1992.a.
D12   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  2.5 km      5 KP-d
1   671 Anu MõISTLIK              Rahumäe PK      0:25.18  36
2   714 Elo HALJAS                4. KK           0:26.38  32
3    54 Anneli ORAV               32. KK          0:27.02  29
4   564 Monika VEHLMANN           õismäe HKK      0:28.07  27
5   573 Liis HIIEMÄE              GAG             0:35.25  26
6   396 Helena ARAIS              44. KK          0:37.37  25
7  1076 Eva PÜÜA                  44. KK          0:37.45  24
8   685 Anita KARNIT              20. KK          0:39.13  23
9   135 Kersti SEPP               Saku KK         0:40.36  22
10   736 Karin PALO                7. KK           1:04.25  21
11  1002 Marju KRISTAL             21. KK          1:07.07  20
12  1149 Merili KRISTAL            21. KK          1:07.24  19
13   534 Kaja TREES                Aruküla PK      1:20.24  18
14  1029 Katri RANNASTU            62. KK          1:24.35  17
D14   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.2 km      6 KP-d
1    58 Tiina VIIDERFELD          44. KK          0:24.48  36
2    79 Kadri NELK                32. KK          0:27.09  32
3   680 Terje VÄLJATAGA           Sausti KK       0:28.09  29
4   156 Krista JAADLA             62. KK          0:32.07  27
5    59 Katrin MÄE                54. KK          0:32.24  26
6    60 Age POOM                  56. KK          0:33.12  25
7   840 Reili ROODLA              Sausti KK       0:36.21  24
8   319 Maarja SAKS               7. KK           0:38.19  23
9   733 Kaie KUKK                 42. KK          0:39.01  22
10    69 Hedvig KõRGEMA            10. KK          0:39.38  21
11    68 Kairi VAHTRA              10. KK          0:41.26  20
12    63 Helina KUMMER             10. KK          0:41.32  19
13   265 Janne RANNASTU            62. KK          0:47.59  18
14   151 Grete NAPITS              Reaalkool       0:51.27  17
15   339 Sirje POOL                Viimsi KK       0:57.44  16
16   535 Heli TREES                Aruküla PK      1:19.52  15
17    85 Anu KõNNUSAAR             20. KK          1:32.24  14
D16   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.8 km      7 KP-d
1   565 Ingrid VEHLMANN           õismäe HKK      0:32.00  36
2    15 Ave POOM                  13. KK          0:35.09  32
3   102 Liina JõGISU              Nõmme PK        0:35.11  29
4   356 Maria MAZINA              53. KK          0:37.12  27
5   227 Kadriann ROMMOT           44. KK          0:47.28  26
6   219 Edit EPNER                Reaalkool       1:30.57  25
D18   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  4.3 km      7 KP-d
1   166 Kristi PÄRNAPUU           Saue KK         0:41.04  36
2   255 Airi KANA                 Reaalkool       0:41.29  32
3   333 Kersti VIILMA                             0:43.32  29
4    84 Külli TIITS               54. KK          0:47.06  27
5     8 Kaire UNT                 Reaalkool       0:47.22  26
6    90 Tiia TAIMISTU                             1:03.13  25
7   533 Silja SUURJAAK            V-õismäe KK     1:34.01  24
D21A  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  5.2 km      8 KP-d
1   161 Edith MADALIK             Saue KK         0:37.32  36
2   687 Tatjana LINJOVA           TTÜ             0:39.44  32
3   365 Anu JÄRV                  "Eesti Projekt" 0:44.25  29
4   224 Marika KIRSSPUU           TA OK           0:46.02  27
5   809 Mari ROOTS                Linnavalitsus   0:47.09  26
6   622 Lia KUUSKLA               ? TTV           0:49.05  25
7   986 Mare KITSNIK              40. KK          0:49.36  24
8   588 Koidula KANNEL            E. Sordiseeme   0:51.18  23
9   198 Imbi SAVI                 "D" suusakool   0:51.56  22
10   825 Maris ROOSIPUU            80. LPK         0:54.49  21
11   195 Ella SVED                 58. KK          0:55.06  20
12   726 Tiia VENDE                SPIN TEK        0:55.10  19
13   192 Eda MEIBAUM               Orion           0:55.11  18
14   201 Kaia MESIPUU              RSK "Fil"       1:03.20  17
15   103 Ave JõGISU                Nõmme PK        1:06.11  16
16   456 Helge PUUSAAG             EIFO            1:53.42  15
D21B  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.8 km      7 KP-d
1   444 Rimma-Malle VIIRLAID      TA EBI          0:31.43  36
2    57 Kristel SARRI             TSK "Hooler"    0:32.33  32
3   428 Gea RENNEL                EV Välismin.    0:33.03  29
4   764 Külli TõNUS               A/S "Itero"     0:33.12  27
5   584 Kaja KALM                 EBI             0:34.03  26
6   617 Külli PÜÜ                 Mistra-Autex    0:36.20  25
7   575 Ruth TAMMIKU              TTÜ             0:36.31  24
8  1124 Anu RUUKHOLM              Mõigu RSK       0:37.42  23
9  1152 Helve SISKA               TA O-klubi      0:39.37  22
10  1065 Anneli PELLO              TÜ              0:40.11  21
11   757 Lea LEPPIK                ?               0:43.30  20
12   470 Hedi REINVALD             35. LPK         0:49.53  19
13   469 Eve REINVALD              Kaubandustehn.  0:49.54  18
14   529 Aivi KALJUR               Riisipere LPK   0:51.08  17
15   598 Katrin VIRKUS             EÜE             0:56.04  16
16  1130 Piret LEESMENT            A/S EMV         0:56.40  15
17   180 Merle LEPIKU              "Kosmos"        0:57.14  14
18   903 Inga PETUHHOV             TTÜ             0:57.30  13
19   528 Viire REOSE               A/S "Rapets"    1:02.36  12
D21C  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.2 km      6 KP-d
1   870 Lembe KURG                Juhkentali KbK  0:29.40  36
2   871 Piret TAMMIST             Kiirabijaam     0:29.48  32
3   427 Reet PALOSON              A//S "Modern"   0:33.40  29
4  1101 Koela MALKINA                             0:34.18  27
5   645 Aire VOLT                 TPÜ             0:34.22  26
6  1025 Ave EESSALU               TTÜ             0:34.42  25
7   465 Virve ANNUS                               0:37.24  24
8  1062 Evelin PEIAL                              0:42.22  23
9   480 Irina BUSSEL              Orion           0:45.12  22
10   447 Riina VÄLJATAGA           Botaanikaaed    0:45.45  21
11   676 Anu NIKKARI               SK "RT"         0:46.30  20
12   796 Elve EVART                RAS "EIFO"      0:46.47  19
13   894 Heli KõRGESAAR            7. KK           0:53.47  18
14   404 Reet AMMON                "Hooler"        0:54.44  17
15   116 Ursula PIKSON             KOSMOS          1:07.35  16
16  1136 Piret ]ETSAVEER           TTÜ Raamatukogu 1:25.35  15
D35   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  4.3 km      7 KP-d
1   409 Ene SULG                  Orvand          0:38.03  36
2   740 Viktoria TRASANOV         ESA             0:42.05  32
3   821 Silva AOVEER              BLRT            0:46.37  29
4   895 Aino VALGE                Eesti Pank      0:47.03  27
5   317 Juta TAMPEL               Orion           0:48.07  26
6   949 Marika VELLO              E. Maauuringud  0:50.57  25
7   719 Merike HVALõNSKAJA        Geoloogia Inst. 0:51.11  24
8   782 Tiiu KAALEP               Harju TV        1:00.17  23
9   223 Helju HUBEL               RAS "EM"        1:10.11  22
10   865 Mare KRISTAL              EIFO AS         1:11.01  21
11   218 Katrin TOMSON             TA KBFI         1:11.19  20
12  1151 Silvi ESTORN              TA O-klubi      1:14.04  19
13   746 Kaie SOO                  A/S "Softas"    1:21.27  18
D40   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  4.3 km      7 KP-d
1   985 Eha ARB                   A/S "Yaico"     0:38.23  36
2   686 Niina KARNIT              A/S "Monte"     0:40.19  32
3   335 Anne PALS                 "Flora"         0:43.00  29
4   630 Juta VIRKEPUU             Keila Polikl.   0:46.18  27
5   451 Ilse UUS                  Orion           0:46.20  26
6   105 Tiiu JõGISU               TON             0:50.18  25
7   108 Esta KARILAID             Orion           0:54.27  24
8   952 Kerti GORDON              A/S "Wirgo"     0:55.44  23
9   765 Linda ROOP                A/S "EMV"       0:56.36  22
10   912 Daisy LEISMANN            Salvo           0:57.19  21
11   926 Maaris NUUTRE             TTÜ             0:59.22  20
12   139 Anne SEPP                 "Lastetare"     1:01.16  19
13   276 Ljudmilla VIKOLAJEVSKAJA  Harjumaa Tel.V  1:03.13  18
14  1006 Aime SAKS                 Sots. Osakond   1:04.07  17
15   592 Eva SAKS                  TPÜ             1:12.48  16
16   131 Anne RAADLA               "Hooler"        1:24.49  15
D45   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.8 km      7 KP-d
1   197 Viiu REBANE               Orion           0:31.11  36
2   233 Imbi KAASIK               Orion           0:35.53  32
3   277 Rutt KUKK                 Riigiarvutusk.  0:36.12  29
4   670 Ülle MõISTLIK             A/S "Mistra"    0:37.09  27
5   170 Tiiu TIIGIMÄGI            Orion           0:37.21  26
6    77 Malle VIILMA              "Hooler"        0:43.24  25
7   366 Helle LIPPMAA             Orion           0:45.38  24
8   677 Ene AURIK                 Eesti Projekt   0:49.34  23
9   979 Tiiu VALLNER              Infoinstituut   0:49.47  22
10   150 Mari ROOTS                Kooperaator     0:51.11  21
11    72 Urvi SARV                 Orion           0:53.09  20
12   405 Ene LOIDE                 "Hooler"        0:53.42  19
13   665 Ilme AINT                 Silikaat        0:55.32  18
14    30 Kristi MÄGI               Vasar           0:59.41  17
15   666 Malle MEIER               Hotell Olümpia  1:03.06  16
16   324 Tamila PETROVSKAJA        Keemiainstituut 1:07.10  15
17   863 Liina ERNITS              EKI             1:08.04  14
D50   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.2 km      6 KP-d
1   184 Enda JANTER               Norma           0:31.22  36
2   300 Helgi KANA                "Hooler"        0:33.11  32
3   750 Ljudmilla MASINA          53. KK          0:33.23  29
4   600 Urve METSKÜLA             EKE Ehitus      0:40.54  27
5   346 Ellen VESKI               Orion           0:42.00  26
6   185 Helje REINHOLM            "Oktoober"      1:06.07  25
7    39 Viiu SOOSõRV              Keila haigla    1:22.01  24
D55   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.2 km      6 KP-d
1     4 Elga PÄHKEL               TON             0:25.25  36
2   217 Helgi TOMSON              Orion           0:31.35  32
3   162 Evi MARGNA                Orion           0:41.59  29
4   357 Luule VALDES              Orion           0:43.18  27
5   505 Valve NõMME               ???             0:46.36  26
6   340 Mall POOL                 A/S Sampo       0:47.12  25
7   927 Aime MAHLAPUU             TTÜ             0:49.22  24
8   760 Elle LIND                 VKTV            0:52.05  23
9   755 Roza GRABLINA             41. KK          0:52.37  22
10   731 Luule BITTER              Keemiainstituut 0:54.50  21
11   545 Meeri SELG                kpl. "Paldiski" 0:58.17  20
12   122 Lea PALVADRE                              1:00.36  19
13   634 Eba RAUDSEPP              Pensionär       1:03.33  18
14   499 Maret VESKE               Verekeskus      1:27.39  17
H12   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  2.5 km      5 KP-d
1   231 Jaak ROONDI               Kehra KK        0:19.43  36
2   445 Madis HIIEMÄE             Pirita KK       0:22.39  32
3    71 Oliver NAPITS             Reaalkool       0:23.00  29
4   858 Andrus AHVEN              Viimsi KK       0:25.27  27
5   713 Elar HALJAS               4. KK           0:26.29  26
6   241 Allan GESCHEIMER          Jüri KK         0:28.57  25
7   859 Alar AHVEN                Viimsi KK       0:29.30  24
8   679 Jens VENDEL               Sausti KK       0:30.06  23
9    46 Martin SAGAJA             Kehra KK        0:30.34  22
10   424 Ahti PALOSON              Nõmme põhikool  0:31.05  21
11  1027 Rein MÄNNI                54. KK          0:32.16  20
12   117 Tõnis ERM                 GAG             0:34.26  19
13   638 Hindrek RIIKOJA           44. KK          0:37.35  18
14   421 Taavi OAD                 16. KK          0:37.44  17
15   132 Alvar KESKEL              Saku KK         0:38.38  16
16   795 Villem OAD                16. KK          0:38.49   0
17   128 Raimo SEPP                Saku KK         0:40.57  15
18  1133 Indrek ZOLK               7. KK           0:41.28  14
19  1123 Andres AAMISEPP           Sausti KK       0:41.38  13
20  1158 Erik TAMMARU              62. KK          0:43.10  12
21   554 Risto GURJEV              54. KK          0:44.52  11
22   425 Rein PALOSON              Nõmme PK        0:46.11  10
23   420 Jens SALUMÄE              Saku KK         1:29.54   9
H14   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.8 km      7 KP-d
1   654 Margus HALLIK             Hiiu kool       0:23.50  36
2   382 Kristo VARATU             Hiiu PK         0:25.18  32
3    33 Mart SOOBERG              Orion           0:26.32  29
4   607 Timo SUPPI                Jüri KK         0:27.23  27
5   561 Taavi VALLNER             13. KK          0:28.25  26
6    78 Sten VENDEL               ESG             0:29.25  25
7   216 Rene KÜTTIM               16. KK          0:33.33  24
8   101 Janno JõGISU              Rahumäe PK      0:33.53  23
9    47 Indrek OTT                54. KK          0:34.00  22
10   511 Imre OIDEKIVI             õismäe KK       0:34.36  21
11   820 Alari AOVEER              Reaalkool       0:34.44  20
12   452 Andres PEILMAN            44. KK          0:34.48  19
13   401 Neeme-Rain VELLESTE       54. KK          0:35.15  18
14   509 Meelis VAREND             õismäe KK       0:36.07  17
15   503 Meelis KONT               60. KK          0:37.59  16
16   414 Tanel VAINURA             Saue kool       0:39.54  15
17   517 Tarmo KILP                Saue KK         0:39.55  14
18   418 Vahur POST                16. KK          0:42.00  13
19   110 Reio KARILAID             44. KK          0:43.36  12
20    62 Siim LANNES               Pääsküla KK     0:44.35  11
21   391 Tarvi PRIKS               44. KK          0:47.52  10
22   136 Janar SALUMÄE             Saku KK         0:49.37   9
23   130 Rain RAADLA               Westholmi KK    0:53.31   0
24   994 Arvi HAAK                 44. KK          0:57.10   8
25   747 Karol KISANT              56. KK          0:58.29   7
26  1138 Rauno GORDON              Liivalaia KK    0:58.35   6
27   812 Erik KUNILA               Nõmme KK        1:16.30   0
H16   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  5.2 km      8 KP-d
1   473 Arli MÄNDMETS             56. KK          0:34.09  36
2    76 Jürgen NIINRE             G.A.G.          0:35.23  32
3    43 Meelis SAGAJA             Lilleküla KK    0:40.45  29
4   153 Andres VESILIND           44. KK          0:42.18  27
5   706 Ivo LINASK                Rahumäe PK      0:44.33  26
6   930 Vello NEEDRIT             43. KK          0:46.44  25
7   570 Priit UUSBERG             Kehtna ST       0:48.10  24
8   538 Sven SAUL                 Aruküla PK      0:53.58  23
9   616 Parvo PARTS               Aegviidi PK     0:54.15  22
10   910 Timo SAKS                 Ehituskool      0:55.15  21
11  1115 Mart ORUAAS               Kehra KK        0:55.37  20
12   601 Ahto LUHASALU             Reaalkool       1:02.00  19
13   140 Risto KIILBERG                            1:02.41  18
14   612 Priit ONTON               Ehituskool      1:07.30  17
15   537 Ivo SAUL                  Aruküla PK      1:07.43  16
16   476 Marko NAARITS             56. KK          1:08.35  15
17    53 Alari ORAV                7. KK           1:11.30  14
18   678 Kaido PLOVITS             Sausti KK       1:12.54  13
19   595 Antti VARI                Järveotsa KK    1:29.41  12
20   856 Sten SAART                Nõmme PK        1:31.17  11
H18A  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  7.0 km     11 KP-d
1   594 Taavi AHVEN               4. KK           0:42.06  36
2    74 Tanel SAUE                Nõmme KK        0:47.33  32
3   557 Siim TARVO                Orion           1:04.32  29
4   705 Jaak RAID                 54. KK          1:12.00  27
5   934 Jaanus PAPPEL             49. KK          1:12.42  26
H18B  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  5.6 km      8 KP-d
1   251 Erki MöLDER               21. KK          0:41.12  36
2  1050 Tõnis KARU                GAG             0:52.48  32
3   504 Henn RUUKEL               Nõmme G         0:57.15  29
4  1125 Kaido KOPPA               "Iru"           1:00.14  27
5   351 Taimo NELLIS              Ehituskool      1:02.54  26
6   296 Marko TAMMSAAR            Nõmme KK        1:10.57  25
7   301 Erki EELMÄE               Ehituskool      1:18.16  24
H21A  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  8.3 km     13 KP-d
1   191 Dmitri SVED               TTÜ             0:46.34  36
2   280 Raivo REIMAN              TTÜ SK          0:48.07  32
3   422 Raivo TREES               Ajak. trükikoda 0:49.03  29
4   980 Raul REIMAN               TTÜ             0:49.42  27
5   193 Roman SVED                TTÜ             0:50.18  26
6   449 Urmas LAEV                Kooperaator     0:52.18  25
7   527 Priit SARV                ???             0:53.07  24
8  1153 Tõnu TÄNAV                RSK RAE         0:53.22  23
9   995 Priit EVARDI              Majandustehn.   0:54.20  22
10   287 Arbo RAE                  ???             0:54.41  21
11   155 Sven REA                  TON             0:54.52  20
12   383 Danilo PIHT               TTÜ             0:56.22  19
13   240 Raul GESCHEIMER           Koop.           0:57.29  18
14   160 Mati PREITOF              EKTON           0:58.43  17
15   668 Alar JõESTE               "Hippokrates"   0:59.05  16
16  1154 Meelis NIIN               RAE             0:59.26  15
17   515 Mati KORROL               Saue KK         1:00.54  14
18   496 Mihkel NAHKUR             A/S "SHTAMP"    1:01.48  13
19   729 Peeter SALMU              Mõigu KEK       1:02.40  12
20   569 Villu REHA                Kommunaalp.     1:03.05  11
21   389 Margus ESNAR              Orion           1:03.39  10
22   211 Toomas RAUDSEPP           SK "RT"         1:04.06   9
23   189 Einar LUUP                Orion           1:04.47   8
24   283 Vello POST                RSK "Mõigu"     1:08.45   7
25   581 Urmas JAAGO               TTÜ             1:09.00   6
26   530 Maido KALJUR              Vardi metskond  1:10.45   5
27   446 Viktor RIKKINEN           RSK "FIL"       1:11.52   4
H21B  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  6.1 km      8 KP-d
1   602 Ülo TIMUSKA               A/S EMV         0:36.14  36
2  1046 Kalev KõIVA               Kuivajõe P/Ü    0:42.11  32
3   682 Rain VELLERIND            Jüri KK         0:42.31  29
4   186 Heiki REINO               A/S Tarmel      0:43.06  27
5  1107 Ülo VIRU                  "Orvand"        0:43.37  26
6   860 Ain PELLO                 *sünniaasta ??? 0:44.08  **
7   468 Mart JAKOBSON             TTÜ             0:44.38  24
8   194 Sergei SVED               TTÜ             0:45.04  23
9   119 Margus KANDELIN           A/S Poniard     0:45.26  22
10   889 Toomas KUUSKLA            Mistra-Autex    0:46.01  21
11   905 Heigo OJASTE              TTÜ             0:46.20  20
12   190 Arvo ROHI                 Orion           0:47.43  19
13   618 Jaanus VILJAMAA           "Eesti Projekt" 0:47.45  18
683 Toomas VINTER             Bioexpert       0:47.45  18
15   717 Ivo TAMLA                 Autobussikoond. 0:49.20  16
16   181 Elmo LEPIKU               RAS "Vasar"     0:49.21  15
17   532 Guido TREES               Aruküla kolh.   0:50.11  14
18   363 Eerik LOSSMAN             TTÜ             0:50.31  13
19   743 Marti RANNE               ttÜ             0:50.36  12
20   556 Toivo LEISNER             ESTPAK          0:50.54  11
21   605 Tiit ANNUS                TTÜ             0:51.32  10
22   293 Margus LIIVIK             TTÜ             0:51.58   9
23   620 Üllar TEDER               Raasiku "Autex" 0:52.27   8
24   831 Andrus JAKOBSON           -               0:52.28   7
25  1132 Eno PAPPEL                Schnelli        0:52.54   6
26   250 Hillar NIKKARI            SK "RT"         0:54.24   5
27   520 Matti BETLEM              V/E EVENTO      0:54.50   4
28  1121 Aivo MÜNDEL               "Orvand"        0:56.32   3
29   466 Teet KRISTJUHAN           SK "RT"         0:56.36   2
30   174 Asko KALDAS               TON             1:01.59   1
31   125 Taivo TALKOP              A/S Poniard     1:03.35   0
32   360 Robert TIISMUS            TTÜ             1:03.55   0
33  1199 Andrus EHRBERG            S/K "RT"        1:09.28   0
34   855 Aivo TRAKS                Keila "Harko"   1:10.20   0
35    31 Igor ZURJARI              Tselluloos      1:15.03   0
36   172 Ivo LEPIKU                A/S "Vasar"     1:15.09   0
H21C  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  5.6 km      8 KP-d
1   738 Tiit LIPPMAA              ---             0:43.00  36
2  1116 Mati OJA                  TTÜ             0:43.16  32
3   723 Juhan TELLING             Järve           0:43.46  29
4   260 Vallo VARJO               Kooperaator     0:45.36  27
5   426 Aivar PALOSON             TEMEKO          0:47.13  26
6  1155 Ants SOOSõRV              "Kullo"         0:50.16  25
7   278 Tore LASN                 "KTK Teataja"   0:53.41  24
8  1147 Aavo SIREL                Mista AUTEX     0:55.52  23
9  1063 Almar PROOS               Invest ltd      0:56.48  22
10   187 Rein KAASIK               XYZ?            0:58.38  21
11   284 Huko OLANDER              Norma  sporrdiv 1:00.43  20
12  1015 Hindrek LOOTUS            TTÜ             1:00.57  19
13   120 Raimo KOSKI               "Hooler"        1:01.51  18
14   325 Urmas KOKK                60. KK          1:06.30  17
15   625 Kaur ODER                 Tallinna EPT    1:10.54  16
16   869 Peter NOBEL               A/S "Lanper"    1:23.30  15
17   999 Erkki VANANURM            Flora           1:30.56  14
18  1127 Toomas PUOLAKAINEN        Tööstusprojekt  1:38.19  13
H35A  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  8.3 km     13 KP-d
1   400 Peep VELLESTE             "Dünamo"        0:56.20  36
2    12 Rein UNT                  TON             0:57.16  32
3  1000 Toivo BIRK                ETK Maj. Val.   0:59.10  29
4   262 Enno LELUMEES             Saue AF         1:01.54  27
5   850 Rein ROONI                Rapla EV        1:03.18  26
6   716 Manivald HALJAS           Ardeko          1:05.44  25
7   636 Uno PUKK                  A/S Tarmel      1:07.25  24
8   207 Jüri SEPP                 Sako OK         1:09.14  23
9     3 Ilmar SARAPUU             TON             1:23.39  22
H35B  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  6.1 km      8 KP-d
1   542 Asser TRELIN              Kehtna ST       0:40.29  36
2   976 Andres IILA               koop "Erek"     0:45.04  32
3   337 Enno ALJAS                P/Ü "Kuivajõe"  0:47.26  29
4   631 Peeter PLAKK              Tartu Ülikool   0:48.23  27
5   494 Raivo KUKK                EKE Projekt     0:50.21  26
6   491 Georgi VLASSOV            Balti Manuf.    0:53.09  25
7  1139 Igor PETUHHOV             TTÜ             0:54.24  24
8   455 Teet KIVISSON             Elsar           0:54.55  23
9   881 Tõnu KUUSIK               A/S FOTEX       0:56.45  22
10   308 Mart PALMAS               Skriining       0:57.04  21
11   562 Jaan ORUAAS               A/S Pennu       0:57.13  20
12   500 Olav KARU                 Kuusalu SK      1:00.13  19
13  1023 Peeter TIKS               IB "Stratum"    1:04.29  18
14   893 Peeter KAIN               EEK "Masti"     1:06.04  17
15   978 Peep VALLISTU             A/S "Feer"      1:07.06  16
16   495 Heinar KIVINURM           Harju teedev.   1:11.26  15
17   659 Jüri MELLIK               "EKTOR"         1:26.40  14
18   580 Aavi MILLNER              Ratsaspordibaas 1:46.21  13
H40A  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  7.0 km     11 KP-d
1    87 Ilmar KIRJANEN            TA OK           0:42.12  36
2   652 Mati KARP                 Taksopark       0:45.21  32
3   696 Valdo JAANIK              BLRT            0:46.29  29
4   704 Tõnu RAID                 ESS Kalev       0:46.39  27
5   121 Arvo SOOSALU              Orion           0:49.19  26
6   142 Tõnis HÄRM                EV SM           0:50.56  25
7    13 Kalle NELK                Vasar-Turno     0:51.32  24
8  1028 Riho MÄNNI                EMI             0:53.00  23
9   890 Kuno TORMER               Harju LEMK      0:55.36  22
10   572 Paul HIIEMÄE              A/S Kandur      1:03.34  21
11   981 Henn TSHUHNA              Transpordimin.  1:07.08  20
12   377 Aare MÄEMURD              "Lasur"         1:34.48  19
13   479 Feliks KIPPER             Orion           1:39.12  18
H40B  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  6.1 km      8 KP-d
1    20 Aleksader TISTSENKOV      Orion           0:45.15  36
2   372 Leonid MAZIN              Polümeer        0:45.54  32
3   593 Tauno SAKS                EPAK            0:45.59  29
4  1117 Aavo KERGAND              "Orvand"        0:48.42  27
5   539 Vladimir BARANOV          Eesti Projekt   0:49.22  26
6    92 Jaak LIIVIK               Teenindusamet   0:52.08  25
7   471 Märt LEBEN                A/S "Terg"      0:52.52  24
8   639 Olev KRIST                Põllum. Min     0:53.31  23
9    67 Ilmar KÄÄRMA              REV-4           0:56.06  22
10   417 Peedu POST                A/S "Salvo"     0:56.45  21
11   245 Ants JÜRMANN              A/S Marmiton    1:00.00  20
12   492 Hindrek LIISVÄLI          Salvo           1:03.57  19
13  1141 Ain SARV                  Tehnoprojekt    1:07.16  18
14  1159 Uku TAMMARU               Mistra          1:08.40  17
15   152 Valter NAPITS             A/S "Astlanda"  1:09.46  16
16    96 Eik OJALA                 A/S "Akos"      1:15.54  15
17   203 Elmo KULLA                RSK "Fil"       1:18.04  14
18   885 Tiit SõMERMA              "Viro"          1:30.08  13
19   932 Arvo TALVIK               Tööstusprojekt  1:55.00  12
H45A  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  7.0 km     11 KP-d
1   413 Ülo VAINURA               Elsar           0:46.55  36
2   229 Peep KOPPEL               RAS "Kalev"     0:47.36  32
3   674 Uuno VALLNER              Infoinstituut   0:49.22  29
4    88 Tiit TAIMISTU             TON             0:52.03  27
5   183 Tõnu PIITS                REI             0:52.08  26
6    64 Peedu KORNEL              Silikaat        0:52.23  25
7  1135 Heino ALLINBERG           Agrofirma       0:55.18  24
8   235 Tõnu SOOSõRV              Orion           0:55.29  23
9   443 Mati TõNUS                Orion           0:59.42  22
10    29 Karl KUUSK                Orion           1:00.07  21
11   458 Tiit KOPPEL               RAS "Vasar"     1:00.27  20
12   126 Avo KõRVAS                RAS Polümeer    1:03.52  19
13   675 Vello LOORITS             EII             1:25.06  18
14   474 Jüri GROSS                O/K Hippokrates 1:27.06  17
H45B  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  5.6 km      8 KP-d
1   709 Ilmar MõISTLIK            A/S IWE         0:44.24  36
2   309 Enn AEDNA                 TRC GROUP       0:45.19  32
3    36 Peeter VOLT               A/S kpl "Volga" 0:45.42  29
4   242 Tõnu GESCHEIMER           A/S "Eramu"     0:47.35  27
5   115 Lembit RÄHNI              Estoplast       0:47.46  26
6   574 Peeter PAPPEL             Salvo           0:48.14  25
7   931 Enno NEEDRIT              Harju Asfalt    0:48.25  24
8   373 Vaino KIVI                EMP             0:48.37  23
9   643 Ants TAMM                 TTÜ             0:49.19  22
10   741 Tõnu SARAPIK              Lembitu         0:50.01  21
11   767 Kalle SAAR                Nõmme PK        0:51.25  20
12   485 Mart PAAS                 A/S EMV         0:52.56  19
13   416 Agu KOPPA                 IK "Iru"        0:53.09  18
14  1148 Enn NUUT                  Autobussikoond. 0:54.33  17
15   230 Mart ROONDI               Mistra-Autex    0:55.53  16
16   983 Tõnu KARU                 Tänavavalgustus 0:57.25  15
17  1069 Arvo RODI                 Kuivajõe PÜ     0:57.45  14
18   647 Mihhail OIDEKIVI          Mainor          0:58.40  13
19   779 Rein HANNI                Eesti Energia   0:59.15  12
20   772 Toivo VõITRA              Taksopark       0:59.32  11
21  1095 Jüri TÄHEMAA              "Modus"         1:02.49  10
22   640 Rein PALUKIVI             EPÜ õTK         1:04.03   9
23   953 Helmut HEIMVELL           Mõigu KEK       1:04.09   8
24   436 Viljar KRÜNBERG           Orbita Service  1:04.21   7
25    95 Jaan LOIDE                Harju KEK       1:05.15   6
26    66 Raivo MEIER               "Hooler"        1:05.47   5
27   522 Ülo OLANDER               R/E "Norma"     1:05.58   4
28    70 Toomas TIIKMA             Orion           1:16.02   3
29  1042 Tõnu PAIST                Mõigu KEK       1:19.56   2
30   154 Toivo PõLLUPÜÜ            ???             1:35.40   1
H50   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  5.2 km      8 KP-d
1    65 Kalju TILK                Orion           0:33.56  36
2    32 Georg SOOBERG             Orion           0:36.02  32
3   215 Rein KÜTTIM               Orion           0:36.44  29
4   585 Raivo RANDMA              Kooperaator     0:41.00  27
5   358 Andrei KONDRASOV          Orion           0:42.27  26
6   350 Are SAADIK                Orion           0:42.45  25
7   441 Ülo URBAS                 "Tarbeklaas"    0:46.19  24
8   106 Eimar JõGISU              TON             0:47.49  23
9    55 ¸ke MJÖBERG               TON             0:47.50  22
10   948 Jakob VINKEL              "ARS"           0:48.52  21
11  1067 Jaagu KURG                Balti Manufakt. 0:48.54  20
12   359 Enn UUSSAAR               44. KK          0:48.57  19
13   541 Olavi VANANURM            Politseiamet    0:50.31  18
14   285 Mati ARUS                 TON             0:51.09  17
15   232 Are KAASIK                Orion           0:51.15  16
16   815 Toomas ABEL               O/Ü "Esmar"     0:55.51  15
17   814 Lembit KINK               O/Ü "Esmar"     0:57.01  14
18   628 Elmu LOIT                 Esmar           0:58.37  13
19   546 Richard TIISMUS           Ü/E "Parmek"    0:59.55  12
20   993 Heldur HAAK               TA KI EKB       1:01.16  11
21   362 Vaabo ANNUS               Orion           1:02.36  10
22   314 Sulev LESTBERG            O/Ü ESMAR       1:05.17   9
23   246 Georg LIIDJA              TA KBFI         1:07.09   8
24   236 Rein TIVAS                Orion           1:09.01   7
25   824 Jaak LOO                  Tööstusaparaat  1:13.18   6
26    28 Albert MJAKISEV           Orion           1:16.32   5
27   209 Ants KANNIKE              EKÜ keskjuhatus 1:17.27   4
28   345 Mati VIHURI               TEI             1:20.15   3
29    22 Viktor REINAS             Orion           1:22.46   2
30   144 Vello PALLA               Toiduveod       1:24.50   1
31   745 Enn REE                   Tööstusaparaat  1:35.00   0
H55   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  4.3 km      7 KP-d
1   735 Heino KASK                Tööstusprojekt  0:36.17  36
2   947 Aavo HÄRMA                "ARS"           0:38.07  32
3   997 Juhan HUNT                Polümeeer       0:39.17  29
4   971 Juhan SENGBUS             "Orto"          0:39.44  27
5   623 Peep PIHLAK               Kooperaator     0:40.19  26
6   667 Arnold MÄNNIK             BLRT            0:40.48  25
7   669 Lembit VIILOL             BLRT            0:40.51  24
8   828 Rein RANDMA               TEI             0:41.01  23
9   673 Tõnu TIITS                A/S "Lembitu"   0:41.58  22
10   851 Hellar PRAND              Elektriprojekt  0:42.19  21
11   626 Alo HÜTT                  UKU             0:42.50  20
12   118 Ants ERM                  TA OK           0:43.50  19
13    97 Enn VIRKUS                Tööstusprojekt  0:44.52  18
14   328 Vello VÄRK                REI             0:46.16  17
15   549 Tõnu TOOMING              ESMAR/Miidurand 0:51.43  16
16   395 Arne KAARLAID             Autobaas        0:52.49  15
17   800 Udo MARGNA                TH EBI          0:56.05  14
18   488 Ants TALV                 Balti Manuf.    0:59.31  13
19   818 Rein VõRK                 TTÜ             0:59.52  12
20   632 Jüri KRISTIAN             RAS Leibur      1:11.28  11
21   295 Ilja MALKIN               Pöögelm. ET     1:14.31  10
22   939 Peedu TOOMELA             Kaubabaas       1:19.44   9
H60   
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
Rada:  3.8 km      7 KP-d
1    44 Henno ADRAT               TON             0:29.20  36
2   168 Eeli TIIGIMÄGI            Orion           0:29.38  32
3   124 Ilmar LOKKA               Orion           0:30.56  29
4   127 Edgar TAMMIK              Orion           0:35.14  27
5   624 Heino HEINLOO             A/S "EKV"       0:36.07  26
6   259 Uno SEMPER                Elektriprojekt  0:36.10  25
7   608 Roomelt MALVISTE          Magdaleena hai. 0:38.13  24
8   221 Eugen MÄNNIK              PKV             0:39.49  23
9   748 Peedu RETEL               o/ü ESMAR       0:40.09  22
10   655 Vello VALDES              Keskhaigla      0:40.29  21
11  1150 Edgar HAAVIK                              0:40.39  20
12   237 Enrico MITT               RAS "Vasar"     0:41.15  19
13   169 Aleksander ANNUS          TTÜ             0:41.59  18
14   516 Hugo PIKPOOM              Harju AVB       0:42.30  17
15   313 Arvo KULL                 Orion           0:43.13  16
16   774 Paul KRIGUL               PENS            0:43.14  15
17   710 Helmut KARIN              Harju EPT       0:44.21  14
18   367 Hardo LOOG                A/S Wagvar      0:44.50  13
19   352 Hugo TARTLAN              Polütehnikum    0:49.38  12
20   291 Hans VINKMAN              Mäeinspektsioon 0:49.59  11
21   751 Voldemar LILLAK           "Vasar"         0:50.18  10
22   695 Leo KIVISTIK              Harju KEK       0:50.22   9
23   752 Vello JOONUKS             ETJA            0:50.43   8
24    61 Lembit LANNES                             0:51.13   7
25   756 Fred KOKSER               ETK KTKT        0:53.50   6
26   114 Hendrik ARRO              *sünniaasta ??? 0:54.30  **
27     9 Ralf KUUSIK               LTHB            0:58.06   5
28   438 Harry ATTEMANN            A/S EMV         0:59.15   4
D10N  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
1   371 Olga MAZINA               Lasteaed        0:23.00   0
2   196 Tais LEONTENKO            -               0:15.00   0
336 Annika ALJAS                              0:15.00   0
H10N  
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
1   423 Meelis PALOSON            Nõmme PK        0:13.00   0
2   531 Timo KALJUR               Nissi kool      0:11.00   0
3   338 Andres ALJAS              ???             0:15.00   0
4  1051 Lauri MALSROOS                            0:10.00   0
1128 Hardi HALJAS              Kiltsi PK       0:10.00   0
6  1026 Silver SEPP               42. KK          0:09.00   0
DV    
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
1  1019 Olga KOVALJOVA            Tallinna Paber     0
83 Leida SEVRUK                                 0
1156 Marianne OLESK            Kiili Aiand        0
1122 Lembe AASORG              "Orvand"           0
482 Olga KONINA               Orion              0
1079 Taimi VIIPNA              TTÜ                0
1134 Maaja ZOLK                Maaehitusproj.     0
26 Nadezda REINAS            Orion              0
268 Mare RAIDMA               Botaanikaaed       0
754 Saima KOKSER              pensionär          0
200 Asta ORULA                EEK "Kalda"        0
93 Tiina LIIVIK              Harju Maavolik.    0
964 Ivetta TOMBERG            AT EKB             0
548 Lea JUSE                  Eesti Projekt      0
82 Agnia RAHENDI             TON                0
234 Aime SOOSõRV              Orion              0
355 Riita KÄÄR                REI                0
354 Milvi VALGEPEA            Metsakorraldus     0
737 Ene PALO                  ESA                0
HV    
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
303 Reigo LUURMEES            S/K "Oskar"        0
412 Lembit LõBIN              Transpordikool     0
1144 Jaan SARV                 42. KK             0
853 Vladimir DROZDENKO        19. KK             0
370 Voldemar PRUULI           pensinär           0
123 Meelis KUUSK              Kooperaator        0
566 Margus PULVER             Orion              0
1022 August LOOPMANN           E TA Ö&MI          0
1055 Valdo JANTER              *sünniaasta ???   **
507 Robert REINPUU            ???                0
1030 Rein SELJAMAA             A/S EMV            0
100 Jüri MAKSAN               Laevand. haigl.    0
42 Eduard SAGAJA             Veduridepoo        0
292 Enn MÄEKÜNGAS             ???                0
390 Rein METSIS               Orion              0
753 Alari REITS               õismäe HKK         0
614 Kalju JÜRISMA                                0
316 Aivar OJAMÄE              Linnukasvatus      0
1137 Taavi PALLAS              SK "RT"            0
1160 Uku VÄRK                  TTÜ                0
732 Uno JÜRGENS               SKTB "Efekt"       0
1035 Mati PAJO                 A/S Yaico          0
518 Riho KILP                 Harju AVB          0
1157 Mihkel TAMMARU            42. KK             0
51 Jaan ORAV                 TON                0
297 Andres ARU                SK "RT"            0
410 Janek NELSON              Orvand             0
749 Martin SUGA               56. KK             0
312 Riho RÄNI                 Loo KK             0
298 Robert JõGI               Pirita KK          0
220 Viljo HILJANEN            "Hooler"           0
P     
6.     Tammneeme           (06.11)  Osales: 588
Peakohtunik: Taimistu, Loog      Rajameister: A.Käär         
"Tööstusprojekt" ja "Farmaatsiatehas"                   
86 Marju TALVOJA             Spetsautobaas      0
91 Meelis TALVOJA            Pelgulinna KK      0
463 Külli TAMRE               "Oktoober"         0
1145 Ants SARV                 Vanalinna AK       0
1141 Ain SARV                  Tehnoprojekt       0
1146 Maarja SARV               Vanalinna AK       0
1144 Jaan SARV                 42. KK             0
Vale numbri all jooksnud:
KRASNOPOLSKI
Andero VIIRLAID
Alvar KANGUR
Ago LUUS
Kristjan KLEMETS
Erkki LAUR
Harry VEIDE
Laas ROHUSAAR
Valit KUNDLA
Numbrita jooksnud:
Märt SUGA
Arne LIISVÄLI
Mart PõLLUVEER
Heli NIIN
_________________________________________________________
Kokku 13 isikut

Tagasi