Paldiski I
14.05.98   512 osalejat
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                   D10NR 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
SRD SK
Rajameister: Ella Shved
Rada: 1.0 km      4 KP-d
1 1918 Katrin LAANEMETS                                6.41  18  
2 1810 Heljen SKLAVE                                   8.02  15  
3 1901 Merilin MAHLAPUU                                8.59  13
4 1902 Mileen MAHLAPUU                                 9.01  12
5 1920 Merill MAGI                                     9.11  11
6 1923 Maria TOMSON                                   10.38  10
7 1808 Triin POHLAK                                   10.46   9  22
8 1809 Anna POHLAK                                    11.54   8  26
9 1958 Linda AASARU                                   12.00   7  19
10 1714 Maili TREES                                    16.48   6
11 1855 Hanna ANTON                                    18.51   5  15
klassid                                   D12 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 3 km      5 KP-d
1 1041 Thea KALJUR                  Orvand            48.42  18 
2 1949 Mirjam LAEV                                    54.01  15  40
klassid                                    D14 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 3.5 km      6 KP-d
1  196 Tais LEONTENKO               SRD SK            44.38  18  36
2  336 Annika ALJAS                 OK Kose         1:15.19  15  28
3 1941 Liis KAUGE                   Nomme SK        1:38.25  13 
4  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK        1:45.16  12  48
klassid                                    D16 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1 1620 Teele GORNOI                 GAG               55.14  18  46
2  685 Anita KARNIT                 Orion           1:00.27  15  51
3  987 Liisa LEHTMAE                TA OK           1:09.48  13 
4 1947 Marilyn LAEV                                 1:48.32  12 
klassid                                    D18 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.6 km      11 KP-d
1   58 Maris TERNO                  Saue Tammed       54.20  18  36
2  354 Kersti KADAJA                Saku OK         1:11.02  15 
3  671 Anu MoISTLIK                 Orion           1:12.00  13  44
4  581 Tiina VARJEND                Nomme G         1:18.06  12 
5  849 Angela SARAPUU               Nomme SK        1:21.34  11  26
6  568 Kaire KRIISK                 OK Heering      1:22.54  10 
7 1794 Triin MUMME                  Reaalkool       1:34.16   9 
8  265 Anna-Maria NIZOVTSEVA        SRD             1:54.49   8 
klassid                                    D21A 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 6.4 km      14 KP-d
1  161 Edith MADALIK                Saue Tammed       49.52  18 
2  766 Epp KAPA                     PEKO              50.51  15 
3  272 Meeli KEREM                  Harju Elekter     53.57  13  26
4  495 Mare PARVE                   OK Peko           54.00  12 
5  219 Edit EPNER                   TTU SK            55.16  11 
6 1132 Maris ROOSIPUU                                 56.35  10  28
7  687 Tatjana LINJOVA              TTU SK            56.45   9  21
8  195 Ella SVED                    SRD SK            57.23   8  38
9  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:04.55   7  18
10  258 Kulli TIITS                  TON             1:10.09   6 
11  469 Evelin RIKAS                 Piirivalvekool  1:19.31   5 
klassid                                    D21B 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1 1850 Aiki KULDKEPP                Saue Tammed       48.47  18 
2  537 Triina-Britt PREDEN                            48.55  15  28
3  757 Lea LEPIK                    AS Prike          49.10  13  46
4  927 Maria JERONEN                Maksuamet         50.05  12 
5 1219 Liisi PIITS                  T Ped Ulikool     50.15  11 
6 1192 Veste VALK                                     55.37  10  43
7  517 Kulli ToNUS                  HOK               56.33   9  21
8 1930 Siiri MUSTKIVI                                 58.20   8 
9   53 Anneli PELLO                                 1:01.35   7  16
10  103 Ave JoGISU                   TON             1:02.26   6  19
11  943 Marge ANIJARV-AREVIK                         1:05.36   5  15
12  877 Jaana SVED                                   1:06.24   4  16
13  870 Koidu LAANEMETS              OK Saku         1:09.10   3  14
14  345 Lembi BERKMAN                                1:09.45   2  13
15  735 Lembe REIMAN                 Ok M.A.R.U.     1:10.00   1   6
16 1733 Anne HEIDMETS                SK Hooler       1:10.28       6
17 1310 Sirje POOL                   TTU             1:16.37      11
18  147 Pirkko KOVIN                                 1:28.48     
509 Karin KOLK                                   1:28.48     
20  965 Ave EESSALU                  TTU             1:28.52       8
21  896 Ljudmilla SVED               AS SRD          1:34.55       1
klassid                                    D21C 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 3.9 km      8 KP-d
1 1373 Mari VAIGA                                     35.51  18  31
2  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed       40.07  15  42
3  401 Sunne PUSS                   TA OK             40.37  13 
4  878 Kaia PAEVALI                 AS Krimelte       41.38  12 
5 1018 Lii SULD                                       42.10  11 
6  930 Airi KAMRATOV                TTU               47.39  10  28
7 1914 Maari IDNURM                                   50.11   9 
8 1915 Marika STOKKEBY                                50.12   8 
9  602 Epp POHLAK                                     52.12   7  25
10  396 Terje VILLEMI                                  52.50   6  13
11 1957 Kati KANGRO                                    53.44   5  14
12 1321 Kristiina JAKOBSON                             55.27   4  16
13  831 Triinu ARB                                     57.05   3  22
14 1603 Helme TREES                  TA OK             57.58   2 
15 1802 Veronika KUBAR                                 58.25   1  11
16 1919 Kristiina FUCHS              Saue OK           59.32     
17 1025 Aire KAPSTAS                                   59.53     
18 1498 Marina NIKITINA                              1:00.15     
19  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon   1:05.46      15
20  804 Marjet SALMAR                Hooler          1:11.32     
21  404 Reet AMMON                   Hooler          1:12.26     
22 1393 Aili PIIRIKIVI               SK Rae          1:16.58     
23 1400 Karin OOLU                                   1:44.20     
24  555 Margit TREIMANN                              1:57.15     
klassid                                    D35 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.6 km      11 KP-d
1  224 Marika KIRSSPUU              TA OK             58.10  18  54
2 1061 Mare KITSNIK                 Okas            1:00.33  15  28
3  198 Imbi SAVI                    Lus             1:01.54  13 
4  311 Lea RANI-OJAMAE              Orion           1:06.25  12 
5 1934 Eda TARK                     Hiiumaa OK      1:07.28  11 
6 1443 Kaja SALUMAE                                 1:12.55  10  37
7  529 Aivi KALJUR                  Orvand          1:15.32   9 
8  584 Kaja KALM                                    1:20.12   8 
9  598 Katrin VIRKUS                VIP Reisid      1:23.25   7 
10  292 Viivi ESKLA                                  1:28.26   6  17
11 1997 Maila MOOR                                   1:51.25   5 
klassid                                    D40 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia     52.43  18  51
2 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     56.59  15  40
3  222 Urve KAIN                    TON             1:01.01  13  26
4 1617 Eha TOLM                     Orvand          1:02.32  12  30
5  361 Kersti TILL                  AS Videomat     1:14.55  11 
6  590 Kaja RAHU                    EKMI            1:15.16  10  32
7 1932 Helle RENNU                  OK SAKU         1:21.25   9 
8  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:21.30   8  20
9  999 Marika VELLO                 Eesti Maauuring 1:27.48   7  14
klassid                                    D45 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK     47.10  18  31
2  686 Niina KARNIT                 Orion             48.24  15  33
3  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK     51.25  13  28
4  282 Kristi MAGI                  Saku OK           56.12  12  27
5 1579 Juta LEHTME                  SK Orhivar        59.19  11 
6  105 Tiiu JoGISU                  TON             1:08.17  10  34
7  875 Maaris NUUTRE                TTU             1:11.22   9 
8  281 Evi VAHU                     Orion           1:25.33   8  28
klassid                                    D50 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 4.2 km      10 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             39.38  18  54
2  648 Liis LILLE                   Harju KEK RSK     57.47  15 
3   77 Malle VIILMA                 Hooler            58.26  13  41
4  277 Rutt KUKK                    Orion             58.48  12  40
5  113 Reet REBANE                                    58.56  11  23
6  131 Anne RAADLA                  Hooler          1:02.37  10  20
7 1309 Mare JoGI                                    1:04.09   9 
8  405 Ene LOIDE                    Harju KEK RSK   1:16.47   8  19
klassid                                    D55 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 4.2 km      10 KP-d
1  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 51.32  18  45
2  670 Ulle MoISTLIK                Orion             52.13  15  41
3  876 Malle KAROLIN                Orion             56.00  13  23
4   72 Urvi SARV                                      56.02  12  17
5  366 Helle LIPPMAA                Orion             56.57  11  17
6   50 Maimu TORNBERG               OK Kooperaator    58.09  10  21
7  666 Malle MEIER                  Hooler          1:01.40   9  36
8 1468 Eha TIVAS                    Orion           1:03.12   8 
9  600 Urve OTSEPP                  Hooler          1:05.49   7  16
10  702 Raaja ALUVEE                 TTU             1:17.26   6 
11 1001 Karin JUHAT                  Orion           1:31.04   5   9
klassid                                    D60 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 3.5 km      6 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               37.21  18  54
2  162 Evi MARGNA                   OK ORION          42.04  15  23
3  346 Ellen VESKI                  Orion             46.37  13  28
4  300 Helgi-Mai KANA               Hooler            51.10  12  37
5 1936 Eevi PARSIM                  EBI               59.34  11 
6  184 Enda JANTER                  Norma           1:04.32  10 
7  750 Ljudmilla MASINA                             1:07.12   9  36
8  505 Valve NoMME                                  1:14.15   8  27
klassid                                   H10NR 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
SRD SK
Rajameister: Ella Shved
Rada: 1.0 km      4 KP-d
1 1984 Taavi ALJAS                                     5.34  18  
2  895 Allar SAAR                                      7.48  15  33
3  913 Alex SVED                    SRD SK             7.50  13  41
4      Rainer RUBERG                                   7.52  12
5 1811 Tarmo SKLAVE                                    8.02  11
6 1897 Karli KANNEL                                   11.55  10
7 1924 Mihkel TOMSON                                  12.03   9
8 1908 Andres SAKS                                    12.52   8
9 1990 Aleksander TALI                                14.05   7  18
10  928 Anton SVED                                     14.48...6  28
11 1753 Deniss SVED                                    15.58   5  17
klassid                                    H12 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 3 km      5 KP-d
1  271 Hannes KEREM                 Keila AK          29.30  18  33
2  391 Uku ROONI                    Orvand            34.50  15 
3  903 Lauri RUBERG                 Saku OK           47.24  13  26
4  338 Andres ALJAS                 OK Kose         1:01.58  12  30
5 1911 Laur UUSBERG                                 1:07.54  11 
6  638 Anton DRUZKOV                Noorte Merekl.  2:00.13  10 
klassid                                    H14 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 4.2 km      10 KP-d
1  918 Tanel TAAL                                     34.31  18  45
2  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    37.22  15  51
3  848 Reigo VATSK                  Nomme SK          40.18  13  38
4  872 Lauri MALSROOS               Orion             41.03  12  43
5  531 Timo KALJUR                  Orvand            46.17  11 
6 1044 Helmet SKLAVE                Orvand            50.22  10 
7 1045 Mart LINNAMAGI               Orvand            51.18   9 
8  407 Tonis KIRSS                  Paaskula KK       51.50   8 
9 1279 Carl SoLG                    Saue Tammed       55.57   7  29
klassid                                    H16 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.6 km      11 KP-d
1 1006 Jaak KoIVA                   OK Kose           43.02  18 
2 1053 Anti SKLAVE                  Orvand            54.39  15 
3  847 Peeter PIHL                  Nomme SK          58.03  13  46
4 1965 Kaio KIVIMA                                  1:00.57  12 
5 1313 Margus OTS                                   1:07.18  11  24
6 1624 Margus LEHTME                SK Orhivar      1:07.51  10 
7  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:17.45   9  35
8  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK        1:19.22   8  28
9 1063 Juhan AASARU                                 1:30.37   7  30
10 1895 Rain RAUKAS                  32.kk           2:05.08   6 
klassid                                    H18 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 7.5 km      14 KP-d
1 1401 Neeme-Rain VELLESTE                            54.35  18  33
2  855 Jaanus HALLIK                L-US            1:00.04  15  40
3  515 Kristjan GANS                TA OK           1:00.38  13  31
4 1110 Vallo LEHTME                 Orvand          1:01.08  12 
5 1800 Joel AUG                     Rapla Orvand    1:06.37  11 
6  822 Toomas ROOLAID               TA OK           1:08.06  10  23
7  479 Feliks KIPPER                Orion           1:45.21   9  18
klassid                                    H21A 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 9.3 km      16 KP-d
1  915 Armo HIIE                    OK Ilves          46.18  18 
2 1497 Andrei NIKITIN                                 48.14  15  26
3 1154 Alari KANNEL                 OK Ilves          48.49  13 
4  609 Erik KEERBERG                Saaremaa OK       49.30  12 
5  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.       49.56  11 
6 1088 Alar ABRAM                   OK Ilves          52.19  10 
7 1155 Tanel KANNEL                 TTU SK            52.22   9 
8   49 Dag AINSOO                   L-US              52.36   8 
9 2060 Andreas KRAAS                Saue Tammed       53.15   7 
10  191 Dmitri SVED                  AS SRD            53.17   6  18
11 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq           53.55   5  32
12  873 Raul REIMAN                  OK M.A.R.U.       54.10   4 
13  193 Roman SVED                   AS SRD            55.34   3 
14 1601 Aleksei VJAIZINEN            SK SRD            55.39   2   9
15  970 Kaido NURJA                  OK Lehola         55.40   1 
16 1112 Janno LEHTME                 Orvand            56.23     
17  450 Mart OSTRA                   OK M.A.R.U.       57.22     
18  189 Einar LUUP                   Orion             57.34     
19 1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK     58.30      21
20  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.       58.47     
21 1485 Juri PARNIK                  OK Peko         1:01.10     
22  545 Tonis AAN                    ESTO            1:01.12     
23  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:02.19      15
24  587 Igor BALASOV                 TTU             1:02.38     
25  937 Margus ARO                                   1:05.22      10
26 1019 Raigo TREIMUT                                1:06.00     
27 1549 Aivar LEHT                                   1:06.57     
28  942 Heigo OJASTE                 Kooperaator     1:09.25      10
29  727 Siim MARTSON                 Hiieko AS       1:10.37       8
30  159 Kaarel LASSEL                Saue OK         1:13.50       3
31 1396 Meelis PIIRSALU              USP             1:18.51     
32  828 August ALBERT                SK Esto         1:24.24     
33 1581 Mart SIREL                   USP             1:29.53     
34 1961 Ainar LUKAS                                  1:34.14     
35 1841 Urmas AAL                    Ekj             1:46.35     
klassid                                    H21B 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 7.2 km      14 KP-d
1  594 Taavi AHVEN                                    45.32  18  26
2 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves          48.13  15  40
3  679 Enn JAAMA                                      48.18  13  31
4  216 Rene KUTTIM                  Orion             48.30  12 
5  898 Viljar VAINOLA                                 49.11  11  20
6 1717 Alvar KANGUR                 TTU               49.37  10 
7 1903 Tarvi VIIK                   OK OKAS           49.41   9 
8 1444 Andrus KASEKAMP              Hooler            50.42   8  20
9  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       51.19   7  29
10  837 Andrus JAKOBSON              ETV               52.06   6  12
11  836 Taivo DAUB                   ETV               52.11   5  11
12   33 Mart SOOBERG                 OK Voru           52.39   4   9
13  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     53.02   3  16
14  119 Margus KANDELIN              Leibur            53.16   2  10
15 1107 Ulo VIRU                     Orvand            54.12   1 
16 1626 Margus VENELAINE             Rakvere OK        55.06       1
17 1517 Priit OVERUS                 Norma             55.07     
18 1900 Meelis ZIMMERMANN            OK KAPE           59.01     
19  668 Alar JoESTE                  SK Hippokrates    59.09     
20 1167 Ainar SEPP                   LSF Orient.       59.45     
21  464 Aivar MEINDOK                                1:00.03      11
22 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves           1:00.27       5
23 1600 Lauri LAHTMAE                Viimsi vald     1:00.40     
24  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:00.46     
25  922 Tarvo JoESTE                 SK Hippokrates  1:00.49     
26  697 Aadu PANNAL                  Saku OK         1:02.06     
27  869 Andrus SIPSAKA               Harju RSK       1:02.07     
28  330 Tarvi OLLI                                   1:03.28     
29   54 Ain PELLO                                    1:03.57     
30  618 Jaanus VILJAMAA              Orion           1:06.00     
31  101 Janno JoGISU                 GAG / TON       1:06.10     
32 1385 Aivar TOMSON                                 1:06.21     
33 1898 Ott KOSTNER                                  1:06.44     
34  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:08.16     
35   62 Siim LANNES                                  1:08.34     
36 1026 Tenno ALAMAA                 Orvand          1:09.44     
37  958 Tonis SALUMAA                TT Company      1:10.27     
38  186 Heiki REINO                                  1:11.18     
39 1602 Andres ALLKIVI               Starsoft        1:11.27     
40 1230 Tarmo KUUB                   Reval-Sport     1:12.42     
41 1015 Aivo MUNDEL                  Orvand          1:16.21     
42  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:16.25     
43 1951 Raul HINDOV                                  1:17.00     
44  726 Jaanus PAPPEL                                1:20.35     
45 1131 Eno PAPPEL                                   1:22.28     
46 1729 Jaak LUKK                    SK Sula         1:24.22     
47  470 Riho TAMMISTU                Piirivalvekool  1:26.42     
48 1540 Andrus REBANE                                1:31.10     
49  384 Reino RASS                                   1:32.20     
50 1667 Erki MURU                    Harju KEK RSK   1:36.44     
51  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 1:47.47     
klassid                                    H21C 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.7 km      8 KP-d
1  817 Erko oUNAPUU                 TON               39.15  18  54
2  845 Vello NEEDRIT                                  41.07  15  32
3  566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.       41.23  13 
4  758 Lauri LEPPIK                                   41.32  12  34
5  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       43.20  11  28
6 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           45.40  10  21
7  187 Rein KAASIK                                    46.11   9  16
8 1351 Risto SAVIRANTA              ABB Eeesti        46.15   8  12
9  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     46.38   7  18
10 1786 Tiit RIISALO                                   47.47   6  13
11  824 Aleksei SPIRIDONOV                             47.58   5 
12  286 Reimo VESKE                                    49.56   4  15
13  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     51.40   3  12
14 1927 Veiko MATALOJA                                 51.59   2 
15  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       52.03   1  29
16 1968 Ullar ROSENFELDT                               52.34     
17  519 Margus ALJAS                 REIB AS           52.38       9
18 1539 Marko KALVE                                    53.34       3
19 1761 Simmo SOOMETS                                  53.38       4
20 1466 Aivar PABBO                  AS Reib           54.34       1
21 1631 Tonu LAANE                                     55.00      11
22 1967 Rene NURMSE                                    55.25     
23  694 Joel OTS                                       55.53     
24 1416 Karl OOLU                                      56.26     
25 1959 Toomas TAMSAR                                  58.52     
26  807 Juri TARMAK                  TON               59.23     
27 1869 Vladimir DAVoDOV                               59.25     
28 1618 Tonu LILLSAAR                Rapla Telef.v.  1:00.29     
29 1925 Hannes VIHERPUU                              1:00.32     
30 1891 Arti HOOL                    Eesti Merevagi  1:02.50     
31 1892 Kalle ANTSON                                 1:03.11     
32 1000 Toomas RAUN                  AS Baltika      1:03.14     
33 1462 Vladimir ANTSON                              1:03.17     
34 1907 Jevgeni KLJUJEV              Piirivalvekool  1:03.32     
35  250 Hillar NIKKARI               SK RT           1:04.08     
36  684 Tonis POHLAK                                 1:06.01     
37 1425 Simonas EIMAITIS                             1:06.42     
38 1962 Herko SEPP                                   1:08.12     
39 1940 Kuido KUUL                                   1:08.29     
40  846 Margus VESPER                                1:08.30     
41 1991 Raimond SILLAMAA                             1:10.45     
42 1707 Janek TAMMISTE               USP             1:14.25     
43 1896 Mehis SIIM                                   1:16.31     
44   76 Igor MATSKEVITS              AS SRD          1:24.50     
45  467 Urmas NIGUL                  Piirivalvekool  1:27.32     
46   35 Vadim SIVOLAPENKO            Datlin          1:28.50     
47  463 Arvi TUVI                                    1:31.13     
48 1524 Ivar ZARANS                  Sinine Zetoon   1:35.36     
49  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon   1:41.32     
klassid                                    H35 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 9.3 km      16 KP-d
1  502 Ando POST                    SK Norma          53.00  18  49
2  530 Maido KALJUR                 Orvand            53.06  15 
3  393 Rein ROONI                   Orvand            55.05  13 
4  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.          55.22  12  38
5 1691 Uku RETEL                                      58.34  11  20
6  547 Jaanus REHA                  Kooperaator     1:02.15  10  40
7  774 Kai WILLADSON                                1:04.13   9 
8  449 Urmas LAEV                   OK M.A.R.U.     1:04.20   8  16
9  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:05.32   7  19
10  496 Mihkel NAHKUR                AMP Eesti AS    1:09.03   6 
11  716 Manivald HALJAS                              1:17.16   5  20
12  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:19.41   4  14
13 1424 Ants TOOM                                    1:50.50   3   8
 H40 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 7.5 km      14 KP-d
1  343 Tonu TAAL                    TON               48.10  18 
2  795 Ants SILD                    BCS               51.57  15 
3   12 Rein UNT                                       55.08  13  31
4  597 Kalle LUUK                   L-US              55.39  12  22
5 1005 Kalev KoIVA                  OK Kose           56.43  11 
6  636 Uno PUKK                                       59.58  10  38
7  283 Vello POST                   Kooperaator     1:01.15   9  34
8  207 Juri KADAJA                  Saku OK         1:03.42   8 
1137 Peep EOMOIS                  TA OK           1:03.42   8 
10  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:05.30   6  21
11  532 Guido TREES                  TA OK, Harjumaa 1:06.19   5  13
12  494 Raivo KUKK                                   1:07.24   4  28
13 1066 Peep VALLISTU                Saaremaa OK     1:07.47   3 
14   39 Sulev KUIV                   TA OK           1:08.19   2 
15  866 Rein LIIVA                   Saku OK         1:10.09   1 
16  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:12.59      15
17  995 Tonu VAHI                    AS ABB Eesti    1:13.37       4
18  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 1:14.46       9
19 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:15.27       7
20  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:19.50      16
21  615 Valit KUNDLA                 Eesti Elecster  1:29.30     
22  914 Juri LAANMETS                                1:31.51     
23  780 Kalev ADER                   Kaitseliit      1:37.34     
24  253 Margus VARRES                Desintegraator  1:38.13      10
klassid                                    H45 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 7.2 km      14 KP-d
1   25 Andres KAAR                  TA OK             49.27  18  29
2   87 Ilmar KIRJANEN               TA OK             55.30  15 
3  275 Juri ROKKO                   TLN               56.51  13  31
4 1770 Paul AUG                     Rapla Orvand      59.15  12 
5  142 Tonis HARM                                     59.23  11  44
6  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:01.47  10  23
7 1139 Riho MANNI                                   1:05.15   9 
8  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:05.47   8  31
9   20 Aleksandr TISTSENKOV                         1:06.06   7  17
10  631 Peeter PLAKK                                 1:09.11   6  25
11  662 Andres IILA                  AS Erek         1:11.12   5 
12  572 Paul HIIEMAE                 AS Kandur       1:13.48   4 
13   13 Kalle NELK                   Vasar           1:14.16   3  21
14  593 Tauno SAKS                   AS Baltplast    1:15.13   2  11
15  736 Tiit LUHARI                                  1:17.44   1   6
16   67 Ilmar KAARMA                                 1:19.33       9
17  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:20.20       1
18  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:21.16       1
19 1777 Kuno TORMER                                  1:29.36     
20 1730 Juhan LUKK                   SK Sula         1:42.36     
klassid                                    H50 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 6.4 km      14 KP-d
1 1728 Mati KALLEMETS               OK Okas           46.54  18  29
2  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       47.03  15  48
3  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         50.02  13  38
4  946 Heino ALLIKBERG              Sagro             50.27  12  40
5  674 Uuno VALLNER                 Orion             50.55  11  33
6  643 Ants TAMM                    TTU               52.28  10  19
7  709 Ilmar MoISTLIK               Orion             55.42   9  20
8  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator       56.00   8  23
9 1294 Tonis RAUDLA                 OK Tammed       1:00.56   7   9
10    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:00.57   6   7
11  309 Enn AEDNA                    AS AKOElekter   1:01.30   5  10
12   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:02.25   4  21
13  183 Tonu PIITS                   REI             1:02.59   3  18
14  678 Jaan KALLO                   AS Terg         1:03.38   2 
15  778 Ivo LAANEMETS                PEV             1:04.00   1 
16  158 Edmund VESKI                 AS Makrill      1:04.32     
17  800 Heldur VALJAMAE              OK Orvand       1:04.58     
18  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:05.26       3
19  256 Madis SAUL                   EBI             1:11.22     
20  862 Juri TAHEMAA                                 1:12.18     
21  115 Lembit RAHNI                 EPV             1:14.57     
22 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:17.46       3
23   95 Jaan LOIDE                   Harju KEK RSK   1:18.05     
24  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:20.52       2
25  789 Mart VENDELIN                Orion           1:28.37       5
26  397 Jaan PROMMIK                 OK Saku         1:43.11     
27   70 Toomas TIIKMA                TTU STI         1:59.27     
klassid                                    H55 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.6 km      11 KP-d
1   32 Georg SOOBERG                                  46.38  18  49
2   65 Kalju TILK                   Orion             48.09  15  42
3  443 Mati ToNUS                   Orion             49.37  13  43
4  215 Rein KUTTIM                  Orion             50.23  12  33
5   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion             50.47  11  36
6  977 Jakob VINKEL                 Orion             55.29  10  22
7  675 Vello LOORITS                Orion             59.28   9  16
8  585 Raivo RANDMA                 Orion           1:00.37   8 
9  106 Eimar JoGISU                 TON             1:00.48   7  28
10  390 Ants MAARING                                 1:04.15   6  16
11 2095 Raimo MAKELA                 OK ORION        1:05.15   5 
12  246 Georg LIIDJA                                 1:05.31   4  15
13  314 Sulev LESTBERG               AS Mite Eng.    1:08.02   3   7
14  285 Mati ARUS                                    1:13.18   2  11
15  649 Aarne MARDISTE               Harju KEK RSK   1:13.20   1 
16   19 Aksel MIKK                                   1:14.17     
17  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:22.11       4
18  501 Juho HEINRAND                                1:22.19     
19  693 Konstantin KANGUR            TJA             1:23.44     
20  436 Viljar KRUNBERG                              1:24.11     
21 1505 Rein KANNIKE                 Eesti Ehitus OU 1:25.35       2
22 1577 Boris KIRT                   Sportmarket     1:26.33     
23  606 Ilmar ARUMAE                                 1:28.53     
24 1964 Mati MELDORF                                 1:36.24       1
klassid                                    H60 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 5.3 km      10 KP-d
1  998 Ain RELO                     OK Tammed         56.22  18 
2  956 Toomas JoGI                                    56.34  15  33
3  273 Aavo HARMA                   Orion             56.43  13  37
4  320 Tonu KIRSS                   TOVAL             59.09  12 
5 1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami         1:01.16  11  26
6  475 Ulo VAHER                    EBJ             1:01.39  10 
7 1227 Jaan VIIRMAA                                 1:04.23   9  32
8  724 Rein MESILA                                  1:04.34   8 
9  997 Juhan HUNT                   Orion           1:06.29   7  38
10  604 Ulo LASSEL                   AS Segro        1:09.50   6 
11  628 Elmu LOIT                                    1:16.33   5  11
12  874 Tonu TIITS                   ORION           1:18.41   4  13
13  640 Udo MARGNA                   Orion           1:21.53   3   8
14 1938 Valev ALUVEE                 Harju KEK       1:22.11   2 
15 1937 Uudo OJASSOO                 Harju KEK       1:23.42   1 
16  688 Valju TALI                   Harju KEK RSK   1:24.01     
17  894 Rein RANDMA                                  1:27.02     
18  700 Hudo ANNIVAL                                 2:03.22      12
klassid                                    H65 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
Rada: 4.2 km      10 KP-d
1 1185 Edgar TAMMIK                 Orion             44.58  18 
2   44 Henno ADRAT                  TON               47.41  15  28
3  624 Heino HEINLOO                Orion             49.22  13  41
4  352 Hugo TARTLAN                 TPT               50.12  12  42
5  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             53.11  11  29
6  637 Rein VESKI                   Orion             54.03  10  18
7  658 Laas ROHUSAAR                                  55.30   9  20
8  748 Peedu RETEL                  EOL             1:01.53   8  20
9 2084 Hugo PIKPOOM                 OU NEOMEL       1:04.26   7 
10  291 Hans VINKMAN                                 1:08.44   6  23
11  313 Arvo KULL                    Orion           1:11.13   5  23
12  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov  1:12.23   4  24
13  710 Helmut KARIN                 Orion           1:12.47   3  24
14  149 Ivar TREIKELDER                              1:18.10   2   7
15  237 Enrico MITT                  TON             1:19.12   1 
16  623 Peep PIHLAK                  Orion           1:57.41       6
klassid                                    DV 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
1  268 Mare RAIDMA                                       10     
432 Juta REMMET                                       10     
1526 Roza GRABLINA                                     10     
1909 Tea NARIPA                                        10     
5  945 Valma ALLIKBERG              Sagro                08     
6  233 Imbi KAASIK                  Orion                07     
754 Saima KOKSER                                      07     
1017 Helve LUHT                   Harju KEK            07     
1299 Kristel PIHLAPUU             Orvand               07     
1501 Vaima KUNGUR                                      07     
1881 Teiko REINIK                 Nomme EK             07     
1882 Janika SEINBERG              Nomme ek             07     
1883 Anna AVA                     Nomme EK             07     
1884 Elo REINIK                   NommeEK              07     
1885 Ave PAPPEL                   Nomme EK             07     
1890 Iris KIVISALU                Nomme EK             07     
1921 Signe KAPLAN                                      07     
1942 Reelika LEPP                 Baltic Hotel         07     
1943 Margit TRUU                  AVM-TERM AS          07     
1945 Mariann LAEV                 OK M.A.R.U.          07     
21  108 Esta KARILAID                                     06     
185 Helje REINHOLM               Raamatutrukik.       06     
950 Ingrid KUNINGAS              OK Saue Tammed       06     
1625 Annika PABBO                 MuusikaKK            06     
25    8 Kaire KIRSS                  TON                  05     
26  448 Riina LAEV                   OK M.A.R.U.          04     
988 Laine PANNAL                 Saku OK              04     
28   83 Leida SEVRUK                 Orion                03     
150 Mari ROOTS                   Kooperaator          03     
30 1944 Kati TALI                    Harju KEK            01     
klassid                                    HV 
3.  14.05.98   Paldiski I  Osalejaid: 512
EKJ SGjakool
Rajameister: Heiti Hallikma    Peakohtunik: Peep Velleste
1 1935 Avo ELLANDI                                       19     
2 1887 Meelis PETERSOO              Nomme EK             16     
1893 Andres VIIDNA                AS Evilkan           16     
4  329 Mart NORMAN                                       15     
5   92 Jaak LIIVIK                  SK Aeg               13     
614 Kalju JURISMA                                     13     
1894 Indrek ARUJA                 32.kk                13     
1916 Priit PIRKSAAR               SK ESTO              13     
9  705 Arthur RAICHMANN             AS Ascar             12     
1311 Ott KARTAU                   Orvand               12     
1475 Allan MoISTUS                                     12     
1608 Indrek KALJUVEE                                   12     
1899 Ermo TAMM                                         12     
1910 Heinar KUKK                  Eesti Coca-Cola      12     
15 1009 Juri PUSSIM                                       11     
1478 Andrei SAFONOV                                    11     
1906 Jaan KAOS                    Piirivalvekool       11     
18  155 Sven REA                     TON                  10     
430 Venda KASK                                        10     
929 Ardo KAMRATOV                AS Klementi          10     
21 1529 Toomas POULAKAINEN           AS Multiterm         09     
1530 Urmas MAIVEL                 OJ-Keskus            09     
1926 Mihkel TAMMARU               Kadrioru kk.         09     
1933 Lauri VAARMA                 Noored Kotkad        09     
25 1913 Kaido KURRIKOFF              TTU                  08     
26  756 Fred KOKSER                                       07     
821 Martin RAIE                                       07     
948 Tonis MARTMAA                Saue KK              07     
1117 Mattias RENNEL               Harju KEK RSK        07     
1426 Uku TAMMARU                                       07     
31  823 Anton ROOLAID                8. oKK               06     
1628 Anti ANTON                   M.A.R.U.             06     
33  347 Andrus GELKOV                                     05     
462 Vaido MARTINSON                                   05     
677 Vello JOONUKS                ETJA                 05     
745 Enn REE                                           05     
1912 Ivory REA                                         05     
38   11 Mati POOM                    TON                  04     
295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        04     
696 Valdo JAANIK                 Orion                04     
759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       04     
839 Aavo LIIV                                         04     
43  467 Urmas NIGUL                  Piirivalvekool       01     
1892 Kalle ANTSON                                      01     
Ei  lainud  arvesse
*   Simo Kell  H21C -  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Kaarel Meerits  H18-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Marko  Saar  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Dimitri  Borovik  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Joonas Jurisaar  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Allan Laine  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Priit Poldmaa  H21A-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Sven-Jurgen  Lepiksoo  H18- ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21A
*   ilma  nime  ja  numbrita  H21C
Tuhistatud, jooksid  rohelise  kaardiga
751     Risto Roste H21A
1939 ?   Marko Varres H40 ?



© SRD SK srd@infonet.ee