Muraste I
21.05.98   583 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
SRD SK
Rajameister: Ella Shved
Rada: 1.5 km      4 KP-d
1 1948 Sandra METSAMART                                9.59  18  36
2 1625 Annika PABBO                                   11.25  15  30
3 1918 Katrin LAANEMETS                               12.05  13  31
4 1810 Heljen SKLAVE                                  12.59  12  27
5 2028 Anneli TAMLA                                   13.59  11
6 1808 Triin POHLAK                                   17.45  10  32
7 1809 Anna POHLAK                                    22.15   9  35
8      Kadi RAE                                       23.17   8  
9 2040 Maria KRIISA                                   32.30   7  
10 2042 Mari-Liis KRIISA                               32.30   6
11      Lisa TARASSOVA                                 36.22   5
klassid                                   D12 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 3.4 km      7 KP-d
1  392 Kati ROONI                   Orvand            33.04  18 
2 2067 Katrin SMETSKE               Pikavere PK       35.50  15 
3  371 Olga MAZINA                  Nomme SK          39.20  13  31
4 1041 Thea KALJUR                  Orvand            43.37  12  30
5 1949 Mirjam LAEV                                    59.39  11  51
6 1954 Kati KADAKAS                                 1:04.36  10  25
1956 Kadri URBAN                                  1:04.36  10  25
8 2056 Jekaterina HONITSEVA         SK SRD          1:54.02   8 
klassid                                    D14 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 4.3 km      9 KP-d
1  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK          40.23  18  66
2  196 Tais LEONTENKO               SRD SK            41.12  15  51
3 1941 Liis KAUGE                   Nomme SK          45.46  13  26
4  336 Annika ALJAS                 OK Kose           49.48  12  40
5 1970 Kerli LESOMAGI                                 52.58  11 
klassid                                    D16 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.5 km      10 KP-d
1 1620 Teele GORNOI                 GAG             1:03.50  18  64
2  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:12.43  15  40
3  856 Kerri JURIMAE                Nomme SK        1:12.50  13 
4 1804 Liisi OTS                                    1:15.39  12  27
5 1947 Marilyn LAEV                                 1:54.25  11  23
klassid                                    D18 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 6.1 km      12 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed       55.48  18  54
2  671 Anu MoISTLIK                 Orion           1:05.18  15  59
3  849 Angela SARAPUU               Nomme SK        1:20.50  13  39
klassid                                    D21A 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 6.3 km      13 KP-d
1  161 Edith MADALIK                Saue Tammed       46.30  18  36
2  687 Tatjana LINJOVA              TTU SK            50.53  15  36
3  565 Ingrid VEHLMANN              TPU / JK Hermes   51.30  13  44
4  766 Epp KAPA                     PEKO              52.50  12  27
5  195 Ella SVED                    SRD SK            54.13  11  49
6  495 Mare PARVE                   OK Peko           56.09  10  22
7   60 Age POOM                     TON / 44. KK    1:01.28   9 
8  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:03.42   8  26
9  469 Evelin RIKAS                 Piirivalvekool  1:23.04   7  12
klassid                                    D21B 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.8 km      13 KP-d
1  537 Triina-Britt PREDEN                            56.40  18  46
2 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed       58.15  15  33
3 1721 Kadri KUUSK                  Hoiupank          59.00  13 
4  841 Anneli ALBERT                                1:01.13  12 
5 2006 Terje ALBERT                 ESTO            1:01.33  11 
6  927 Maria JERONEN                Maksuamet       1:04.57  10  22
7  345 Lembi BERKMAN                                1:08.09   9  22
8 1930 Siiri MUSTKIVI                               1:08.15   8  16
9  517 Kulli ToNUS                  HOK             1:08.38   7  28
10   53 Anneli PELLO                                 1:09.38   6  22
11   89 Tiia TAIMISTU                OK Kape         1:10.07   5 
12  298 Kullike LAUR                                 1:12.04   4 
13  103 Ave JoGISU                   TON             1:12.09   3  22
14  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:14.57   2  16
15  178 Tiina TAMLA                  Kooperaator     1:17.20   1 
441 Aari TALVER                  L-US            1:17.20   1 
17  896 Ljudmilla SVED               AS SRD          1:19.46       1
18  965 Ave EESSALU                  TTU             1:20.25       8
19  877 Jaana SVED                                   1:22.24      16
20  735 Lembe REIMAN                 Ok M.A.R.U.     1:28.51       6
21 1310 Sirje POOL                   TTU             1:30.26      11
22  147 Pirkko KOVIN                                 1:37.50     
23 1270 Kaie KUKK                    TA OK           1:41.12       7
24 1980 Karin KULDVA                                 1:42.12       8
klassid                                    D21C 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 4.3 km      9 KP-d
1  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       38.57  18  30
2  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon     39.10  15  30
3  602 Epp POHLAK                                     39.13  13  38
4 1321 Kristiina JAKOBSON                             40.47  12  28
5 1919 Kristiina FUCHS              Saue OK           42.52  11 
6  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       42.59  10  52
7 1018 Lii SULD                                       43.32   9  20
8  930 Airi KAMRATOV                TTU               44.38   8  36
9 1373 Mari VAIGA                                     46.40   7  38
10 2015 Mare SoNAJALG                                  48.02   6 
11 1643 Anu REHA                     Kooperaator       49.08   5 
12  446 Mare MARGAT                                    52.41   4 
13 2022 Piret VEEORG                 Hansapank         52.42   3 
14  156 Riina RAIE                                     54.01   2 
15 1909 Tea NARIPA                                     55.05   1 
16 1498 Marina NIKITINA                                56.21     
17   57 Kristel SARRI                Hooler            57.22     
18 2017 Heldi KOTKAS                                   58.58     
19   98 Mare POOM                                    1:00.43     
20  804 Marjet SALMAR                Hooler          1:01.35     
21 1334 Kulli ILINGS                 Hooler          1:01.42     
22  924 Svetlana DOLEDUDKO           Politseiamet    1:02.32     
23 1921 Signe KAPLAN                                 1:04.16     
24 1802 Veronika KUBAR                               1:05.10      11
25  396 Terje VILLEMI                                1:06.03      13
26 1915 Marika STOKKEBY                              1:09.46       8
27 2070 Reti KUUSMAA                 TT Company      1:13.51     
28  404 Reet AMMON                   Hooler          1:19.39     
klassid                                    D35 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.8 km      13 KP-d
1  448 Riina LAEV                   OK M.A.R.U.     1:01.54  18  33
2 1061 Mare KITSNIK                 Okas            1:04.47  15  43
3  224 Marika KIRSSPUU              TA OK           1:05.48  13  67
4  198 Imbi SAVI                    Lus             1:09.47  12  25
5 1973 Ulle JARVIK                                  1:13.35  11 
6  598 Katrin VIRKUS                VIP Reisid      1:14.55  10  17
7  529 Aivi KALJUR                  Orvand          1:18.04   9  18
8 1443 Kaja SALUMAE                                 1:18.29   8  45
9 1997 Maila MOOR                                   1:22.33   7  12
10 1017 Helve LUHT                   Harju KEK       1:25.00   6 
11   17 Olga ZURJARI                                 1:32.43   5 
klassid                                    D40 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.5 km      10 KP-d
1  755 Anne VAIKJARV                AS Vunder         53.56  18 
2 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     58.09  15  55
3  842 Mare NIITSOO                                 1:00.10  13  18
4  174 Viktoria TRASANOV                            1:01.50  12  23
5  222 Urve KAIN                    TON             1:02.52  11  37
6  586 Silvi ESTORN                 TA OK           1:03.26  10 
7  226 Mare KRISTAL                 Eifo AS         1:03.27   9  17
8  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:04.23   8  28
9 1932 Helle RENNU                  OK SAKU         1:08.11   7  16
10  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia   1:08.39   6  57
11  361 Kersti TILL                  AS Videomat     1:24.46   5  16
klassid                                    D45 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.1 km      9 KP-d
1  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK     56.07  18  46
2  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK   1:00.09  15  46
3 1651 Hille TASA                                   1:00.12  13 
4  105 Tiiu JoGISU                  TON             1:03.07  12  46
5  985 Eha ARB                      Orion           1:04.14  11  42
6  281 Evi VAHU                     Orion           1:04.58  10  38
7 1579 Juta LEHTME                  SK Orhivar      1:07.20   9  20
8  108 Esta KARILAID                                1:10.39   8 
9 2009 Ljudmilla NIKOLAJEVSKAJA     SRD             1:16.59   7 
10  875 Maaris NUUTRE                TTU             1:27.56   6  15
klassid                                    D50 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 4.7 km      9 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             44.00  18  72
2  650 Urve TRUUBON                 Keila EV          50.44  15 
3 1309 Mare JoGI                                      51.38  13  22
4  113 Reet REBANE                                    54.20  12  35
5  277 Rutt KUKK                    Orion             54.33  11  51
6   77 Malle VIILMA                 Hooler          1:00.28  10  51
7  491 Aili FELDING                                 1:07.41   9 
8  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK   1:08.06   8  27
klassid                                    D55 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 4.3 km      9 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             43.35  18  54
2  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 45.03  15  60
3  670 Ulle MoISTLIK                Orion             45.55  13  54
4  600 Urve OTSEPP                  Hooler            46.54  12  28
5  876 Malle KAROLIN                Orion             47.09  11  34
6   72 Urvi SARV                                      48.01  10  27
7  666 Malle MEIER                  Hooler            50.43   9  45
8   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator    51.30   8  29
9  150 Mari ROOTS                   Kooperaator       54.53   7  25
10 1318 Aino VIRKUS                                    58.13   6  14
11  366 Helle LIPPMAA                Orion             59.00   5  22
12  702 Raaja ALUVEE                 TTU             1:04.29   4  10
13 1001 Karin JUHAT                  Orion           1:07.40   3  12
klassid                                    D60 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 3.7 km      9 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               38.49  18  72
2  346 Ellen VESKI                  Orion             43.36  15  43
3  300 Helgi-Mai KANA               Hooler            47.20  13  50
4  750 Ljudmilla MASINA                               49.39  12  48
5  340 Mall POOL                                      56.16  11  34
6  162 Evi MARGNA                   OK ORION          57.44  10  33
7  505 Valve NoMME                                    59.17   9  36
8  307 Ingrid UUK                   SVK             1:04.25   8  19
klassid                                    H10NR 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
SRD SK
Rajameister: Ella Shved
Rada: 1.5 km      4 KP-d
1  895 Allar SAAR                                      8.50  18  51
2  913 Alex SVED                    SRD SK             9.13  15  56
3 1811 Tarmo SKLAVE                                   10.50  13  24
4 1897 Karli KANNEL                                   11.26  12  22
5 2036 Taavi TALVER                                   14.01  11
6 2024 Evald NIGUL                                    14.22  10
7 1753 Deniss SVED                                    22.56   9  26
8 1908 Andres SAKS                                    24.14   8  16
9  928 Anton SVED                                     27.06   7  35
10 2041 Mart KRIISA                                    29.40   6
11 2018 Mikk MARTMAA                                   30.00   5
klassid                                    H12 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 3.4 km      7 KP-d
1  391 Uku ROONI                    Orvand            30.10  18  33
2  338 Andres ALJAS                 OK Kose           34.52  15  45
3  271 Hannes KEREM                 Keila AK          36.27  13  46
4  243 Joosu VAIKJARV               21. KK            37.51  12 
5 2172 Karl SAMOSON                                   42.15  11  22
6 1616 Rando PREITOF                M.A.R.U.          44.55  10  20
7 1564 Kristjan LOORITS                               45.14   9  24
8 1911 Laur UUSBERG                                   54.00   8  19
9  880 Artur MASIN                                  1:03.36   7  16
10  638 Anton DRUZKOV                Noorte Merekl.  1:33.34   6  16
klassid                                    H14 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 4.7 km      9 KP-d
1  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    32.22  18  69
2  918 Tanel TAAL                                     36.40  15  60
3  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       36.54  13  21
4  872 Lauri MALSROOS               Orion             38.49  12  55
5  848 Reigo VATSK                  Nomme SK          41.41  11  49
6 1044 Helmet SKLAVE                Orvand            49.11  10  20
7 1279 Carl SoLG                    Saue Tammed       55.41   9  38
8  531 Timo KALJUR                  Orvand            56.19   8  19
9 1880 Kristjan MANNIK                              1:05.49   7 
10  176 Andres TAMLA                                 1:30.12   6 
11  440 Allan TALVER                 Westholmi KK    1:31.16   5 
12 1952 Vaido SALIS                                  1:33.05   4 
13 2035 Sten PALGI                   Rahumae PK      1:33.07   3 
14 1928 Toomas TAMMARU               Tabasalu UG     1:37.28   2 
15 1929 Kristjan SANDER              Tabasalu UG     1:38.22   1 
16 2052 Siim RATSEP                                  1:38.27     
17 2051 Martin TENNOKENE             Tabasalu UG     1:38.37     
klassid                                    H16 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 6.1 km      12 KP-d
1 1053 Anti SKLAVE                  Orvand            45.03  18  33
2 1313 Margus OTS                                     58.29  15  39
3  912 Jurgen EINPAUL               RSK Rae         1:01.46  13 
4  847 Peeter PIHL                  Nomme SK        1:04.40  12  58
5  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK        1:21.51  11  39
6 1624 Margus LEHTME                SK Orhivar      1:22.14  10  20
7  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:28.52   9  44
8 1826 Rainer NURME                 UhisGumn.       1:55.30   8 
klassid                                    H18 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 7 km      15 KP-d
1  231 Jaak ROONDI                  OK M.A.R.U.       49.37  18  30
2 1006 Jaak KoIVA                   OK Kose           51.44  15 
3  855 Jaanus HALLIK                L-US              53.23  13  53
4 1040 Alo SAKK                     Orvand            54.05  12 
5  515 Kristjan GANS                TA OK             54.20  11  42
6  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool         58.39  10  33
7 1110 Vallo LEHTME                 Orvand          1:00.01   9  21
8   63 Jano JARVELAID               OK Tammed       1:07.23   8 
9  822 Toomas ROOLAID               TA OK           1:17.26   7  30
10  625 Argo MERE                    GAG             1:17.53   6 
11 1971 Tarmo LESOMAGI                               1:32.17   5 
12  479 Feliks KIPPER                Orion           1:49.41   4  22
13 2063 Rene LUIGA                   Tabasalu UG     2:02.20   3 
klassid                                    H21A 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 8.5 km      19 KP-d
1 1497 Andrei NIKITIN                                 46.47  18  44
2 1154 Alari KANNEL                 OK Ilves          48.30  15  28
3  202 Erkki AADLI                  Saue Tammed       50.01  13 
4 1155 Tanel KANNEL                 TTU SK            50.08  12  21
5 2060 Andreas KRAAS                Saue Tammed       51.21  11  18
6  610 Heiti HALLIKMA               OK Voru           52.11  10 
7 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves          52.45   9  19
8  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         53.18   8   9
9 1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.          53.52   7 
10  191 Dmitri SVED                  AS SRD            54.28   6  24
11  937 Margus ARO                                     55.52   5  15
12   23 Tonu TANAV                   RSK Rae           57.10   4  19
13  450 Mart OSTRA                   OK M.A.R.U.       57.22   3 
14 1112 Janno LEHTME                 Orvand            59.16   2 
15 1601 Aleksei VJAIZINEN            SK SRD          1:00.23   1  10
16  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.     1:00.54       4
17 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq         1:01.37      32
18 1087 Danilo PIHT                                  1:03.29     
19 2013 Taivo TALI                   Harju KEK       1:03.46     
20 1946 Andris SPRIVUL                               1:06.20       6
21  577 Arno VAIK                                    1:06.43     
22  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:06.54      15
23  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.     1:07.46     
24 1549 Aivar LEHT                                   1:08.13     
25  727 Siim MARTSON                 Hiieko AS       1:08.52       8
26  189 Einar LUUP                   Orion           1:09.47     
27  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.     1:13.33     
28  828 August ALBERT                SK Esto         1:18.31     
29  942 Heigo OJASTE                 Kooperaator     1:20.59      10
30 1019 Raigo TREIMUT                                1:24.45     
31 1906 Jaan KAOS                    Piirivalvekool  2:03.47     
klassid                                    H21B 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 7 km      15 KP-d
1 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E    47.07  18  40
2  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       48.41  15  44
3 1903 Tarvi VIIK                   OK OKAS           48.52  13  22
4 1410 Tiit PEKK                    SK Viru           49.10  12  22
5  594 Taavi AHVEN                                    49.13  11  37
6  155 Sven REA                     TON               49.46  10 
7 2032 Veiko PAK                    Rae RSK           49.55   9 
8  836 Taivo DAUB                   ETV               50.13   8  19
9  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     50.14   7  23
10 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves          50.19   6  46
11 1517 Priit OVERUS                 Norma             51.00   5 
12 1385 Aivar TOMSON                                   52.13   4 
13  837 Andrus JAKOBSON              ETV               52.42   3  15
14 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves             54.40   2   7
15   33 Mart SOOBERG                 OK Voru           55.32   1  10
16  119 Margus KANDELIN              Leibur            56.06      10
17 1414 Raivo PLUMER                 TA OK             56.31       9
18 1951 Raul HINDOV                                    56.59     
19  293 Anti KALLE                   AS Fifaa          57.04     
20  869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK         57.06     
21  618 Jaanus VILJAMAA              Orion             57.25     
22   62 Siim LANNES                                    57.50     
23 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler            58.09      20
24  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS      58.13     
25 1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald       58.16     
26  743 Marti RANNE                  Baltalarm         58.32     
27  464 Aivar MEINDOK                                  59.19      11
28  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar          59.25     
29  521 Hugo BARKER                                  1:00.16     
30  329 Mart NORMAN                                  1:00.26     
31  351 Taimo NELLIS                                 1:00.44     
32  909 Heiki EINPAUL                RSK Rae         1:00.48     
33 1715 Sulev LUIK                   Leibur          1:01.27     
34 1409 Indrek NEIVELT               Hansapank       1:02.23     
35  101 Janno JoGISU                 GAG / TON       1:02.27     
36  726 Jaanus PAPPEL                                1:02.57     
37  177 Marko TAMMSAAR               Vaba mees       1:03.45     
38  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:04.04     
39   54 Ain PELLO                                    1:04.45     
40 1126 Urmas JAAGO                                  1:05.28     
41 1167 Ainar SEPP                   LSF Orient.     1:06.00     
42 1323 Igor MOISTUS                 AS Hiieko       1:06.28     
43  376 Kalle KUKK                   TA OK           1:08.02     
44 1966 Leho KIVIMA                                  1:08.56     
45 1667 Erki MURU                    Harju KEK RSK   1:09.30     
46  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:09.56     
47  186 Heiki REINO                                  1:11.59     
48  384 Reino RASS                                   1:12.12     
49  922 Tarvo JoESTE                 SK Hippokrates  1:12.28     
50 1015 Aivo MUNDEL                  Orvand          1:13.31     
51  919 Alar VASEMAGI                AS Baltalarm    1:16.23     
52  470 Riho TAMMISTU                Piirivalvekool  1:18.04     
53 1131 Eno PAPPEL                                   1:18.13     
54 2034 Riho KRUUV                                   1:21.19     
55  330 Tarvi OLLI                                   1:22.41     
56 1893 Andres VIIDNA                AS Evilkan      1:22.47     
57 1983 Ivar LAI                                     1:26.21     
58  127 Elvis JOAKIT                 CAI XXX OTTOBRE 1:29.49     
59  958 Tonis SALUMAA                TT Company      1:39.18     
60 1968 Ullar ROSENFELDT                             2:01.25     
61 1612 Dmitri NESUMAJEV             TTU, STI        2:03.44     
klassid                                    H21C 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.8 km      12 KP-d
1 1297 Mait MANDMETS                SK RADA           38.28  18  28
2 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           40.50  15  36
3  845 Vello NEEDRIT                                  41.20  13  45
4  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       41.51  12  41
5  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     42.29  11  29
6 1869 Vladimir DAVoDOV                               42.42  10 
7  386 Andres ARO                   BNS               43.52   9  10
8 1539 Marko KALVE                                    43.59   8  11
9 1396 Meelis PIIRSALU              USP               44.40   7 
10  519 Margus ALJAS                 REIB AS           45.19   6  15
11  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       45.22   5  33
12 1631 Tonu LAANE                                     45.33   4  15
13 1466 Aivar PABBO                  AS Reib           45.34   3   4
14 1927 Veiko MATALOJA                                 46.05   2   4
15 1761 Simmo SOOMETS                                  46.17   1   5
16  807 Juri TARMAK                  TON               46.27     
17 1377 Indrek TEPPO                                   47.36     
18 1786 Tiit RIISALO                                   48.20      13
19  187 Rein KAASIK                                    48.36      16
20  981 Aivar FELDING                Harju KEK RSK     49.43     
21  463 Arvi TUVI                                      50.16     
22 1581 Mart SIREL                   USP               50.35     
23  520 Margus VEEORG                                  51.47     
24 1425 Simonas EIMAITIS                               51.56     
25 1925 Hannes VIHERPUU                                53.08     
26 1478 Andrei SAFONOV                                 53.29     
27  286 Reimo VESKE                                    54.52      15
28 1931 Vahur HOLLO                                    55.22     
29 1940 Kuido KUUL                                     56.43     
30 1416 Karl OOLU                                      57.18     
31   76 Igor MATSKEVITS              AS SRD            58.15     
32 1000 Toomas RAUN                  AS Baltika        58.25     
33 1871 Peeter LUTSOJA                                 59.08     
34 1462 Vladimir ANTSON                                59.25     
35 1913 Kaido KURRIKOFF              TTU               59.40     
36 1892 Kalle ANTSON                                   59.41     
37 1645 Tiit PAPPEL                                    59.45     
38 1967 Rene NURMSE                                  1:00.27     
39 1959 Toomas TAMSAR                                1:00.40     
40 1521 Raivo NIGUL                  Elekterside in. 1:02.13     
41 2057 Tarmo KELL                                   1:03.23     
42  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:04.03     
43  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon   1:05.48     
44 2021 Priit SARV                   Transpordi JJ   1:06.45     
45  684 Tonis POHLAK                                 1:06.58     
46   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin          1:12.32     
47  914 Juri LAANMETS                                1:13.40     
48 1896 Mehis SIIM                                   1:17.48     
49 1655 Ain RUUSALU                                  1:19.07     
50 1524 Ivar ZARANS                  Sinine Zetoon   1:23.33     
51 2023 Margus ERMAST                AS OVERALL      1:24.40     
52 1991 Raimond SILLAMAA                             1:37.23     
53 2004 Peeter ToNNO                 WELANDER        1:54.48     
54 2002 Veikko DANILAS               ET Infosust.    1:55.37     
55 2003 Mati LUIK                    ET Infosust.    1:55.41     
klassid                                    H35 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 8.5 km      19 KP-d
1  502 Ando POST                    SK Norma          54.42  18  67
2  260 Vallo VARJO                  Kooperaator       57.12  15  30
3  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.          58.09  13  51
4 1691 Uku RETEL                                    1:00.50  12  32
5  497 Martti PARVE                 OK Peko         1:01.45  11 
6  530 Maido KALJUR                 Orvand          1:02.19  10  25
7  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.     1:06.06   9  25
8  729 Peeter SALMU                                 1:10.05   8  26
9  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:10.58   7  13
10  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:11.33   6  25
11  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:12.48   5  19
12  716 Manivald HALJAS                              1:26.42   4  24
13   31 Igor ZURJARI                                 1:28.33   3 
14 1475 Allan MoISTUS                                1:31.29   2 
15 2065 Mait ToITOJA                 Tabasalu UG     1:54.01   1 
klassid                                    H40 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 7 km      15 KP-d
1 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose           50.23  18  29
2   12 Rein UNT                                       50.45  15  46
3  597 Kalle LUUK                   L-US              56.31  13  35
4  283 Vello POST                   Kooperaator       58.39  12  46
5  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:00.00  11  32
6 1137 Peep EOMOIS                  TA OK           1:01.24  10  18
7 1066 Peep VALLISTU                Saaremaa OK     1:05.05   9  12
8  636 Uno PUKK                                     1:06.33   8  46
9  253 Margus VARRES                Desintegraator  1:07.19   7  17
10 1878 Villu MANNIK                                 1:07.36   6  15
11  995 Tonu VAHI                    AS ABB Eesti    1:10.15   5   9
12  207 Juri KADAJA                  Saku OK         1:12.33   4  12
13   39 Sulev KUIV                   TA OK           1:12.36   3   5
14 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:13.41   2   9
15  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 1:16.12   1  10
16  494 Raivo KUKK                                   1:20.11      28
17  615 Valit KUNDLA                 Eesti Elecster  1:21.13     
18  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:22.16      16
19  455 Teet KIVISSON                Nomme KL        1:30.39     
20 1972 Olav LESOMAGI                                1:32.36       5
21  773 Alar TAMKIVI                                 1:33.14       8
22 2019 Peeter KAIN                                  1:38.39     
klassid                                    H45 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 6.8 km      14 KP-d
1 1139 Riho MANNI                                     51.45  18  27
2 1585 Johannes TASA                                  52.03  15 
3   25 Andres KAAR                  TA OK             54.28  13  42
4   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK             54.44  12  27
5  262 Enno LELUMEES                Saue OK           57.51  11 
6  652 Mati KARP                    Tempo             58.08  10 
7  696 Valdo JAANIK                 Orion           1:00.08   9  30
8   13 Kalle NELK                   Vasar           1:01.05   8  29
9  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler          1:01.24   7  26
10  631 Peeter PLAKK                                 1:02.51   6  31
11 1777 Kuno TORMER                                  1:05.35   5 
12 2005 Peeter VIIK                                  1:05.46   4 
13  662 Andres IILA                  AS Erek         1:06.57   3   8
14  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:09.00   2  33
15  593 Tauno SAKS                   AS Baltplast    1:09.05   1  12
16   67 Ilmar KAARMA                                 1:09.26       9
17  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:10.11      23
18   20 Aleksandr TISTSENKOV                         1:10.40      17
19  572 Paul HIIEMAE                 AS Kandur       1:12.37       4
20  736 Tiit LUHARI                                  1:12.54       6
21  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:15.47       1
22  934 Kalle KAUPMEES               AS Eligius      1:17.18     
23  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:19.50       1
24  778 Ivo LAANEMETS                PEV             1:26.05     
25  967 Peeter TIKS                                  1:29.55       6
26 1426 Uku TAMMARU                                  1:30.55     
27 1730 Juhan LUKK                   SK Sula         2:02.50     
klassid                                    H50 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 6.3 km      13 KP-d
1  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         50.54  18  56
2  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       53.46  15  63
3  946 Heino ALLIKBERG              Sagro             58.14  13  53
4    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:00.08  12  19
5  741 Jaan VEHLMANN                Hermes          1:00.30  11 
6  844 Enno NEEDRIT                                 1:00.34  10 
7 1728 Mati KALLEMETS               OK Okas         1:01.48   9  38
8  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:02.09   8  31
9  183 Tonu PIITS                   REI             1:03.25   7  25
10  643 Ants TAMM                    TTU             1:04.25   6  25
11  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:04.49   5   8
12  115 Lembit RAHNI                 EPV             1:05.55   4 
13 2095 Raimo MAKELA                 OK ORION        1:09.47   3 
14  256 Madis SAUL                   EBI             1:10.04   2 
15  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:11.00   1   3
16  800 Heldur VALJAMAE              OK Orvand       1:11.07     
17   88 Tiit TAIMISTU                TON             1:13.51     
18  862 Juri TAHEMAA                                 1:14.29     
19  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:14.55     
20  789 Mart VENDELIN                Orion           1:15.20       5
21 1294 Tonis RAUDLA                 OK Tammed       1:18.00       9
22  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:18.05       2
23 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:21.45       3
24  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:21.50      20
25   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:23.08      21
26 2066 Peeter RUNSON                TRV             1:23.35     
27   95 Jaan LOIDE                   Harju KEK RSK   1:24.24     
28   70 Toomas TIIKMA                TTU STI         2:01.47     
klassid                                    H55 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 6.1 km      12 KP-d
1   65 Kalju TILK                   Orion             48.20  18  60
2   32 Georg SOOBERG                                  49.56  15  64
3 1009 Juri PUSSIM                                    51.05  13  25
4  443 Mati ToNUS                   Orion             51.17  12  55
5  215 Rein KUTTIM                  Orion             57.02  11  44
6   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion             58.08  10  46
7  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK     58.22   9  10
8  839 Aavo LIIV                                    1:02.03   8  24
9  106 Eimar JoGISU                 TON             1:04.40   7  35
314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:04.40   7  14
11  585 Raivo RANDMA                 Orion           1:06.20   5  13
12  388 Tonu SARAPIK                                 1:08.03   4 
13  977 Jakob VINKEL                 Orion           1:10.47   3  25
14  246 Georg LIIDJA                                 1:12.10   2  17
15  390 Ants MAARING                                 1:12.49   1  17
16  285 Mati ARUS                                    1:17.43      11
17   19 Aksel MIKK                                   1:20.20     
675 Vello LOORITS                Orion           1:20.20      16
19  518 Riho KILP                    Saue Tammed     1:20.46     
20  501 Juho HEINRAND                                1:22.58     
21  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:23.04       4
22  359 Enn UUSSAAR                  Orion           1:25.32       3
23  606 Ilmar ARUMAE                                 1:28.50     
24  436 Viljar KRUNBERG                              1:28.59     
25  334 Enn NORMANN                  AS Auto Enrgom. 1:30.25     
26  745 Enn REE                                      1:33.53     
27 1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:34.51     
28  462 Vaido MARTINSON                              1:46.38       2
klassid                                    H60 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 5.8 km      13 KP-d
1  998 Ain RELO                     OK Tammed         58.37  18  36
2  320 Tonu KIRSS                   TOVAL             59.46  15  27
3  997 Juhan HUNT                   Orion           1:02.05  13  51
4  273 Aavo HARMA                   Orion           1:03.43  12  49
5  956 Toomas JoGI                                  1:04.25  11  44
6 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:06.15  10  36
7 1227 Jaan VIIRMAA                                 1:06.21   9  41
8  628 Elmu LOIT                                    1:10.37   8  19
9  894 Rein RANDMA                                  1:11.20   7 
10  724 Rein MESILA                                  1:12.14   6  14
11  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:13.10   5  11
12  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:17.09   4  26
13   97 Enn VIRKUS                                   1:18.08   3  10
14  874 Tonu TIITS                   ORION           1:18.13   2  15
15  118 Ants ERM                     TA OK           1:26.12   1  20
16  626 Alo HUTT                                     1:26.50     
17  688 Valju TALI                   Harju KEK RSK   1:27.58     
18  342 Rain LAHTMETS                EOL             1:28.05     
19  640 Udo MARGNA                   Orion           1:38.08       8
20  700 Hudo ANNIVAL                                 1:55.00      12
klassid                                    H65 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
Rada: 4.7 km      9 KP-d
1  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             41.04  18  47
2  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov    45.07  15  39
3  624 Heino HEINLOO                Orion             45.14  13  54
4   44 Henno ADRAT                  TON               45.17  12  40
5 1185 Edgar TAMMIK                 Orion             48.31  11  29
6  710 Helmut KARIN                 Orion             51.20  10  34
7  291 Hans VINKMAN                                   51.43   9  32
8  658 Laas ROHUSAAR                                  57.15   8  28
9 2084 Hugo PIKPOOM                 OU NEOMEL         58.39   7  14
10  748 Peedu RETEL                  EOL               59.42   6  26
11  237 Enrico MITT                  TON             1:00.03   5   6
12  637 Rein VESKI                   Orion           1:02.15   4  22
13  221 Eugen MANNIK                 PKV             1:05.04   3 
14  677 Vello JOONUKS                ETJA            1:07.20   2   9
15  149 Ivar TREIKELDER                              1:19.52   1   8
16  352 Hugo TARTLAN                 TPT             1:24.10      42
17  810 Elmar RUBEN                                  1:50.24       7
klassid                                    DV 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
1  432 Juta REMMET                                       17     
2  444 Rimma-Malle VIIRLAID                              13     
1501 Vaima KUNGUR                                      13     
4  365 Anu JARV                                          12     
5  950 Ingrid KUNINGAS              OK Saue Tammed       11     
6  642 Erna KAMRATOV                                     10     
7  185 Helje REINHOLM               Raamatutrukik.       09     
233 Imbi KAASIK                  Orion                09     
268 Mare RAIDMA                                       09     
357 Luule VALDES                                      09     
908 Virve EINPAUL                RSK Rae              09     
945 Valma ALLIKBERG              Sagro                09     
954 Liina JOLLER                 Orion                09     
1468 Eha TIVAS                    Orion                09     
1904 Mari ESNAR                   V-Oismae kk.         09     
1957 Kati KANGRO                                       09     
2007 Tiina KREVALD                                     09     
2008 Tiiu KRIISA                  Mustamae gumn.       09     
2010 Piret PESTI                  SK ORHIVAR           09     
2011 Anne PESTI                   SK ORHIVAR           09     
2069 Nele LEOSK                   Kesklinna PO         09     
22   83 Leida SEVRUK                 Orion                08     
754 Saima KOKSER                                      08     
1412 Merle RAASK                  Harvest              08     
1526 Roza GRABLINA                                     08     
26   82 Agnia RAHENDI                                     07     
453 Reet KIVISSON                Maanteeameti IK      07     
581 Tiina VARJEND                Nomme G              07     
1745 Marina PLOOMIPUU                                  07     
2001 Tatjana NIGUL                Elektriside in.      07     
2031 Lisli PAK                    Rae RSK              07     
2033 Anneli PAK                   Rae RSK              07     
2058 Mari-Anne AASARU             AS MAKRILL           07     
34  184 Enda JANTER                  Norma                06     
1945 Mariann LAEV                 OK M.A.R.U.          06     
36 1503 Riin ANTON                                        05     
37    8 Kaire KIRSS                  TON                  04     
38 1922 Siret KUUL                                        03     
2025 Berit HANSSON                                     03     
2026 Agnes HANSSON                NOMME PK             03     
klassid                                    HV 
4.  21.05.98   Muraste I  Osalejaid: 583
AKO Elekter
Rajameister: Jaanus Reha    Peakohtunik: Enn Aedna
1  614 Kalju JURISMA                                     19     
2 1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK        18     
3  430 Venda KASK                                        17     
4  442 Andres TALVER                L-US                 14     
556 Toivo LEISNER                Estpak Data          14     
898 Viljar VAINOLA                                    14     
1284 Gerhard PLOOMIPUU                                 14     
2061 Gunnar PIHL                  Morgan Foto          14     
9  159 Kaarel LASSEL                Saue OK              12     
867 Arvo TALVIK                                       12     
934 Kalle KAUPMEES               AS Eligius           12     
1608 Indrek KALJUVEE                                   12     
1894 Indrek ARUJA                 32.kk                12     
1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      12     
15 1937 Uudo OJASSOO                 Harju KEK            11     
16  193 Roman SVED                   AS SRD               10     
603 Sander ANNUS                 Saue Tammed          10     
929 Ardo KAMRATOV                AS Klementi          10     
19   73 Martin SARV                  Orion                09     
911 Hannes EINPAUL               RSK Rae              09     
1285 Ken KUKKONEN                                      09     
1529 Toomas POULAKAINEN           AS Multiterm         09     
1530 Urmas MAIVEL                 OJ-Keskus            09     
1905 Avo ESNAR                                         09     
1926 Mihkel TAMMARU               Kadrioru kk.         09     
1935 Avo ELLANDI                                       09     
27  393 Rein ROONI                   Orvand               08     
756 Fred KOKSER                                       08     
2039 Janne JAKOBSON               Piirivalveamet       08     
30  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        07     
457 Tanel PREITOF                                     07     
948 Tonis MARTMAA                Saue KK              07     
1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK        07     
1555 Oliver LAGUNOV                                    07     
1917 Mihkel EINASTE                                    07     
2012 Rasmus LAGUNOV                                    07     
2030 Ranner PAK                   Rae RSK              07     
2059 Tanel RANNALA                OK M.A.R.U.          07     
39  623 Peep PIHLAK                  Orion                06     
769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed       06     
1196 Jaanus PIHT                                       06     
1559 Olger LAGUNOV                                     06     
43 1519 Jaan NIGUL                                        05     
2054 Kaido VAINOLA                Tabasalu UG          05     
45  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       04     
1899 Ermo TAMM                                         04     
47  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter        01     
2170 Ago SAMOSON                  KBFI                 01     
Ei  lainud  arvesse
*   Allan Laine  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Silvia Sapas  DV-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Ahti Hinnov  H12-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Sven Lepiksoo  HV-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Marko Saar  H21C-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Kalev Vanker  H21C-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21A
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21A
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21B
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21C
*   ilma  nime  ja  numbrita  D12
Tuhistatud, jooksis  rohelise  kaardiga
1965 Kaio Kivima  H21B



© SRD SK srd@infonet.ee