TON siseorienteerumine 26.01.2019
1. kvalifikatsioon
26.01.2019 GAG (Maari Idnurm)
2. kvalifikatsioon
26.01.2019 GAG (Maari Idnurm)
M14  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N18  N21  N40  N55  N65 

M14

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    12 Marco Murakas             Rakv             2115298 00:36.55  00:19.55(1) 00:17.00(1)  
   2.     2 Kaspar Annus                                335779 00:45.31  00:27.06(2) 00:18.25(2)  
   3.    16 Robin Olli                LSF PT           8400444 00:49.04  00:27.29(3) 00:21.35(3)  
   4.    14 Sander Saaring            Nõmme SK          337345 00:54.55  00:29.37(4) 00:25.18(6)  
   5.    11 Orm August Ojasoo         GAG               335754 00:55.35  00:30.41(5) 00:24.54(5)  
   6.     6 Kaspar Tamm               Rakv             2115281 00:59.31  00:31.30(6) 00:28.01(7)  
   7.     4 Mattias Siim Atonen       Lehola           8670417 01:11.29  00:39.49(8) 00:31.40(9)  
   8.     5 Georg Martin Ilus         GAG               335727 01:14.17  00:43.01(10 00:31.16(8)  
   9.     3 Rasmus Olli               LSF PT            305095 01:19.44  00:42.13(9) 00:37.31(13  
          7 Theodor Tats              GAG               335769 Tühist    00:32.42(7) Puuduv KP    
          8 Mikk-Martin Reimann       Reimann retked    335770 Tühist    Puuduv KP   00:35.47(12  
          9 Johan Martin Tiidemann    GAG               335753 Tühist    Puuduv KP   00:32.25(10  
         15 Griffen Sirius Reintal    GAG               335739 Tühist    Puuduv KP   00:33.19(11  
         10 Kevin Pähkel              Rakv             1451682 Tühist    Puuduv KP   00:23.04(4)  
         17 Lennart Võigemast         GAG               335726 Tühist    Puuduv KP   Ei start     
         13 Valter Anton Rohtmets     GAG               335740 Ei start  Ei start    Ei start     
M18

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    24 Tõnis Ustav               HP SportTeam/Ko   335757 00:40.50  00:22.16(1) 00:18.34(2)  
   2.    21 Oliver Annus                                335714 00:41.56  00:23.57(2) 00:17.59(1)  
   3.    20 Paul Pärtel Vellerind                      7009385 00:44.23  00:24.46(3) 00:19.37(4)  
         22 Vjatšeslav Safonov        SRD              8421108 Tühist    Puuduv KP   00:19.36(3)  
         23 Eric Voolaid              SK100            7201936 Tühist    Puuduv KP   00:41.45(5)  
         19 Markus Pajussaar          Rakv             1451689 Tühist    Puuduv KP   Puuduv KP    
M21

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    34 Sergei Rjabõshkin         SRD              8001488 00:20.15  00:10.21(1) 00:09.54(1)  
   2.    32 Tomi-Andre Piirmets       SK100            9200591 00:27.22  00:13.54(2) 00:13.28(4)  
   3.    26 Oliver Immato                              8640102 00:27.38  00:14.53(3) 00:12.45(3)  
   4.    30 Marek Karm                SK100            8631404 00:28.10  00:16.49(4) 00:11.21(2)  
   5.    35 Risto Bauman              Rakv              255783 00:35.22  00:20.56(6) 00:14.26(5)  
   6.    33 Toivo Murakas             Rakv             9201525 00:40.28  00:20.46(5) 00:19.42(6)  
   7.    27 Priit Transtok                             1406005 00:42.25  00:22.07(7) 00:20.18(8)  
   8.    31 Airon Fingling                              335712 00:43.33  00:23.30(8) 00:20.03(7)  
   9.    25 Randy Korb                Peko             1391145 00:53.52  00:26.39(9) 00:27.13(11  
         28 Mihkel Reimaa             seiklusporr      7205470 Tühist    Puuduv KP   00:21.35(10  
         29 Ko Ai                                       335741 Tühist    Puuduv KP   00:21.13(9)  
M35

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    38 Marko Süld                HOK              8500000 00:36.44  00:19.16(1) 00:17.28(2)  
   2.    40 Andres Vesilind           SRD              1952600 00:40.50  00:23.34(2) 00:17.16(1)  
   3.    37 Kalmer Tõt                TÕT               422894 00:46.34  00:28.34(4) 00:18.00(3)  
   4.    39 Tauno Murakas             Rakv             2115283 00:51.52  00:33.21(5) 00:18.31(4)  
   5.    36 Lauri Tarlap                               1408080 00:54.23  00:26.46(3) 00:27.37(5)  
         86 Alvar Suisalu                              8644928 Tühist    Puuduv KP   Ei start     
M45

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    52 Tarmo Klaar               Mercury           777777 00:28.06  00:13.27(1) 00:14.39(2)  
   2.    49 Sander Annus              Norma            8061173 00:30.30  00:14.55(2) 00:15.35(4)  
   3.    43 Rain Vellerind                              897423 00:31.54  00:18.04(6) 00:13.50(1)  
   4.    53 Meelis Atonen             Lehola           8670414 00:34.33  00:19.12(9) 00:15.21(3)  
   5.    48 Erik Aibast               Tammed            681661 00:34.52  00:17.05(4) 00:17.47(8)  
   6.    55 Sergei Shved                               2007517 00:35.25  00:16.56(3) 00:18.29(9)  
   7.    45 Andres Käver              SK100            8651972 00:35.56  00:17.16(5) 00:18.40(10  
   8.    50 Indrek Viikmaa            West             8662652 00:37.34  00:18.32(7) 00:19.02(11  
   9.    44 Raivo Laanemets           TON              1602767 00:38.18  00:18.39(8) 00:19.39(13  
  10.    47 Margus Andresson          LSF PT            211470 00:38.50  00:21.55(10 00:16.55(7)  
  11.    42 Raivo Erik                Rae              8181181 00:40.58  00:24.28(11 00:16.30(5)  
  12.    41 Lauri Olli                LSF PT            500440 00:46.34  00:27.05(12 00:19.29(12  
  13.    54 Danilo Piht               Mercury          8089099 00:46.52  00:30.03(13 00:16.49(6)  
  14.    51 Indrek Peil               Head Arhitektid   433270 00:57.11  00:32.57(14 00:24.14(14  
         46 Erko Jäär                                   223658 Tühist    Puuduv KP   00:29.15(15  
M55

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    56 Matti Betlem              JOKA             8667289 00:34.05  00:16.17(1) 00:17.48(1)  
   2.    59 Margus Jaanus             Koop             7203388 00:43.06  00:19.48(2) 00:23.18(3)  
   3.    57 Aivar Meindok             LSF PT           8090462 00:47.39  00:23.09(3) 00:24.30(4)  
   4.    58 Raul Laas                 JOKA             1396086 00:48.00  00:25.44(4) 00:22.16(2)  
M65

700m 14KP
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    61 Peep Koppel               Koop             1405601 01:01.03  00:30.39(1) 00:30.24(1)  
   2.    60 Mati Poom                 TON               510444 01:32.03  00:41.47(2) 00:50.16(2)  
N14

700m 11KP
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    67 Iris Susanna Jõgisu                         218312 00:53.40  00:30.36(4) 00:23.04(1)  
   2.    64 Anna Mia Atonen           Lehola           8670416 00:55.19  00:29.55(3) 00:25.24(2)  
   3.    76 Anete Saaring             Laagri Kool      2060320 01:02.59  00:37.35(6) 00:25.24(2)  
   4.    68 Liisa Laura Viru          GAG               305708 01:05.13  00:35.57(5) 00:29.16(4)  
   5.    62 Grete Johanna Korb        Peko             1602005 01:12.18  00:41.09(8) 00:31.09(5)  
   6.    63 Arabella Raie                              2014914 01:27.03  00:40.31(7) 00:46.32(8)  
   7.    69 Laura Vesilind            SRD              9010600 01:32.03  00:44.47(9) 00:47.16(9)  
         72 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT           7731904 Katk      Katk        00:32.37(6)  
         66 Laura Liisa Laas          Kolga kool        335701 Katk      00:24.26(2) Katk         
         73 Nele Niibo                GAG               335768 Tühist    Puuduv KP   Puuduv KP    
         74 Emma Jäär                                   335763 Tühist    Puuduv KP   00:44.41(7)  
         75 Hedonel Hermaküla         GAG               335718 Tühist    Puuduv KP   Ei start     
         71 Ida Leen Katvel           Kolga kool        335717 Tühist    00:22.40(1) Puuduv KP    
         65 Laura Rand                GAG               227521 Ei start  Ei start    Ei start     
         70 Mia Lilium                GAG               335732 Ei start  Ei start    Ei start     
N18

700m 11KP
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    77 Johanna Maria Jõgisu                        222873 00:37.29  00:17.37(1) 00:19.52(1)  
   2.    78 Paula Liis Viljamaa       Tammed           8631755 00:42.12  00:20.13(2) 00:21.59(2)  
   3.    79 Kris Jette Piht           Mercury          1410830 00:50.31  00:26.00(3) 00:24.31(3)  
N21

700m 11KP
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    88 Sigrid Ruul               JOKA              997982 00:25.11  00:12.26(3) 00:12.45(1)  
   2.    80 Teele Telgma              Tammed           8648678 00:25.56  00:11.18(1) 00:14.38(2)  
   3.    83 Kairi Tuulmägi            Mercury          8130884 00:27.17  00:12.26(3) 00:14.51(3)  
   4.    85 Anu Kuusmaa               SK100            8646109 00:32.28  00:11.46(2) 00:20.42(6)  
   5.    90 Tais Vakrõõm              SRD              8230986 00:33.52  00:15.25(6) 00:18.27(4)  
   6.    87 Sirlet Viilas             GAG               335704 00:34.31  00:13.06(5) 00:21.25(7)  
   7.    91 Liina Jõgisu              Mercury          9760805 00:35.03  00:16.26(8) 00:18.37(5)  
   8.    89 Tagni Jõeleht                               335777 00:38.13  00:15.49(7) 00:22.24(8)  
   9.    82 Kadi Niggulis                               889110 00:54.53  00:24.25(9) 00:30.28(9)  
         81 Kristel Niisuke                             335719 Tühist    Puuduv KP   Puuduv KP    
         84 Yana Zjuhova              SRD              9199991 Tühist    00:28.35(10 Puuduv KP    
N40

700m 11KP
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    98 Ella Shved                SRD              7008020 00:28.15  00:11.54(2) 00:16.21(1)  
   2.   104 Anne-Ly Viikmaa           West             7003279 00:33.08  00:15.13(4) 00:17.55(2)  
   3.   103 Meeli Kerem               TON              7200990 00:35.52  00:15.16(5) 00:20.36(3)  
   4.    95 Merike Paapson            TON               660309 00:37.39  00:12.20(3) 00:25.19(6)  
   5.   102 Vaike Murumets                             8120472 00:38.51  00:15.43(6) 00:23.08(4)  
   6.    96 Heidi Sild                Mercury          8090273 00:39.17  00:11.49(1) 00:27.28(9)  
   7.   101 Anu Kõnnusaar             TON               255903 00:43.59  00:16.08(7) 00:27.51(10  
   8.    97 Anneli Aas                TON              7204665 00:47.39  00:20.44(9) 00:26.55(8)  
   9.    93 Kaia-Triin Tammearu       SRD               428620 00:49.45  00:25.05(12 00:24.40(5)  
  10.   105 Tiina Kangilaski          TON              9710629 00:50.01  00:21.45(10 00:28.16(11  
  11.    94 Rita Ojala                JOKA             7211142 00:51.36  00:24.55(11 00:26.41(7)  
  12.    99 Maris Roosipuu            TON              8070366 00:52.29  00:18.31(8) 00:33.58(13  
        100 Ave Raie                                    335709 Tühist    Puuduv KP   00:33.04(12  
N55

700m 11KP
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.   109 Anu Järv                                   8639465 00:34.08  00:16.02(1) 00:18.06(1)  
   2.   108 Mari Roots                TAOK             8091064 00:37.42  00:16.35(2) 00:21.07(3)  
   3.   106 Anu Pallon                JOKA             2117428 00:42.04  00:17.37(3) 00:24.27(4)  
   4.   107 Airi Alnek                Võru             8636595 00:42.58  00:24.13(4) 00:18.45(2)  
   5.   113 Anu Malts                 TON              8290161 00:54.14  00:24.53(5) 00:29.21(5)  
   6.   111 Merike Mändsoo            TON               223650 01:02.59  00:25.41(6) 00:37.18(6)  
        112 Mare Kitsnik              Saku             7205544 Ei start  Ei start    Ei start     
N65

700m 11KP
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.   110 Kersti Mardiste           Harju KEK         305292 01:10.13  00:31.04(1) 00:39.09(1)  
OK TON
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 27.01.2019 18:37:35