Tallinna neljapäevak 28.06.2018 Koitjärve

28.06.2018
Korraldaja : Kooperaator
Rajameister : Margus Klementsov
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#2]
[#3] [#4] [#5] [#6] [#7] [#8]
[#9] [M10TR] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M21A] [M21AL] [M21B] [M21BL] [M21C] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [M80] [M85] [M8NR] [N10TR]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21B]
[N21C] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55]
[N60] [N65] [N70] [N75] [N80] [N85]
[N8NR] [V]
#1 Rada (M8NR,N8NR): 5 KP 1.6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18880 Aksel Avaste              Tammed    M8NR     00:11:22
 2. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M8NR     00:12:08 +00:46
 3. 18284 Anete Heldring                      N8NR     00:13:29 +02:07
 4. 20144 Kaspar Jõgisu                       M8NR     00:13:40 +02:18
 5. 20997 Hendrik Avaste            Tammed    M8NR     00:15:02 +03:40
 6. 30181 Lauri Kukk                          M8NR     00:15:47 +04:25
 7. 21107 Adele Esnar                         N8NR     00:16:12 +04:50
 8. 25552 Eva Dokukina              SRD       N8NR     00:16:34 +05:12
 9. 23334 Annaliisa Aren                      N8NR     00:16:41 +05:19
10. 22147 Simon Kevin Uibo                    M8NR     00:17:32 +06:10
11. 27922 Marleen Suisalu                     N8NR     00:17:34 +06:12
12. 21087 Jana Toom                           N8NR     00:17:37 +06:15
13. 17741 Miriam Paesüld                      N8NR     00:18:29 +07:07
14. 21801 Rainer Paalberg                     M8NR     00:18:33 +07:11
15. 29320 Hugo Paesuld                        M8NR     00:18:36 +07:14
16. 22148 Patrick Oliver Uibo                 M8NR     00:18:47 +07:25
17. 21880 Justus Udam               JOKA      M8NR     00:19:09 +07:47
18. 21103 Jegor Zurjari                       M8NR     00:21:45 +10:23
19. 20300 Reti Aava                           N8NR     00:22:22 +11:00
20. 19014 Jonatan Soots                       M8NR     00:23:45 +12:23
21. 20064 Joanna-Marii Kivisikk               N8NR     00:24:54 +13:32
22. 25554 Loore Lynn Kivisikk                 N8NR     00:24:55 +13:33
23. 27220 Keren Kirsipuu                      N8NR     00:25:05 +13:43
24. 27899 Berit Kirsipuu                      N8NR     00:25:09 +13:47
25. 27102 Oskar Peetrimägi                    M8NR     00:25:48 +14:26
26. 27103 Kaur Peetrimägi                     M8NR     00:25:52 +14:30
27. 25333 Rait Aava                           M8NR     00:26:37 +15:15
28. 26185 Karl Märten Aren                    M8NR     00:27:08 +15:46
29. 30100 Oskar Sooberg                       M8NR     00:27:11 +15:49
30. 24559 Tuule Riin All                      N8NR     00:27:58 +16:36
31. 21445 Kerli Rosenfeldt          KehateraapM8NR     00:29:37 +18:15
32. 23775 Ella Lee Uibo                       N8NR     00:31:07 +19:45
33. 28645 Maarios Fingling                    M8NR     00:32:15 +20:53
34. 28644 Aaron Fingling                      M8NR     00:32:18 +20:56
35. 23510 Mart Lindeberg                      M8NR     00:33:52 +22:30
36. 23293 Grete Grents                        N8NR     00:33:54 +22:32
37. 29326 Lennard Ehandi                      M8NR     00:35:09 +23:47
38. 20510 Säde Külaots                        N8NR     00:35:12 +23:50
39. 20438 Mirtel Paesüld                      N8NR     00:37:27 +26:05
40. 29317 Sander Kasemets                     M8NR     00:39:18 +27:56
41. 29318 Rasmus Kasemets                     M8NR     00:40:06 +28:44
42. 29327 Eduard Ehande                       M8NR     00:40:33 +29:11
43. 29321 Kaur Rimgaila                       M8NR     00:40:50 +29:28
44. 27319 Kert Viirmann                       M8NR     00:40:56 +29:34
45. 29329 Kristi Viirmann                     N8NR     00:41:28 +30:06
46. 26076 Timo Pöör                 Mercury   M8NR     00:44:20 +32:58
47. 29555 Sander Poor                         M8NR     00:44:23 +33:01
48. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON       N8NR     00:45:00 +33:38
49. 29325 Hella Maia Priks                    N8NR     00:46:23 +35:01
50. 29324 Iida Viirmann                       N8NR     00:50:04 +38:42
51. 29322 Kiur Rimgaila                       M8NR     00:50:17 +38:55
52. 25686 Imbi Randlaht                       N8NR     00:50:30 +39:08
53. 26638 Säde-Riin Jõeleht                   N8NR     00:50:31 +39:09
54. 22635 Liilia Lehtla                       N8NR     00:55:30 +44:08
55. 25902 Erik Lehtla               MTÜ Saku MM8NR     00:55:40 +44:18
#10 Rada (N21B,N40,N45,M18): 14 KP 4.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   183 Marje Viirmann            Harju KEK N40      00:42:49
 2.  1361 Triina-Britt Preden       TON       N45      00:48:09 +05:20
 3.  6675 Hanna Maria Semper                  N21B     00:48:24 +05:35
 4.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh  N45      00:52:11 +09:22
 5.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõh  M18      00:52:32 +09:43
 6.  8644 Anneli Rämmann            Koop      N45      00:54:27 +11:38
 7.  1734 Liina Jõgisu              Mercury   N40      00:55:19 +12:30
 8.  4749 Anneli Pello              Mercury   N40      00:55:46 +12:57
 9.  6062 Inger-Helen Daub                    N21B     00:55:53 +13:04
10.   283 Maris Roosipuu            TON       N40      00:55:54 +13:05
11. 23590 Mattias Raba                        M18      00:56:44 +13:55
12.  6491 Anni Sild                 Jakob WestN21B     00:57:43 +14:54
13.  2966 Anu Kuusmaa               SK100     N21B     00:58:27 +15:38
14.  6227 Anneli Aas                TON       N45      00:58:33 +15:44
15.  3991 Heidi Prits               Mercury   N40      00:59:43 +16:54
16. 18354 Kai Treier                          N45      01:00:38 +17:49
17.  6709 Grethe-Johanna Ploompuu   Harju KEK N21B     01:01:50 +19:01
18.  5870 Liisi Piits               EKI       N40      01:02:20 +19:31
19.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp N21B     01:02:21 +19:32
20.  7310 Karin Reisner             Metsä ForeN40      01:02:26 +19:37
21.  6392 Pille Tiis                          N40      01:02:51 +20:02
22. 11559 Heli Zvorovski                      N45      01:02:53 +20:04
23.   526 Maari Idnurm              TON       N45      01:03:09 +20:20
24.  1380 Monica Jaago                        N40      01:03:11 +20:22
25.  7820 Karin Kallisma            HOK       N21B     01:03:33 +20:44
26.  1161 Piia Avaste               Tammed    N21B     01:05:08 +22:19
27.  1735 Ave Kranberg              Mercury   N45      01:05:10 +22:21
28.  4120 Ingrid Randlaht           Orion     N21B     01:05:22 +22:33
29.  6645 Alina Kramarenko          SRD       N21B     01:06:46 +23:57
30. 21406 Mariliis Aren                       N21B     01:08:06 +25:17
31.  4175 Terje Vanahans            Kobras    N21B     01:08:22 +25:33
32.  5578 Gerli Kriiska                       N40      01:08:57 +26:08
33. 12341 Filipp Petuhhov           SRD       M18      01:09:34 +26:45
34. 21894 Airi Kask                           N40      01:12:17 +29:28
35.   996 Ella Shved                SRD       N45      01:13:37 +30:48
36. 20427 Markus Lepmets            Nõmme SK/LM18      01:13:55 +31:06
37.  2760 Kaire Heldring            TON       N40      01:14:46 +31:57
38.  4504 Tiina Kangilaski          TON       N45      01:15:25 +32:36
39.  6605 Marika Stokkeby           Orion     N45      01:17:13 +34:24
40.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank AN21B     01:18:43 +35:54
41.  4730 Kristin Peebo                       N40      01:22:02 +39:13
42.  2767 Kristi Leedjärv                     N21B     01:23:26 +40:37
43. 24344 Kristel Niisuke                     N21B     01:24:11 +41:22
44. 16348 Age Valgepea              Swedbank SN45      01:31:52 +49:03
45. 17688 Katrin Ots                          N45      01:42:09 +59:20
46. 12938 Evi Arais                           N21B     01:49:17 +66:28
47. 11349 Ruth Rootslane            Vagodent ON45      01:50:06 +67:17
48. 28778 Marit Kuusk                         N21B     01:59:17 +76:28
49. 12992 Triin Sokk                          N21B     01:59:21 +76:32
50. 29556 Caroline Tatar            x190      N21B     02:05:25 +82:36
50. 29557 Sphiele Scancar           x191      N21B     02:05:25 +82:36
     8581 Elina Meier                         N21B     DQ      
#11 Rada (N50,N55,M16,M65): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1240 Jüri Rokko                SK        M65      00:43:27
 2.  1971 Kalle Nelk                Tammed    M65      00:44:11 +00:44
 3. 21146 Ossi Priks                Rakv      M16      00:45:19 +01:52
 4.  1311 Heini Tammik              Kape      M65      00:45:47 +02:20
 5.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas  M65      00:50:49 +07:22
 6.  2741 Merike Paapson            TON       N50      00:52:09 +08:42
 7.  4195 Lea Leppik                TAOK      N50      00:52:33 +09:06
 8.   260 Marika Kirsspuu           TAOK      N55      00:54:42 +11:15
 9.  6300 Peeter Plakk                        M65      00:55:51 +12:24
10.  1775 Andres Iila                         M65      00:57:10 +13:43
11.   970 Rita Ojala                JOKA      N50      00:57:43 +14:16
12.  6590 Jüri Mellik               AnalDesignM65      00:58:07 +14:40
13.  3060 Lembi Berkman                       N50      00:58:21 +14:54
14.   279 Anu Järv                            N50      00:59:48 +16:21
15.   278 Meeli Kerem               TON       N50      00:59:49 +16:22
16.  5589 Merike Mändsoo            TON       N50      01:00:00 +16:33
17.  2843 Inger Jalakas             Harju KEK N50      01:00:23 +16:56
18. 12425 Maret Viira                         N50      01:00:46 +17:19
19.   304 Virve Orav                Tammed    N55      01:03:13 +19:46
20. 15797 Rita Siniväli                       N50      01:04:17 +20:50
21. 23325 Ekke Tõnn Rütman          JOKA      M16      01:04:20 +20:53
22. 20388 Kaarel Tampuu             SRD       M16      01:05:01 +21:34
23.   294 Arvo Soosalu              LUS       M65      01:05:36 +22:09
24. 21336 Kaja Ligi                 Peko      N55      01:05:43 +22:16
25.  3226 Kalev Raadla              Jõhvikas  M65      01:06:51 +23:24
26.  2865 Toomas Koppel             Saku      M65      01:09:03 +25:36
27. 12582 Henri Ojaste              Koop      M16      01:09:17 +25:50
28.   910 Valdo Jaanik              Orion     M65      01:11:46 +28:19
29.   186 Krista Terno              Tammed    N55      01:12:27 +29:00
30.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK M65      01:13:04 +29:37
31.   709 Ülle Raudsepp             Okas      N55      01:13:19 +29:52
32.   652 Vello Loorits             Orion     M65      01:16:27 +33:00
33.  1212 Tiina Tamla               Koop      N50      01:18:43 +35:16
34.   604 Tiia Kalmus                         N50      01:19:54 +36:27
35. 11392 Riina Kink                Koop      N50      01:22:48 +39:21
36. 28404 Sven Kadaste              Kolga KoolM16      01:25:15 +41:48
37. 17644 Marika Müür               TON       N55      01:27:51 +44:24
38. 22945 Raiko Alliksaar           JOKA      M16      01:28:05 +44:38
39.  2779 Heli Kain                           N55      01:28:25 +44:58
40.  7905 Pille Nurmis                        N55      01:29:11 +45:44
41.  5989 Inga Petuhhov                       N55      01:41:02 +57:35
42.  6459 Piret Urmet               Põrgupõh  N50      01:45:27 +62:00
43. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna ÜN55      01:54:34 +71:07
#12 Rada (N21C,M21C): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 15263 Jaago Jõeleht                       M21C     00:31:18
 2. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank SM21C     00:34:21 +03:03
 3.  9718 Mikk Kaasik                         M21C     00:37:52 +06:34
 4.  6635 Airon Fingling            Aruküla põM21C     00:38:01 +06:43
 5. 26177 Roald Sinissaar                     M21C     00:39:33 +08:15
 6.  8450 Margus Luht               Avita     M21C     00:41:22 +10:04
 7.  6120 Mihkel Petuhhov                     M21C     00:42:15 +10:57
 8. 10491 Taivo Kurg                          M21C     00:42:30 +11:12
 9. 24794 Margus Kärner                       M21C     00:42:48 +11:30
10.  3314 Terje Urgard              Tammed    N21C     00:43:38 +12:20
11.  6727 Arvi Tüvi                           M21C     00:47:22 +16:04
12. 17673 Siim Naelapää                       M21C     00:47:32 +16:14
13. 23411 Tagni Jõeleht                       N21C     00:48:04 +16:46
14. 23515 Juno Raba                           N21C     00:49:01 +17:43
15. 24098 Henn Zvorovski                      M21C     00:49:38 +18:20
16. 22597 Matis Leibenau            Eesti EnerM21C     00:50:01 +18:43
17.   378 Marek Maurer              Põrgupõh  M21C     00:50:50 +19:32
18. 26525 Aive Mõttus                         N21C     00:54:17 +22:59
18.  9884 Epp Paalberg              Rakv      N21C     00:54:17 +22:59
20. 25507 Kertu Olu                           N21C     00:55:45 +24:27
21. 25911 Signe Olu                           N21C     00:55:47 +24:29
22. 28405 Enno Aermates             NEFAB PackM21C     00:56:44 +25:26
23.  5995 Veronika Kübar                      N21C     00:58:17 +26:59
24.  6285 Riho Vahtre                         M21C     00:58:35 +27:17
25.  8574 Krista Rämmann                      N21C     01:02:30 +31:12
26.  4152 Rain Semper               Bona Fide M21C     01:02:41 +31:23
27. 21512 Aet Tampuu                SRD       N21C     01:02:47 +31:29
28. 28199 Ilmar Legenkov                      M21C     01:03:07 +31:49
29. 29554 Aare Paljum               x48       M21C     01:03:52 +32:34
30.  8444 Evelin Soots                        N21C     01:04:20 +33:02
31.  4123 Svetlana Doledutko        SRD       N21C     01:06:41 +35:23
32. 25082 Eret Maasing                        N21C     01:07:10 +35:52
33. 22410 Kerli Liiv                TÜ        N21C     01:10:08 +38:50
34. 17534 Triinu Rebane                       N21C     01:12:22 +41:04
35. 13032 Karin Leetsar             OÜ KõneravN21C     01:12:34 +41:16
36.  8791 Küllike Rehe              Hansapank N21C     01:13:38 +42:20
37. 10637 Jaan Raudsepp                       M21C     01:17:36 +46:18
38. 22767 Tiina Muts                          N21C     01:25:32 +54:14
39. 22823 Meril Tangsoo                       N21C     01:25:35 +54:17
40. 18945 Eveliina Ots              SK Fortis N21C     01:30:44 +59:26
41. 24391 Johanna Pikand                      N21C     01:42:15 +70:57
#13 Rada (N18,N60,N65,M21BL,M70): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1045 Jaan Olvet                Rakv      M21BL    00:39:05
 2.  5525 Tanel Vanaveski           Võru      M21BL    00:43:00 +03:55
 3.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD       N18      00:44:08 +05:03
 4.  7535 Andrus Viilma                       M21BL    00:47:09 +08:04
 5.  7881 Margus Lõoke              Põrgupõh  M21BL    00:48:01 +08:56
 6.   312 Aivar Meindok             TON       M21BL    00:48:48 +09:43
 7.  3223 Jaanus Viljamaa           TON       M21BL    00:49:30 +10:25
 8.  1366 Mart Sooberg              TON       M21BL    00:49:53 +10:48
 9.  2480 Ene Sulg                  Orvand    N60      00:51:18 +12:13
10.  1250 Siiri Poopuu              JOKA      N60      00:51:33 +12:28
11. 18311 Anne Koppel                         N60      00:51:41 +12:36
12.  2853 Gea Rennel                Harju KEK N60      00:52:42 +13:37
13.  1881 Helle Rennu                         N60      00:55:04 +15:59
14.   280 Hille Tasa                Tammed    N65      00:58:43 +19:38
15.  5946 Jüri Kaiv                           M70      00:59:05 +20:00
16.   356 Mart Vendelin             Orion     M70      00:59:07 +20:02
17.    22 Anne Vaikjärv             Vunder    N60      00:59:30 +20:25
18.   456 Peep Koppel               Koop      M70      00:59:41 +20:36
19.     3 Mati Poom                 TON       M70      01:00:24 +21:19
20.    58 Viktoria Trasanov         JOKA      N60      01:00:42 +21:37
21.  9022 Vahur Pajomägi                      M21BL    01:02:35 +23:30
22.   228 Kalju Toomas              JOKA      M70      01:02:42 +23:37
23.  6177 Joel Rillo                          M21BL    01:02:52 +23:47
24.   541 Jaak Vihmand                        M70      01:03:17 +24:12
25. 21191 Enno Needrit                        M70      01:03:33 +24:28
26. 14946 Ero Puumets                         M21BL    01:03:57 +24:52
27.   149 Ilmar Mõistlik            Orion     M70      01:04:18 +25:13
28. 21405 Raido Aren                          M21BL    01:04:36 +25:31
29.  4383 Jüri Tähemaa              TON       M70      01:05:12 +26:07
30.   401 Imbi Savi                 PV SKK    N60      01:06:16 +27:11
31.  2298 Mare Niitsoo              TON       N60      01:06:29 +27:24
32. 22316 Sven Raja                           M21BL    01:06:59 +27:54
33. 11275 Juhan Tamm                Eesti KeskM70      01:08:25 +29:20
34.  4838 Rain Pajur                Swedbank SM21BL    01:11:39 +32:34
35.  7040 Katrin Kriiska            Jõhvikas  N60      01:15:10 +36:05
36. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    M21BL    01:15:25 +36:20
37.  7138 Anu Pallon                JOKA      N60      01:19:37 +40:32
38.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas  M70      01:20:29 +41:24
39.  5567 Kai Voolaine              TON       N60      01:29:06 +50:01
40. 12107 Katrin Kaldma                       N65      01:30:45 +51:40
41.  3225 Anne Raadla               Jõhvikas  N65      01:36:07 +57:02
42.  5585 Tõnu Kastan               Trummi SK M21BL    01:37:04 +57:59
43.  6152 Kaja Rahu                 TAI       N60      01:41:25 +62:20
44.  6993 Tatjana Sumilo            Jõhvikas  N65      01:44:46 +65:41
45.  6493 Natalia Lausmaa                     N65      01:47:10 +68:05
46. 27364 Olga Shilova              x159      N65      02:07:34 +88:29
#2 Rada (M10TR,N10TR): 5 KP 1.2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 21106 Andreas Esnar                       M10TR    00:08:49
 2. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M10TR    00:10:05 +01:16
 3. 14432 Jegor Klenski                       M10TR    00:14:31 +05:42
 4. 13907 Anete Saaring                       N10TR    00:14:40 +05:51
 5. 25552 Eva Dokukina              SRD       N10TR    00:15:29 +06:40
 6. 18674 Mart Pilbas                         M10TR    00:15:35 +06:46
 7. 29319 Aleks Kolesnik                      M10TR    00:16:53 +08:04
 8. 13331 Arseni Kramarenko         SRD       M10TR    00:16:54 +08:05
 9. 15000 Liisa Laura Viru          TON       N10TR    00:21:33 +12:44
10. 28467 Anni Mai Katvel           Kolga KoolN10TR    00:23:23 +14:34
11. 23334 Annaliisa Aren                      N10TR    00:29:10 +20:21
12. 15987 Björn Martin Lindeberg              M10TR    00:31:25 +22:36
13. 28373 Gerlin Lipp                         N10TR    01:14:49 +66:00
#3 Rada (M21A,M35): 24 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3659 Jürgen Einpaul            Tammed    M21A     01:07:07
 2.  7880 Taimar Väljataga                    M21A     01:07:22 +00:15
 3.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape      M35      01:08:49 +01:42
 4.  9030 Martin Kaup               LSF PT    M21A     01:11:57 +04:50
 5. 16245 Kristjan Täll             Harju KEK M21A     01:15:56 +08:49
 6.   847 Olavi Loo                 West      M35      01:23:12 +16:05
 7.  2371 Arthur Raichmann          LSF PT    M35      01:25:01 +17:54
 8. 10891 Kirill Klenski            CoxArt    M35      01:25:27 +18:20
 9. 20443 Raido Laidla              SK100     M21A     01:26:25 +19:18
10. 12590 Reimo Liiv                Tammed    M21A     01:28:08 +21:01
11. 12901 Marko Külaots             Tammed    M35      01:28:33 +21:26
12.  3257 Ahto Sulavee                        M35      01:30:13 +23:06
13.  2491 Gert Müürsepp             Tammed    M35      01:31:38 +24:31
14.  6887 Hannu Ploompuu                      M21A     01:32:15 +25:08
15. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK    M35      01:36:53 +29:46
16. 10744 Ragnar Leimann            JK PiraajaM21A     01:37:13 +30:06
17.  4261 Sander Nahkor             TAOK      M21A     01:37:19 +30:12
18.  3737 Arvo Ambel                          M35      01:39:16 +32:09
19.  9723 Ülar Aasa                 Running 10M21A     01:44:15 +37:08
20.  2539 Ülo Viru                  Orvand    M35      01:47:17 +40:10
21.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK M35      01:49:41 +42:34
22.  4113 Mairolt Kakko             TON       M35      01:50:54 +43:47
23.  5574 Kristian Pilbas                     M21A     01:56:53 +49:46
24.  3260 Toomas Kundla                       M35      01:57:50 +50:43
25. 22415 Alexander Khalyapin                 M35      01:58:07 +51:00
26. 20426 Andres Käver              SK100     M21A     02:02:26 +55:19
#4 Rada (N16,N70,N75,N80,N85,M14,M75,M80,M85): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10644 Sander Saaring            Laagri KooM14      00:41:21
 2. 23567 Uku Aasrand               SK Rada/LoM14      00:42:04 +00:43
 3.   182 Tõnu Raid                 Tammed    M75      00:43:25 +02:04
 4.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh  N16      00:44:43 +03:22
 5. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh  N16      00:47:18 +05:57
 6. 12626 Mehis Udam                JOKA      M14      00:48:40 +07:19
 7.  2253 Ain Relo                  Tammed    M80      00:50:23 +09:02
 8.   638 Vello Krohn               Tammed    M75      00:50:27 +09:06
 9.   104 Kalju Tilk                Orion     M75      00:58:12 +16:51
10.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M75      01:03:23 +22:02
11.   305 Jaan Orav                 TON       M75      01:03:31 +22:10
12.   106 Eimar Jõgisu              TON       M75      01:04:34 +23:13
13. 26634 Laurits Rütman            JOKA      M14      01:04:38 +23:17
14.   478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvikas  N80      01:06:08 +24:47
15.   429 Vaabo Annus               Orion     M75      01:06:24 +25:03
16.   462 Georg Sooberg             Võru      M75      01:06:57 +25:36
17.   181 Maire Raid                Tammed    N70      01:08:38 +27:17
18.  4799 Lembit Põldoja            Inspecta  M75      01:10:03 +28:42
19.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise M75      01:11:17 +29:56
20.  1728 Rutt Kukk                 Orion     N70      01:11:30 +30:09
21.  2650 Malle Karolin             Orion     N75      01:11:52 +30:31
22.  9021 Mati Saluoks                        M75      01:11:55 +30:34
23.   389 Ülle Mõistlik             Orion     N75      01:12:26 +31:05
24.  2809 Juho Heinrand             Norma     M75      01:13:58 +32:37
25.   444 Juhan Bachmann            Jõhvikas  M75      01:15:27 +34:06
26.  4506 Toomas Lausmaa                      M75      01:16:02 +34:41
27.    62 Juhan Hunt                Orion     M80      01:22:42 +41:21
28.  6743 Kullo Vende                         M75      01:26:49 +45:28
29.  3628 Rein Kannike                        M75      01:27:22 +46:01
30.  3629 Boris Kirt                          M75      01:27:27 +46:06
31. 26839 Kennet Keerberg           JOKA      M14      01:27:56 +46:35
31. 22037 Kerto Kaasiku                       M14      01:27:56 +46:35
33. 28441 Sander Talts                        M14      01:29:38 +48:17
34.   189 Riho Kilp                 Tammed    M75      01:35:14 +53:53
35. 26261 Anni Jõe                  SK Rada   N16      01:39:33 +58:12
36. 13008 Kristen Meier                       M14      01:43:00 +61:39
37.  6329 Maie Sepp                 TON       N80      01:45:04 +63:43
38.  6206 Ljudmilla Mashina         TON       N80      01:46:33 +65:12
39.  3433 Peedu Retel                         M85      01:55:37 +74:16
40.   913 Feliks Kipper             Orion     M85      02:16:34 +95:13
#5 Rada (N12,N14,M12): 8 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14415 Siim Pello                Mercury   M12      00:36:17
 2. 11566 Kirke Savitsch                      N14      00:37:42 +01:25
 3. 15980 Hendrik Lillsoo           Põrgupõh  M12      00:40:43 +04:26
 4. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder    M12      00:44:13 +07:56
 5. 26633 Roosi Rütman              JOKA      N14      00:44:18 +08:01
 6. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder    M12      00:48:28 +12:11
 7. 16556 Grete Johanna Korb        XT Sport  N14      00:52:49 +16:32
 8. 28426 Joonas Mägi                         M12      00:54:27 +18:10
 8. 28415 Tobias Mägi                         M12      00:54:27 +18:10
10. 17245 Luka Puumets                        M12      00:57:27 +21:10
11. 29489 Anett Liisa Parts                   N14      01:07:26 +31:09
12. 27573 Janely Vilbu                        N12      01:08:06 +31:49
13. 17654 Anna Mia Atonen                     N12      01:16:24 +40:07
14. 17656 Mattias Siim Atonen                 M12      01:17:33 +41:16
15. 16003 Ott Pilbas                          M12      01:20:39 +44:22
16. 13301 Jens Randlaht             Orion     M12      01:25:32 +49:15
17. 12755 Iris Susanna Jõgisu                 N12      01:28:30 +52:13
18. 23321 Anna-Liisa Leiten         Aegviidu SN12      01:30:16 +53:59
19. 28464 Ida Leen Katvel           Kolga KoolN12      01:35:52 +59:35
20. 28465 Laura Liisa Laas          Kolga KoolN12      01:36:18 +60:01
21. 28468 Andres Kadaste            Kolga KoolM12      01:36:46 +60:29
#6 Rada (M21B,M40): 20 KP 7.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4112 Ingmar Daub               Ilves     M21B     01:10:27
 2.  1946 Tammo Esta                HOK       M40      01:11:35 +01:08
 3. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    M40      01:11:51 +01:24
 4.  3821 Carl Sõlg                 Grossi ToiM21B     01:12:06 +01:39
 5. 12756 Marti Kaljuve             Mercury   M21B     01:12:23 +01:56
 6.  8793 Urmo Kesküla                        M21B     01:14:02 +03:35
 7.  4889 Martin Aunin              Novarc    M40      01:15:36 +05:09
 8. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP M21B     01:18:15 +07:48
 9.  2202 Mati Korrol               Mercury   M40      01:19:40 +09:13
10.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme  M40      01:21:02 +10:35
11.  4415 Maris Palopääl            Kobras    M21B     01:23:05 +12:38
12.  2814 Priit Lepmets                       M40      01:23:35 +13:08
13. 18344 Riivo Kiljak                        M21B     01:25:09 +14:42
14. 16171 Karl Pehk                           M21B     01:26:40 +16:13
15. 15638 Sass Saat                 HOK       M21B     01:26:57 +16:30
16.  2350 Tago Teetamm              Tammed    M40      01:30:55 +20:28
17. 12309 Siim Ringinen                       M21B     01:31:36 +21:09
18. 25298 Tarmo Maiste                        M40      01:34:08 +23:41
19. 11922 Pearu Kuusk               Tartu     M40      01:34:24 +23:57
20.  4746 Kalev Viidemann                     M40      01:36:13 +25:46
21.  4856 Ardo Pajur                Swedbank SM40      01:37:49 +27:22
22. 19381 Mihkel Ambre              Fleep     M21B     01:38:39 +28:12
23. 16121 Andrus Kaldma                       M21B     01:39:13 +28:46
24.   991 Erkki Laur                MARU      M21B     01:40:03 +29:36
25. 18611 Rainer Jõesaar                      M21B     01:40:56 +30:29
26.  2106 Alar Jõeste                         M40      01:40:58 +30:31
27.  5970 Alo Süvari                          M40      01:41:32 +31:05
28.  3040 Madis Meimre                        M21B     01:44:50 +34:23
29. 11184 Tiit Kriiska                        M21B     01:45:36 +35:09
30.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ       M21B     01:47:32 +37:05
31. 20436 Jukka Halttunen                     M40      01:48:44 +38:17
32. 24402 Ahti Raba                 Danske BanM21B     01:49:43 +39:16
33. 25510 Mihkel Järve              Elisa SK  M21B     01:51:06 +40:39
34.  2654 Silvar Savolainen         korp! LeolM40      01:57:07 +46:40
35. 27304 Alvar Suisalu             CC Rota MoM21B     01:57:11 +46:44
36. 26077 Joosep Paats                        M21B     01:57:40 +47:13
36. 17556 Andrus Paats                        M40      01:57:40 +47:13
38.  8173 Tarmo All                           M40      01:57:41 +47:14
39.  5553 Ahti Seier                          M21B     02:00:47 +50:20
40.  8441 Indrek Peil               Head ArhitM21B     02:01:19 +50:52
41.  6453 Ott Viirmann              Põrgupõh  M21B     02:03:38 +53:11
42. 26041 Andrus Prangli                      M40      02:05:34 +55:07
43. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp LM40      02:26:58 +76:31
44.  8451 Taavi Immato                        M21B     02:31:20 +80:53
    22811 Anto Laarmaa                        M21B     DQ      
#7 Rada (M45,M50): 19 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   480 Tarvo Avaste              Tammed    M45      00:59:53
 2. 10450 Ilmar Udam                JOKA      M45      01:04:17 +04:24
 3.  1393 Indrek Lillsoo            Põrgupõh  M45      01:06:06 +06:13
 4.   212 Tõnu Tänav                Rae       M50      01:06:18 +06:25
 5.  4690 Vladimir Savinov          SRD       M50      01:06:37 +06:44
 6.  4230 Lauri Olli                LSF PT    M45      01:09:56 +10:03
 6.  3982 Raul Hindov               TON       M50      01:09:56 +10:03
 8.  1053 Veikko Tamlak             Kape      M50      01:12:42 +12:49
 9. 16317 Peep Põlluäär                       M45      01:12:56 +13:03
10.   975 Kalle Kuusik              Otepää    M50      01:13:10 +13:17
11.  4822 Arvo Laanemets            TAOK      M45      01:13:19 +13:26
12.  3709 Taivo Daub                Ilves     M45      01:16:38 +16:45
13.  1994 Andrus Jakobson                     M45      01:16:54 +17:01
14.   487 Tõnis Haldna              Rae       M50      01:18:01 +18:08
15.  1996 Margus Kandelin           TON       M45      01:19:20 +19:27
16.  2276 Margus Esnar              Rae       M50      01:23:36 +23:43
17.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh  M50      01:23:37 +23:44
18. 12280 Andres Viira                        M50      01:25:10 +25:17
19.  8260 Viktor Kassatkin          SRD       M45      01:26:19 +26:26
20.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD       M45      01:26:51 +26:58
21.  4833 Ülo Madissoon             TON       M50      01:27:58 +28:05
22.   995 Heiki Savitsch                      M45      01:28:32 +28:39
23.  1836 Rünno Sulg                LSF PT    M45      01:34:50 +34:57
24.  6316 Ivar Toots                          M45      01:40:34 +40:41
25.  1342 Enno Lepvalts             Tallinn   M45      01:42:33 +42:40
26.  3277 Rein Hanstein             Okas      M50      01:42:43 +42:50
27.  1761 Meelis Nuut                         M45      01:54:11 +54:18
28.  3758 Margus Matiisen                     M50      01:57:33 +57:40
29.  4807 Paavo Helde               Evotec AS M50      02:04:59 +65:06
30.  4704 Aleksander Hlebnikov      VHM       M45      02:15:26 +75:33
31.  3062 Tiit Annus                          M45      02:17:21 +77:28
#8 Rada (N21A,M21AL): 18 KP 6.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Mercury   M21AL    00:51:13
 2.  5566 Siim Valgeväli                      M21AL    00:52:25 +01:12
 2.   992 Sander Annus                        M21AL    00:52:25 +01:12
 4.   559 Andre Nõmm                Tammed    M21AL    00:54:00 +02:47
 5.   603 Kaido Nurja               Nõmme     M21AL    00:56:14 +05:01
 6.  3316 Maris Terno               Tammed    N21A     00:59:03 +07:50
 7.  4860 Tõnu Kits                           M21AL    00:59:49 +08:36
 8.  7913 Alar Ehandi               Team IronmM21AL    01:00:26 +09:13
 9.  3300 Timo Kaljur               Orvand    M21AL    01:01:28 +10:15
10. 12455 Heiko Lind                          M21AL    01:02:45 +11:32
11.  1066 Ruth Aava                 Kobras    N21A     01:03:19 +12:06
12. 16589 Kairi Tuulmägi            Mercury   N21A     01:03:34 +12:21
13.  1516 Raivo Erik                Rae       M21AL    01:03:43 +12:30
14.   602 Jaanus Soots                        M21AL    01:03:51 +12:38
15.  1663 Heigo Ojaste              Koop      M21AL    01:04:10 +12:57
15.  3334 Kalev Külaase             Võru      M21AL    01:04:10 +12:57
17. 16565 Ivo Miller                Koop      M21AL    01:04:29 +13:16
18.  5250 Jaanus Jõgis              Saku ÕlletM21AL    01:05:08 +13:55
19.  4126 Marek Berkman             Swedbank SM21AL    01:05:42 +14:29
20.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt    M21AL    01:06:12 +14:59
21.  4393 Allan Roosimägi           Jõhvikas  M21AL    01:07:59 +16:46
22. 15327 Kaupo Maasing             Swedbank SM21AL    01:08:25 +17:12
23.  6656 Kristofer Kirss                     M21AL    01:09:51 +18:38
24.   985 Henn Ruukel               Fleep     M21AL    01:10:14 +19:01
25.  2683 Andres Vaher              JOKA      M21AL    01:11:16 +20:03
26. 12196 Britt Jaaska              SK ServitiN21A     01:12:05 +20:52
27. 17263 Siim Tõld                           M21AL    01:12:54 +21:41
28. 11535 Ivar Janson               KVÜÕA     M21AL    01:13:22 +22:09
29.  7236 Karmo Kübarsepp           Jõhvikas  M21AL    01:15:06 +23:53
30.  3328 Tauno Murakas             Rakv      M21AL    01:15:40 +24:27
31.  7488 Sven Ringvee              VaP       M21AL    01:17:11 +25:58
32.  5942 Kristo Kamratov                     M21AL    01:18:27 +27:14
33. 17619 Raul Aava                           M21AL    01:19:46 +28:33
34.   527 Siiri Vallner                       N21A     01:20:29 +29:16
35. 21494 Tarmo Tarlap              Porter RacM21AL    01:21:23 +30:10
36.  1859 Matti Betlem              JOKA      M21AL    01:21:49 +30:36
37.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK M21AL    01:22:01 +30:48
38. 15905 Merili Palu               SK100     N21A     01:26:16 +35:03
39.  2522 Anneli Orav               Tammed    N21A     01:30:46 +39:33
40.  6467 Madis Tuulpärg                      M21AL    01:36:15 +45:02
41. 10501 Kristo Jürmann                      M21AL    01:37:50 +46:37
42. 24174 Kersti Rahnel                       N21A     01:38:37 +47:24
43. 21159 Lauri Tarlap              Saku KorvpM21AL    01:39:50 +48:37
44.  6355 Meelis Karp                         M21AL    01:45:36 +54:23
45.  3352 Anu Kõnnusaar             TON       N21A     01:47:18 +56:05
46.  9520 Airi Tooming              NaiskodukaN21A     02:02:28 +71:15
47. 16327 Aune Surva                Staabi- jaN21A     02:03:53 +72:40
48.  6431 Anton Roolaid             TAOK      M21AL    02:05:50 +74:37
49.  9893 Peep Päll                           M21AL    02:13:31 +82:18
#9 Rada (N35,M55,M60): 17 KP 5.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2260 Mati Preitof              Harju KEK M55      00:56:12
 2.   320 Rein Unt                  TON       M55      00:57:58 +01:46
 3.  1275 Jaanus Reha               Koop      M55      01:04:33 +08:21
 4.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK M55      01:07:03 +10:51
 5. 11806 Andrus Rämmann            Koop      M55      01:08:52 +12:40
 6.   917 Margus Jaanus             Koop      M55      01:12:14 +16:02
 7.    55 Vello Post                Koop      M60      01:15:38 +19:26
 8.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed    M55      01:16:25 +20:13
 9.   884 Ahto Karu                 JOKA      M60      01:20:07 +23:55
10.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh  N35      01:20:18 +24:06
11.  7205 Ivar Lai                            M55      01:20:55 +24:43
12.   423 Kalev Ruberg              Saku OK   M55      01:20:59 +24:47
13.   206 Tõnu Kuusik               LUS       M60      01:21:23 +25:11
14. 26064 Lauri Lagle                         M55      01:21:30 +25:18
15.   979 Toivo Birk                Okas      M60      01:22:46 +26:34
16.  5213 Reino Rass                Novarc    M55      01:24:01 +27:49
17.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas  M60      01:25:30 +29:18
18.  9038 Heino Rebane              Orvand    M60      01:26:30 +30:18
19.  3750 Riho Kokk                 Rakv      M60      01:27:42 +31:30
20.   912 Toivo Leisner             Elioni SK M60      01:27:51 +31:39
21.   518 Tõnu Vähi                           M60      01:29:53 +33:41
22.  6147 Endel Karp                Norma OK  M55      01:36:38 +40:26
23.  7206 Katrin Peterson           Danske SK N35      01:36:42 +40:30
24.  3621 Tõnu Karp                           M60      01:42:22 +46:10
25.  3362 Raivo Kukk                          M60      01:42:29 +46:17
26.   832 Tiit Olju                 Orvand    M60      01:43:42 +47:30
27. 24175 Raili Nugin                         N35      01:57:01 +60:49
28.  6507 Igor Zurjari                        M55      02:26:01 +89:49
M10TR Rada (2): 5 KP 1.2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21106 Andreas Esnar                        00:08:49
 2. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:10:05 +01:16
 3. 14432 Jegor Klenski                        00:14:31 +05:42
 4. 18674 Mart Pilbas                          00:15:35 +06:46
 5. 29319 Aleks Kolesnik                       00:16:53 +08:04
 6. 13331 Arseni Kramarenko         SRD        00:16:54 +08:05
 7. 15987 Björn Martin Lindeberg               00:31:25 +22:36
M12 Rada (5): 8 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14415 Siim Pello                Mercury    00:36:17
 2. 15980 Hendrik Lillsoo           Põrgupõh   00:40:43 +04:26
 3. 18500 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder     00:44:13 +07:56
 4. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:48:28 +12:11
 5. 28426 Joonas Mägi                          00:54:27 +18:10
 5. 28415 Tobias Mägi                          00:54:27 +18:10
 7. 17245 Luka Puumets                         00:57:27 +21:10
 8. 17656 Mattias Siim Atonen                  01:17:33 +41:16
 9. 16003 Ott Pilbas                           01:20:39 +44:22
10. 13301 Jens Randlaht             Orion      01:25:32 +49:15
11. 28468 Andres Kadaste            Kolga Kool 01:36:46 +60:29
M14 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10644 Sander Saaring            Laagri Koo 00:41:21
 2. 23567 Uku Aasrand               SK Rada/Lo 00:42:04 +00:43
 3. 12626 Mehis Udam                JOKA       00:48:40 +07:19
 4. 26634 Laurits Rütman            JOKA       01:04:38 +23:17
 5. 26839 Kennet Keerberg           JOKA       01:27:56 +46:35
 5. 22037 Kerto Kaasiku                        01:27:56 +46:35
 7. 28441 Sander Talts                         01:29:38 +48:17
 8. 13008 Kristen Meier                        01:43:00 +61:39
M16 Rada (11): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21146 Ossi Priks                Rakv       00:45:19
 2. 23325 Ekke Tõnn Rütman          JOKA       01:04:20 +19:01
 3. 20388 Kaarel Tampuu             SRD        01:05:01 +19:42
 4. 12582 Henri Ojaste              Koop       01:09:17 +23:58
 5. 28404 Sven Kadaste              Kolga Kool 01:25:15 +39:56
 6. 22945 Raiko Alliksaar           JOKA       01:28:05 +42:46
M18 Rada (10): 14 KP 4.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8035 Jaan Viirmann             Põrgupõh   00:52:32
 2. 23590 Mattias Raba                         00:56:44 +04:12
 3. 12341 Filipp Petuhhov           SRD        01:09:34 +17:02
 4. 20427 Markus Lepmets            Nõmme SK/L 01:13:55 +21:23
M21A Rada (3): 24 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3659 Jürgen Einpaul            Tammed     01:07:07
 2.  7880 Taimar Väljataga                     01:07:22 +00:15
 3.  9030 Martin Kaup               LSF PT     01:11:57 +04:50
 4. 16245 Kristjan Täll             Harju KEK  01:15:56 +08:49
 5. 20443 Raido Laidla              SK100      01:26:25 +19:18
 6. 12590 Reimo Liiv                Tammed     01:28:08 +21:01
 7.  6887 Hannu Ploompuu                       01:32:15 +25:08
 8. 10744 Ragnar Leimann            JK Piraaja 01:37:13 +30:06
 9.  4261 Sander Nahkor             TAOK       01:37:19 +30:12
10.  9723 Ülar Aasa                 Running 10 01:44:15 +37:08
11.  5574 Kristian Pilbas                      01:56:53 +49:46
12. 20426 Andres Käver              SK100      02:02:26 +55:19
M21AL Rada (8): 18 KP 6.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1143 Tarmo Klaar               Mercury    00:51:13
 2.  5566 Siim Valgeväli                       00:52:25 +01:12
 2.   992 Sander Annus                         00:52:25 +01:12
 4.   559 Andre Nõmm                Tammed     00:54:00 +02:47
 5.   603 Kaido Nurja               Nõmme      00:56:14 +05:01
 6.  4860 Tõnu Kits                            00:59:49 +08:36
 7.  7913 Alar Ehandi               Team Ironm 01:00:26 +09:13
 8.  3300 Timo Kaljur               Orvand     01:01:28 +10:15
 9. 12455 Heiko Lind                           01:02:45 +11:32
10.  1516 Raivo Erik                Rae        01:03:43 +12:30
11.   602 Jaanus Soots                         01:03:51 +12:38
12.  3334 Kalev Külaase             Võru       01:04:10 +12:57
12.  1663 Heigo Ojaste              Koop       01:04:10 +12:57
14. 16565 Ivo Miller                Koop       01:04:29 +13:16
15.  5250 Jaanus Jõgis              Saku Õllet 01:05:08 +13:55
16.  4126 Marek Berkman             Swedbank S 01:05:42 +14:29
17.   747 Aleksandr Petuhhov        CoxArt     01:06:12 +14:59
18.  4393 Allan Roosimägi           Jõhvikas   01:07:59 +16:46
19. 15327 Kaupo Maasing             Swedbank S 01:08:25 +17:12
20.  6656 Kristofer Kirss                      01:09:51 +18:38
21.   985 Henn Ruukel               Fleep      01:10:14 +19:01
22.  2683 Andres Vaher              JOKA       01:11:16 +20:03
23. 17263 Siim Tõld                            01:12:54 +21:41
24. 11535 Ivar Janson               KVÜÕA      01:13:22 +22:09
25.  7236 Karmo Kübarsepp           Jõhvikas   01:15:06 +23:53
26.  3328 Tauno Murakas             Rakv       01:15:40 +24:27
27.  7488 Sven Ringvee              VaP        01:17:11 +25:58
28.  5942 Kristo Kamratov                      01:18:27 +27:14
29. 17619 Raul Aava                            01:19:46 +28:33
30. 21494 Tarmo Tarlap              Porter Rac 01:21:23 +30:10
31.  1859 Matti Betlem              JOKA       01:21:49 +30:36
32.  2854 Andrus Sipsaka            Harju KEK  01:22:01 +30:48
33.  6467 Madis Tuulpärg                       01:36:15 +45:02
34. 10501 Kristo Jürmann                       01:37:50 +46:37
35. 21159 Lauri Tarlap              Saku Korvp 01:39:50 +48:37
36.  6355 Meelis Karp                          01:45:36 +54:23
37.  6431 Anton Roolaid             TAOK       02:05:50 +74:37
38.  9893 Peep Päll                            02:13:31 +82:18
M21B Rada (6): 20 KP 7.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4112 Ingmar Daub               Ilves      01:10:27
 2.  3821 Carl Sõlg                 Grossi Toi 01:12:06 +01:39
 3. 12756 Marti Kaljuve             Mercury    01:12:23 +01:56
 4.  8793 Urmo Kesküla                         01:14:02 +03:35
 5. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP  01:18:15 +07:48
 6.  4415 Maris Palopääl            Kobras     01:23:05 +12:38
 7. 18344 Riivo Kiljak                         01:25:09 +14:42
 8. 16171 Karl Pehk                            01:26:40 +16:13
 9. 15638 Sass Saat                 HOK        01:26:57 +16:30
10. 12309 Siim Ringinen                        01:31:36 +21:09
11. 19381 Mihkel Ambre              Fleep      01:38:39 +28:12
12. 16121 Andrus Kaldma                        01:39:13 +28:46
13.   991 Erkki Laur                MARU       01:40:03 +29:36
14. 18611 Rainer Jõesaar                       01:40:56 +30:29
15.  3040 Madis Meimre                         01:44:50 +34:23
16. 11184 Tiit Kriiska                         01:45:36 +35:09
17.  5853 Ivo Müürsepp              TTÜ        01:47:32 +37:05
18. 24402 Ahti Raba                 Danske Ban 01:49:43 +39:16
19. 25510 Mihkel Järve              Elisa SK   01:51:06 +40:39
20. 27304 Alvar Suisalu             CC Rota Mo 01:57:11 +46:44
21. 26077 Joosep Paats                         01:57:40 +47:13
22.  5553 Ahti Seier                           02:00:47 +50:20
23.  8441 Indrek Peil               Head Arhit 02:01:19 +50:52
24.  6453 Ott Viirmann              Põrgupõh   02:03:38 +53:11
25.  8451 Taavi Immato                         02:31:20 +80:53
    22811 Anto Laarmaa                         DQ      
M21BL Rada (13): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1045 Jaan Olvet                Rakv       00:39:05
 2.  5525 Tanel Vanaveski           Võru       00:43:00 +03:55
 3.  7535 Andrus Viilma                        00:47:09 +08:04
 4.  7881 Margus Lõoke              Põrgupõh   00:48:01 +08:56
 5.   312 Aivar Meindok             TON        00:48:48 +09:43
 6.  3223 Jaanus Viljamaa           TON        00:49:30 +10:25
 7.  1366 Mart Sooberg              TON        00:49:53 +10:48
 8.  9022 Vahur Pajomägi                       01:02:35 +23:30
 9.  6177 Joel Rillo                           01:02:52 +23:47
10. 14946 Ero Puumets                          01:03:57 +24:52
11. 21405 Raido Aren                           01:04:36 +25:31
12. 22316 Sven Raja                            01:06:59 +27:54
13.  4838 Rain Pajur                Swedbank S 01:11:39 +32:34
14. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:15:25 +36:20
15.  5585 Tõnu Kastan               Trummi SK  01:37:04 +57:59
M21C Rada (12): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15263 Jaago Jõeleht                        00:31:18
 2. 17477 Tõnu Ots                  Swedbank S 00:34:21 +03:03
 3.  9718 Mikk Kaasik                          00:37:52 +06:34
 4.  6635 Airon Fingling            Aruküla põ 00:38:01 +06:43
 5. 26177 Roald Sinissaar                      00:39:33 +08:15
 6.  8450 Margus Luht               Avita      00:41:22 +10:04
 7.  6120 Mihkel Petuhhov                      00:42:15 +10:57
 8. 10491 Taivo Kurg                           00:42:30 +11:12
 9. 24794 Margus Kärner                        00:42:48 +11:30
10.  6727 Arvi Tüvi                            00:47:22 +16:04
11. 17673 Siim Naelapää                        00:47:32 +16:14
12. 24098 Henn Zvorovski                       00:49:38 +18:20
13. 22597 Matis Leibenau            Eesti Ener 00:50:01 +18:43
14.   378 Marek Maurer              Põrgupõh   00:50:50 +19:32
15. 28405 Enno Aermates             NEFAB Pack 00:56:44 +25:26
16.  6285 Riho Vahtre                          00:58:35 +27:17
17.  4152 Rain Semper               Bona Fide  01:02:41 +31:23
18. 28199 Ilmar Legenkov                       01:03:07 +31:49
19. 29554 Aare Paljum               x48        01:03:52 +32:34
20. 10637 Jaan Raudsepp                        01:17:36 +46:18
M35 Rada (3): 24 KP 9.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2017 Lauri Lahtmäe             Kape       01:08:49
 2.   847 Olavi Loo                 West       01:23:12 +14:23
 3.  2371 Arthur Raichmann          LSF PT     01:25:01 +16:12
 4. 10891 Kirill Klenski            CoxArt     01:25:27 +16:38
 5. 12901 Marko Külaots             Tammed     01:28:33 +19:44
 6.  3257 Ahto Sulavee                         01:30:13 +21:24
 7.  2491 Gert Müürsepp             Tammed     01:31:38 +22:49
 8. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK     01:36:53 +28:04
 9.  3737 Arvo Ambel                           01:39:16 +30:27
10.  2539 Ülo Viru                  Orvand     01:47:17 +38:28
11.  5823 Andres Bauvald            Elioni SK  01:49:41 +40:52
12.  4113 Mairolt Kakko             TON        01:50:54 +42:05
13.  3260 Toomas Kundla                        01:57:50 +49:01
14. 22415 Alexander Khalyapin                  01:58:07 +49:18
M40 Rada (6): 20 KP 7.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1946 Tammo Esta                HOK        01:11:35
 2. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     01:11:51 +00:16
 3.  4889 Martin Aunin              Novarc     01:15:36 +04:01
 4.  2202 Mati Korrol               Mercury    01:19:40 +08:05
 5.  2695 Allan Edberg              OK Nõmme   01:21:02 +09:27
 6.  2814 Priit Lepmets                        01:23:35 +12:00
 7.  2350 Tago Teetamm              Tammed     01:30:55 +19:20
 8. 25298 Tarmo Maiste                         01:34:08 +22:33
 9. 11922 Pearu Kuusk               Tartu      01:34:24 +22:49
10.  4746 Kalev Viidemann                      01:36:13 +24:38
11.  4856 Ardo Pajur                Swedbank S 01:37:49 +26:14
12.  2106 Alar Jõeste                          01:40:58 +29:23
13.  5970 Alo Süvari                           01:41:32 +29:57
14. 20436 Jukka Halttunen                      01:48:44 +37:09
15.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 01:57:07 +45:32
16. 17556 Andrus Paats                         01:57:40 +46:05
17.  8173 Tarmo All                            01:57:41 +46:06
18. 26041 Andrus Prangli                       02:05:34 +53:59
19. 19826 Siim Liivand              TTÜ/Korp L 02:26:58 +75:23
M45 Rada (7): 19 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:59:53
 2. 10450 Ilmar Udam                JOKA       01:04:17 +04:24
 3.  1393 Indrek Lillsoo            Põrgupõh   01:06:06 +06:13
 4.  4230 Lauri Olli                LSF PT     01:09:56 +10:03
 5. 16317 Peep Põlluäär                        01:12:56 +13:03
 6.  4822 Arvo Laanemets            TAOK       01:13:19 +13:26
 7.  3709 Taivo Daub                Ilves      01:16:38 +16:45
 8.  1994 Andrus Jakobson                      01:16:54 +17:01
 9.  1996 Margus Kandelin           TON        01:19:20 +19:27
10.  8260 Viktor Kassatkin          SRD        01:26:19 +26:26
11.  4293 Vladislav Pahhomenkov     SRD        01:26:51 +26:58
12.   995 Heiki Savitsch                       01:28:32 +28:39
13.  1836 Rünno Sulg                LSF PT     01:34:50 +34:57
14.  6316 Ivar Toots                           01:40:34 +40:41
15.  1342 Enno Lepvalts             Tallinn    01:42:33 +42:40
16.  1761 Meelis Nuut                          01:54:11 +54:18
17.  4704 Aleksander Hlebnikov      VHM        02:15:26 +75:33
18.  3062 Tiit Annus                           02:17:21 +77:28
M50 Rada (7): 19 KP 7.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   212 Tõnu Tänav                Rae        01:06:18
 2.  4690 Vladimir Savinov          SRD        01:06:37 +00:19
 3.  3982 Raul Hindov               TON        01:09:56 +03:38
 4.  1053 Veikko Tamlak             Kape       01:12:42 +06:24
 5.   975 Kalle Kuusik              Otepää     01:13:10 +06:52
 6.   487 Tõnis Haldna              Rae        01:18:01 +11:43
 7.  2276 Margus Esnar              Rae        01:23:36 +17:18
 8.  6452 Argo Kauge                Põrgupõh   01:23:37 +17:19
 9. 12280 Andres Viira                         01:25:10 +18:52
10.  4833 Ülo Madissoon             TON        01:27:58 +21:40
11.  3277 Rein Hanstein             Okas       01:42:43 +36:25
12.  3758 Margus Matiisen                      01:57:33 +51:15
13.  4807 Paavo Helde               Evotec AS  02:04:59 +58:41
M55 Rada (9): 17 KP 5.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2260 Mati Preitof              Harju KEK  00:56:12
 2.   320 Rein Unt                  TON        00:57:58 +01:46
 3.  1275 Jaanus Reha               Koop       01:04:33 +08:21
 4.  4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK  01:07:03 +10:51
 5. 11806 Andrus Rämmann            Koop       01:08:52 +12:40
 6.   917 Margus Jaanus             Koop       01:12:14 +16:02
 7.  2255 Jüri Märtmaa              Tammed     01:16:25 +20:13
 8.  7205 Ivar Lai                             01:20:55 +24:43
 9.   423 Kalev Ruberg              Saku OK    01:20:59 +24:47
10. 26064 Lauri Lagle                          01:21:30 +25:18
11.  5213 Reino Rass                Novarc     01:24:01 +27:49
12.  6147 Endel Karp                Norma OK   01:36:38 +40:26
13.  6507 Igor Zurjari                         02:26:01 +89:49
M60 Rada (9): 17 KP 5.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    55 Vello Post                Koop       01:15:38
 2.   884 Ahto Karu                 JOKA       01:20:07 +04:29
 3.   206 Tõnu Kuusik               LUS        01:21:23 +05:45
 4.   979 Toivo Birk                Okas       01:22:46 +07:08
 5.  1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas   01:25:30 +09:52
 6.  9038 Heino Rebane              Orvand     01:26:30 +10:52
 7.  3750 Riho Kokk                 Rakv       01:27:42 +12:04
 8.   912 Toivo Leisner             Elioni SK  01:27:51 +12:13
 9.   518 Tõnu Vähi                            01:29:53 +14:15
10.  3621 Tõnu Karp                            01:42:22 +26:44
11.  3362 Raivo Kukk                           01:42:29 +26:51
12.   832 Tiit Olju                 Orvand     01:43:42 +28:04
M65 Rada (11): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1240 Jüri Rokko                SK         00:43:27
 2.  1971 Kalle Nelk                Tammed     00:44:11 +00:44
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       00:45:47 +02:20
 4.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas   00:50:49 +07:22
 5.  6300 Peeter Plakk                         00:55:51 +12:24
 6.  1775 Andres Iila                          00:57:10 +13:43
 7.  6590 Jüri Mellik               AnalDesign 00:58:07 +14:40
 8.   294 Arvo Soosalu              LUS        01:05:36 +22:09
 9.  3226 Kalev Raadla              Jõhvikas   01:06:51 +23:24
10.  2865 Toomas Koppel             Saku       01:09:03 +25:36
11.   910 Valdo Jaanik              Orion      01:11:46 +28:19
12.  2851 Toomas Naelapää           Harju KEK  01:13:04 +29:37
13.   652 Vello Loorits             Orion      01:16:27 +33:00
M70 Rada (13): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5946 Jüri Kaiv                            00:59:05
 2.   356 Mart Vendelin             Orion      00:59:07 +00:02
 3.   456 Peep Koppel               Koop       00:59:41 +00:36
 4.     3 Mati Poom                 TON        01:00:24 +01:19
 5.   228 Kalju Toomas              JOKA       01:02:42 +03:37
 6.   541 Jaak Vihmand                         01:03:17 +04:12
 7. 21191 Enno Needrit                         01:03:33 +04:28
 8.   149 Ilmar Mõistlik            Orion      01:04:18 +05:13
 9.  4383 Jüri Tähemaa              TON        01:05:12 +06:07
10. 11275 Juhan Tamm                Eesti Kesk 01:08:25 +09:20
11.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas   01:20:29 +21:24
M75 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   182 Tõnu Raid                 Tammed     00:43:25
 2.   638 Vello Krohn               Tammed     00:50:27 +07:02
 3.   104 Kalju Tilk                Orion      00:58:12 +14:47
 4.  4878 Jüri Püssim               Tammed     01:03:23 +19:58
 5.   305 Jaan Orav                 TON        01:03:31 +20:06
 6.   106 Eimar Jõgisu              TON        01:04:34 +21:09
 7.   429 Vaabo Annus               Orion      01:06:24 +22:59
 8.   462 Georg Sooberg             Võru       01:06:57 +23:32
 9.  4799 Lembit Põldoja            Inspecta   01:10:03 +26:38
10.  6607 Konstantin Kangur         Tehnilise  01:11:17 +27:52
11.  9021 Mati Saluoks                         01:11:55 +28:30
12.  2809 Juho Heinrand             Norma      01:13:58 +30:33
13.   444 Juhan Bachmann            Jõhvikas   01:15:27 +32:02
14.  4506 Toomas Lausmaa                       01:16:02 +32:37
15.  6743 Kullo Vende                          01:26:49 +43:24
16.  3628 Rein Kannike                         01:27:22 +43:57
17.  3629 Boris Kirt                           01:27:27 +44:02
18.   189 Riho Kilp                 Tammed     01:35:14 +51:49
M80 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2253 Ain Relo                  Tammed     00:50:23
 2.    62 Juhan Hunt                Orion      01:22:42 +32:19
M85 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3433 Peedu Retel                          01:55:37
 2.   913 Feliks Kipper             Orion      02:16:34 +20:57
M8NR Rada (1): 5 KP 1.6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:11:22
 2. 20444 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder     00:12:08 +00:46
 3. 20144 Kaspar Jõgisu                        00:13:40 +02:18
 4. 20997 Hendrik Avaste            Tammed     00:15:02 +03:40
 5. 30181 Lauri Kukk                           00:15:47 +04:25
 6. 22147 Simon Kevin Uibo                     00:17:32 +06:10
 7. 21801 Rainer Paalberg                      00:18:33 +07:11
 8. 29320 Hugo Paesuld                         00:18:36 +07:14
 9. 22148 Patrick Oliver Uibo                  00:18:47 +07:25
10. 21880 Justus Udam               JOKA       00:19:09 +07:47
11. 21103 Jegor Zurjari                        00:21:45 +10:23
12. 19014 Jonatan Soots                        00:23:45 +12:23
13. 27102 Oskar Peetrimägi                     00:25:48 +14:26
14. 27103 Kaur Peetrimägi                      00:25:52 +14:30
15. 25333 Rait Aava                            00:26:37 +15:15
16. 26185 Karl Märten Aren                     00:27:08 +15:46
17. 30100 Oskar Sooberg                        00:27:11 +15:49
18. 21445 Kerli Rosenfeldt          Kehateraap 00:29:37 +18:15
19. 28645 Maarios Fingling                     00:32:15 +20:53
20. 28644 Aaron Fingling                       00:32:18 +20:56
21. 23510 Mart Lindeberg                       00:33:52 +22:30
22. 29326 Lennard Ehandi                       00:35:09 +23:47
23. 29317 Sander Kasemets                      00:39:18 +27:56
24. 29318 Rasmus Kasemets                      00:40:06 +28:44
25. 29327 Eduard Ehande                        00:40:33 +29:11
26. 29321 Kaur Rimgaila                        00:40:50 +29:28
27. 27319 Kert Viirmann                        00:40:56 +29:34
28. 26076 Timo Pöör                 Mercury    00:44:20 +32:58
29. 29555 Sander Poor                          00:44:23 +33:01
30. 29322 Kiur Rimgaila                        00:50:17 +38:55
31. 25902 Erik Lehtla               MTÜ Saku M 00:55:40 +44:18
N10TR Rada (2): 5 KP 1.2 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13907 Anete Saaring                        00:14:40
 2. 25552 Eva Dokukina              SRD        00:15:29 +00:49
 3. 15000 Liisa Laura Viru          TON        00:21:33 +06:53
 4. 28467 Anni Mai Katvel           Kolga Kool 00:23:23 +08:43
 5. 23334 Annaliisa Aren                       00:29:10 +14:30
 6. 28373 Gerlin Lipp                          01:14:49 +60:09
N12 Rada (5): 8 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27573 Janely Vilbu                         01:08:06
 2. 17654 Anna Mia Atonen                      01:16:24 +08:18
 3. 12755 Iris Susanna Jõgisu                  01:28:30 +20:24
 4. 23321 Anna-Liisa Leiten         Aegviidu S 01:30:16 +22:10
 5. 28464 Ida Leen Katvel           Kolga Kool 01:35:52 +27:46
 6. 28465 Laura Liisa Laas          Kolga Kool 01:36:18 +28:12
N14 Rada (5): 8 KP 2.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11566 Kirke Savitsch                       00:37:42
 2. 26633 Roosi Rütman              JOKA       00:44:18 +06:36
 3. 16556 Grete Johanna Korb        XT Sport   00:52:49 +15:07
 4. 29489 Anett Liisa Parts                    01:07:26 +29:44
N16 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9574 Karmen Eveli Kauge        Põrgupõh   00:44:43
 2. 12329 Brita Ploompuu            Põrgupõh   00:47:18 +02:35
 3. 26261 Anni Jõe                  SK Rada    01:39:33 +54:50
N18 Rada (13): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD        00:44:08
N21A Rada (8): 18 KP 6.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3316 Maris Terno               Tammed     00:59:03
 2.  1066 Ruth Aava                 Kobras     01:03:19 +04:16
 3. 16589 Kairi Tuulmägi            Mercury    01:03:34 +04:31
 4. 12196 Britt Jaaska              SK Serviti 01:12:05 +13:02
 5.   527 Siiri Vallner                        01:20:29 +21:26
 6. 15905 Merili Palu               SK100      01:26:16 +27:13
 7.  2522 Anneli Orav               Tammed     01:30:46 +31:43
 8. 24174 Kersti Rahnel                        01:38:37 +39:34
 9.  3352 Anu Kõnnusaar             TON        01:47:18 +48:15
10.  9520 Airi Tooming              Naiskoduka 02:02:28 +63:25
11. 16327 Aune Surva                Staabi- ja 02:03:53 +64:50
N21B Rada (10): 14 KP 4.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6675 Hanna Maria Semper                   00:48:24
 2.  6062 Inger-Helen Daub                     00:55:53 +07:29
 3.  6491 Anni Sild                 Jakob West 00:57:43 +09:19
 4.  2966 Anu Kuusmaa               SK100      00:58:27 +10:03
 5.  6709 Grethe-Johanna Ploompuu   Harju KEK  01:01:50 +13:26
 6.  9148 Paula Merisalu            ABC Grupp  01:02:21 +13:57
 7.  7820 Karin Kallisma            HOK        01:03:33 +15:09
 8.  1161 Piia Avaste               Tammed     01:05:08 +16:44
 9.  4120 Ingrid Randlaht           Orion      01:05:22 +16:58
10.  6645 Alina Kramarenko          SRD        01:06:46 +18:22
11. 21406 Mariliis Aren                        01:08:06 +19:42
12.  4175 Terje Vanahans            Kobras     01:08:22 +19:58
13.  8092 Hanna Lindeberg           Swedbank A 01:18:43 +30:19
14.  2767 Kristi Leedjärv                      01:23:26 +35:02
15. 24344 Kristel Niisuke                      01:24:11 +35:47
16. 12938 Evi Arais                            01:49:17 +60:53
17. 28778 Marit Kuusk                          01:59:17 +70:53
18. 12992 Triin Sokk                           01:59:21 +70:57
19. 29556 Caroline Tatar            x190       02:05:25 +77:01
19. 29557 Sphiele Scancar           x191       02:05:25 +77:01
     8581 Elina Meier                          DQ      
N21C Rada (12): 10 KP 3.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3314 Terje Urgard              Tammed     00:43:38
 2. 23411 Tagni Jõeleht                        00:48:04 +04:26
 3. 23515 Juno Raba                            00:49:01 +05:23
 4. 26525 Aive Mõttus                          00:54:17 +10:39
 4.  9884 Epp Paalberg              Rakv       00:54:17 +10:39
 6. 25507 Kertu Olu                            00:55:45 +12:07
 7. 25911 Signe Olu                            00:55:47 +12:09
 8.  5995 Veronika Kübar                       00:58:17 +14:39
 9.  8574 Krista Rämmann                       01:02:30 +18:52
10. 21512 Aet Tampuu                SRD        01:02:47 +19:09
11.  8444 Evelin Soots                         01:04:20 +20:42
12.  4123 Svetlana Doledutko        SRD        01:06:41 +23:03
13. 25082 Eret Maasing                         01:07:10 +23:32
14. 22410 Kerli Liiv                TÜ         01:10:08 +26:30
15. 17534 Triinu Rebane                        01:12:22 +28:44
16. 13032 Karin Leetsar             OÜ Kõnerav 01:12:34 +28:56
17.  8791 Küllike Rehe              Hansapank  01:13:38 +30:00
18. 22767 Tiina Muts                           01:25:32 +41:54
19. 22823 Meril Tangsoo                        01:25:35 +41:57
20. 18945 Eveliina Ots              SK Fortis  01:30:44 +47:06
21. 24391 Johanna Pikand                       01:42:15 +58:37
N35 Rada (9): 17 KP 5.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   569 Riika Ploompuu            Põrgupõh   01:20:18
 2.  7206 Katrin Peterson           Danske SK  01:36:42 +16:24
 3. 24175 Raili Nugin                          01:57:01 +36:43
N40 Rada (10): 14 KP 4.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   183 Marje Viirmann            Harju KEK  00:42:49
 2.  1734 Liina Jõgisu              Mercury    00:55:19 +12:30
 3.  4749 Anneli Pello              Mercury    00:55:46 +12:57
 4.   283 Maris Roosipuu            TON        00:55:54 +13:05
 5.  3991 Heidi Prits               Mercury    00:59:43 +16:54
 6.  5870 Liisi Piits               EKI        01:02:20 +19:31
 7.  7310 Karin Reisner             Metsä Fore 01:02:26 +19:37
 8.  6392 Pille Tiis                           01:02:51 +20:02
 9.  1380 Monica Jaago                         01:03:11 +20:22
10.  5578 Gerli Kriiska                        01:08:57 +26:08
11. 21894 Airi Kask                            01:12:17 +29:28
12.  2760 Kaire Heldring            TON        01:14:46 +31:57
13.  4730 Kristin Peebo                        01:22:02 +39:13
N45 Rada (10): 14 KP 4.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1361 Triina-Britt Preden       TON        00:48:09
 2.    86 Mai Viirmann              Põrgupõh   00:52:11 +04:02
 3.  8644 Anneli Rämmann            Koop       00:54:27 +06:18
 4.  6227 Anneli Aas                TON        00:58:33 +10:24
 5. 18354 Kai Treier                           01:00:38 +12:29
 6. 11559 Heli Zvorovski                       01:02:53 +14:44
 7.   526 Maari Idnurm              TON        01:03:09 +15:00
 8.  1735 Ave Kranberg              Mercury    01:05:10 +17:01
 9.   996 Ella Shved                SRD        01:13:37 +25:28
10.  4504 Tiina Kangilaski          TON        01:15:25 +27:16
11.  6605 Marika Stokkeby           Orion      01:17:13 +29:04
12. 16348 Age Valgepea              Swedbank S 01:31:52 +43:43
13. 17688 Katrin Ots                           01:42:09 +54:00
14. 11349 Ruth Rootslane            Vagodent O 01:50:06 +61:57
N50 Rada (11): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2741 Merike Paapson            TON        00:52:09
 2.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:52:33 +00:24
 3.   970 Rita Ojala                JOKA       00:57:43 +05:34
 4.  3060 Lembi Berkman                        00:58:21 +06:12
 5.   279 Anu Järv                             00:59:48 +07:39
 6.   278 Meeli Kerem               TON        00:59:49 +07:40
 7.  5589 Merike Mändsoo            TON        01:00:00 +07:51
 8.  2843 Inger Jalakas             Harju KEK  01:00:23 +08:14
 9. 12425 Maret Viira                          01:00:46 +08:37
10. 15797 Rita Siniväli                        01:04:17 +12:08
11.  1212 Tiina Tamla               Koop       01:18:43 +26:34
12.   604 Tiia Kalmus                          01:19:54 +27:45
13. 11392 Riina Kink                Koop       01:22:48 +30:39
14.  6459 Piret Urmet               Põrgupõh   01:45:27 +53:18
N55 Rada (11): 14 KP 4.10 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   260 Marika Kirsspuu           TAOK       00:54:42
 2.   304 Virve Orav                Tammed     01:03:13 +08:31
 3. 21336 Kaja Ligi                 Peko       01:05:43 +11:01
 4.   186 Krista Terno              Tammed     01:12:27 +17:45
 5.   709 Ülle Raudsepp             Okas       01:13:19 +18:37
 6. 17644 Marika Müür               TON        01:27:51 +33:09
 7.  2779 Heli Kain                            01:28:25 +33:43
 8.  7905 Pille Nurmis                         01:29:11 +34:29
 9.  5989 Inga Petuhhov                        01:41:02 +46:20
10. 23736 Galina Pjasetskaja        Tallinna Ü 01:54:34 +59:52
N60 Rada (13): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2480 Ene Sulg                  Orvand     00:51:18
 2.  1250 Siiri Poopuu              JOKA       00:51:33 +00:15
 3. 18311 Anne Koppel                          00:51:41 +00:23
 4.  2853 Gea Rennel                Harju KEK  00:52:42 +01:24
 5.  1881 Helle Rennu                          00:55:04 +03:46
 6.    22 Anne Vaikjärv             Vunder     00:59:30 +08:12
 7.    58 Viktoria Trasanov         JOKA       01:00:42 +09:24
 8.   401 Imbi Savi                 PV SKK     01:06:16 +14:58
 9.  2298 Mare Niitsoo              TON        01:06:29 +15:11
10.  7040 Katrin Kriiska            Jõhvikas   01:15:10 +23:52
11.  7138 Anu Pallon                JOKA       01:19:37 +28:19
12.  5567 Kai Voolaine              TON        01:29:06 +37:48
13.  6152 Kaja Rahu                 TAI        01:41:25 +50:07
N65 Rada (13): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   280 Hille Tasa                Tammed     00:58:43
 2. 12107 Katrin Kaldma                        01:30:45 +32:02
 3.  3225 Anne Raadla               Jõhvikas   01:36:07 +37:24
 4.  6993 Tatjana Sumilo            Jõhvikas   01:44:46 +46:03
 5.  6493 Natalia Lausmaa                      01:47:10 +48:27
 6. 27364 Olga Shilova              x159       02:07:34 +68:51
N70 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   181 Maire Raid                Tammed     01:08:38
 2.  1728 Rutt Kukk                 Orion      01:11:30 +02:52
N75 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2650 Malle Karolin             Orion      01:11:52
 2.   389 Ülle Mõistlik             Orion      01:12:26 +00:34
N80 Rada (4): 11 KP 3.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   478 Tiiu Tiigimägi            Jõhvikas   01:06:08
 2.  6329 Maie Sepp                 TON        01:45:04 +38:56
 3.  6206 Ljudmilla Mashina         TON        01:46:33 +40:25
N8NR Rada (1): 5 KP 1.6 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18284 Anete Heldring                       00:13:29
 2. 21107 Adele Esnar                          00:16:12 +02:43
 3. 25552 Eva Dokukina              SRD        00:16:34 +03:05
 4. 23334 Annaliisa Aren                       00:16:41 +03:12
 5. 27922 Marleen Suisalu                      00:17:34 +04:05
 6. 21087 Jana Toom                            00:17:37 +04:08
 7. 17741 Miriam Paesüld                       00:18:29 +05:00
 8. 20300 Reti Aava                            00:22:22 +08:53
 9. 20064 Joanna-Marii Kivisikk                00:24:54 +11:25
10. 25554 Loore Lynn Kivisikk                  00:24:55 +11:26
11. 27220 Keren Kirsipuu                       00:25:05 +11:36
12. 27899 Berit Kirsipuu                       00:25:09 +11:40
13. 24559 Tuule Riin All                       00:27:58 +14:29
14. 23775 Ella Lee Uibo                        00:31:07 +17:38
15. 23293 Grete Grents                         00:33:54 +20:25
16. 20510 Säde Külaots                         00:35:12 +21:43
17. 20438 Mirtel Paesüld                       00:37:27 +23:58
18. 29329 Kristi Viirmann                      00:41:28 +27:59
19. 25000 Kaisa Kadi Viru           TON        00:45:00 +31:31
20. 29325 Hella Maia Priks                     00:46:23 +32:54
21. 29324 Iida Viirmann                        00:50:04 +36:35
22. 25686 Imbi Randlaht                        00:50:30 +37:01
23. 26638 Säde-Riin Jõeleht                    00:50:31 +37:02
24. 22635 Liilia Lehtla                        00:55:30 +42:01
V ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20411 Risto Viirg                          02:00:44 33p
 2.  4106 Tiiu Mägi                 Kape       01:33:02 25p
 3.  4788 Marti Ranne               G4S Spordi 01:44:55 23p
 4. 22696 Siim Saidla                          02:49:48 19p
 5. 21562 Riho Salumäe                         02:59:56 19p
 6.  7258 Piret Grigorjev                      00:53:08 18p
 7. 11356 Marge Anijärv             Mercury    01:38:31 18p
 8. 21149 Taimo Lipp                           01:34:04 17p
 9.  1280 Mati Rohtla               Moigu      01:39:23 16p
10.   705 Ülle Kadak                Lehola     00:59:28 14p
11.  7311 Ülo Reisner               Metsä Fore 01:12:00 14p
12.  3221 Raivo Meier               Hermes     01:43:09 14p
13.  9716 Andres Pakkane            Põrgupõh   00:56:16 13p
14.  4508 Rein Kaasik                          01:14:46 13p
15.  6659 Kertu Savitsch            TON        00:54:33 12p
16.  9282 Reimo Leedjärv                       01:18:01 12p
17.  7218 Markus Ruukel                        01:43:22 12p
18.   300 Ilse Uus                  TON        00:57:25 11p
19. 24384 Aire Ansen-Kure                      01:00:52 11p
20. 16172 Liina Pehk                           01:03:54 11p
21. 14622 Aljona Karlõsheva                    01:05:21 11p
22.  6680 Annika Saaring            Laagri Koo 01:10:48 11p
23.  1754 Edmund Veski                         01:20:27 11p
24. 28383 Sven Talts                           01:29:23 11p
25. 18006 Kerdo-Erlend Sallo                   00:47:15 10p
26.  5572 Tore Lasn                            00:49:15 10p
27. 18591 Siim Peetrimägi           Inspecta   00:56:33 10p
28.   274 Mati Karp                 TEMPO spor 01:09:27 10p
29.   334 Urve Kain                 TON        01:20:23 10p
30.  5998 Vladimir Vari                        01:24:09 10p
31.     0 Indrek Nool               x141       01:47:42 10p
32.  8818 Marko Süld                HOK        00:38:21 9p
33.  3130 Reeno Reeder              TAOK       00:51:33 9p
34. 11817 Erki Ubina                LSF PT     01:19:48 9p
35. 27939 Uku Are Tangsoo           meril@rund 01:25:39 9p
36.   540 Hillar Müür                          01:37:34 9p
37.  6412 Mare Randmaa                         01:39:25 9p
38. 26066 Kaie Vi?nevski            Swedbank S 01:58:53 9p
39.  5917 Rain Lillsoo              Põrgupõh   00:41:38 8p
40.  8012 Oliver Annus                         01:16:17 8p
41. 29552 Sille Laur                x37        01:36:38 8p
42.   222 Urvi Sarv                 Orion      02:59:37 8p
43. 28028 Reiko Kiljak                         00:49:37 7p
44.  1808 Tanel Toom                DHL Estoni 00:50:29 7p
45. 23264 Kädi Ülle                            01:02:48 7p
46.   306 Rein Küttim               Orion      01:04:31 7p
47.  1203 Reet Rohi                 Okas       01:06:20 7p
48.  6722 Tõnis Raudla              Tallinna L 01:11:46 7p
48. 19796 Marje Ott                            01:11:46 7p
50. 20192 Kristi Nuut                          01:14:03 7p
51.  8345 Merle Okermann                       01:23:17 7p
52. 15986 Sanna Lindeberg                      01:04:50 6p
53.  4203 Jarmo Nikolai             SRD        01:14:08 6p
54. 22041 Kusti Priks               Rakv       00:09:52 5p
55.  1651 Elmu Loit                            00:41:14 5p
56. 21746 Richard Raid              Luua Metsa 01:58:23 5p
57.  3626 Kai Willadsen             TON        01:59:08 5p
58.  6372 Jaan Peeter Viljamaa      TON        00:52:53 4p
59. 28459 Eduard Rattas                        01:01:27 4p
60.  5420 Tõnu Piits                           00:49:15 3p
61. 26178 Mari-Liis Kell                       00:52:05 2p

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 29.06.2018 16:01:07 OK TON