TON siseorienteerumine 26.01.2019
2. kvalifikatsioon
26.01.2019 GAG (Maari Idnurm)
M14  M18  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N18  N21  N40  N55  N65 

M14
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    12 Marco Murakas             Rakv             2115298 00:17.00   
   2.     2 Kaspar Annus                                335779 00:18.25   
   3.    16 Robin Olli                LSF PT           8400444 00:21.35   
   4.    10 Kevin Pähkel              Rakv             1451682 00:23.04   
   5.    11 Orm August Ojasoo         GAG               335754 00:24.54   
   6.    14 Sander Saaring            Nõmme SK          337345 00:25.18   
   7.     6 Kaspar Tamm               Rakv             2115281 00:28.01   
   8.     5 Georg Martin Ilus         GAG               335727 00:31.16   
   9.     4 Mattias Siim Atonen       Lehola           8670417 00:31.40   
  10.     9 Johan Martin Tiidemann    GAG               335753 00:32.25   
  11.    15 Griffen Sirius Reintal    GAG               335739 00:33.19   
  12.     8 Mikk-Martin Reimann       Reimann retked    335770 00:35.47   
  13.     3 Rasmus Olli               LSF PT            305095 00:37.31   
          7 Theodor Tats              GAG               335769 Puuduv KP  
         13 Valter Anton Rohtmets     GAG               335740 Ei start   
         17 Lennart Võigemast         GAG               335726 Ei start   
M18
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    21 Oliver Annus                                335714 00:17.59   
   2.    24 Tõnis Ustav               HP SportTeam/Ko   335757 00:18.34   
   3.    22 Vjatšeslav Safonov        SRD              8421108 00:19.36   
   4.    20 Paul Pärtel Vellerind                      7009385 00:19.37   
   5.    23 Eric Voolaid              SK100            7201936 00:41.45   
         19 Markus Pajussaar          Rakv             1451689 Puuduv KP  
M21
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    34 Sergei Rjabõshkin         SRD              8001488 00:09.54   
   2.    30 Marek Karm                SK100            8631404 00:11.21   
   3.    26 Oliver Immato                              8640102 00:12.45   
   4.    32 Tomi-Andre Piirmets       SK100            9200591 00:13.28   
   5.    35 Risto Bauman              Rakv              255783 00:14.26   
   6.    33 Toivo Murakas             Rakv             9201525 00:19.42   
   7.    31 Airon Fingling                              335712 00:20.03   
   8.    27 Priit Transtok                             1406005 00:20.18   
   9.    29 Ko Ai                                       335741 00:21.13   
  10.    28 Mihkel Reimaa             seiklusporr      7205470 00:21.35   
  11.    25 Randy Korb                Peko             1391145 00:27.13   
M35
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    40 Andres Vesilind           SRD              1952600 00:17.16   
   2.    38 Marko Süld                HOK              8500000 00:17.28   
   3.    37 Kalmer Tõt                TÕT               422894 00:18.00   
   4.    39 Tauno Murakas             Rakv             2115283 00:18.31   
   5.    36 Lauri Tarlap                               1408080 00:27.37   
         86 Alvar Suisalu                              8644928 Ei start   
M45
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    43 Rain Vellerind                              897423 00:13.50   
   2.    52 Tarmo Klaar               Mercury           777777 00:14.39   
   3.    53 Meelis Atonen             Lehola           8670414 00:15.21   
   4.    49 Sander Annus              Norma            8061173 00:15.35   
   5.    42 Raivo Erik                Rae              8181181 00:16.30   
   6.    54 Danilo Piht               Mercury          8089099 00:16.49   
   7.    47 Margus Andresson          LSF PT            211470 00:16.55   
   8.    48 Erik Aibast               Tammed            681661 00:17.47   
   9.    55 Sergei Shved                               2007517 00:18.29   
  10.    45 Andres Käver              SK100            8651972 00:18.40   
  11.    50 Indrek Viikmaa            West             8662652 00:19.02   
  12.    41 Lauri Olli                LSF PT            500440 00:19.29   
  13.    44 Raivo Laanemets           TON              1602767 00:19.39   
  14.    51 Indrek Peil               Head Arhitektid   433270 00:24.14   
  15.    46 Erko Jäär                                   223658 00:29.15   
M55
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    56 Matti Betlem              JOKA             8667289 00:17.48   
   2.    58 Raul Laas                 JOKA             1396086 00:22.16   
   3.    59 Margus Jaanus             Koop             7203388 00:23.18   
   4.    57 Aivar Meindok             LSF PT           8090462 00:24.30   
M65
700m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    61 Peep Koppel               Koop             1405601 00:30.24   
   2.    60 Mati Poom                 TON               510444 00:50.16   
N14
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    67 Iris Susanna Jõgisu                         218312 00:23.04   
   2.    64 Anna Mia Atonen           Lehola           8670416 00:25.24   
   2.    76 Anete Saaring             Laagri Kool      2060320 00:25.24   
   4.    68 Liisa Laura Viru          GAG               305708 00:29.16   
   5.    62 Grete Johanna Korb        Peko             1602005 00:31.09   
   6.    72 Astrid Heleen Tõnisson    LSF PT           7731904 00:32.37   
   7.    74 Emma Jäär                                   335763 00:44.41   
   8.    63 Arabella Raie                              2014914 00:46.32   
   9.    69 Laura Vesilind            SRD              9010600 00:47.16   
         66 Laura Liisa Laas          Kolga kool        335701 Katk       
         71 Ida Leen Katvel           Kolga kool        335717 Puuduv KP  
         73 Nele Niibo                GAG               335768 Puuduv KP  
         70 Mia Lilium                GAG               335732 Ei start   
         75 Hedonel Hermaküla         GAG               335718 Ei start   
         65 Laura Rand                GAG               227521 Ei start   
N18
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    77 Johanna Maria Jõgisu                        222873 00:19.52   
   2.    78 Paula Liis Viljamaa       Tammed           8631755 00:21.59   
   3.    79 Kris Jette Piht           Mercury          1410830 00:24.31   
N21
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    88 Sigrid Ruul               JOKA              997982 00:12.45   
   2.    80 Teele Telgma              Tammed           8648678 00:14.38   
   3.    83 Kairi Tuulmägi            Mercury          8130884 00:14.51   
   4.    90 Tais Vakrõõm              SRD              8230986 00:18.27   
   5.    91 Liina Jõgisu              Mercury          9760805 00:18.37   
   6.    85 Anu Kuusmaa               SK100            8646109 00:20.42   
   7.    87 Sirlet Viilas             GAG               335704 00:21.25   
   8.    89 Tagni Jõeleht                               335777 00:22.24   
   9.    82 Kadi Niggulis                               889110 00:30.28   
         84 Yana Zjuhova              SRD              9199991 Puuduv KP  
         81 Kristel Niisuke                             335719 Puuduv KP  
N40
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.    98 Ella Shved                SRD              7008020 00:16.21   
   2.   104 Anne-Ly Viikmaa           West             7003279 00:17.55   
   3.   103 Meeli Kerem               TON              7200990 00:20.36   
   4.   102 Vaike Murumets                             8120472 00:23.08   
   5.    93 Kaia-Triin Tammearu       SRD               428620 00:24.40   
   6.    95 Merike Paapson            TON               660309 00:25.19   
   7.    94 Rita Ojala                JOKA             7211142 00:26.41   
   8.    97 Anneli Aas                TON              7204665 00:26.55   
   9.    96 Heidi Sild                Mercury          8090273 00:27.28   
  10.   101 Anu Kõnnusaar             TON               255903 00:27.51   
  11.   105 Tiina Kangilaski          TON              9710629 00:28.16   
  12.   100 Ave Raie                                    335709 00:33.04   
  13.    99 Maris Roosipuu            TON              8070366 00:33.58   
N55
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.   109 Anu Järv                                   8639465 00:18.06   
   2.   107 Airi Alnek                Võru             8636595 00:18.45   
   3.   108 Mari Roots                TAOK             8091064 00:21.07   
   4.   106 Anu Pallon                JOKA             2117428 00:24.27   
   5.   113 Anu Malts                 TON              8290161 00:29.21   
   6.   111 Merike Mändsoo            TON               223650 00:37.18   
        112 Mare Kitsnik              Saku             7205544 Ei start   
N65
600m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus      
   1.   110 Kersti Mardiste           Harju KEK         305292 00:39.09   
OK TON
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 26.01.2019 22:35:47