Jäneda
28.05.98   475 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
SRD SK
Rajameister:
Rada: 1.9 km      5 KP-d
1  901 Hille Savi                                     17.05
2 2076 Kaie Riidak                                    21.02
3 2100 Katlin Piirikivi                               21.41
4 2099 Kirke Piirikivi                                21.57
5 2077 Kati Riidak                                    21.58
6 1975 Britta Panker                                  22.00
7 2093 Karin-Liis Lahtmae                             23.15
klassid                                    D12 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 2.8 km      6 KP-d
1 1954 Kati KADAKAS                                 1:00.18  18  43
2  933 Grete GUTMANN                SK RAE          1:21.57  15 
3  371 Olga MAZINA                  Nomme SK        1:29.03  13  44
4  392 Kati ROONI                   Orvand          1:35.16  12  30
5 1714 Maili TREES                  TA OK           1:52.25  11  29
klassid                                    D14 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4.1 km      8 KP-d
1  196 Tais LEONTENKO               SRD SK          1:07.45  18  69
2  336 Annika ALJAS                 OK Kose         1:22.44  15  55
3  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK        1:38.08  13  79
4  853 Piret PORMEISTER             Nomme SK        1:52.37  12  30
klassid                                    D16 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4.9 km      10 KP-d
1 1620 Teele GORNOI                 GAG             1:09.58  18  82
2  856 Kerri JURIMAE                Nomme SK        1:15.56  15  28
3  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:27.28  13  53
klassid                                    D18 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 6 km      11 KP-d
1  671 Anu MoISTLIK                 Orion             52.00  18  77
2  994 Ingrid VAN-CRUYSEN           TA OK           1:02.27  15  30
3   58 Maris TERNO                  Saue Tammed     1:09.56  13  67
4  406 Kristi KoIVA                 OK Kose         1:11.32  12 
5  849 Angela SARAPUU               Nomme SK        1:12.55  11  50
850 Triin SOHA                   Nomme SK        1:12.55  11  26
7 1794 Triin MUMME                  Reaalkool       1:37.46   9  18
8  265 Anna-Maria NIZOVTSEVA        SRD             1:42.45   8  16
klassid                                    D21A 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 6.3 km      15 KP-d
1 1346 Lilian JoESAAR               OK Voru         1:02.41  18 
2  161 Edith MADALIK                Saue Tammed     1:04.17  15  51
3 1806 Marje VENELAINE              Rakvere OK      1:12.07  13  23
4  195 Ella SVED                    SRD SK          1:22.13  12  61
5  687 Tatjana LINJOVA              TTU SK          1:23.09  11  47
6  219 Edit EPNER                   TTU SK          1:23.26  10  21
7  859 Mari ROOTS                   TA OK           1:30.27   9  32
8 1531 Rutti RABOVOITRA             OK M.A.R.U.     1:31.00   8 
9  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:34.13   7  33
klassid                                    D21B 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 5.9 km      11 KP-d
1 1192 Veste VALK                                     46.54  18  61
2  537 Triina-Britt PREDEN                            54.21  15  61
3 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed       55.19  13  46
4   53 Anneli PELLO                                   59.54  12  34
5  877 Jaana SVED                                   1:00.10  11  27
6  102 Liina JoGISU                 TON             1:01.01  10 
7  927 Maria JERONEN                Maksuamet       1:01.38   9  31
8   79 Kadri NELK                   OK TON          1:02.00   8 
9  345 Lembi BERKMAN                                1:02.01   7  29
10  517 Kulli ToNUS                  HOK             1:04.00   6  34
11  965 Ave EESSALU                  TTU             1:08.32   5  13
12  943 Marge ANIJARV-AREVIK                         1:10.10   4  19
13  298 Kullike LAUR                                 1:13.05   3   7
14 1310 Sirje POOL                   TTU             1:14.34   2  13
15  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:16.12   1  18
16  896 Ljudmilla SVED               AS SRD          1:24.00       1
klassid                                    D21C 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 5 km      8 KP-d
1 1393 Aili PIIRIKIVI               SK Rae            49.11  18 
2  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       55.25  15  45
3 1018 Lii SULD                                       55.52  13  33
4  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       56.50  12  64
5 1373 Mari VAIGA                                     59.29  11  49
6  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon   1:01.43  10  40
7  396 Terje VILLEMI                                1:02.25   9  22
8  446 Mare MARGAT                                  1:02.40   8  12
9 2094 Sirje METSMAKER                              1:02.46   7 
10  401 Sunne PUSS                   TA OK           1:04.32   6  19
11 1498 Marina NIKITINA                              1:05.52   5 
12 1025 Aire KAPSTAS                                 1:06.08   4 
13  950 Ingrid KUNINGAS              OK Saue Tammed  1:06.51   3 
14 1802 Veronika KUBAR                               1:07.26   2  13
15 1321 Kristiina JAKOBSON                           1:08.00   1  29
16 2045 Eveli VELLIKOK                               1:09.33     
17  653 Katrin KARP                  SK Tempo        1:12.13     
18 1643 Anu REHA                     Kooperaator     1:16.09       5
19 1915 Marika STOKKEBY                              1:20.02       8
20 1427 Maarika MOLDER                               1:22.54     
21 1412 Merle RAASK                  Harvest         1:23.05     
22  831 Triinu ARB                                   1:23.12      22
23 1909 Tea NARIPA                                   1:24.09       1
24 2015 Mare SoNAJALG                                1:27.25       6
25 2049 Maire KONS                                   1:28.42     
26 1334 Kulli ILINGS                 Hooler          1:32.45     
27 1400 Karin OOLU                                   1:32.46     
28   98 Mare POOM                                    1:33.07     
29  804 Marjet SALMAR                Hooler          1:33.35     
30 1734 Anneli OHVRIL                SK Hooler       1:34.44     
31 1944 Kati TALI                    Harju KEK       1:57.24     
32 1560 Jekaterina SIDOROVA                          2:01.38     
33 2074 Evgenia GURBITSEVA           Kunstikool      2:03.35     
34 2001 Tatjana NIGUL                Elektriside in. 2:08.20     
klassid                                    D35 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 5.9 km      11 KP-d
1 1061 Mare KITSNIK                 Okas            1:01.39  18  61
2  198 Imbi SAVI                    Lus             1:02.25  15  40
3  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion           1:05.57  13  25
4 1443 Kaja SALUMAE                                 1:07.43  12  57
5  224 Marika KIRSSPUU              TA OK           1:09.04  11  78
6 1997 Maila MOOR                                   1:17.26  10  22
7   17 Olga ZURJARI                                 1:42.42   9  14
klassid                                    D40 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4.9 km      10 KP-d
1 2085 Tiina TALISOO                OK ORVAND         49.33  18 
2 1617 Eha TOLM                     Orvand            58.22  15  45
3 2083 Krista TERNO                 St. GADIS       1:00.10  13 
4  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia   1:06.20  12  69
5 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK   1:10.34  11  66
6  590 Kaja RAHU                    EKMI            1:12.20  10  42
7  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:14.08   9  37
8 1973 Ulle JARVIK                                  1:20.34   8 
klassid                                    D45 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4.9 km      10 KP-d
1  686 Niina KARNIT                 Orion             53.39  18  51
2  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK     54.36  15  61
3  282 Kristi MAGI                  Saku OK         1:03.00  13  40
4  105 Tiiu JoGISU                  TON             1:10.11  12  58
5 1651 Hille TASA                                   1:10.23  11  24
6  985 Eha ARB                      Orion           1:18.41  10  52
7  875 Maaris NUUTRE                TTU             1:27.25   9  24
8  281 Evi VAHU                     Orion           1:51.36   8  46
klassid                                    D50 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4.7 km      8 KP-d
1  113 Reet REBANE                                    50.48  18  53
2   77 Malle VIILMA                 Hooler          1:02.30  15  66
3  108 Esta KARILAID                                1:05.36  13 
4  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK   1:05.50  12  39
5  197 Viiu REBANE                  Orion           1:06.45  11  83
6  650 Urve TRUUBON                 Keila EV        1:13.30  10  25
7  277 Rutt KUKK                    Orion           1:14.48   9  60
8  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:27.37   8  28
klassid                                    D55 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4.1 km      8 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             51.26  18  72
2  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 54.44  15  75
3  670 Ulle MoISTLIK                Orion             58.48  13  67
4  666 Malle MEIER                  Hooler          1:00.36  12  57
5   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator  1:03.47  11  40
6  366 Helle LIPPMAA                Orion           1:06.38  10  32
7 1001 Karin JUHAT                  Orion           1:09.24   9  21
8 1318 Aino VIRKUS                                  1:13.51   8  22
9 1468 Eha TIVAS                    Orion           1:17.10   7  15
10  150 Mari ROOTS                   Kooperaator     1:23.34   6  31
11  702 Raaja ALUVEE                 TTU             1:43.33   5  15
klassid                                    D60 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 3.5 km      7 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               46.12  18  90
2  357 Luule VALDES                                 1:04.16  15 
3  307 Ingrid UUK                   SVK             1:07.03  13  32
4  340 Mall POOL                                    1:08.02  12  46
5  505 Valve NoMME                                  1:15.30  11  47
6  184 Enda JANTER                  Norma           1:21.50  10  20
7 1936 Eevi PARSIM                  EBI             1:22.56   9  20
klassid                                    H10NR 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
SRD SK
Rajameister:
Rada: 1.9 km      5 KP-d
1  913 Alex  Sved                                     14.22
2 2092 Aadu Lambot                                    15.38
3 1586 Kalle Gutmann                                  16.14
4  884 Karl Viirmann                                  17.12
5 2086 Anton Matskevits                               17.24
6 2088 Sander Kuusk                                   19.30
7 2024 Evald Nigul                                    19.55
8 1976 Bjorn Panker                                   21.01
9  120 Marek Berkman                                  21.15
10 1632 Rene Allkivi                                   26.05
11 1990 Aleksander Tali                                32.20
12  928 Anton Sved                                     34.00
13 1753 Deniss Sved                                    36.05
klassid                                    H12 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 2.8 km      6 KP-d
1 1564 Kristjan LOORITS                               50.19  18  42
2  391 Uku ROONI                    Orvand          1:14.32  15  48
3  456 Alari PREITOF                                1:19.56  13  25
4  338 Andres ALJAS                 OK Kose         1:23.18  12  57
5 2172 Karl SAMOSON                                 1:24.32  11  33
klassid                                    H14 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 3.6 km      8 KP-d
1  872 Lauri MALSROOS               Orion             40.44  18  73
2  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       42.40  15  36
3  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    45.45  13  82
4  848 Reigo VATSK                  Nomme SK          48.43  12  61
5 1279 Carl SoLG                    Saue Tammed     1:18.48  11  49
6 1653 Anti LAUR                                    1:28.53  10 
7 1589 Aivo TAMM                                    1:29.44   9  19
8  979 Kalle ORUAAS                                 1:30.27   8 
9 1994 Kristian MOOR                                1:51.40   7 
klassid                                    H16 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 5.4 km      9 KP-d
1 2098 Urmo LIBLIK                  SK ESTO           50.13  18 
2  713 Elar HALJAS                  Uldgumnaasium     56.05  15  33
3  847 Peeter PIHL                  Nomme SK        1:01.37  13  71
4 1313 Margus OTS                                   1:13.55  12  51
5 1063 Juhan AASARU                                 1:14.41  11  41
6  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK        1:14.53  10  49
klassid                                    H18 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 6.8 km      18 KP-d
1  515 Kristjan GANS                TA OK           1:03.25  18  60
2 1401 Neeme-Rain VELLESTE                          1:05.01  15  48
3 1006 Jaak KoIVA                   OK Kose         1:17.18  13  28
4  822 Toomas ROOLAID               TA OK           1:23.18  12  42
5  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:31.32  11  44
6  941 Kert LINDEBERG                               1:41.15  10 
7  625 Argo MERE                    GAG             2:11.31   9  15
klassid                                    H21A 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 8.3 km      19 KP-d
1 1497 Andrei NIKITIN                                 56.45  18  62
2  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         58.22  15  24
3  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.       59.26  13  24
4  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.       59.50  12  16
5  610 Heiti HALLIKMA               OK Voru         1:00.24  11  21
6  764 Rene OTTESSON                OK Lehola       1:00.26  10  25
7  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.     1:02.01   9 
8  193 Roman SVED                   AS SRD          1:04.47   8  11
9 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves        1:07.53   7  26
10  450 Mart OSTRA                   OK M.A.R.U.     1:08.16   6   9
11  191 Dmitri SVED                  AS SRD          1:09.31   5  29
12 1532 Raivo PANKER                 OK M.A.R.U.     1:12.53   4 
13 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq         1:14.49   3  35
14 1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK   1:16.21   2  23
15  937 Margus ARO                                   1:18.14   1  16
1436 Jaan OLVET                   Rakvere OK      1:18.14   1   5
17  942 Heigo OJASTE                 Kooperaator     1:21.18      10
18 1290 Erki JAKIMOV                 Tallinn         1:24.21     
19 1087 Danilo PIHT                                  1:24.24     
20  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:26.23      15
21  706 Ivo LINASK                   TON             1:41.26     
22  828 August ALBERT                SK Esto         1:50.53     
klassid                                    H21B 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 7 km      18 KP-d
1 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E    59.05  18  58
2 1558 Raivo ERIK                   OK Kobras         59.48  15 
3 2032 Veiko PAK                    Rae RSK         1:02.02  13  22
4  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator     1:02.24  12  56
5  155 Sven REA                     TON             1:02.58  11  21
6  594 Taavi AHVEN                                  1:03.07  10  47
7 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves        1:06.06   9  55
8 1517 Priit OVERUS                 Norma           1:08.24   8  13
9 1410 Tiit PEKK                    SK Viru         1:09.22   7  29
10  898 Viljar VAINOLA                               1:10.22   6  26
11 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves           1:12.06   5  12
12  931 Kaido GUTMANN                SK Rae          1:12.34   4 
13   33 Mart SOOBERG                 OK Voru         1:12.35   3  13
14 1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald     1:13.50   2 
15 1518 Tauno PIIRIKIVI              SK Rae          1:16.05   1 
16 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler          1:16.06      20
17 1903 Tarvi VIIK                   OK OKAS         1:16.30      22
18  743 Marti RANNE                  Baltalarm       1:17.43     
19 1626 Margus VENELAINE             Rakvere OK      1:18.09       1
20  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.     1:19.41     
21  836 Taivo DAUB                   ETV             1:24.08      19
22  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:24.21     
23 2043 Indrek KELK                                  1:24.35     
24 1026 Tenno ALAMAA                 Orvand          1:27.12     
25  101 Janno JoGISU                 GAG / TON       1:28.40     
26  177 Marko TAMMSAAR               Vaba mees       1:28.46     
27 1336 Mati TIKERPUU                URoP            1:29.03     
28   54 Ain PELLO                                    1:29.10     
1729 Jaak LUKK                    SK Sula         1:29.10     
30  330 Tarvi OLLI                                   1:29.15     
31  837 Andrus JAKOBSON              ETV             1:29.35      15
32  351 Taimo NELLIS                                 1:30.25     
33 1602 Andres ALLKIVI               Starsoft        1:30.37     
34  668 Alar JoESTE                  SK Hippokrates  1:31.00     
35  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:31.26     
36 1167 Ainar SEPP                   LSF Orient.     1:32.55     
37 1168 Peep OTSTAVEL                LSF Orient.     1:32.58     
38 1015 Aivo MUNDEL                  Orvand          1:33.55     
39  919 Alar VASEMAGI                AS Baltalarm    1:35.15     
40 1131 Eno PAPPEL                                   1:35.51     
41  922 Tarvo JoESTE                 SK Hippokrates  1:37.05     
42  329 Mart NORMAN                                  1:38.26     
43  726 Jaanus PAPPEL                                1:41.33     
44   62 Siim LANNES                                  1:42.53     
45 1983 Ivar LAI                                     1:43.30     
46  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:45.50     
47 1385 Aivar TOMSON                                 1:46.41       4
48 2080 Sven LIISTER                                 1:57.53     
49 2078 Urmas LILHEIN                                2:01.58     
50  127 Elvis JOAKIT                 CAI XXX OTTOBRE 2:04.45     
51 1913 Kaido KURRIKOFF              TTU             2:08.20     
klassid                                    H21C 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 5.9 km      11 KP-d
1  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       52.36  18  59
2 1539 Marko KALVE                                    54.00  15  26
3  845 Vello NEEDRIT                                  56.23  13  58
4  817 Erko oUNAPUU                 TON               56.31  12  66
5 1786 Tiit RIISALO                                   57.40  11  24
6 2091 Meelis SOKMAN                Hansapank         57.59  10 
7 1297 Mait MANDMETS                SK RADA           58.57   9  37
8  824 Aleksei SPIRIDONOV                             59.20   8  13
9  187 Rein KAASIK                                  1:01.54   7  23
10 1351 Risto SAVIRANTA              ABB Eeesti      1:02.38   6  18
11 2089 Juhan SIRKAS                                 1:03.26   5 
12 1631 Tonu LAANE                                   1:04.23   4  19
13 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS         1:04.28   3  39
14  807 Juri TARMAK                  TON             1:10.16   2 
15 1927 Veiko MATALOJA                               1:11.05   1   5
16  785 Vallo PARVI                  Kooperaator     1:12.51      33
17   76 Igor MATSKEVITS              AS SRD          1:17.23     
18  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:18.51     
19 1761 Simmo SOOMETS                                1:21.05       5
20  286 Reimo VESKE                                  1:21.35      15
21 1478 Andrei SAFONOV                               1:22.09     
22 2075 Sergei IVANOV                OU REIB         1:22.37     
23 1010 Margus PIKANI                                1:24.45     
24 1940 Kuido KUUL                                   1:24.52     
25 1425 Simonas EIMAITIS                             1:29.42     
26  846 Margus VESPER                                1:29.52     
27 1985 Jaak KUMNIK                                  1:31.29     
28 1931 Vahur HOLLO                                  1:31.38     
29 1000 Toomas RAUN                  AS Baltika      1:32.16     
30 1416 Karl OOLU                                    1:32.51     
31  463 Arvi TUVI                                    1:35.15     
32  562 Jaan ORUAAS                                  1:40.21       3
33 1435 Andrei PROKOFJEV             ETV             1:42.31     
34  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon   1:46.52     
35 1075 Margus HALLIK                L-US            1:53.25     
36  818 Alar HEINRAND                Paaskula KK     1:54.19     
37 2057 Tarmo KELL                                   1:54.36     
38 1101 Veiko TALI                   Harju KEK RSK   1:56.55     
39 1991 Raimond SILLAMAA                             1:57.17     
40 2023 Margus ERMAST                AS OVERALL      1:58.38     
41   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin          2:00.11     
42  467 Urmas NIGUL                  Piirivalvekool  2:01.22     
43 2072 Kerti PELLMAS                                2:02.25     
44 2003 Mati LUIK                    ET Infosust.    2:03.15     
45 2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.    2:03.27     
2073 Andres ROOSMA                Eesti Telefon   2:03.27     
47  823 Anton ROOLAID                8. oKK          2:05.26     
klassid                                    H35 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 8 km      18 KP-d
1  547 Jaanus REHA                  Kooperaator     1:04.20  18  58
2  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:04.43  15  66
3  502 Ando POST                    SK Norma        1:05.34  13  80
4  774 Kai WILLADSON                                1:08.42  12  21
5  393 Rein ROONI                   Orvand          1:08.49  11  24
6  729 Peeter SALMU                                 1:13.31  10  36
7 1691 Uku RETEL                                    1:16.45   9  41
8  716 Manivald HALJAS                              1:21.50   8  32
9 1304 Ulo TIMUSKA                  RAE             1:25.03   7 
10 1475 Allan MoISTUS                                1:31.50   6   8
11  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:34.12   5  24
12   31 Igor ZURJARI                                 1:44.20   4   7
13  762 Agu LIPPING                  SK Hippokrates  2:14.47   3 
klassid                                    H40 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 7.5 km      18 KP-d
1   12 Rein UNT                                     1:10.07  18  64
2 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose         1:12.41  15  44
3 1759 Ahto KARU                    OK Jarva Karud  1:13.28  13 
4  283 Vello POST                   Kooperaator     1:14.26  12  58
5  733 Tiit OLJU                    Orvand          1:19.14  11 
6  343 Tonu TAAL                    TON             1:20.24  10  28
7  753 Tonu KARP                    SK Tempo        1:23.23   9 
8  636 Uno PUKK                                     1:24.14   8  54
9 1137 Peep EOMOIS                  TA OK           1:28.32   7  25
10  494 Raivo KUKK                                   1:32.54   6  34
11  253 Margus VARRES                Desintegraator  1:38.37   5  22
12  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:43.58   4  36
13 2048 Vladimir TIKKI               Jarva Karud     1:47.37   3 
14  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:48.40   2  17
15  995 Tonu VAHI                    AS ABB Eesti    1:52.32   1  10
16 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:56.05       9
17 1521 Raivo NIGUL                  Elekterside in. 2:17.47     
18 2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto     2:44.15     
klassid                                    H45 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 6.8 km      15 KP-d
1 1585 Johannes TASA                                1:13.44  18  33
2 1777 Kuno TORMER                                  1:17.40  15  20
3  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:17.41  13  46
4  631 Peeter PLAKK                                 1:18.33  12  43
5  652 Mati KARP                    Tempo           1:18.41  11  21
6   13 Kalle NELK                   Vasar           1:18.55  10  39
7   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK           1:21.47   9  36
8  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed  1:23.59   8  14
9  656 Harry VEIDE                  L-US            1:25.07   7  11
10   25 Andres KAAR                  TA OK           1:25.10   6  48
11  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler          1:28.28   5  31
12  736 Tiit LUHARI                                  1:28.40   4  10
13  662 Andres IILA                  AS Erek         1:29.23   3  11
14  375 Kalev KUKK                   TA OK           1:31.02   2  12
15   67 Ilmar KAARMA                                 1:38.31   1  10
16  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:39.14      23
17  572 Paul HIIEMAE                 AS Kandur       1:40.03       4
18  967 Peeter TIKS                                  1:40.06       6
19  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:40.29       1
20  778 Ivo LAANEMETS                PEV             1:53.00     
21 1426 Uku TAMMARU                                  1:54.34     
22  738 Kalle RIIDAK                 AS Raver        2:08.27     
klassid                                    H50 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 6.4 km      13 KP-d
1  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       58.06  18  81
2  990 Ulo SAAR                                     1:02.53  15  42
3  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed       1:04.20  13  69
4  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:12.13  12  32
5  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:13.47  11  21
6  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:14.41  10  41
7  643 Ants TAMM                    TTU             1:15.14   9  34
8  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:15.21   8  10
9  844 Enno NEEDRIT                                 1:17.58   7  17
10    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:18.26   6  25
11  115 Lembit RAHNI                 EPV             1:20.48   5   9
12  946 Heino ALLIKBERG              Sagro           1:20.57   4  57
13 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:21.01   3   6
14  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:21.48   2 
15  183 Tonu PIITS                   REI             1:23.30   1  26
16  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:28.09       3
17  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:31.00       8
18   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:32.19      21
19  972 Enn JoESTE                   SK Hippokrates  1:35.51     
20  862 Juri TAHEMAA                                 1:36.33     
21  800 Heldur VALJAMAE              OK Orvand       1:42.16     
22   95 Jaan LOIDE                   Harju KEK RSK   1:51.25     
23  867 Arvo TALVIK                                  1:55.45     
klassid                                    H55 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 6.1 km      9 KP-d
1   32 Georg SOOBERG                                  44.00  18  82
2  443 Mati ToNUS                   Orion             44.43  15  70
3   65 Kalju TILK                   Orion             48.36  13  73
4 1009 Juri PUSSIM                                    51.01  12  37
5   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion             51.03  11  57
6  106 Eimar JoGISU                 TON               51.33  10  45
7  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK     52.48   9  19
8  839 Aavo LIIV                                      53.55   8  32
9   64 Peedu KORNEL                 Silikaat          54.49   7 
10  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:00.16   6  50
11  977 Jakob VINKEL                 Orion           1:01.44   5  30
12  359 Enn UUSSAAR                  Orion           1:03.46   4   7
13  675 Vello LOORITS                Orion           1:04.06   3  19
14  390 Ants MAARING                                 1:10.12   2  19
15  501 Juho HEINRAND                                1:10.45   1 
16  236 Rein TIVAS                   Orion           1:12.15     
17  334 Enn NORMANN                  AS Auto Enrgom. 1:13.21     
18  246 Georg LIIDJA                                 1:19.42      17
19  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:22.50       4
20  606 Ilmar ARUMAE                                 1:36.27     
21  745 Enn REE                                      1:40.49     
22 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:43.30       2
23 1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:44.28     
klassid                                    H60 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 5.3 km      11 KP-d
1  997 Juhan HUNT                   Orion             59.18  18  69
2   97 Enn VIRKUS                                   1:06.52  15  25
3  320 Tonu KIRSS                   TOVAL           1:08.16  13  40
4  998 Ain RELO                     OK Tammed       1:09.09  12  48
5  894 Rein RANDMA                                  1:09.20  11  18
6  956 Toomas JoGI                                  1:11.41  10  54
7  626 Alo HUTT                                     1:13.48   9 
8  273 Aavo HARMA                   Orion           1:16.58   8  57
9 1227 Jaan VIIRMAA                                 1:17.19   7  48
10  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:20.49   6  32
11 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:22.22   5  41
12  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:23.34   4  15
13  874 Tonu TIITS                   ORION           1:24.01   3  18
14  342 Rain LAHTMETS                EOL             1:24.10   2 
15  475 Ulo VAHER                    EBJ             1:28.38   1  11
16  688 Valju TALI                   Harju KEK RSK   1:37.08     
17  628 Elmu LOIT                                    1:38.58      19
18 1687 Leonid PAHHOMENKOV                           1:44.57     
19  700 Hudo ANNIVAL                                 2:13.00      12
klassid                                    H65 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
Rada: 4 km      8 KP-d
1  624 Heino HEINLOO                Orion             42.14  18  72
2 1185 Edgar TAMMIK                 Orion             48.28  15  44
3  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    52.08  13  52
4  710 Helmut KARIN                 Orion             52.50  12  46
5   44 Henno ADRAT                  TON               56.42  11  51
6  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             58.37  10  57
7  352 Hugo TARTLAN                 TPT             1:01.45   9  51
8  658 Laas ROHUSAAR                                1:02.33   8  36
9 2084 Hugo PIKPOOM                 OU NEOMEL       1:08.47   7  21
10  149 Ivar TREIKELDER                              1:17.29   6  14
11  748 Peedu RETEL                  EOL             1:30.02   5  31
12  313 Arvo KULL                    Orion           1:30.21   4  27
13  291 Hans VINKMAN                                 1:50.38   3  35
klassid                                    DV 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
1 1132 Maris ROOSIPUU                                    12     
2  432 Juta REMMET                                       10     
3  926 Irina JAKOVLEVA              LPK 156              08     
1652 Deivi RAMMAN                                      08     
5  750 Ljudmilla MASINA                                  07     
945 Valma ALLIKBERG              Sagro                07     
1526 Roza GRABLINA                                     07     
2031 Lisli PAK                    Rae RSK              07     
2058 Mari-Anne AASARU             AS MAKRILL           07     
2081 Epp AASARU                                        07     
11  268 Mare RAIDMA                                       06     
932 Ruth GUTMANN                 RSK Rae              06     
1945 Mariann LAEV                 OK M.A.R.U.          06     
1949 Mirjam LAEV                                       06     
15 1252 Karin SEPANDI                Hooler               05     
1603 Helme TREES                  TA OK                05     
1956 Kadri URBAN                                       05     
2082 Olga BULGAKOVA               SK SRD               05     
19  361 Kersti TILL                  AS Videomat          04     
754 Saima KOKSER                                      04     
1228 Merle REITS                                       04     
22   82 Agnia RAHENDI                                     03     
23   83 Leida SEVRUK                 Orion                02     
24 1448 Maire RAID                                        01     
2056 Jekaterina HONITSEVA         SK SRD               01     
klassid                                    HV 
5.  28.05.98   Jäneda  Osalejaid: 475
Eesti Projekt
Rajameister: Tonis Harm    Peakohtunik: Anu Jarv
1  159 Kaarel LASSEL                Saue OK              18     
1019 Raigo TREIMUT                                     18     
3 1968 Ullar ROSENFELDT                                  17     
2021 Priit SARV                   Transpordi JJ        17     
5 2071 Riho KOKK                    Rakvere OK           16     
6  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.          15     
1284 Gerhard PLOOMIPUU                                 15     
8  492 Hindrek LIISVALI             HTM Sport            14     
1230 Tarmo KUUB                   Reval-Sport          14     
10 1155 Tanel KANNEL                 TTU SK               12     
2079 Marko TIKERMANN                                   12     
12  256 Madis SAUL                   EBI                  11     
376 Kalle KUKK                   TA OK                11     
479 Feliks KIPPER                Orion                11     
15  430 Venda KASK                                        10     
16  595 Ain KARTAU                   Orvand               09     
780 Kalev ADER                   Kaitseliit           09     
890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK      09     
1311 Ott KARTAU                   Orvand               09     
1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      09     
2050 Ants AIMSALU                                      09     
22 1285 Ken KUKKONEN                                      08     
1428 Mati SOKK                                         08     
1645 Tiit PAPPEL                                       08     
1926 Mihkel TAMMARU               Kadrioru kk.         08     
1933 Lauri VAARMA                 Noored Kotkad        08     
27  518 Riho KILP                    Saue Tammed          07     
969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon        07     
2030 Ranner PAK                   Rae RSK              07     
30 1935 Avo ELLANDI                                       06     
31  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar             05     
759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       05     
1995 Erik MOOR                                         05     
34   70 Toomas TIIKMA                TTU STI              04     
756 Fred KOKSER                                       04     
1519 Jaan NIGUL                                        04     
37  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        03     
638 Anton DRUZKOV                Noorte Merekl.       03     
677 Vello JOONUKS                ETJA                 03     
40  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool            02     
724 Rein MESILA                                       02     
42  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.         01     
1967 Rene NURMSE                                       01     
2170 Ago SAMOSON                  KBFI                 01     
Ei  lainud  arvesse
*   Paul Poopuu  H40-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Andres Minn  H40-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Helle Trossmann  D16-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita  D21C
Tuhistatud, jooksis  rohelise  kaardiga
1939    Marko Varres H40 



© SRD SK srd@infonet.ee