Arvo TALVIK                                       05     
1401 Neeme-Rain VELLESTE                               05     
2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.         05     
2003 Mati LUIK                    ET Infosust.         05     
2004 Peeter ToNNO                 WELANDER             05     
44  248 Kalev RAADLA                 Hooler               04     
1738 Tonu KARU                    Kartsoil             04     
46 1529 Toomas POULAKAINEN           AS Multiterm         03     
1530 Urmas MAIVEL                 OJ-Keskus            03     
48  342 Rain LAHTMETS                EOL                  02     
623 Peep PIHLAK                  Orion                02     
628 Elmu LOIT                                         02     
710 Helmut KARIN                 Orion                02     
756 Fred KOKSER                                       02     
947 Siim MARTMAA                 Saue KK              02     
948 Tonis MARTMAA                Saue KK              02     
55  518 Riho KILP                    Saue Tammed          01     
796 Rein INDLO                                        01     
1917 Mihkel EINASTE                                    01     
Ei  lainud  arvesse
*   Toomas Kasemaa  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Andres Minn  H40-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Andres Seire  H12-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Timo Simonlatser  H12-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Sigrit Lauri  DV-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Siiri Lauri  DV-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Endrik Lauri  HV-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita  M21C
*   ilma  nime  ja  numbrita  V 
*   ilma  nime  ja  numbrita V
Tuhistatud, jooksis  rohelise  kaardiga
2108   Tarvo  Klaasimae  H21A
2119   Ilja  Ossokin  H21C
Jooksis  vanusele  mittevastavas  voistlusklassis
1933  Lauri  Vaarma  H16



© SRD SK srd@infonet.ee