Harku I
07.05.98   osalejaid 291
TON OK
D10NR D12 D14 D16 D18 D21E D21A D21B D21C D35 D40 D45 D50 D55 D60 DV
H10NR H12 H14 H16 H18 H21E H21A H21B H21C H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 HV
klassid                                    D10NR 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
SRD SK
Rajameister: Dmitri Shved
Rada: 1.3 km      3 KP-d
1 1948 Sandra METSAMART                               11.12  18 
2 1625 Annika PABBO                                   13.49  15 
3 1975 Britta PANKER                                  15.50  15 
4 1958 Linda AASARU                                   24.45  12  
klassid                                   D12 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 2.9 km      9 KP-d
1 1714 Maili TREES                  TA OK             42.36  18 
2 1954 Kati KADAKAS                                   45.45  15 
1956 Kadri URBAN                                    45.45  15 
4 1949 Mirjam LAEV                                    52.55  12  25
klassid                                    D14 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4 km      9 KP-d
1  852 Anneli AMBEL                 Nomme SK        2:25.14  18  36
853 Piret PORMEISTER             Nomme SK        2:25.14  18 
klassid                                    D16 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4.5 km      13 KP-d
1  685 Anita KARNIT                 Orion             55.39  18  36
2 1620 Teele GORNOI                 GAG             1:06.53  15  28
3  986 Jane SAUMANN                 TA OK           1:37.21  13  25
klassid                                    D18 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.9 km      16 KP-d
1  671 Anu MoISTLIK                 Orion           1:06.06  18  31
2  849 Angela SARAPUU               Nomme SK        1:15.46  15 
850 Triin SOHA                   Nomme SK        1:15.46  15 
klassid                                    D21E 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 6.7 km      18 KP KP-d
1 1491 Triin VASK                                     59.40
2  161 Edith MADALIK                                1:02.18
3 1346 Lilian JOESAAR                               1:09.56
klassid                                    D21A 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 6.4 km      16 KP-d
1  565 Ingrid VEHLMANN              TPU / JK Hermes   57.17  18  31
2  195 Ella SVED                    SRD SK            59.02  15  30
3  272 Meeli KEREM                  Harju Elekter   1:04.37  13 
4  859 Mari ROOTS                   TA OK           1:05.29  12  23
5  512 Inger JALAKAS                Harju KEK RSK   1:19.26  11 
klassid                                    D21B 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1 1192 Veste VALK                                     54.17  18  33
2  757 Lea LEPIK                    AS Prike          56.32  15  33
3  537 Triina-Britt PREDEN                            56.36  13 
4  877 Jaana SVED                                   1:06.10  12 
5  345 Lembi BERKMAN                                1:13.40  11 
6  444 Rimma-Malle VIIRLAID                         1:17.37  10  17
7 1310 Sirje POOL                   TTU             2:01.57   9  11
8 1980 Karin KULDVA                                 2:16.19   8 
9 1270 Kaie KUKK                    TA OK           2:17.19   7 
klassid                                    D21C 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4.5 km      12 KP-d
1  930 Airi KAMRATOV                TTU               52.24  18 
2  264 Egle RIGA                    Sinine zetoon     52.34  15 
3 1373 Mari VAIGA                                     56.15  13 
4  288 Ethel MADALIK                Saue Tammed     1:02.23  12  27
5  831 Triinu ARB                                   1:12.29  11  19
6 1802 Veronika KUBAR                               1:35.55  10 
7 1957 Kati KANGRO                                  1:43.36   9 
klassid                                    D35 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.8 km      14 KP-d
1  224 Marika KIRSSPUU              TA OK           1:02.18  18  36
2 1443 Kaja SALUMAE                                 1:23.57  15  27
klassid                                    D40 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.2 km      17 KP-d
1  579 Katrin MILLNER               Eesti Energia     55.19  18  33
2 1118 Gea RENNEL                   Karju KEK RSK     56.50  15  25
3  590 Kaja RAHU                    EKMI            1:12.22  13  22
4  535 Ellen SAUMANN                TA OK, Harjumaa 1:34.46  12 
5  642 Erna KAMRATOV                                1:42.30  11 
klassid                                    D45 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.2 km      17 KP-d
1  985 Eha ARB                      Orion             54.19  18  31
2  921 Mare AIBAST                  Harju KEK RSK   1:01.25  15 
3  920 Kersti MARDISTE              RSK Harju KEK   1:02.52  13 
4  105 Tiiu JoGISU                  TON             1:26.30  12  24
5  281 Evi VAHU                     Orion           1:44.06  11  20
klassid                                    D50 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4.5 km      12 KP-d
1  197 Viiu REBANE                  Orion             42.36  18  36
2   77 Malle VIILMA                 Hooler            57.41  15  28
3  277 Rutt KUKK                    Orion           1:03.19  13  28
klassid                                    D55 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4.5 km      12 KP-d
1  451 Ilse UUS                     Orion             50.14  18  36
2  170 Tiiu TIIGIMAGI                                 53.37  15  27
3  670 Ulle MoISTLIK                Orion             56.01  13  26
4  666 Malle MEIER                  Hooler          1:03.35  12  27
5  150 Mari ROOTS                   Kooperaator     1:08.19  11  18
klassid                                    D60 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 3.5 km      12 KP-d
1    4 Elga ADRAT                   TON               44.28  18  36
2  750 Ljudmilla MASINA                               46.32  15  27
3  340 Mall POOL                                      53.02  13  23
4  300 Helgi-Mai KANA               Hooler          1:04.23  12  25
5  634 Eba RAUDSEPP                                 1:18.38  11  18
6  505 Valve NoMME                                  1:27.16  10  19
klassid                                    H10NR 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
SRD SK
Rajameister: Dmitri Shved
Rada: 1.3 km      3 KP-d
1  895 Allar Saar                                     09.08  18 
2  913 Alex Sved                    SRD SK            09.22  15  28 
3 1976 Bjorn Panker                                   17.26  13 
4  928 Anton Sved                                     25.14  12  22
klassid                                    H12 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 2.9 km      9 KP-d
1  338 Andres ALJAS                 OK Kose           30.40  18 
2  271 Hannes KEREM                 Keila AK          41.50  15 
3  903 Lauri RUBERG                 Saku OK           41.52  13 
4 1955 Anti KADAKAS                                   42.28  12 
5 2172 Karl SAMOSON                                   54.01  11 
klassid                                    H14 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4.8 km      13 KP-d
1  806 Jaan TARMAK                  Reaalkool, TON    38.33  18  36
2  918 Tanel TAAL                                     39.57  15  27
3  872 Lauri MALSROOS               Orion             41.20  13  31
4  848 Reigo VATSK                  Nomme SK          44.46  12  25
5 1279 Carl SoLG                    Saue Tammed       46.18  11  22
klassid                                    H16 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 6.4 km      16 KP-d
1  713 Elar HALJAS                  Uldgumnaasium     59.12  18 
2  847 Peeter PIHL                  Nomme SK        1:03.47  15  33
3 1313 Margus OTS                                   1:11.33  13 
4 1971 Tarmo LESOMAGI                               1:21.13  12 
5  526 Jurgen KALLO                 Reaalkool       1:23.40  11  26
6 1063 Juhan AASARU                                 1:28.03  10  23
7  821 Martin RAIE                                  1:37.46   9 
8  851 Arvo AMBEL                   Nomme SK        1:44.20   8  20
klassid                                    H18 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 7.6 km      18 KP-d
1  554 Risto GURJEV                 L-US            1:10.40  18 
2  855 Jaanus HALLIK                L-US            1:12.24  15  25
3  822 Toomas ROOLAID               TA OK           1:19.25  13 
4  794 Taavi TAMKIVI                Reaalkool       1:29.05  12  23
klassid                                   H21E  
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 10.6 km      23 KP-d
1  915 Armo HIIE                                      57.45
2  175 Erik AIBAST                                  1:00.53
3  970 Kaido NURJA                                  1:04.15
4  191 Dmitri SVED                                  1:07.37
5  610 Heiti HALLIKMA                               1:08.15
6 1497 Andrei NIKITIN                               1:10.40
7  587 Igor BALASOV                                 1:32.02
klassid                                    H21A 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 8.6 km      17 KP-d
1 1437 Sergei SIROKOV               Elcoteq           55.30  18  27
2   23 Tonu TANAV                   RSK Rae           57.32  15 
3 1384 Mart JAKOBSON                Harju KEK RSK   1:02.50  13  21
4 1075 Margus HALLIK                L-US            1:04.41  12  13
5 1517 Priit OVERUS                 Norma           1:08.10  11 
6  942 Heigo OJASTE                 Kooperaator     1:08.46  10 
7  194 Sergei SVED                  SRD SK          1:09.40   9  15
8  727 Siim MARTSON                 Hiieko AS       1:10.14   8 
9 1601 Aleksei VJAIZINEN            SK SRD          1:11.14   7 
10 1946 Andris SPRIVUL                               1:17.20   6 
klassid                                    H21B 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 7.6 km      18 KP-d
1 1197 Toomas TIIVEL                OK Ilves          54.54  18  25
2  679 Enn JAAMA                                      56.11  15  18
3  527 Priit SARV                   Transpordi PJ     56.51  13 
4  287 Arbo RAE                     OK M.A.R.U.       58.50  12 
5  599 Margus KLEMENTSOV            Kooperaator       59.24  11  22
6  464 Aivar MEINDOK                                1:00.30  10  11
7  898 Viljar VAINOLA                               1:00.41   9 
8  119 Margus KANDELIN              Leibur          1:01.00   8 
9 1364 Karli LAMBOT                 AS Air Cargo E  1:01.26   7  22
10  836 Taivo DAUB                   ETV             1:02.00   6 
11 1071 Tarmo KLAAR                  Ilves           1:02.10   5 
12 1365 Andre NoMM                   SK Joulu        1:02.22   4  22
13  145 Andres LAUBA                 TTU             1:03.11   3   9
14  837 Andrus JAKOBSON              ETV             1:03.41   2   6
15 1626 Margus VENELAINE             Rakvere OK      1:03.52   1 
16  398 Arndt VEHLMANN               JK Hermes       1:04.54     
17 1717 Alvar KANGUR                 TTU             1:09.00     
18 1268 Argo SIKK                    AS Baltmotors   1:09.10       2
19 1167 Ainar SEPP                   LSF Orient.     1:09.12     
20 1385 Aivar TOMSON                                 1:09.20     
21   62 Siim LANNES                                  1:09.22     
22 1715 Sulev LUIK                   Leibur          1:09.23     
23 1951 Raul HINDOV                                  1:10.58     
24  327 Lauri OLLI                   AMP EESTI AS    1:11.59     
25 1960 Urmas TAMMEMAE                               1:12.37     
26 1602 Andres ALLKIVI               Starsoft        1:17.02     
27 1026 Tenno ALAMAA                 Orvand          1:17.07     
28  944 Margus JAANUS                Kooperaator     1:18.16     
29  330 Tarvi OLLI                                   1:19.27     
30  101 Janno JoGISU                 GAG / TON       1:19.36     
31 1581 Mart SIREL                   USP             1:22.40     
32 1396 Meelis PIIRSALU              USP             1:22.45     
33 1131 Eno PAPPEL                                   1:28.25     
34  363 Eerik LOSSMANN               TTU             1:29.48     
35  726 Jaanus PAPPEL                                1:31.30     
36  127 Elvis JOAKIT                 CAI XXX OTTOBRE 1:45.09     
37  488 Aleksandr HLEBNIKOV          TTU Soojust. I. 1:56.08     
klassid                                    H21C 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.3 km      14 KP-d
1  817 Erko oUNAPUU                 TON               33.16  18  36
2  680 Vermo SIIM                   OK M.A.R.U.       38.36  15  28
3  711 Valentin MIKSON              Nomme KJK         39.00  13 
4  758 Lauri LEPPIK                                   40.47  12  22
5 1482 Mairolt KAKKO                Reib AS           42.22  11 
6 1297 Mait MANDMETS                SK RADA           43.03  10 
7  971 Veikko TAMLAK                Sinine Zetoon     45.39   9 
8  845 Vello NEEDRIT                                  46.43   8  17
9  187 Rein KAASIK                                    47.30   7 
10 1631 Tonu LAANE                                     48.14   6  11
11  785 Vallo PARVI                  Kooperaator       48.37   5  17
12 1351 Risto SAVIRANTA              ABB Eeesti        49.35   4 
13  969 Peeter VoRK                  Sinine Zetoon     50.32   3  11
14  519 Margus ALJAS                 REIB AS           52.13   2   9
15 1466 Aivar PABBO                  AS Reib           52.16   1 
16 1761 Simmo SOOMETS                                  52.47       4
17 1539 Marko KALVE                                    53.07       3
18  807 Juri TARMAK                  TON               53.51     
19  846 Margus VESPER                                  55.36     
20  286 Reimo VESKE                                    55.53      11
21  463 Arvi TUVI                                      58.56     
22  955 Kaido KAGU                   Sinine Zetoon   1:01.42     
23 1959 Toomas TAMSAR                                1:02.35     
24 1416 Karl OOLU                                    1:03.15     
1967 Rene NURMSE                                  1:03.15     
26 1869 Vladimir DAVoDOV                             1:03.56     
27  973 Urmas REIKOP                 Sinine Zetoon   1:10.49     
28 1000 Toomas RAUN                  AS Baltika      1:11.31     
29 1961 Ainar LUKAS                                  1:13.38     
30 1968 Ullar ROSENFELDT                             1:17.13     
klassid                                    H35 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 8.6 km      17 KP-d
1  547 Jaanus REHA                  Kooperaator       54.40  18  30
2  160 Mati PREITOF                 M.A.R.U.        1:00.35  15  26
3  502 Ando POST                    SK Norma        1:11.07  13  31
4  902 Kalev RUBERG                 Saku OK         1:11.15  12 
5  729 Peeter SALMU                                 1:25.04  11  18
6  949 Juri MARTMAA                 OK Tammed       1:27.13  10 
7  716 Manivald HALJAS                              1:29.32   9  15
klassid                                    H40 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 7.6 km      18 KP-d
1  283 Vello POST                   Kooperaator     1:07.16  18  25
2  636 Uno PUKK                                     1:12.38  15  28
3  494 Raivo KUKK                                   1:23.41  13  24
4  556 Toivo LEISNER                Estpak Data     1:25.18  12  15
5  890 Andrus MARTMAA               Maanteeameti TK 1:28.55  11  16
6  253 Margus VARRES                Desintegraator  1:29.33  10 
7  337 Enno ALJAS                   OK Kose         1:32.49   9  15
8  569 Aavi MILLNER                 Ratsaspordibaas 1:35.24   8   9
9 1706 Avo VASSAR                   ASCAR Tallinn   1:42.10   7 
10  773 Alar TAMKIVI                                 1:43.45   6   8
11 1972 Olav LESOMAGI                                1:52.00   5 
klassid                                    H45 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 7.6 km      17 KP-d
1  275 Juri ROKKO                   TLN               53.37  18 
2  142 Tonis HARM                                     57.44  15  33
3   13 Kalle NELK                   Vasar             58.57  13  18
4  631 Peeter PLAKK                                   59.01  12  19
5   25 Andres KAAR                  TA OK           1:06.05  11 
6  121 Arvo SOOSALU                 LUS             1:06.51  10  23
7  698 Toomas KOPPEL                Saku OK         1:09.46   9  13
8  802 Tiit PLOOMPUU                Hooler          1:10.05   8  19
9   67 Ilmar KAARMA                                 1:10.20   7   9
10  696 Valdo JAANIK                 Orion           1:16.08   6  21
11  736 Tiit LUHARI                                  1:16.24   5 
12  656 Harry VEIDE                  L-US            1:16.44   4 
13  769 Alari KOPPEL                 OK Saue Tammed  1:18.58   3   6
14   20 Aleksandr TISTSENKOV                         1:24.43   2  10
15  659 Juri MELLIK                  AE Ektor        1:29.20   1 
16  248 Kalev RAADLA                 Hooler          1:30.42       1
klassid                                    H50 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 6.4 km      16 KP-d
1  990 Ulo SAAR                                       49.02  18  27
2  126 Avo KoRVAS                   Kooperaator       50.42  15  33
3  946 Heino ALLIKBERG              Sagro             55.28  13  28
4  413 Ulo VAINURA                  OK Tammed         56.49  12  25
5 1728 Mati KALLEMETS               OK Okas           58.14  11 
6  674 Uuno VALLNER                 Orion             59.16  10  22
7  229 Peep KOPPEL                  Kooperaator     1:06.13   9  15
8  643 Ants TAMM                    TTU             1:07.16   8   9
9  183 Tonu PIITS                   REI             1:10.44   7  15
10   66 Raivo MEIER                  Hooler          1:12.53   6  17
11  789 Mart VENDELIN                Orion           1:15.41   5 
12  709 Ilmar MoISTLIK               Orion           1:15.52   4  11
13  416 Agu KOPPA                    AS Schetelig EV 1:16.17   3 
14  458 Tiit KOPPEL                  Orion           1:23.55   2 
15    3 Ilmar SARAPUU                TON             1:24.45   1 
16  741 Jaan VEHLMANN                Hermes          1:57.16     
17 1029 Arvo RODI                    Kose OK         1:59.13       3
klassid                                    H55 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.8 km      14 KP-d
1   32 Georg SOOBERG                                  50.35  18  31
2  443 Mati ToNUS                   Orion             52.10  15  30
3   29 Karl-Valdor KUUSK            Orion             56.01  13  25
4 1009 Juri PUSSIM                                    57.49  12 
5  106 Eimar JoGISU                 TON               59.26  11  21
6  215 Rein KUTTIM                  Orion           1:01.05  10  21
7   65 Kalju TILK                   Orion           1:03.34   9  27
8  839 Aavo LIIV                                    1:08.43   8  16
9  675 Vello LOORITS                Orion           1:10.28   7 
10  977 Jakob VINKEL                 Orion           1:13.48   6  12
11  390 Ants MAARING                                 1:32.38   5  10
12  246 Georg LIIDJA                                 1:38.48   4  11
13  660 Einari HIPELI                JK Flora        1:44.39   3   4
14  462 Vaido MARTINSON                              1:45.26   2 
15 1964 Mati MELDORF                                 1:51.45   1 
16  745 Enn REE                                      1:54.27     
klassid                                    H60 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 5.5 km      14 KP-d
1  997 Juhan HUNT                   Orion           1:00.57  18  31
2  118 Ants ERM                     TA OK           1:04.07  15  19
3  273 Aavo HARMA                   Orion           1:06.15  13  24
4  832 Heldur UNT                   Eesti Postmark  1:10.15  12  22
5 1227 Jaan VIIRMAA                                 1:16.20  11  23
6  549 Tonu TOOMING                 Orion           1:30.23  10  18
7  700 Hudo ANNIVAL                                 2:05.13   9  12
klassid                                    H65 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
Rada: 4.5 km      12 KP-d
1  168 Eeli TIIGIMAGI               Orion             44.15  18 
2  624 Heino HEINLOO                Orion             44.43  15  28
3   44 Henno ADRAT                  TON               46.22  13 
4  352 Hugo TARTLAN                 TPT             1:04.18  12  30
5  367 Hardo LOOG                   Hiiu Kaubahoov  1:04.19  11  20
6  291 Hans VINKMAN                                 1:09.48  10  17
7  412 Lembit LoBIN                 Transpordikool  1:10.05   9 
8  313 Arvo KULL                    Orion           1:12.02   8  18
9  677 Vello JOONUKS                ETJA            1:13.20   7 
10  710 Helmut KARIN                 Orion           1:13.59   6  21
11  810 Elmar RUBEN                                  1:48.15   5   7
klassid                                    DV 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
1 1129 Katri RANNASTU                                    16     
2  268 Mare RAIDMA                                       12     
3 1778 Mare VINNAL                                       09     
1947 Marilyn LAEV                                      09     
1978 Siiri LIIVER                                      09     
1997 Maila MOOR                                        09     
7  184 Enda JANTER                  Norma                08     
1526 Roza GRABLINA                                     08     
9   82 Agnia RAHENDI                                     06     
336 Annika ALJAS                 OK Kose              06     
11 1321 Kristiina JAKOBSON                                04     
12  116 Ursula PIKSON                Julgestust.          02     
666 Malle MEIER                  Hooler               02     
klassid                                    HV 
2.  07.05.98   Harku I  Osalejaid: 291
OK M.A.R.U.
Rajameister: Mart Ostra    Peakohtunik: Riina Laev
1  886 Tonis PELJO                  TTU                  18     
2  280 Raivo REIMAN                 OK M.A.R.U.          17     
351 Taimo NELLIS                                      17     
678 Jaan KALLO                   AS Terg              17     
5  159 Kaarel LASSEL                Saue OK              16     
566 Margus PULVER                OK M.A.R.U.          16     
1691 Uku RETEL                                         16     
8  115 Lembit RAHNI                 EPV                  15     
1368 Marko VAIKMAA                                     15     
1969 Maiko PoLDMANN                                    15     
11 1352 Raul RANNALA                 TPT                  14     
1363 Andrei KONDRASOV             AS Sami              14     
13  899 Dmitri GRINTSAK              Mustamae HK          13     
900 Igor SOVESTNoI               Mustamae HK          13     
1962 Herko SEPP                                        13     
1963 Mait ILJAS                                        13     
1983 Ivar LAI                                          13     
18 1019 Raigo TREIMUT                                     12     
19  748 Peedu RETEL                  EOL                  11     
867 Arvo TALVIK                                       11     
21 1952 Vaido SALIS                                       10     
1953 Oskar SAARNE                                      10     
23 1996 Hannes MOOR                                       09     
24  260 Vallo VARJO                  Kooperaator          08     
25  614 Kalju JURISMA                                     07     
628 Elmu LOIT                                         07     
27  689 Sergei BOTSAROV              MHK                  06     
756 Fred KOKSER                                       06     
1974 Eduard TIHHONOV                                   06     
30  759 Tiit SoMERMA                 Viro Rakise AS       05     
31  295 Ilja MALKIN                  Tondi Elektr.        03     
880 Artur MASIN                                       03     
1994 Kristian MOOR                                     03     
34  623 Peep PIHLAK                  Orion                01     
2170 Ago SAMOSON                  KBFI                 01     
Ei  lainud  arvesse
*   Simo Kell  H21C -  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Jaanus  Ree  H12-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Aleks  MalovitSko  H14-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Marko  Saar  H21B-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Dimitri  Borovik  H21B-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Renel  Runk  H21B-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Ramil  Sadikov  H21B-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Ain-Alar  Juhanson  H21B-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   Jarkko  Ainsoo  H21E-  ei ole  registreerunud, puudub Nr.
*   ilma  nime  ja  numbrita H21A
*   ilma  nime  ja  numbrita
Tuhistatud, jooksid  rohelise  kaardiga
60   Age  Poom  D21A
1820   Piia  Paasma  D21A



© SRD SK srd@infonet.ee